Z kraju

Cyrk na Wiejskiej dalej trwa

Kilkukrotnie przekładane posiedzenie Sejmu rozpoczęło się z 7-godzinnym opóźnieniem i… natychmiast się zakończyło. Opozycja protestuje zarówno w Sejmie, jak i pod nim.

Kilkukrotnie przekładane posiedzenie Sejmu rozpoczęło się z 7-godzinnym opóźnieniem i… natychmiast się zakończyło. Opozycja protestuje zarówno w Sejmie, jak i pod nim. PO nadal blokuje mównicę. Natomiast Nowoczesna zapowiada „nową formę protestu”. Na czym ona ma polegać na razie nie wiadomo. Z kolei pod Sejmem rozrabiają zadymiarze z KOD-u na czele z pierwszym alimenciarzem i geszefciarzem III RP Mateuszem Kijowskim. Żaden mój błąd nie powinien mieć wpływu na waszą wiarę i zaangażowanie w tę walkę, na wiarę w KOD. Niech moje błędy nie będą obciążeniem dla KOD-u. Nie dzielcie się wokół Kijowskiego! Zrobię wszystko, aby odzyskać wasze zaufanie – bzdurzy Kijowski.  Tak przedstawia się sytuacja na godzinę 20.30.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

74 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra