Z kraju

Cieleckiej wstyd że pochodzi z Polski

cieleckaZnana z wypowiedzi o tym, że się czuła jak żydowskie dziecko w tramwaju bo jakiś obcy mężczyzna spojrzał na jej znaczek KOD-u aktorka Magdalena Cielecka znów się żali na panujący w Polsce reżim. Przez co jej „wstyd mówić obcokrajowcom, że pochodzi z Polski”.

Mam poczucie, że mój kraj jest niszczony. Leży mi na sercu dobro wspólne. Nie przeszkadza mi Prawo i Sprawiedliwość u władzy, nie mam z tym problemu, tylko to w jaki sposób zmieniła się Polska, jak jest odbierana poza granicami. Mam wielu znajomych cudzoziemców dużo podróżuję. Parę lat wcześniej byłam dumna z tego, że jestem z Polski, bo dostawałam pozytywny feedback, że jesteśmy progresywnym krajem. Teraz trochę wstyd mi powiedzieć, że jestem z Polski, to niefajne uczucie – szaleje Cielecka.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

54 komentarze

54 Komentarzy

 1. Robert B.

  6 stycznia 2017 at 11:51

  Cielecka już od dawna bardzo głośno mówi, że bliska jest jej khulthuuura szitooooska i stosunki polsko-szithooooskie… Chce być zauważona przez prawowitą rasę panów…

  • pytanie

   9 stycznia 2017 at 11:04

   całe szczęście, że to całe „towarzystwo” się nie rozmnaża – ona już za stara, poniedziałek z innym panem nic nie wskóra, a kobiety szczura są obsługiwane przez innych panów…więc po jednym pokoleniu już mamy ich z głowy. pocieszające, nieprawdaż?

 2. gieptil

  6 stycznia 2017 at 12:12

  Typowa przedstawicielka warszawka hitlerawka. Gdyby się wcześniej urodziła z entuzjazmem posypywałaby cyklonem-B tych brudnych odrażających Polaków. I do tego, prawdopodobnie nas okrada. Bo jak się domyślam jedzie na państwowych dotacjach, na które ciężko muszą pracować ci Polacy, których się tak wstydzi. Ale przecież nikt nie trzyma w Polsce, droga wolna, wyp…ać.

 3. Sylwia

  6 stycznia 2017 at 12:33

  Ten Wstyd w 2005-2007 przerabialiśmy. Im więcej wiemy, im bardziej jesteśmy świadomi, tym wstydu mniej. Wręcz przeciwnie, Duma z Polski, z bycia Polką, Polakiem. Niemcy niech się wstydzą, że tylu muzułmanów przyjmują. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

 4. pitaelefant

  6 stycznia 2017 at 13:01

  Na poziomie rozmòw z aktywistami i wolontariuszami soros-liberalnego korsompcjum oczywiscie ,ze wstyd , na poziomie rozmow z ludzmi pracy, podroznikami, ludzmi rzemiosla,apartatu samorzadowego to za granica panuje podziw dla polakow za wybor rzadu konserwatywno narodowego. jest to podziw graniczacy z zazdroscia. cielecka obraca sie w srodowisku gej-liberal-artystcznym. a tam kazdy ma tylko motylki w odbycie.

 5. wars

  6 stycznia 2017 at 13:01

  Jak się jest taką k.., która udaje, że nie rozumie, że o „właściwy” wizerunek Polski za granicą dbają głównie żydowscy i niemieccy „przyjaciele” Polski to proponuję przejść na judaizm, spakować walizę i kierunek…Tel Awiw. Gdy odwiedzi nas z izraelskim paszportem, dawidową gwiazdeczką na szyi to zobaczy, że wszyscy będą ustępować jej w tramwaju miejsca, a na warszawskich salonach obchodzić w koło i całować w czoło.

 6. Zgadzam się

  6 stycznia 2017 at 13:31

  W sumie mi też wstyd przyznać, że ta Cielecka pochodzi z Polski.

 7. Soroka

  6 stycznia 2017 at 13:37

  A któż ją tu trzyma? Niech sp…la do swojej ojczyzny!

 8. Piekłasiewicz z Psiej Wólki

  6 stycznia 2017 at 14:04

  Oto książkowy wręcz przykład sikorskiej murzyńskości. Przypadek raczej nieuleczalny, ale zawsze można spróbować kuracji w Kolonii, Paryżu czy innym Berlinie. W tamtejszych środkach komunikacji publicznej blondi Cielecka zapewne szybko poczuje się dowartościowana.

 9. Alex

  6 stycznia 2017 at 14:13

  Szmata, szmata i jeszcze raz szmata!

  • K

   9 stycznia 2017 at 08:47

   Odbiło ci, draniu?

 10. Emil

  6 stycznia 2017 at 15:10

  Według mnie to przy jej karnacji i rudawopodobnych włosach byłoby jej do twarzy w białym chałacie z niebieską gwiazdą przy twarzy.
  No Cielecka, jedź do tych których pieniędzy się nie wstydzisz!
  Jedź do tych w których rolę się tak kochająco potrafisz wczuwać.
  A tych co nienawidzisz zostaw w spokoju, obiecuję ci Cielecka że płakać po Tobie nie będziemy.

  Żydzi mają taki chwyt handlowy że się zawsze muszą za kogoś uczciwego wstydzić. To stawia tego partnera w kłopotliwej sytuacji bo musi siętłumaczyć że nie jest wielbłądem. A to nie takie łatwe. Wciska go tak jakby na pozycję gorszą bo obronną. Jeśli się broni to pewnie jest winny. To taka stara żydowska metoda. Dziurki nie zrobić a krew wypić. Nauczyli się tego od nich też i ich parobki szabesgoje.

 11. m

  6 stycznia 2017 at 15:13

  „Feedback”, „progresywny”, skąd ona zna takie słowa? W szkole aktorskiej usłyszała? A w sumie to nazwisko adekwatne do treści.

  • Robert B.

   6 stycznia 2017 at 15:28

   Jej chodzi o „progresywny kraj”, czyli kraj wprowadzający bez szemrania w życie zalecenia żydokomuny… Już te niepokalane, patentowane niewiniątka wiedzą doskonale, jakie mają w stosunku do nas plany i to od bardzo dawna…

 12. z-k

  6 stycznia 2017 at 16:44

  Pani minister Zalewska może użyć Cieleckiej jako argumentu o konieczności likwidacji gimnazjów

 13. MAC

  6 stycznia 2017 at 16:51

  Jeśli to rzeczywiście cytaty z wypowiedzi Cieleckiej, to ona mówi slangiem, który występuje w rubryce „Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków” w tygodniku „Do Rzeczy”. Więc tacy ludzie naprawdę istnieją?

 14. JARO

  6 stycznia 2017 at 19:33

  typowa durna celebrytka z pustomózgowiem; przypadek raczej beznadziejny, nieuleczalny; chociaż, może parę gum na gołą d… przywróciłoby pracę resztek mózgu?

 15. adam

  6 stycznia 2017 at 22:26

  nowe prawicowe forum Polakprawy.pl

 16. Art

  6 stycznia 2017 at 22:55

  Jakoś tak dziwnie się składa,że im bardziej Polska staje się polska,tym mniej podoba się tłuszczy,kóra żyje/żyła z pieniędzy podatnikaVide Janda,Szczur,Ciele cka.Zarabiać na siebie,albo won.

 17. Pawel

  7 stycznia 2017 at 03:18

  Na pal kurwe. Każdy kto publicznie oświadczy iż jest mu wstyd że pochodzi z Polski powinien w trybie natychmiastowym dostać wilczy bilet w jedną stronę + odebranie paszportu/obywatelstwa. Gardzisz swoim krajem to wypierdalaj. Pozdrawiam.

 18. gazo

  7 stycznia 2017 at 04:52

  szkoda słów aby mówić o tej pani

 19. gieptil

  7 stycznia 2017 at 08:40

  Ja wam powiem na czym to polega. Kurwy, alfonsi, złodzieje, burdelmamy z warszawka hitlerawka mają pewien pomysł na życie – żerować na ciężko i niebezpiecznie pracujących Polakach ( żreć ich podatki ) i jeszcze ich obrażać, wyzywać od ciemnego prymitywnego bydła. Bo oni żyją bardzo luksusowo i bezstresowo, na koszt tego bydła polskiego. Oni sobie zbudowali życie bezpieczne, łatwe i bezstresowe dzięki naszym podatkom i naszej ciężkiej, nieraz brutalnie ciężkiej pracy.
  Ja jeszcze za Gierka pracowałem w kopalni. Akurat byłem na obsłudze taśmowych przenośników. I raz taki gruby górnik mnie pyta czy można tym przenośnikiem przejechać bezpiecznie ( to było wbrew przepisom, ale nawet sztygarzy jeździli przenośnikami, bo to ułatwiało życie ). A ja mówię że nie ma problemu, jechać. A on mówi że podobno w nocy coś zmienili, i poszedł pieszo. Dobrze że poszedł pieszo, bo bym miał człowieka na sumieniu. Okazuje się że w nocy remontowcy sporo obniżyli takie aluminiowe rury które dostarczają powietrze na przodek, one szły nad tym przenośnikiem. Kilka godzin później sam skoczyłem na ten przenośnik, położyłem się na płask i jechałem. I wesoło nie było, było strasznie. Ta rura ocierała się o moją dupę i mój kręgosłup, mimo że byłem wtedy bardzo chudy i cienki. Jak już przejechałem i wyskoczyłem z taśmociągu, to miałem nogi jak sprężyny, i w ogóle stres maksymalny, ale przeżyłem. Ten gruby na pewno by nie przejechał. Dobrze że poszedł pieszo. Tak się żyje w Polsce naprawdę, a warszawka hitlerawka żyje na niby w świecie majaków, złudzeń, bredni i paranoi.

  • gieptil

   7 stycznia 2017 at 09:11

   A jakby taka Cielecka pracowała na kopalni ( za Stalina tez kobiety pracowały na kopalni ). Albo jej małżonek. Zesrałby się ze strachu. Wtedy ( za Gierka )górnicy opowiadali o takich przypadkach – chłop raz zjechał pod ziemię i dostał takiej sraczki i takiego stracha, że już drugi raz nie zjechał. No palant, cykor, tchórz. I to jest to nędzne tchórzliwe plemię Cieleckiej – małe nędzne tchórze, mali nędzni kombinatorzy i oszuści, małe nędzne cwaniackie ludziki. Sprzedadzą Polskę dla zasady, bo taka ich kurewska natura.

   • gieptil

    7 stycznia 2017 at 09:24

    Jak to mówią mądrzy zachodni ludzie o tzw. polskich elitach – a gdzie ja taką drugą kurwę znajdę? Bo oni dobrze wiedzą, że to zbieranina alfonsów, kurew i burdelmam. Gdzie oni lepsze bydło znajdą od Cieleckiej, i tysięcy jej kumpli?

   • Robert B.

    7 stycznia 2017 at 10:57

    Ciekawe, czy gdyby pracowała na kopalni, to też by się tak zachwycała kiuuulthuuuurą szitoooooską, jak teraz…

   • Anila

    10 stycznia 2017 at 10:22

    Zgadzam się z Panem . Ja mieszkam w Niemczech i wstyd mi za po,kod i takich cielaków. Cielecka i jej podobni może wyjechać z Polski, kto im broni ? PiS ? Za głupotę nikt nie płaci. Daje się w politykę, bo nędzna widać aktorka. Proszę bojkotować wszystkie filmy,gdzie ona i jej podobni grają. Nauczą się pokory i pracy w przygranicznych lasach. Spełnią może się jako ssaki.

  • Marcin77

   13 stycznia 2017 at 06:34

   Wszystko ok, ale opier…. się Pan od Warszawy, te wszystkie szmaty spod różowej flagi, to ludność napływowa, słoje. Może nawet za Śląska.

  • Marcin77

   13 stycznia 2017 at 06:37

   Sprawdziłem, to jest Pana koleżanka, z Myszkowa, na Śląsku. Więc od Warszawy won chamie.

 20. Stefek

  7 stycznia 2017 at 09:12

  A jakich ta Cielecka ma przodków??? Niech się przyzna sama.

 21. jok

  7 stycznia 2017 at 10:23

  Na pewno jest to informacja godna podawania/publikowania?

 22. jok

  7 stycznia 2017 at 11:23

  Pani C. czuła się ostatnio jak „dziecko żydowskie w czasie okupacji”. No a propos pochodzenia, ciekawe czy pani C nie czuła takiego pochodzenia przy naborach do szkoły aktorskiej, filmów. teatrów, występów/castingach, bo ono raczej nie przeszkadza w tych sytuacjach, a wielu twierdzi, że pomaga i to w sposób decydujący/znakomity:))))

 23. KatolikPolak

  7 stycznia 2017 at 12:49

  to jeszcze resztka sumienia u niej ostała się jak ze znaczkiem KOD w klapie czuła wstyd – to normalne w GG folksdojcze z swastyką w klapie też czuli taki sam wstyd – wstyd zdrajcy i sprzedawczyka własnej matki-ojczyzny

 24. cayt-london

  7 stycznia 2017 at 16:07

  kazdyj durak po swojemu z uma schodit nie dosc ze wariatka to jeszcze marna sluzka melpomeny

 25. logout

  7 stycznia 2017 at 18:15

  Zastanawia mnie, iż niejednokrotnie „inteligencja” nie idzie w parze z „rozumem”.

 26. kupido

  7 stycznia 2017 at 18:26

  Nie powtarzaj tego nikomu, że jesteś z Polski! Będzie nam bardzo miło

 27. Kasia

  7 stycznia 2017 at 23:53

  Po co o niej piszecie.
  Takie postacie ignorować w każdym calu a nie tracic czas i miejsce.
  Nie macie ważniejszych tematów niż jakaś tam Cielecka.
  Umrze kiedyś tak jak wszyscy.
  Tylko czy Pan Jezus ją zna,gdy przed nim stanie?

 28. Jan

  8 stycznia 2017 at 09:33

  Słaba aktorka ,a kazda wypowiedz( poszukajcie w necie jej …wypowiedzi…) to porazka.
  Ta mądra inaczej …. wstydze się ,ze jestem kobieta i blondynka.

 29. zenek

  8 stycznia 2017 at 10:36

  a co to za paniusia? Nie znam ,jakieś szeregowe ziarnko piasku czy warto się tym zajmować?

 30. Szpok

  9 stycznia 2017 at 05:59

  A, ,,ci”,ktorzy sprowadzaja do Polski obce wojsko i ,,ci”, ktorym to sie podoba
  tez wstydza sie,ze sa Polakami i zaslaniaja sie obcymi tzn.sa takie same szmaty jak cielecka

 31. Jazon59

  9 stycznia 2017 at 14:05

  Ja myślę mniej emocji co do tej pani
  Nie warto zawracać sobie głowy taką osobą
  Ani się obejrzymy jak odejdzie w niepamięć
  A my po prosty bądźmy dumni,że jesteśmy Polakami
  I nikt nie będzie nam wody z mózgu

 32. Adam

  9 stycznia 2017 at 14:16

  Może i ładna, ale wypowiada się jak głupia.

 33. tukan

  9 stycznia 2017 at 20:49

  „Dupa jest od srania a aktor od grania” .

 34. dobro

  9 stycznia 2017 at 22:43

 35. Grzegorz

  9 stycznia 2017 at 23:18

  Mi jest wstyd,że Cielecka pochodzi z Polski…

 36. hansi

  10 stycznia 2017 at 13:22

  Ciekawe, czy Pani Cielecka tutaj zajrzała 🙂 ..
  komentarze na szczujnię Pana Miłosza – jednoznaczne i liczne 🙂 ..
  Dodam jeszcze jeden, w ciemno, nawet nie sprawdzając rzetelności przekazu Pana Miłosza 🙂
  Pani Cielecka kiedyś może zda sobie sprawę, że to POLACY powinni wstydzić się, że ma pochodzenie polskie taka chodząca, arogancka głupota, jak Pani Cielecka 🙂 …
  Ale czy na pewno Pani Cielecka ma pochodzenie POLSKIE ?…
  A badała swoje korzenie ?.. Czy czasem nie są one bardziej szlachetne, niż słowiańskie ? 🙂 ..
  Zaprawdę, Chazarnia nie musi sama brudzić sobie rąk..
  Wystarczy, jak zawsze w historii, że gnoi okupowany naród rękami jego własnych, a porządnie głupich, bo wcześniej skutecznie ogłupionych, obywateli.. Takich, jak młody Stuhr, stary Olbrychski, podstarzała Krystyna Janda, czy podstarzały Wiktor Zborowski, którzy pozują na ludzi inteligentnych i mądrych, a są w rzeczywistości – bezdennymi głupcami… Żyjącymi przez całe swoje życie w komunistycznym Matrix-ie …

 37. Prawy? Czy lewacki tabloid

  10 stycznia 2017 at 20:24

  Szkoda że portal „prawy” nie zamieszcza wypowiedzi np. Grzegorza Brauna lub Mariana Kowalskiego. Tak jakby nie istnieli, pełna cenzura. Za to na wynurzenia lewactwa, aktorzyn, sitwy oderwanej od koryta – miejsce jest.

 38. Jolanta Sobolewska

  11 stycznia 2017 at 19:25

  A ja się wstydzę że Pani Ciesielska pochodzi z Polski

 39. seo plugin

  14 lutego 2017 at 01:55

  Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

 40. airplaneoa

  16 lutego 2017 at 00:32

  la frase muy entretenida
  airplaneoa

 41. betterscooter.com

  16 lutego 2017 at 08:26

  This is the second betterscooter.com http://adf.ly/6249830/banner/www.scamadviser.com/check-website/betterscooter.com I invest in and i love them!!

 42. Greetings! Very helpful advice within this post! It is the little changes that make the greatest changes. Thanks for sharing!

 43. goldoa

  15 marca 2017 at 05:56

  I can not recollect, where I about it read.
  [url=https://twitter.com/tonyjfrost1910]goldoa[/url]

 44. princetonoa

  16 marca 2017 at 23:30

  Remarkable video, really a nice quality, this YouTube video touched me a lot in terms of features.
  [url=https://twitter.com/top_choise]princetonoa[/url]

 45. spitfireoa

  19 marca 2017 at 22:17

  Im not sure where you are getting your information, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for magnificent info I was looking for this info for my mission.
  [url=https://twitter.com/AAlkbar]spitfireoa[/url]

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra