Z kraju

Cieleckiej wstyd że pochodzi z Polski

cieleckaZnana z wypowiedzi o tym, że się czuła jak żydowskie dziecko w tramwaju bo jakiś obcy mężczyzna spojrzał na jej znaczek KOD-u aktorka Magdalena Cielecka znów się żali na panujący w Polsce reżim. Przez co jej „wstyd mówić obcokrajowcom, że pochodzi z Polski”.

Mam poczucie, że mój kraj jest niszczony. Leży mi na sercu dobro wspólne. Nie przeszkadza mi Prawo i Sprawiedliwość u władzy, nie mam z tym problemu, tylko to w jaki sposób zmieniła się Polska, jak jest odbierana poza granicami. Mam wielu znajomych cudzoziemców dużo podróżuję. Parę lat wcześniej byłam dumna z tego, że jestem z Polski, bo dostawałam pozytywny feedback, że jesteśmy progresywnym krajem. Teraz trochę wstyd mi powiedzieć, że jestem z Polski, to niefajne uczucie – szaleje Cielecka.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

47 komentarzy

47 Komentarzy

 1. Robert B.

  6 stycznia 2017 at 11:51

  Cielecka już od dawna bardzo głośno mówi, że bliska jest jej khulthuuura szitooooska i stosunki polsko-szithooooskie… Chce być zauważona przez prawowitą rasę panów…

  • pytanie

   9 stycznia 2017 at 11:04

   całe szczęście, że to całe „towarzystwo” się nie rozmnaża – ona już za stara, poniedziałek z innym panem nic nie wskóra, a kobiety szczura są obsługiwane przez innych panów…więc po jednym pokoleniu już mamy ich z głowy. pocieszające, nieprawdaż?

 2. gieptil

  6 stycznia 2017 at 12:12

  Typowa przedstawicielka warszawka hitlerawka. Gdyby się wcześniej urodziła z entuzjazmem posypywałaby cyklonem-B tych brudnych odrażających Polaków. I do tego, prawdopodobnie nas okrada. Bo jak się domyślam jedzie na państwowych dotacjach, na które ciężko muszą pracować ci Polacy, których się tak wstydzi. Ale przecież nikt nie trzyma w Polsce, droga wolna, wyp…ać.

 3. Sylwia

  6 stycznia 2017 at 12:33

  Ten Wstyd w 2005-2007 przerabialiśmy. Im więcej wiemy, im bardziej jesteśmy świadomi, tym wstydu mniej. Wręcz przeciwnie, Duma z Polski, z bycia Polką, Polakiem. Niemcy niech się wstydzą, że tylu muzułmanów przyjmują. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

 4. pitaelefant

  6 stycznia 2017 at 13:01

  Na poziomie rozmòw z aktywistami i wolontariuszami soros-liberalnego korsompcjum oczywiscie ,ze wstyd , na poziomie rozmow z ludzmi pracy, podroznikami, ludzmi rzemiosla,apartatu samorzadowego to za granica panuje podziw dla polakow za wybor rzadu konserwatywno narodowego. jest to podziw graniczacy z zazdroscia. cielecka obraca sie w srodowisku gej-liberal-artystcznym. a tam kazdy ma tylko motylki w odbycie.

 5. wars

  6 stycznia 2017 at 13:01

  Jak się jest taką k.., która udaje, że nie rozumie, że o „właściwy” wizerunek Polski za granicą dbają głównie żydowscy i niemieccy „przyjaciele” Polski to proponuję przejść na judaizm, spakować walizę i kierunek…Tel Awiw. Gdy odwiedzi nas z izraelskim paszportem, dawidową gwiazdeczką na szyi to zobaczy, że wszyscy będą ustępować jej w tramwaju miejsca, a na warszawskich salonach obchodzić w koło i całować w czoło.

 6. Zgadzam się

  6 stycznia 2017 at 13:31

  W sumie mi też wstyd przyznać, że ta Cielecka pochodzi z Polski.

 7. Soroka

  6 stycznia 2017 at 13:37

  A któż ją tu trzyma? Niech sp…la do swojej ojczyzny!

 8. Piekłasiewicz z Psiej Wólki

  6 stycznia 2017 at 14:04

  Oto książkowy wręcz przykład sikorskiej murzyńskości. Przypadek raczej nieuleczalny, ale zawsze można spróbować kuracji w Kolonii, Paryżu czy innym Berlinie. W tamtejszych środkach komunikacji publicznej blondi Cielecka zapewne szybko poczuje się dowartościowana.

 9. Alex

  6 stycznia 2017 at 14:13

  Szmata, szmata i jeszcze raz szmata!

  • K

   9 stycznia 2017 at 08:47

   Odbiło ci, draniu?

 10. Emil

  6 stycznia 2017 at 15:10

  Według mnie to przy jej karnacji i rudawopodobnych włosach byłoby jej do twarzy w białym chałacie z niebieską gwiazdą przy twarzy.
  No Cielecka, jedź do tych których pieniędzy się nie wstydzisz!
  Jedź do tych w których rolę się tak kochająco potrafisz wczuwać.
  A tych co nienawidzisz zostaw w spokoju, obiecuję ci Cielecka że płakać po Tobie nie będziemy.

  Żydzi mają taki chwyt handlowy że się zawsze muszą za kogoś uczciwego wstydzić. To stawia tego partnera w kłopotliwej sytuacji bo musi siętłumaczyć że nie jest wielbłądem. A to nie takie łatwe. Wciska go tak jakby na pozycję gorszą bo obronną. Jeśli się broni to pewnie jest winny. To taka stara żydowska metoda. Dziurki nie zrobić a krew wypić. Nauczyli się tego od nich też i ich parobki szabesgoje.

 11. m

  6 stycznia 2017 at 15:13

  „Feedback”, „progresywny”, skąd ona zna takie słowa? W szkole aktorskiej usłyszała? A w sumie to nazwisko adekwatne do treści.

  • Robert B.

   6 stycznia 2017 at 15:28

   Jej chodzi o „progresywny kraj”, czyli kraj wprowadzający bez szemrania w życie zalecenia żydokomuny… Już te niepokalane, patentowane niewiniątka wiedzą doskonale, jakie mają w stosunku do nas plany i to od bardzo dawna…

 12. z-k

  6 stycznia 2017 at 16:44

  Pani minister Zalewska może użyć Cieleckiej jako argumentu o konieczności likwidacji gimnazjów

 13. MAC

  6 stycznia 2017 at 16:51

  Jeśli to rzeczywiście cytaty z wypowiedzi Cieleckiej, to ona mówi slangiem, który występuje w rubryce „Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków” w tygodniku „Do Rzeczy”. Więc tacy ludzie naprawdę istnieją?

 14. JARO

  6 stycznia 2017 at 19:33

  typowa durna celebrytka z pustomózgowiem; przypadek raczej beznadziejny, nieuleczalny; chociaż, może parę gum na gołą d… przywróciłoby pracę resztek mózgu?

 15. adam

  6 stycznia 2017 at 22:26

  nowe prawicowe forum Polakprawy.pl

 16. Art

  6 stycznia 2017 at 22:55

  Jakoś tak dziwnie się składa,że im bardziej Polska staje się polska,tym mniej podoba się tłuszczy,kóra żyje/żyła z pieniędzy podatnikaVide Janda,Szczur,Ciele cka.Zarabiać na siebie,albo won.

 17. Pawel

  7 stycznia 2017 at 03:18

  Na pal kurwe. Każdy kto publicznie oświadczy iż jest mu wstyd że pochodzi z Polski powinien w trybie natychmiastowym dostać wilczy bilet w jedną stronę + odebranie paszportu/obywatelstwa. Gardzisz swoim krajem to wypierdalaj. Pozdrawiam.

 18. gazo

  7 stycznia 2017 at 04:52

  szkoda słów aby mówić o tej pani

 19. gieptil

  7 stycznia 2017 at 08:40

  Ja wam powiem na czym to polega. Kurwy, alfonsi, złodzieje, burdelmamy z warszawka hitlerawka mają pewien pomysł na życie – żerować na ciężko i niebezpiecznie pracujących Polakach ( żreć ich podatki ) i jeszcze ich obrażać, wyzywać od ciemnego prymitywnego bydła. Bo oni żyją bardzo luksusowo i bezstresowo, na koszt tego bydła polskiego. Oni sobie zbudowali życie bezpieczne, łatwe i bezstresowe dzięki naszym podatkom i naszej ciężkiej, nieraz brutalnie ciężkiej pracy.
  Ja jeszcze za Gierka pracowałem w kopalni. Akurat byłem na obsłudze taśmowych przenośników. I raz taki gruby górnik mnie pyta czy można tym przenośnikiem przejechać bezpiecznie ( to było wbrew przepisom, ale nawet sztygarzy jeździli przenośnikami, bo to ułatwiało życie ). A ja mówię że nie ma problemu, jechać. A on mówi że podobno w nocy coś zmienili, i poszedł pieszo. Dobrze że poszedł pieszo, bo bym miał człowieka na sumieniu. Okazuje się że w nocy remontowcy sporo obniżyli takie aluminiowe rury które dostarczają powietrze na przodek, one szły nad tym przenośnikiem. Kilka godzin później sam skoczyłem na ten przenośnik, położyłem się na płask i jechałem. I wesoło nie było, było strasznie. Ta rura ocierała się o moją dupę i mój kręgosłup, mimo że byłem wtedy bardzo chudy i cienki. Jak już przejechałem i wyskoczyłem z taśmociągu, to miałem nogi jak sprężyny, i w ogóle stres maksymalny, ale przeżyłem. Ten gruby na pewno by nie przejechał. Dobrze że poszedł pieszo. Tak się żyje w Polsce naprawdę, a warszawka hitlerawka żyje na niby w świecie majaków, złudzeń, bredni i paranoi.

  • gieptil

   7 stycznia 2017 at 09:11

   A jakby taka Cielecka pracowała na kopalni ( za Stalina tez kobiety pracowały na kopalni ). Albo jej małżonek. Zesrałby się ze strachu. Wtedy ( za Gierka )górnicy opowiadali o takich przypadkach – chłop raz zjechał pod ziemię i dostał takiej sraczki i takiego stracha, że już drugi raz nie zjechał. No palant, cykor, tchórz. I to jest to nędzne tchórzliwe plemię Cieleckiej – małe nędzne tchórze, mali nędzni kombinatorzy i oszuści, małe nędzne cwaniackie ludziki. Sprzedadzą Polskę dla zasady, bo taka ich kurewska natura.

   • gieptil

    7 stycznia 2017 at 09:24

    Jak to mówią mądrzy zachodni ludzie o tzw. polskich elitach – a gdzie ja taką drugą kurwę znajdę? Bo oni dobrze wiedzą, że to zbieranina alfonsów, kurew i burdelmam. Gdzie oni lepsze bydło znajdą od Cieleckiej, i tysięcy jej kumpli?

   • Robert B.

    7 stycznia 2017 at 10:57

    Ciekawe, czy gdyby pracowała na kopalni, to też by się tak zachwycała kiuuulthuuuurą szitoooooską, jak teraz…

   • Anila

    10 stycznia 2017 at 10:22

    Zgadzam się z Panem . Ja mieszkam w Niemczech i wstyd mi za po,kod i takich cielaków. Cielecka i jej podobni może wyjechać z Polski, kto im broni ? PiS ? Za głupotę nikt nie płaci. Daje się w politykę, bo nędzna widać aktorka. Proszę bojkotować wszystkie filmy,gdzie ona i jej podobni grają. Nauczą się pokory i pracy w przygranicznych lasach. Spełnią może się jako ssaki.

  • Marcin77

   13 stycznia 2017 at 06:34

   Wszystko ok, ale opier…. się Pan od Warszawy, te wszystkie szmaty spod różowej flagi, to ludność napływowa, słoje. Może nawet za Śląska.

  • Marcin77

   13 stycznia 2017 at 06:37

   Sprawdziłem, to jest Pana koleżanka, z Myszkowa, na Śląsku. Więc od Warszawy won chamie.

 20. Stefek

  7 stycznia 2017 at 09:12

  A jakich ta Cielecka ma przodków??? Niech się przyzna sama.

 21. jok

  7 stycznia 2017 at 10:23

  Na pewno jest to informacja godna podawania/publikowania?

 22. jok

  7 stycznia 2017 at 11:23

  Pani C. czuła się ostatnio jak „dziecko żydowskie w czasie okupacji”. No a propos pochodzenia, ciekawe czy pani C nie czuła takiego pochodzenia przy naborach do szkoły aktorskiej, filmów. teatrów, występów/castingach, bo ono raczej nie przeszkadza w tych sytuacjach, a wielu twierdzi, że pomaga i to w sposób decydujący/znakomity:))))

 23. KatolikPolak

  7 stycznia 2017 at 12:49

  to jeszcze resztka sumienia u niej ostała się jak ze znaczkiem KOD w klapie czuła wstyd – to normalne w GG folksdojcze z swastyką w klapie też czuli taki sam wstyd – wstyd zdrajcy i sprzedawczyka własnej matki-ojczyzny

 24. cayt-london

  7 stycznia 2017 at 16:07

  kazdyj durak po swojemu z uma schodit nie dosc ze wariatka to jeszcze marna sluzka melpomeny

 25. logout

  7 stycznia 2017 at 18:15

  Zastanawia mnie, iż niejednokrotnie „inteligencja” nie idzie w parze z „rozumem”.

 26. kupido

  7 stycznia 2017 at 18:26

  Nie powtarzaj tego nikomu, że jesteś z Polski! Będzie nam bardzo miło

 27. Kasia

  7 stycznia 2017 at 23:53

  Po co o niej piszecie.
  Takie postacie ignorować w każdym calu a nie tracic czas i miejsce.
  Nie macie ważniejszych tematów niż jakaś tam Cielecka.
  Umrze kiedyś tak jak wszyscy.
  Tylko czy Pan Jezus ją zna,gdy przed nim stanie?

 28. Jan

  8 stycznia 2017 at 09:33

  Słaba aktorka ,a kazda wypowiedz( poszukajcie w necie jej …wypowiedzi…) to porazka.
  Ta mądra inaczej …. wstydze się ,ze jestem kobieta i blondynka.

 29. zenek

  8 stycznia 2017 at 10:36

  a co to za paniusia? Nie znam ,jakieś szeregowe ziarnko piasku czy warto się tym zajmować?

 30. Szpok

  9 stycznia 2017 at 05:59

  A, ,,ci”,ktorzy sprowadzaja do Polski obce wojsko i ,,ci”, ktorym to sie podoba
  tez wstydza sie,ze sa Polakami i zaslaniaja sie obcymi tzn.sa takie same szmaty jak cielecka

 31. Jazon59

  9 stycznia 2017 at 14:05

  Ja myślę mniej emocji co do tej pani
  Nie warto zawracać sobie głowy taką osobą
  Ani się obejrzymy jak odejdzie w niepamięć
  A my po prosty bądźmy dumni,że jesteśmy Polakami
  I nikt nie będzie nam wody z mózgu

 32. Adam

  9 stycznia 2017 at 14:16

  Może i ładna, ale wypowiada się jak głupia.

 33. tukan

  9 stycznia 2017 at 20:49

  „Dupa jest od srania a aktor od grania” .

 34. dobro

  9 stycznia 2017 at 22:43

 35. Grzegorz

  9 stycznia 2017 at 23:18

  Mi jest wstyd,że Cielecka pochodzi z Polski…

 36. hansi

  10 stycznia 2017 at 13:22

  Ciekawe, czy Pani Cielecka tutaj zajrzała 🙂 ..
  komentarze na szczujnię Pana Miłosza – jednoznaczne i liczne 🙂 ..
  Dodam jeszcze jeden, w ciemno, nawet nie sprawdzając rzetelności przekazu Pana Miłosza 🙂
  Pani Cielecka kiedyś może zda sobie sprawę, że to POLACY powinni wstydzić się, że ma pochodzenie polskie taka chodząca, arogancka głupota, jak Pani Cielecka 🙂 …
  Ale czy na pewno Pani Cielecka ma pochodzenie POLSKIE ?…
  A badała swoje korzenie ?.. Czy czasem nie są one bardziej szlachetne, niż słowiańskie ? 🙂 ..
  Zaprawdę, Chazarnia nie musi sama brudzić sobie rąk..
  Wystarczy, jak zawsze w historii, że gnoi okupowany naród rękami jego własnych, a porządnie głupich, bo wcześniej skutecznie ogłupionych, obywateli.. Takich, jak młody Stuhr, stary Olbrychski, podstarzała Krystyna Janda, czy podstarzały Wiktor Zborowski, którzy pozują na ludzi inteligentnych i mądrych, a są w rzeczywistości – bezdennymi głupcami… Żyjącymi przez całe swoje życie w komunistycznym Matrix-ie …

 37. Prawy? Czy lewacki tabloid

  10 stycznia 2017 at 20:24

  Szkoda że portal „prawy” nie zamieszcza wypowiedzi np. Grzegorza Brauna lub Mariana Kowalskiego. Tak jakby nie istnieli, pełna cenzura. Za to na wynurzenia lewactwa, aktorzyn, sitwy oderwanej od koryta – miejsce jest.

 38. Jolanta Sobolewska

  11 stycznia 2017 at 19:25

  A ja się wstydzę że Pani Ciesielska pochodzi z Polski

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra