Z kraju

Cyrk na Wiejskiej dalej trwa

Kilkukrotnie przekładane posiedzenie Sejmu rozpoczęło się z 7-godzinnym opóźnieniem i… natychmiast się zakończyło. Opozycja protestuje zarówno w Sejmie, jak i pod nim.

Kilkukrotnie przekładane posiedzenie Sejmu rozpoczęło się z 7-godzinnym opóźnieniem i… natychmiast się zakończyło. Opozycja protestuje zarówno w Sejmie, jak i pod nim. PO nadal blokuje mównicę. Natomiast Nowoczesna zapowiada „nową formę protestu”. Na czym ona ma polegać na razie nie wiadomo. Z kolei pod Sejmem rozrabiają zadymiarze z KOD-u na czele z pierwszym alimenciarzem i geszefciarzem III RP Mateuszem Kijowskim. Żaden mój błąd nie powinien mieć wpływu na waszą wiarę i zaangażowanie w tę walkę, na wiarę w KOD. Niech moje błędy nie będą obciążeniem dla KOD-u. Nie dzielcie się wokół Kijowskiego! Zrobię wszystko, aby odzyskać wasze zaufanie – bzdurzy Kijowski.  Tak przedstawia się sytuacja na godzinę 20.30.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Kwal

  11 stycznia 2017 at 21:01

  Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie….

  • POPiSowy cyrk

   11 stycznia 2017 at 21:09

   Dokładnie. Wystarczyło kilkadziesiąt sztuk bydła, by zablokować państwo teoretyczne. W normalnym kraju hołota od razu zostałaby wyprowadzona z Sejmu i aresztowana, a my mamy cyrk. „Prawo” jak widać nie obowiązuje wszystkich.

  • Maciek

   12 stycznia 2017 at 16:37

   Jest to cyrk zaplanowany przez rządzących PIS-owców. Kierują naszą uwagę tylko na te sprawy, a w międzyczasie realizują działania szkodzące w efekcie Narodowi, a czynią to pod płaszczykiem tych wygłupów. Dlaczego Kuchciński nie wykorzysta możliwości: wysokie kary, wykluczenia, aresztowania nawet???

 2. Adamsky

  11 stycznia 2017 at 21:36

  Też tak uważam. Ale bardziej dotkliwie dla tego „towarzystwa” były by kary finansowe. Jakoś babci handlującej rzodkiewki Straż Miejska potrafi wlepic parę stów mandatu a tu co nie da się?

  • tma

   12 stycznia 2017 at 07:40

   POpieram. Nic tak nie zaboli motłochu, jak uderzenie po kieszeni.

 3. Alibaba

  11 stycznia 2017 at 21:38

  Straż Marszałkowska powinna usunąć posłów z mownicy a marszalek powinien ich ukarać.
  Krew musi się polac tak czy siak, inaczej komuna nie odpuści.
  Rząd ktory ma większość i tak nie moze rzadzic, przecież to absurd. Blokuje go kilkunastu pajacow którzy pod pretekstem ataku na media nie chcieli tak naprawdę zeby rząd uchwalił budżet.

 4. m

  11 stycznia 2017 at 21:41

  Aleksander Ścios „Każdy, kto świadomie przeżył ostatnie osiem lat wie, że rządy PO-PSL były największym nieszczęściem, jakie dotknęło Polaków od czasu magdalenkowego szalbierstwa. Nie tylko z uwagi na rozliczne akty zaprzaństwa, zamach smoleński i skutki zbliżenia z kremlowskimi bandytami, ale z powodu ogromu przestępstw, afer i pospolitych niegodziwości, jakich dopuszczali się przedstawiciele tego reżimu. Przez długie osiem lat mój kraj był pustoszony przez grupę regresywnych, prymitywnych typów, powiązanych wspólnotą kłamstwa i nienawiści, a niemal każdy dzień przynosił wiedzę o kolejnych aktach podłości i nadużywania prawa. Nie były to pojedyncze incydenty, ale planowe i konsekwentne działania mające na celu represjonowanie obywateli i budowę państwa policyjnego.
  Jestem przekonany, że Polacy nie wybrali Andrzeja Dudy z powodu jego doświadczenia politycznego i składanych „obietnic wyborczych”, lecz dlatego, że mieli dość prezydentury opartej na fałszu, agresji i totalnej ignorancji. Nie powierzyli rządów politykom PiS, bo liczyli na „linię porozumienia” i obietnicę 500+, ale to, by przeciąć łańcuch hańby i upokorzeń i wyrwać Polskę z łap łajdaków i sukcesorów komunizmu.” – i te regresywne, prymitywne typy czują się nadal bezkarne.

 5. m

  11 stycznia 2017 at 21:46

  https://bezdekretu.blogspot.com/search?q=regresywnych //// Dalej jest jeszcze ciekawiej. Jak to u Ściosa.

 6. klioes vel pislamista

  11 stycznia 2017 at 22:03

  Kompromisowa kolęda opozycji okupującej Sejm

  Nowoczesnego lidera
  Dzisiaj opozycji trza.
  Pan Swetru słów nie przebiera;
  Święto „sześciu króli” zna…!

  Platforma – jak to chadecja –
  Na czterech poprzestać chce…
  Pan Myrcha (to niedyskrecja!)
  Określił zbyt jasno się:

  Kacper i Melchior… Baltazar…
  No i… Belzebub. No tak…
  Czterech zaledwie! …To bazar!
  Jeszcze dwóch króli jest brak!

  Wśród opozycji niezgoda,
  Lecz kompromisowe „pięć”
  Da się osiągnąć! Heroda
  Zbyć Swetru ogłosił chęć.

  Król piąty? Trzeba cesarza!
  (Król czy cesarz – jeden tron.)
  Jest Kacper, Melchior, Baltazar…
  Jest Belzebub… no i ON.

  ON – cesarz Walens. To Bolka
  Pra-pra-pra-pra-pra-pra… DZIAD….
  Niezgody znikła demolka!
  W kolędowaniu jest ład.

 7. stan

  11 stycznia 2017 at 22:10

  A będzie tak: Śp. Gen. Janusz Brochwicz Lewiński: „Któregoś dnia obudzicie się w świecie bez Polski, — a wtedy koszt jej odzyskania będzie potworny, — albo wcale nie będzie to możliwe”.

  • hansi

   12 stycznia 2017 at 06:36

   Dokładnie…
   A ja.. jakoś ciągle jeszcze nie mogę, mimo, że okropne, pejsate fakty aż w oczy walą, pogodzić się ze świadonmością, że Polski już nie ma, że „już zginęła” w końcu 🙁
   Bo i KTO niby ma o nią teraz walczyć ?…
   Garstka „Kiboli” ?? 🙁 …
   Pokolenia bohaterów, którzy za tę Polskę oddali życie, przewracają się w grobach 🙁 …

 8. adam

  11 stycznia 2017 at 22:58

  wszy zalęgły się w sejmie i trzeba je wygazować ,polakprawy.pl

 9. Robert B.

  11 stycznia 2017 at 23:05

  Cyrk trwa… bo Nasza Złota Pani do spółki z żydostwem (tak łatwo im zapomnieli holokaust – wystarczy żydostwu pobrzękać sakiewką) wykorzystują okres bezkrólewia w USA… Potem już taka okazja może się nie nadarzyć…

  • hansi

   12 stycznia 2017 at 06:43

   Oj, niż tych rzeczy, Panie :”Robert B.”.
   NIE wystarczy Żydowni „pobrzękać sakiewką”..
   Żydowni zawsze mało…
   A dla Niemców – ciągle w mocy, konsekwentnie realizowany jest „Plan Morgenthau-a”…
   Polska przetrwa. Niemcy – NIE…
   Tyle, że Polska – jako ŻYDOLAND… Podzielona pomiędzy strefy wpływów,
   walczących właśnie o jak największy nas kawałek, pejsatych banda tej bankierskiej swołoczy 🙁 … Który to już raz ?..
   Historia powtarza się, jak czkawka 🙁 ..
   Tyle, że TYM RAZEM, udział wzięła „amerykańska” banda, Z BLISKA, już NIE zza oceanu…
   Po prostu wjechała czołgami… Pilnować interesu.. I spróbować wziąć CAŁĄ pulę, a NIE jakieś ochłapy, do spółki z brytyjską, germańską i ruską Żydownią…
   Ciekawi mnie, co też będzie niedługo, gdy „Trump” (czyli Żydownia, która ZA NIM z kolei stoi..) ukaże światu i jak dogada się z „Putinem” (czyli ruską Żydownią, co swoją drogą ciekawe, jako, że Putin zasiada w Radzie City of London.. 😀 )…

 10. Wa cóś

  12 stycznia 2017 at 00:25

  Otóż tak debile i Belzebuby(dupą do Marszałka) upamiętnili śmierć posłów. WARCHOŁY!!! WON z Sejmu.

 11. strefa pl

  12 stycznia 2017 at 00:29

 12. Leszek1

  12 stycznia 2017 at 01:45

  Oni chca koniecznie zrobic wielka rozpierduche przed dwudziestym stycznia. Wladzy nie przejma. Najwyzej zadyndaja na latarniach. Nie nalezy dac sie wrobic w zadyme przed zaprzysiezeniem Trumpa. Do tego czasu przygotowac ustawe o karalnosci niektorych poslow. Jak sie uspokoi dac im wycisk, ktory bedzie naprawde odstraszajacym przykladem na przyszlosc. Tylko przesladuje mnie mysl, ze to wszystko moze byc iscenizaja Prezesa, ktory chce odejsc w chwale. Tak jak poprzednio.

  • hansi

   12 stycznia 2017 at 06:50

   Nie, Panie „Leszek1”.
   Wygląda mi to na po prostu CZEKANIE na „po 20 stycznia”…
   Ponieważ oni I TAK nie mają NIC do gadania w sprawach Polski, więc nie mają czego ustalać…
   Z wyjątkiem może doraźnych dostępów do Koryta, jeszcze „rzutem na taśmę”, wszyscy, bez różnicy, czy PiS, czy reszta swołoczy.
   Oni po prostu czekają na rozkazy, których na razie… NIE MA po prostu 🙂
   Bo nie może być, bez „Trumpa” i jego ustaleń z „Putinem” …
   Pionki na szachownicy kończą rozstawiać, włącznie z dyslokacją USrahellskich sił przemocy wzdłuż ZACHODNIEJ granicy Polski z Rzeszą… NIE tam jakieś bajania o „obronie przed agresją ze strony Rosji”… A germańska banda Pejsów nie odpuści tak łatwo…
   Ale żadna z band NIE CHCE przecież ZNISZCZYĆ Polski – swojego późniejszego El Dorado…
   Oby nie puściły nikomu nerwy i nie zaczęły latać rakiety 🙁 …
   Jak ta historia się powtarza 🙁 ..
   Niestety – tym razem bandy dysponują chemią, dronami, śmiercionośnymi satelitami, EMP, sterowaniem ludzkim mózgiem i układem nerwowym i jeszcze paroma ciekawymi zabawkami… Więc te głowice jądrowe, to (mam nadzieję..) tylko takie straszaki dla dzieci w piaskownicy, czyli DLA NAS, głupich Gojów 🙁 …
   Mam nadzieję.. OBY !…

 13. SZUMOWINA PO usiłuje OBALIĆ Sejm !

  12 stycznia 2017 at 07:39

  Żadne negocjacje z rozwydrzonymi GANGSTERAMI folksdojczami gangów PO i N Petru NIC, a nic nie pomogą !
  Ta anty-polska SZUMOWINA PO + N, którz organizuje SABOTAŻ interesów polskich obywateli w Brukseli i na arenie mędzynarodowej usiłuje SIŁOWO przejąć władzę w III RP.
  Przecież to OCZYWISTE!
  Te PRZESTEPCZE gangi PO + N będą „protestować” i OKUPOWAĆ Sejm, aż do momentu kiedy OBALĄ ten Sejm pod PRETEKSTEM NIE uchwalenia Budżetu Państwa, a wg. prawa i Konstytucji należy uchwalić budżet do końca lutego, już jest połowa stycznia.
  Dlatego BLOKADA Sejmu przez KRYMINALNĄ szumowinę będzie permanentna do połowy marca 2017, aby uzyskać PRETEKST, który zatwierdzą SAMOZWAŃCY masoni w Brukseli aby ROZWIAZAĆ obecny Sejm w Polsce na życzenie tego MORDERCY zbrodniarza donalda tuska, organizatora ZAMACHU w Smoleńsku w 2010 roku.
  Tym rozwydrzonym SUQINSYNOM gangsterom z PO +N chodzi tylko o JEDNO: o SKRUCENIE kadencji tego Sejmu i rozwiązanie tego Sejmu, zorganizowanie NOWYCH SFAŁSZOWANYCH przedwczesnych wyborów, tak aby OBALIĆ rządy PiS – nawet po trupie całej III RP lub tysięcy polskich obywateli, czyli jak na GÓWNIANEJ „ukrainie”.
  To rozwydrzone sprzedajne BYDŁO PO +N liczą na to, że wygrają te przyspieszone wybory do Sejmu i Senatu, przejmą ponownie własdzę w Warszawie i wtedy ZAMKNĄ lub ZABIJĄ Ziobro, Kaczyńskiego, Szydło, ZAMORDUJĄ tego nowego prezydenta A.Dudę i będą dalej ROZKRADĆ do dna Polski majątek.
  Co zrobić ?
  Najważniejszego co najmniej jednego mafiozę ZAMACHOWCA z PO + N natychmiast rozliczyć bardzo DRASTYCZNIE zamieniając jego w TRUPA, a ta reszta pozostałych krwawych gangsterów MUSI zobaczyć, że żarty z ich fikaniem na Sejm się SKOŃCZĄ podobnie!
  DOSYĆ tego fikania tych folksdojczy i KABLOWANIA, deptania polskich interesów w Brukseli i Waszyngtonie!
  Jeśli jeszcze raz będą OFICJALNIE przyjmować tych folksdojczy KOD Kijowskiego czy Schetynę w urzędach UE w Brukseli to natychmiast ogłośić REFERENDUM w Polsce o wystąpnie z UE !!!
  KONIEC tego fikania tych SAMOZWANCÓW masonów z Brukseli PLUJACYCH na Polskę i Polaków!
  Trzeba ZAWALIĆ tą zbutwiałą masońską UE, która sprowdziła ZAGŁADĘ muzułmanska na Europę !
  Też WEZWAĆ ambasadora USA w Warszawie na dywanik polskiego MSZ-u i powiedzieć jemu, że jak jeszcze raz będą przyjmować OFICJALNIE w salonach Departamentu Stanu USA w Waszyngtonie tego chłyska KOD-arza Kijowskiego to Polska ZAWIESI stosunki dyplomatyczne z USA !
  To właśnie OFICJALNIE PRZYJMOWANIE na salonach w Brukseli i Waszyngtonie tych sprzedawczyków KOD-u i PO tak bardzo ich rozwydrzyło, dlatego ci folksdojcze Schetyna, Petru i Kijowski tak FIKAJĄ, czując POPARCIE z zachodnich zdegenerowanych salonów i DLATEGO PO + N organizują otwarty ZAMACH na Sejm i próbują OBALIĆ legalnie wybraną władzę w 2015 roku w III RP !
  Jeśli nikt w III RP nie ROZLICZY ale DRASTYCZNIE tych najważniejszych folksdojczy mafiozów z PO + N, czyli ich nie zamknie do pierdla lub nie powiesi na ulicznych lampach za organizowanie NASTEPNEGO ZAMACHU Stanu w III RP to oni gangsterzy PO w 100% bez skrupułów ZAMORDUJĄ wcześniej czy później ale samego Jarosława Kaczyńskiego, Ziobrę, Szydło … itd. i pozostałych plastelinowych PLASTUSIÓW mafiozów PiS, którzy ZDEZERTEROWALI w 2007 roku i oddali bez boju władzę temu mściwemu LUDOBUJCY Tuskowi i jego bandytom mega-złodzejom gangsterom PO+PSL, którzy DOŁUJĄ i rabują polskich obywateli w sposób METODYCZNY z owoców ich codziennej pracy.

  • Czesiek

   12 stycznia 2017 at 16:57

   Wyluzuj człeku!!! PIS świetnie panuje nad sytuacją. O to chodzi, aby nam wciskać tylko te sprawy! Poczytaj – Leszek Misiak „Prawicowe dzieci czyli blef IV RP”. Bardzo ciekawa książka i ważne informacje dla nieuświadomionych. Pozdrawiam.

 14. wars

  12 stycznia 2017 at 08:27

  Cyrk to macie wy w „redakcji” – tu dzieją się rzeczy dużo poważniejsze.

 15. MJE

  12 stycznia 2017 at 08:59

  A wystarczy zrozumieć, że zło wcieliło się w tych ludzi. Niech posłowie dobrej woli poproszą o pomoc św. Michała Archanioła.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra