Z kraju

Narodowcy oficjalnie odcięli się od przebierańca Jabłonowskiego, Chojeckiego i Rybaka

Od wielu miesięcy negatywny wizerunek narodowców kreowany jest przez nagłaśniane w internecie osoby przedstawiające się jako narodowcy. Do najbardziej znanych należy aktor występujący w militarnym kostiumie i szerzący rosyjską propagandę oraz demonicznie antykatolicki pastor (któremu udało się do swojej plugawej heretyckiej roboty wciągnąć jednego ze znanych działaczy narodowych).

Przeciwko tym rosyjskim czy antykatolickim hucpiarzom wspólnie wystąpiły najważniejsze organizacje narodowców: stowarzyszenie Endecja (mające silną reprezentację w Sejmie, a związane z Rafałem Ziemkiewiczem), stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Młodzież Wszechpolska, Narodowcy RP, Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy (posła Winnickiego) i Trzecia Droga.

Na co dzień podzielone organizacje narodowców wydały wspólne oświadczenie w którym czytamy:

„Nacjonalizm chrześcijański — wielka idea i wielka odpowiedzialność

Niżej podpisane organizacje uznają się za zobowiązane do zajęcia wspólnego stanowiska wobec jednego z problemów, na jaki napotykają szerząc ideę narodową w Polsce. Nasze organizacje, pomimo dzielących je różnic, są częścią obozu narodowego, którego podstawą jest oparta o długą tradycję myśl narodowa, nie zaś megalomania i mitomania rozmaitych wodzów, liderów opinii i innych kuglarzy. Ponad stuletnie dziedzictwo ideowe zobowiązuje nas do powagi w sposobie rozwijania idei narodowej, działalności organizacyjnej i pracy formacyjnej działaczy narodowych. W ostatnich latach, w wyniku działań podejmowanych przede wszystkim przez nasze organizacje, nastała swoista moda na to, aby „być narodowcem”. Niezaprzeczalnym faktem jest, że to właśnie na fali tej pozytywnej tendencji pojawiają się również, niestety, zjawiska, które z autentycznym, chrześcijańskim nacjonalizmem mają niewiele wspólnego. Przed takimi właśnie zjawiskami oraz postaciami chcemy ostrzec, a także podkreślić istotę narodowej działalności społecznej i politycznej.

Bycie narodowcem nie oznacza tylko i wyłącznie głoszenia ogólnych, patriotycznych haseł, ani nie ogranicza się do wznoszenia okrzyków na ulicznych manifestacjach. Bycie narodowcem nie oznacza również popierania strategii politycznej centroprawicy czy lewicy, nie oznacza także pustej, byle radykalnej, retoryki czy bezmyślnego kalkowania przeszłości — jako narodowcy dbamy przede wszystkim o dobro Państwa i Narodu. Być narodowcem, to kierować się w życiu prostymi, jasnymi kategoriami, a zarazem — wystrzegać się prostactwa i pieniactwa. Narodowcy, zawsze pracowali, pracują i będą pracować nad tym, aby działacze naszego ruchu byli wzorem Polaka, jaki chcemy upowszechniać w naszym narodzie.

Historia polskiego nacjonalizmu zna jednak wiele przypadków ludzi, którzy pojawiali się znikąd, zyskiwali zaufanie i uwagę, żeby następnie konsekwentnie kompromitować ideę narodową. W ostatnich latach dochodzi do wielu nadużyć oraz promowania fałszywych wzorców, które są obce tradycji polskiego obozu narodowego. Obserwujemy zwłaszcza mnogość całego grona „fałszywych proroków”, którzy bezpodstawnie przypisują sobie zasługi oraz wartości, znacznie przerastające ich zdolności rozumienia. W celu uzyskania sławy i poklasku, zamiast głębokiej myśli narodowej, serwują zestawy frazesów o ogólnie patriotycznym wydźwięku, podane w prostackiej lub zmanipulowanej formie. W ten sposób tak wielkie sprawy, jak Prawda, Naród, Ojczyzna czy Obowiązek są stale umniejszane przez mieszanie tego, co wzniosłe, z tym, czego miejsce jest co najwyżej w rynsztoku.

W latach 90. obserwowaliśmy całą gamę bardzo wielu rozmaitych tzw. charyzmatycznych przywódców. Pojawiali się, aby przez lata ośmieszać swoimi działaniami nacjonalizm, a przede wszystkim rozbijać budowę silnego obozu narodowego. Przez takie jednostki, ludzie poważni i zaangażowani, odwracają się od polskiego nacjonalizmu, zażenowani poziomem, retoryką i zachowaniem postaci, które stały się samozwańczymi autorytetami. Niestety, wielu z tych manipulatorów zrobiło z tego sposób na zaistnienie w przestrzeni publicznej i zaspokojenie swoich ambicji. Dziś, odradzający się ruch narodowy ponownie zmaga się z tą znaną sobie chorobą. Przez długi czas milczeliśmy, nie chcąc wdawać się w internetowe zaczepki i przepychanki z ludźmi, którzy za działalność narodową uznają artykułowanie w internecie swoich osobistych żali i absurdalnych poglądów, odległych od polskiego nacjonalizmu. Nie zamierzamy brać w nich udziału, ponieważ byłoby to zdecydowanie poniżej godności tradycji, jaką kultywują i reprezentują nasze organizacje. Trzeba jednak krótko i dosadnie wyrazić zdecydowany pogląd ogólnopolskich sił narodowych. Nadszedł czas, w którym musimy powiedzieć – dość!

Ostatnie wydarzenia, takie jak kolejne porcje inwektyw kierowanych pod adresem Leszka Żebrowskiego czy działaczy narodowych różnych organizacji, zasługują na jednoznaczne potępienie. Wśród osób, które niszczą powagę idei narodowej, można wymienić, chociażby Aleksandra Jabłonowskiego vel Wojciecha Olszańskiego, pastora Chojeckiego ze zwiedzionym przez niego Marianem Kowalskim, czy Piotra Rybaka. Nie możemy dłużej pozwalać, żeby kłamstwa pozostawały bez naszej stanowczej reakcji. Żyjemy w czasach, w których niewprawne umysły mogą być bardzo łatwo uwiedzione przez sprawnych demagogów. Działalność tych osób, zwłaszcza w ostatnim czasie, traktujemy jako próby kompromitacji polskiego nacjonalizmu. Dotyczy to zarówno cyrkowej formy, jak i przede wszystkim głoszonych przez nich treści. Efektem działań wyżej wymienionych osób jest jedynie dezorientacja oraz ideowe zagubienie wielu porządnych polskich patriotów.

Dlatego też, w trosce o ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę nacjonalisty, stawiamy stanowcze veto dla kojarzenia tych postaci z naszą pracą i polskim nacjonalizmem. Środowisko narodowe, którego dobro jest dla nas rzeczą nadrzędną wobec bieżących sporów politycznych i taktycznych, musi się oczyścić z ludzi podejrzanego pokroju. Wyżej wymienione osoby czy związane z nimi kilkuosobowe organizacje nie będą mile widziane w inicjatywach organizowanych i firmowanych przez nasze środowiska. Apelujemy do organizacji społecznych i politycznych, mediów oraz wszystkich prawych Polaków, o zachowanie szczególnej ostrożności wobec rozmaitych, internetowych „proroków”. Cała ta sprawa ukazuje jak ważna w działalności narodowej jest formacja intelektualna i ideowa. Bez niej łatwo ulec zgubnym wpływom osób, które posuną się do wszystkiego, w celu osiągnięcia własnych korzyści. Ta sytuacja jest ważną lekcją dla całego środowiska narodowego w Polsce. Jest to lekcja, którą odrobiliśmy i zostawiamy za sobą. Sprawa wszystkich wspomnianych osób jest dla nas zamkniętym rozdziałem, do którego nie planujemy więcej powracać i go komentować.

Zachęcamy wszystkich Polaków, chcących działać na rzecz idei Wielkiej Polski, do kontaktu oraz włączenia się w prace organizacji narodowych. Tylko zorganizowany należycie naród jest bowiem potęgą. Oglądanie kolejnych wystąpień w internecie i komentowanie medialnych przepychanek nie zmieni rzeczywistości. My zmieniamy ją na co dzień realną, narodową pracą u podstaw, nie koncentrując swojej działalności na medialnym biciu piany”.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

109 komentarzy

109 Komentarzy

 1. gieptil

  5 lutego 2017 at 13:05

  Proszę o konkretną informację – kto się podpisał?
  Dalszy ciąg nastąpi zresztą.
  Wynicujemy tzw. „narodowców” aż do podszewki.
  Zacznijmy od konkretnych podpisów konkretnych osób. Później już będzie jazda bez trzymanki, i demaskowanie agentury.
  Czekam na konkrety.

  • gieptil

   5 lutego 2017 at 13:25

   Więc na początek Leszek Żebrowski, wybitny towarzysz agent, który najpierw pracował dla towarzyszy radzieckich, po czym ( jak się domyślam ) podjął owocną współpracę z towarzyszami amerykańskimi ( kurwa to nie zawód, to charakter ).
   Przeprowadził spektakularną akcję, próbę skompromitowania Jabłonowskiego. Jabłonowski vel Olszański jeszcze wtedy nie był świadomy z kim gra, że gra z agentem.
   Maciej Gawlikowski to nie jest jakiś przypadkowy człowiek, on dobrze wie o czym mówi. Jak się zdaje do dzisiaj nikt mu nie wytoczył procesu. Choć publicznie oskarżył Macierewicza że ten w roku 1992 intensywnie korzystał z porady starego esbeka majora Anklewicza. Anklewicz był doskonale znany w KPN, był twardym, brutalnym, bardzo inteligentnym esbekiem, który zwalczał KPN.
   Więc Maciej Gawlikowski wrzucił na sieć temat agenta Żebrowskiego. Czy Żebrowski wytoczy mu proces? Myślę że nie wytoczy, tak jak Macierewicz nie wytoczył.

   https://www.facebook.com/maciej.gawlikowski/posts/1074099602624935?hc_location=ufi

   • Leszek1

    5 lutego 2017 at 16:11

    @ gieptil. Przeczytalem zalaczone przez ciebie dokumenty wskazujace na to, ze Leszek Zebrowski byl kandydatem na TW, oraz Tajnym Wspolpracownikiem SB. Sa bardzo ciekawe. Pokazuja mechanizm i strategie SB, ktora pragnie wciagnac czlowieka w swoje sieci. Tylko niestety, w przypadku Leszka Zebrowskiego trafila kosa na kamien. Odbyl on kilka rozmow z oficerami SB, poniewaz zatrzymano go kiedy razem z „kontaktem operacyjnym” SB ulokowanym w Solidarnosci, przewozil sztandar Solidarnosci do Gorzowa. Raporty oficera SB z przeprowadzonych rozmow z L.Z. sa tymi „dokumentami”. Pierwsze to rozmowy z „kandydatem na TW” . Nastepne, kiedy Zebrowski zgodzil sie nawiazac kontakt z dwoma SB-eckimi „kontaktami operacyjnymi” i wyrazic o nich opinie, byly juz zatytulowane „Tajny Wspolpracownik”, wraz z numerem ewidencyjnym i nadanym pseudonimem „Leszek”. Z opinii Zebrowskiego o tych obu TW nic nie wynikalo – dlatego SB zakonczylo z nim wspolprace.
    Kiedy ponownie zaproponowano mu zabawe w donosiciela w czasie stanu wojennego – stanowczo odmowil.
    Wierze, ze Zebrowski nie wiedzial, ze „zostal TW”. Raporty z rozmow byly pisane przez oficera SB. Na tych „dokumentach” nie widac zadnego podpisu Zebrowskiego, Tresc jego rozmow z SB ich nie dawala zadnych podstaw do represji na kimkolwiek. Dlatego SB zrezygnowala ze wspolpracy z Leszkiem Zebrowskim.
    Atak na niego uwazam za prowokacje majaca na celu poderwanie autorytetu czlowieka, ktory od dlugich lat walczy o Polske. Jego najwieksza i niezaprzeczalnie osobista zasluga to wypromowanie etosu Zolniezy Niezlomnych wsrod szerokoch mas mlodziezy. Dobrze byloby, gdyby kazdy TW mogl sie poszczycic takimi osiagnieciami w pracy dla Polski, jak Leszek Zebrowski

    • gieptil

     6 lutego 2017 at 00:38

     Ja przyjąłem że Maciej Gawlikowski wie co pisze. Więc nie będę drążył tematu, bo nie wiem jak było naprawdę z TW Żebrowskim.
     Natomiast obecna akcja spacyfikowania Jabłonowskiego nie jest przypadkowa. To nie jest żaden spontan, widać solidną reżyserią, widać rękę fachowców ze służb. Więc jeżeli swoją rolę w niej gra Żebrowski, to po co gra, albo dlaczego gra? A te inne organizacje co się pod tym tekstem podpisały? Kto konkretnie się podpisał? Ja tak próbowałem poszperać po sieci i miałem problem znaleźć to oświadczenie. Może źle szukałem, nie mam konta na fesjbuku, a oni tam ci tzw. narodowcy głównie siedzą. Tylko na stronie tej Trzeciej Drogi było to ładnie wyeksponowane. Ale załóżmy że owszem te wszystkie organizacje odcięły się od Jabłonowskiego. No nie mają nic lepszego do roboty? Chyba tak. Poza tym, on nie był żaden ich kolega ani działacz, on się do nich nie kleił, to po co się odcinać? Jest wolność słowa to gada co uważa. Czy te tzw. org.nar. zamierzają się co chwilę odcinać, bo w sieci mnóstwo ludzi coś tam gada stale. Ja mam już od dawna opinię, że te org. nar. nasączone są potężnie agenturą, myślę że to robota służb izraelskich, tak na czuja. A na koniec, odpowiedź Jabłonowskiego. Całkiem logiczna.
     https://www.youtube.com/watch?v=LJ9JJRa04K0

     • Leszek1

      6 lutego 2017 at 03:16

      @ gieptil. Przesluchalem tylko solidny fragment wypowiedzi Jablonowskiego – do atakow personalnych. Mozna podziwiac jego kunszt aktorski. Przyznaje Ci racje, ze to jest prowokacja celem rozbicia Ruchu Narodowego. Nastapia teraz dlugie i ogniste wypowiedzi wszystkich czterech osob z pastorem na czele. Jestem ciekawy wypowiedzi Mariana Kowalskiego, ktorego lubilem. Natomiast nie wiem nic o roli Zebrowskiego w tej grze. To jest sprawdzony, uczciwy czlowiek, wiec jezeli byly jakies kontrowersje pomiedzy panem Jablonowskim i panem Zebrowskim, przyjme strone pana Zebrowskiego bo duzo o nim wiem, a niewiele o panu Jablonowskim.
      Pozdrawiam.

     • Leszek1

      6 lutego 2017 at 04:02

      @ gieptil. Posluchalem bardzo krotko dyskusji pomiedzy Zebrowskim i Jablonowskim. Zasadniczo obaj maja racje, tylko Zebrowski trzyma sie konkretow, a Jablonowski fantazjuje i kreci. Trafilem akurat na fragment kiedy nazwal Kuronia Banderowcem, a Rottingerowi przykleil pare mylnych plotek. Ogolnie mial racje, bo Kuron to antypolska komunistyczna swinia, jednak nie mozna mowic, ze byl Banderowcem. Podobne fantazje wypowiadal na temat szuji i tworcy znanego klubu Bilderberg -Rettingera. Polozyl sie u mnie bardzo, poniewaz ma bardzo powierzchowna wiedze w przeciwienstwie do Zebrowskiego. P.S. Narodowcy maja swoja strone p.t. „Kierunki”. Tam znajdziesz ich zupelnie niepotrzebny, a nawet szkodzacy im samym – „memorial”. Cyba chodzilo im o calkowite odciecie sie od Mariana Kowalskiego, ktory dostal sie pod wplywy antypolaka. Tylko to mozna bylo zalatwic bez krzyku. Teraz ich wewnetrzna wojna zdrowo ich podzieli. Widze tu reke tzw Endecji.

     • Rafał Karkosz

      8 lutego 2017 at 13:04

      1. Kowalski nie porzucił Narodowców, to oni porzucili jego. Po wyborach prezydenckich nie był już potrzebny swoim „znajomym, kolegom, przyjaciołom” i postanowili go porzucić. Zaraz potem doznał wypadku. Nie mógł pracować, nie miał nawet za co jeść. I oni śmią wykrzykiwać hasła Honor, Narodowa Duma?!!!
      2. Kowalski z Chojeckim poznali się w latach 90-tych podczas organizowania różnych ulicznych akcji. Mowa, że został wciągnięty to ohydne kłamstwo i manipulacja.
      3. Pytam się gdzie byli Ci młodzi ludzie, gdy w grudniu V kolumna przeprowadzała zamach stanu? Sam pojechałem na Wiejską, bo dostałem furii oglądając relacje spod sejmu. Dlaczego Winnicki jeździ na obiadki do komunistycznych Chin, a nie chińskich narodowców, którzy do tej pory są na uchodźctwie na Tajwanie.
      Macie odpowiedź: Kto przejął ruchy i organizacje narodowościowe w Polsce.

    • Zona

     6 lutego 2017 at 08:40

     Wśród wskazanych dokumentów są dwa w całości pisane odręcznie oświadczenia. Dane adresowe jak i treść mogą wskazywać na wskazaną osobę. Ciekawym co to za „osiągnięcia”. Powtarzanie w nieskończoność tez z podręczników licealnych? Swoją drogą wspaniała linia obrony. Jak zawsze. „bez swojej wiedzy i zgody” Chyba tylko p. Wołoszański miał godność z podniesionym czołem odpowiedzieć że i owszem.

     • Leszek1

      6 lutego 2017 at 12:25

      @Zona. Tyle, ze te odrecznie pisanki odnosza sie do wyjasniena powodow zatrzymania i nic nie mowia o wspolpracy, To jest normalna policyjna procedura. Daja ci kartke papieru i kaza wyjasnic pisemnie dlaczego byles niegrzeczny. Twoj atak na Zebrowskiego kompromituje ciebie, a nie jego.

   • stefan

    6 lutego 2017 at 01:22

    Drodzy Narodowcy. To wy się kompromitujecie. Czym? Bo na siłę chcecie wyrwać kawałek torciku dołączając tym samym do „Bandy czworga”. Po co Wam udział w oszukańczej ordynacji wyborczej? Kasa z podatków Polaków. Chcecie kasy, nic więcej. Pokazaliście to przed wyborami. A tym kilku z Kukiz’15 chwała. Winnicki niestety pokazał Waszą twarz. Szkoda, ale w taki sposób sprzedajecie Polaków, uczestnicząc w tym procederze „na pokaz”

   • Czaruś

    6 lutego 2017 at 07:25

    Popieram! Proszę pooglądać sobie dyskusję – na forum publicznym – Żebrowski vel Jabłonowski/Olszański. Pan Żebrowski bardzo się tam skompromitował. Potem niech redaktor prawy.pl napisze coś na ten tema, od samego siebie.

    • Leszek1

     7 lutego 2017 at 02:48

     @Czarus. Niewiele wiem o panu Jablonowskim, wiec otworzylem podany przez ciebie adres: http://www.wykop.pl/link/3579199/pan-olszanski-vel-jablonowski-w-rozmowie-z-panem-zebrowskim/
     Postac pana Jablonowskiego mocno mnie rozczarowala. Stracilem dla niego resztki szacunku, czy zyczliwosci.
     Okazuje sie, ze ten idol, uwielbiany przez niektorych obecnych tu komentatorow, to po prostu orator na rosyjskim zoldzie.
     ZDRAJCA. Stad takie aplauzy na czesc przebieranca i ataki na porzadnych ludzi, jak autor tej notatki, czy Zebrowski. Bardzo dobrze Panowie. Komentujcie dalej, bedzie lepiej widac kto komu tu sluzy. Swoja droga, ten portal wyjatkowo gesto obsiadly pluskwy rosyjskie, zydowskie i niemieckie. Stanowczo za malo tu polskich komentatorow.

     • gieptil

      7 lutego 2017 at 03:26

      Proszę o jakieś argumenty na rzecz „rosyjskiego żołdu”. A że kiedyś wspomniał, że to Car nam Polakom założył Uniwersytet Warszawski, dokładnie 200 lat temu, to prawdę powiedział. Tacy Niemcy uniwersytetów nam nie zakładali, mordowali naszych profesorów aby zlikwidować elity wrogiej im nacji.
      A taka Endecja, to byli przodkowie tych narodowców, była tak lekko prorosyjska. To Dmowski tak wymyślił, choć za bardzo tych Rosjan nie kochał, był tylko realistą, dobrze kalkulował. Więc jak jakiś tzw. narodowiec ryczy „rusa bić, bić, bić”, to ja już wiem że to nie narodowiec tylko śmieć, gówno co za judaszowe pieniążki pracuje na zgubę Polski. I dobrze żeby takie gówno na powróz kiedyś trafiło.

     • gieptil

      7 lutego 2017 at 03:36

      A Jabłonowski słusznie zwrócił uwagę, że ci niby narodowcy jakoś nie składają kwiatów pod pomnikiem Dmowskiego z okazji jego urodzin. Bo oni w dupie mają Dmowskiego. Bo to są nie narodowcy, tylko gówna przebierańcy, maklerzy, makijarzyści, cyrkowcy, linoskoczkowie, oszuści, agenci, cwaniacy, cynicy, dziwki sprzedajne. Ciekawe czy w tzw. ruchu narodowym są stawki za występy uliczne od godziny i od dniówki. Soros pewnie płaci, kasy ma dużo.

     • elpiwo

      7 lutego 2017 at 10:18

      @gieptil Drobna uwaga – Aleksander I załozył Uniwersytet Warszawski był wtedy królem Polski. Robienie analogii do dziesiejszej Rosji KGB-owca Putina jest… żałosne!

    • Rafał Karkosz

     8 lutego 2017 at 13:19

     Czaruś proponuję Ci obejrzeć ponownie tę dyskusję. Jeśli nie pomoże, to jeszcze raz. Jeśli dalej nic nie będziesz rozumiał, to już nic Ci nie pomoże.

     • Czarek

      8 lutego 2017 at 18:36

      A co Pan/Pani powie o tym, że z opublikowanych dokumentów wynika, co niegdyś robił tak zachwalany Żebrowski? Komu się wysługiwał?

  • Leszek1

   6 lutego 2017 at 02:55

   Podpisali:
   Endecja, Marsz Niepodległości, Młodzież Wszechpolska, Narodowcy RP, Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy, Trzecia Droga

   • Leszek1

    8 lutego 2017 at 01:30

    @gieptil. Jablonowski w swoich wypowiedziach jasno wskazuje na ktora bramke gra. Jest zbyt jednostronny, jezeli chodzi o przyjazn z tym niedzwiedziem. Nie pracuje, a ma wiele kostiumow, widac ze nie gloduje, wiec musi pobierac jakies apanaze. Wnioski sa proste.
    Oczywiscie, ze ma racje, iz nie wolno draznic niedzwiedzia na wolnosci, ale troche przesadza z ta przyjaznia. Niektore gatunki misiow sa bardzo niebezpieczne i trzeba duzej ostroznosci w obcowaniu z nimi. Sieje nienawisc do Amerykanow, (i nie tylko) zamiast kierowac ja do tych, ktorzy do niedawna rzadzili Ameryka. Wiec zdaje sobie wprawe, ze zazdrosc i bezinteresowna, lub interesowna nienawisc to potezne motory napedowe ludzkich poczynan. Wie tez, ze Polacy sa wrazliwi na patriotyzm. Jednak chwyta sie bardzo tanich metod. Klamie prawie w kazdej swojej wypowiedzi. Twierdzi, ze jest czlonkiem konspiracyjnego Zwiazku Jaszczurczego !!! Przepraszam, ale tacy ludzie nie maja u mnie najmniejszego powazania. Dziwie sie tylko, ze tak wielu daje sie nabrac temu aktorowi. To zasluga jego umiejetnosci oratorskich. Malo jest takich mistrzow slowa mowionego. Szkoda tylko, ze zamiast na rzetelnej wiedzy opiera sie na plotkach i klamstwie. Zaden klamca nie jest wiarygodny. Przynajmniej dla mnie. Pozdrawiam.

  • Zona

   6 lutego 2017 at 08:33

   Nie stało odwagi podpisać się imiennie. Na stronie ruchu „narodowego” jest lista organizacji które się podpisały.

  • gieptil

   7 lutego 2017 at 01:11

   Czy te tłuste głupie wrzaskliwe dupy z tzw. ruchu narodowego pochyliły się kiedyś choć nad jednym polskim bezdomnym, co wypadł na zakręcie historii? A żydówka Justyna Steczkowska się pochyliła.

   https://www.youtube.com/watch?v=bES8HUzalJU&index=1&list=PLC1F970F013884010

   • gieptil

    7 lutego 2017 at 01:22

    Tam pod koniec tego filmu widzicie prawdziwych Polaków, a nie to ciemne ryczące, patriotycznie wrzeszczące i hailujące bydło z tzw. ruchu narodowego. I mające w dupie los Polaków.

    • Gniewko

     7 lutego 2017 at 10:03

     gieptil i ostatnie zdanie mówi o tobie wszystko. Hailujące i patriotycznie wrzeszczące bydło, tekst jak ze strony 161 crew. Jabłonowski, to ty znowu się przebrałeś za gieptila?

 2. gieptil

  5 lutego 2017 at 13:39

  Bodakowski z kim ty się zadajesz? Z jakimś postkomuszym bydłem, które przewerbowało się na Amerykanów, i jeszcze kilka podobnych agencji wywiadu. Ty się Bodakowski stuknij w łeb wielkim młotem. Jest szansa że pomoże.

  • gieptil

   5 lutego 2017 at 13:49

   Jak ktoś mi wskaże Polaka który gorąco potępia Jabłonowskiego, a nie jest umoczony w różne gnoje i agenturalne powiązania, to ja mu stawiam koniak, choć bida jestem. Nikt mi nie wskaże, bo to jedzie na agenturze. Agent na agencie, i oni nas pchają do śmiertelnej wojny – po której Polacy będą tylko tematem wykładów historyków, taki stary ciekawy wymarły lud.

   • stefan

    6 lutego 2017 at 00:32

    Racja

   • mucha86

    7 lutego 2017 at 01:55

    ja potępiam, jak tylko go zobaczyłem to od razu poczułem agenturę. gośćjedzie frazesami i nie ma wiedzy. nie wiem czemu ludzie się tak tym jabłonowskim czy jak on się nazywa, podniecają

    • gieptil

     7 lutego 2017 at 10:31

     To jak tak chcesz wojny z Rosją, to dlaczego jeszcze nie w Donbasie? Jest dobra okazja powalczyć. A takich jak ty tropicieli ruskich agentów, zajadłych wrogów Rosji podkręcających do niej nienawiść jest tysiące, tylko ani jeden nie pojechał walczyć do Donbasu. I to pokazuje kim jesteście naprawdę, jesteście antypolską agenturą, prowokatorami na zagranicznym żołdzie – sami ani myślicie umierać w żadnej tam wojnie za Polskę, chcecie zrobić wojnę nam Polakom abyśmy masowo umierali.

     • mucha86

      7 lutego 2017 at 17:13

      a ty jesteś głupcem. Polska powinna się z rosją dogadać (choć trzeba być durniem, żeby twierdzić że agentury rosyjskiej w Polsce nie ma), a banderowców w miarę możliwości wybijać. nie jestem z frondy żeby wszędzie widzieć agentów, ale jabłonowski mi śmierdzi tak owym na kilometr. zbroić się to Polacy powinni robić, a ty się zbroisz? czy tylko gadasz głupoty?

 3. Henryk

  5 lutego 2017 at 14:10

  W pełni popieram pana Aleksandra Jabłonowskiego. Agentura wiadomego państwa (nieeuropejskiego) nie jest zadowolony, że ktoś, jak. p. Jabłonowski wzywa do pokojowych relacji z naszym sąsiadem – Rosją. Chodzi o to, że p. Aleksander Jabłonowski nie chce, aby polska patriotyczna młodzież została wymordowana w bezsensownej wojnie z Rosją.

 4. stan

  5 lutego 2017 at 14:19

  Ale co tam robi Winnicki?

 5. Paweł

  5 lutego 2017 at 14:36

  Ten jak go pan określił „przebieraniec” Jabłonowski jest zdecydowanie bardziej wiarygodny od Żebrowskiego i Kowalskiego. Od Marianka się nie odcięli?

  • Leszek1

   5 lutego 2017 at 16:16

   @Pawel. Co masz do zarzucenia Zebrowskiemu, skoro twierdzisz, ze jest niewiarygodny ?

   • Paweł

    5 lutego 2017 at 20:39

    Widziałem jego debatę z Olszańskim. Żebrowski powtarzał w niej frazesy rodem z PiSu. Powielał propagandę o zachodnich „sojusznikach” i był arogancki. Przyznał, że to on wymyślił termin „wyklęci”, który moim zdaniem jest bardzo krzywdzący. Wspomniał, że pewni AK-owcy się na ten termin zgodzili, ale jak każdy wie AK-owcy byli różni.

    • Leszek1

     5 lutego 2017 at 20:59

     To nie on wymyslil „Wykleci”. To byl niefortunny tytul pierwszej wystawy o Zolnierzach Niezlomnych, chyba w Lublinie. Leszek Zebrowski automatycznie i rownie niefortunnie zatytulowal swoja ksiazke w ten sposob. Pozniej bylo zbyt pozno, by to zmienic, a to przezwisko jest hanbiace. Ich wyklelo UB, narod ich wspieral. Pomyslec, ze „Lalka” wladza „ludowa” zabila (w walce, bo rzucil trzy granaty.) dopiero w 1963 roku! Ludzie go chronili tak dlugo. W konspiracji przebywal dwadziescia cztery lata – rekord swiatowy ! Nie wiem kto to jest Olszanski i tej debaty nie widzialem, wiec nie moge skomentowac. Widzialem natomiast wystarczajaco duzo wystapien Zebrowskiego, by moc z cala stanowczoscia stwierdzic, ze jest on jednym z niewielu niezlomnych Polakow, ktorzy od lat konsekwentnie buduja swiadomosc narodowa.

     • Paweł

      6 lutego 2017 at 08:30

      Z tego co pamiętam w debacie przyznał, że nazwać Ich wyklętymi to był jego pomysł. W tej samej debacie sprzeciwił się terminowi niezłomni, bo jego zdaniem niezłomni nie byli.

 6. Jendrek

  5 lutego 2017 at 14:46

  popieram Jabłonowskiego,szkalują bo broni Polski

  • Leszek1

   8 lutego 2017 at 01:51

   @ Pawel. Musisz zle pamietac. Wystawa „Zolnierze Wykleci” byla wczesniej. Ksiazka Zebrowskiego pozniej. Zebrowski mial racje mowiac, ze wielu niezlomnych zostalo zlamanych przez UB. Nie sadze, zeby mogl sprzeciwiac sie nazwie „Niezlomni”. Obrazal by tych ktorzy zgineli walczac do konca. Wydaje mi sie, ze mocno fantazjujesz. Dlatego podejzewam, ze stoisz po UB-eckiej stronie barykady. Barykady zbudowanej przez UB i ich potomnych, a ktora stanowi granice pomiedzy nimi i Polakami.

  • Paweł

   10 lutego 2017 at 21:34

   @Leszek1

   Polecam obejrzeć wspomnianą debatę. Żebrowski powiedział wprost, że jest autorem wspomnianego sformułowania i można wywnioskować, że nie jest zbyt przychylny określeniu niezłomni. Nie bazuję na „wydaje mi się” w przeciwieństwie do Ciebie – debata! Twoje podejrzenia zbijam pustym śmiechem, a ubeckie parchy żydowskie mam w głębokim poważaniu. Dla nich tylko śmierć.

 7. Jendrek

  5 lutego 2017 at 14:47

  a te kurwaaa niby narodowcy to wpierdal powinni dostać i tyle

 8. gosc

  5 lutego 2017 at 14:57

  Puste, przydługie oświadczenie bez ŻADNYCH konkretów. A we wstępie Bodakowski obelgi i pomówienia dodał od siebie.
   
  Tak samo jak PiS nie ma wyłączności na „obóz patriotyczny / biało-czerwony”, tak i organizacje ze słowem „narodowy” w nazwie nie mają wyłączności na bycie narodowcem. Jakieś przedefiniowanie pojęć pod swoją organizację na wyłączność… totalna bzdura! Podobna głupota, jakby PiS stwierdził, że jest jedyną „sprawiedliwą” partią, i już, temat zamknięty.
   
  Wracając do braku konkretów w oświadczeniu. Może tzw. „narodowcom” nie pasuje np. potępienie banderowców, potopu islamskiego?

 9. tma

  5 lutego 2017 at 15:05

  Ktoś powiedział, że trutka na szczury, to w 95% jedzenie bardzo smaczne i dobrej jakości, a tylko 5% to zabójcza trucizna.

 10. Leszek1

  5 lutego 2017 at 16:33

  Nie slyszalem nic o Rybaku, wiec nie znam jego pogladow. Jablonowski mowi czasem z sensem, lecz niepotrzebnie wystepuje pod pseudonimem i jego kostim wojskowy jest troche smieszny. Dlatego nie traktuje go powaznie. Raczej jak kogos w rodzaju aktora. Chojeckiego znam od lat i w mojej opinii jest on wrogiem Polski, oraz naszej Wiary. Dziwne, ze Kowalski dal sie mu opanowac. Wielka szkoda dla jego wlasnego wizerunku.

 11. Tomasz

  5 lutego 2017 at 16:35

  Poziom artykulu to jakis skandal, obrazanie innych ludzi, stawianie tez bez poparcia w faktach. Czytajac takie cos na pewno nie dowiem sie kto jest prawdziwym patriota ale na pewno wiem kto nim nie jest czytaj autor artykulu

 12. Kshyshtovv

  5 lutego 2017 at 16:43

  A kto to teraz narodowcy ? Jak protestował kod i inne jaczejki to ni wiu ni słychu. Kukiz dał koryto i zapadła głucha cisza…..

 13. andrewss515

  5 lutego 2017 at 18:25

  Braun:”trzeba wykupić kaplanów z niewoli babilońskiej”
  On: Czy przespałabyś się ze mną za milion dolarów?
  Ona: Milion?! Jasne do ch*ja!
  On: A za dwa dolary?
  Ona: Spadaj frajerze! Kim ja niby jestem?
  On: To już ustaliliśmy, teraz tylko spieramy się o cenę.

  Prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy nie szczędził słów krytyki wobec zwolenników nacjonalizmu. – Aprobata dla tego typu myślenia jest nie tylko niewłaściwa, ale też heretycka – podkreślał prymas. Wtórował mu dominikanin o. Maciej Zięba, który dodał, że nacjonalizm to „pogaństwo, bezbożność i herezja”

  Kiedy u narodowców zaświta historyczne myślenie?

  • Paweł

   5 lutego 2017 at 20:43

   Widać abp. umiłował sobie komunę jak jego poprzednicy z Wyszyńskim na czele. Czy każdy prymas musi być zdrajcą?

   • andrewss515

    5 lutego 2017 at 21:11

    żeby być uznanym za zdrajcę najpierw trzeba być z tego a nie innego narodu teoretycznie rozważając
    a czy Polak czy tylko polskojęzyczny …

    Zakazane piosenki – Okupacyjna świnia – Rozwaliła nam się świnia
    Hej tam pod Krakowem
    Rwąca Wisła płynie.
    Rozwaliła nam się świnia
    Na polskiej krainie,
    Na polskiej krainie .

    A jak sie podpasie,
    Przyjdą lepsze czasy.
    Zabijemy pałą świnię
    Narobiem kiełbasy
    Narobiem kiełbasy

    Temy kiełbasamy
    Wedle denatury
    Wytrujemy wszystkie w Polskie
    Prusaki i szczury,
    Prusaki i szczury.

    https://www.youtube.com/watch?v=DF-eOuNGuuY

 14. Pawel

  5 lutego 2017 at 19:52

  Moze Redakcja zacznie wtycinac komentarze zawierajace wulgaryzmy pisane przez prostakow niczym nie rozniacych sie od lewactwa. Kulturowe bagno.

 15. Pawel

  5 lutego 2017 at 19:52

  Moze Redakcja zacznie wtycinac komentarze zawierajace wulgaryzmy pisane przez prostakow niczym nie rozniacych sie od lewactwa. Kulturowe bagno.

  • ość

   5 lutego 2017 at 20:27

   Redakcja to by najpierw musiała usunąć ze swego grona PROSTAKA atakującego narodowca słowami:
   „aktor w kostiumie”, „przebieraniec”, „szerzący rosyjską propagandę”, hucpiarz”.

   A kim jest hucpiarz Bodakowski (bo narodowcem na pewno nie). Dlaczego niby rusofobia i usługiwanie USA miałoby być oznaką patriotyzmu? To dopiero jest propagandzista.

   • Leszek1

    5 lutego 2017 at 21:38

    Przepraszam, ale Jan Bodakowski zamiescil tu oswiadczenie Narodowcow odcinajacych sie od dzialalnosci kilku (trzech) osob.
    W moim odczuciu, Narodowcy slusznie zrobili odcinajac sie od antypolskiej dzialalnosci pastora Chojeckiego. Szkoda, ze przy okazji ucierpiala na tym opinia Mariana Kowalskiego, zaprzyjaznionego z pastorem. Przestal sie liczyc jako niezalezny czlowiek, poniewaz nie zdobyl sie na odpowiednia riposte, kiedy pastor atakowal nasz kosciol. Jablonowski wystepuje w kostiumie przypominajacym mundur wojskowy. Jest to nienaturalne. Razi. Dlatego jego slowa wielu ludzi, ze mna wlacznie, czytaja jako wystepy zdolnego aktora, a nie wyraz wlasnych pogladow i osobistych przemyslen. Ja czuje w nim jakis falsz, a przeciez mowi czesto bardzo porywajaco i ciekawie. W sumie, uwazam, ze to dobrze, kiedy Narodowcy odcinaja sie od ludzi nie wystepujacych w ich imieniu.

    • Czaruś

     6 lutego 2017 at 11:52

     A co tak faktycznie robią ci niby „Narodowcy”? Słychać o nich tylko jednego dnia w roku, hucznie obchodzą ten dzień. Potem cicho sza! Odcinać się od Pana Rybaka i obrażać go, to hańba! Pan Jabłonowski wykazał się już wielokrotnie większym patriotyzmem niż ci „narodowcy”. Wystarczy wysłuchać z uwagą jego wielu wystąpień. Czy nie widzicie, że obecnie nami rządzący chcą naszą młodzież wysłać jako mięso armatnie do walki przeciwko Rosji? A Bodakowski wykazał się już w swoich artykułach, kim jest i o co mu chodzi. Nie warto go czytać, niestety!

     • gieptil

      6 lutego 2017 at 12:56

      Ano, co robią.
      Coroczny marsz.
      Coroczna konferencja szkoleniowo-propagandowa, A też trzeba odświeżyć osobiste kontakty z agenturą w terenie i ewentualnie wytypować nowych kandydatów do werbunku – temu dokładnie te konferencje służą.
      Coroczna rozróba personalna, ewentualnie jakiś hajlowanie – trzeba stale kompromitować polski ruch narodowy.
      No i pierwsze co robią, dbają aby nie rozwiną się autentyczny polski ruch narodowy. Każdego który by coś kombinował w tym kierunku biorą pod ostrzał.
      Sprawami Polaków absolutnie się nie interesują, sprawy Polaków mają w d…, ważne jest tylko to co akurat zarządzi oficer prowadzący. Ciekawe że te 6 organizacji na co dzień podobno skłóconych, nagle jak na komendę błyskawicznie się dogadało z powodu JEDNEGO człowieka, który dość malowniczo gada. Jak można nagle osiągnąć takie zdyscyplinowanie i porozumienie? A jak trzeba bronić Reduty Ordona, to ich nie ma, w Żurawlowie ich nie było, i nigdzie ich nie ma gdzie być powinni. No i sami powinni mówić to co mówi Jabłonowski, że Polacy są wpychani w niepotrzebną wojnę, która może oznaczać miliony ofiar. Oni sami powinni o tym mówić, alarmować. A co to bydło robi? Niszczy człowieka który robi to za nich.
      Bo to nie jest żaden polski ruch narodowy, to bydło na służbie wrogów Polski. Pod mur to bydło, pod mur.

    • gość

     6 lutego 2017 at 18:03

     Leszek1 – należy czytać ze zrozumieniem. *Przed* oświadczeniem, jest garść wynurzeń autorstwa Bodakowskiego. Tam właśnie zamieścił obraźliwe teksty.
      
     „W sumie, uwazam, ze to dobrze, kiedy Narodowcy odcinaja sie od ludzi nie wystepujacych w ich imieniu.”
     Uważasz, powiadasz. A nie uważasz, że to kompletnie bez sensu? Po co mieliby się odcinać od kogoś, kto nie występuje w ich imieniu, nie twierdzi że występuje w imieniu danej organizacji itp. Te organizacje nie mają wyłączności na bycie narodowcem lub patriotą.

     • Leszek1

      6 lutego 2017 at 23:21

      @Gosc. Bodakowski twierdzi: „Od wielu miesięcy negatywny wizerunek narodowców kreowany jest przez nagłaśniane w internecie osoby przedstawiające się jako narodowcy.” Ja tez uwazalem Jablonowskiego za Narodowca. Chojecki przykleil do siebie Mariana Kowalskiego wiec trudno mowic, ze absolutnie nie chcial byc uwazany za Narodowca. Co do Jablonowskiego. Skoro sie przebiera to znaczy, ze jest przebierancem. Dla mnie to zdolny aktor, a wlasciwie orator, grajacy okreslona i wyuczona role. Gra wylacznie dla efektu. Postac zaklamana i komiczna. Nie traktowalem go serio, wiec nie czesto sluchalem. Dlatego nie spotkalem sie w tych krotkich migawkach z objawami rosyjskiej propagandy. Ale pewnie cos musi byc na rzeczy. Teraz sie odcial od Narodowcow i wszystko jest jasne. Natomiast jezeli bedzie sie podszywal pod lesnych, czy NSZ-towcow, to ktos w koncu sie zdenerwuje i spusci mu lomot. Po jaka cholere sie przebiera w nie swoje ciuchy ? …….. Pastor Chojecki jest wscieklym antykatolikiem. Obraza nasza wiare. Nie bede wymienial nastepnych jego „zalet” poniewaz to pierwsze zupelnie wystarcza, by kazda szanujaca sie organizacja, odciela sie od niego.

     • gieptil

      7 lutego 2017 at 03:55

      Łomot to trzeba będzie w końcu spuścić tzw. czołówce narodowców. I to się zbiera. Mamy klasyczną powtórkę znanej operacji „Trust”, zresztą pomysł naszego rodaka Dzierżyńskiego. Założono fikcyjny ruch narodowy na którego czele siedzi antypolska agentura. Te Krojckanty, Holohery, Helcyki. Pełna maskarada, nawet sobie, nazwisk nie pozmieniali, za takich durniów nas mają. To Mossad robótka, żaden tam polski ruch narodowy. I co jasne ogromadzają wokół siebie debili. Polski ruch narodowy za II RP to byli przede wszystkim studenci elita. Teraz to zbieranina głupców, tak są dobierani.

 16. rebeliant80

  5 lutego 2017 at 20:31

  A Rybak to chyba potępiony za to, że powiedział iż nie było działaczy ONR na jego procesie, bo się przestraszyli, widzę kilku słów prawdy „prawdziwi narodowcy” nie mogą ścierpieć.

 17. Adam Kowalczyk

  5 lutego 2017 at 20:38

  Dla mnie Jabłonowski jest lepszym narodowcem od tych projankeskich mądrali. Tego nawet uzasadniać nie trzeba.

 18. andrewss515

  5 lutego 2017 at 21:03

  sami widzicie ilu u nasz agentury każdego pod wariograf albo WYPad

  „Nacjonalizm chrześcijański” a co to za stworzenie? kibuc jaki czy inny sowchoz?
  pedagogika wstydu i poprawność polityczna zwycięża a nie narodowcy

  POLSKA DLA POLAKÓW POLSKA DLA POLAKÓW POLSKA DLA POLAKÓW POLSKA DLA POLAKÓW POLSKA DLA POLAKÓW POLSKA DLA POLAKÓW

 19. czesio i muchy

  5 lutego 2017 at 21:03

  jeszcze się wieśmaki obudzicie z ręką i mózgiem w nocniku. będziecie przepraszali Mariana za te szkalowania porządnego patrioty.

 20. Kazimierz

  5 lutego 2017 at 21:03

  Polacy dopiero wtedy zmądrzeją jak dojdzie do ich zagłady wskutek wysługiwania się na wyścigi żydostwu. A do tego już niedaleko.

  Tyle, że będzie za późno.

 21. Polka

  5 lutego 2017 at 21:59

  Uczciwy człowiek nie jest w stanie zrozumieć człowieka ,który decyduje się na zdradę swojej Ojczyzny ,który świadomie
  działa na niekorzyść swoich Rodaków .Co to za kaliber ludzi jest , w jakim domu się wychowywali , jakich mieli rodziców .
  Za kasę sprzedać człowieczeństwo ? Chyba to są kanalie szkolone przez wcielonych diabłów , to takie delikatne określenie .
  Skąd ta zaraza przyszła do naszej Ojczyzny .

 22. Masław

  5 lutego 2017 at 22:44

  PiSienie tzw. narodowców postępuje. Jak również samego Bodakowskiego. Żebrowski nie radził sobie w dyskusji i sam eskalował konflikt z Jabłonowskim. A Bodakowski od siebie dał inwektywy i w końcu ktoś powinien mu napluć w twarz. Nie piszę o liściu, bo zaraz będzie płakał publicznie, że go ktoś chce pobić. Jak to kiedyś już robił, gdy ktoś na szajsbuku Mu wygrażał. Zresztą, takiego płaczka może lepiej nie tykać.

 23. wiesscar

  6 lutego 2017 at 02:05

  Ziemkiewicza cenie ale nie zgadzam sie w niektorych kwestiach. Wg mnie w Polsce musi byc etap etatyzmu by panstwo polski troche zmniejszyło roznice ekonomiczne miedzy magdalenka i antymagdalenka. To robi ZP i PiS i Kaczynski i Morawiecki jr. Wolny rynek by ugruntowal przewage magdalenki. To potem.

  • mucha86

   7 lutego 2017 at 02:03

   jest dokładnie odwrotnie. dzięki etatyzmowi magdalenka się pasie, nie zapominaj, że kaczyński był w magdalence. reforma wilczka, która sprawiła, że Polacy masowo zaczęli handlować i się, biednie bo biednie ale jednak, dorabiać. magdalenka poczuła, że Polacy są zbyt obrotni i przedsiębiorczy, więc po wilczku zaczęli wprowadzać etatyzm i reglamentację, czego efekty widzimy dzisiaj. tylko „uwolnienie potencjału ekonomicznego Polaków” może nas wyrwać z tej beznadziei i biedy

   • Leszek1

    7 lutego 2017 at 03:00

    @mucha86. Chcialem prawie dokladnie to ujac, z podkresleniem Kaczynskiego i zwiazanego na supel potecjalu Polakow, ale jakas mucha przyleciala tu wczesniej. Pozdrawiam.

   • marju73

    7 lutego 2017 at 22:11

    Zgadzam się z tym że jest dokładnie odwrotnie.Pewne posunięcia PiSu to pòjście na rękę lobby bankowemu,farmaceutycznemu(szczepionkowemu),GMO a wszystko to podlane jest patriotycznym sosem.Jak się posłucha Prezydenta,Premier czy prezesa to można zauważyć że słowo „Polska” odmieniają często i przez wszystkie przypadki ale jak przychodzi co do czego to Polacy morda w kubeł bo my (PiS) lepiej wiemy niż społeczeństwo(referendum w którejkolwiek z tych spraw-brak).Brak dostępu do broni,przymusowe szczepienia,podpisywanie dokumentòw LGBT na forum światowym,zmniejszenie progu gotòwkowego ktòrym mogą posługiwać się firmy.W sumie do tego nie potrzebna była zmiana rządòw bo i PO by to zrealizowała.Wniosek taki.Robią tylko to na co mają pozwolenie i są kontrolowani jak wszystkie pozostałe partie sejmowe.

 24. Robinson

  6 lutego 2017 at 03:24

  Przeciwko tym rosyjskim czy antykatolickim hucpiarzom wspólnie wystąpiły najważniejsze organizacje narodowców: stowarzyszenie Endecja (mające silną reprezentację w Sejmie, a związane z Rafałem Ziemkiewiczem), stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Młodzież Wszechpolska, Narodowcy RP, Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy (posła Winnickiego) i Trzecia Droga. – Jejku. Jak tak czytam to w Polsce gdzie nie plunąc to Narodowcy a gdzie Narodowcy to tylko plunąc. Więcej was Mama nie miała. Ja znam jeszcze przynajmniej kilkanascie ugrupowan, mających w tytule „Marodowy” czy „Narodowcy”. A toto wyżej to ma jakąś licencję na Narodowośc? Zenua.

  • Danka

   6 lutego 2017 at 05:01

   Robinson Cruzoe? Cos taki chetny do plucia? Wytrzyj te piane,bo kapie na stukajlo.

  • Czarek

   6 lutego 2017 at 14:03

   Endecja, a kto ją stworzył i po co? Chyba tylko, aby mieszać wśród tych organizacji nazywających się „narodowcami”. Dlaczego nic nie mówią o antypolskich ustawach wprowadzonych przedtem, a zaostrzonych teraz? Dlaczego nic nie mówią o tym, że rządzący dają sobie premie, nagrody, podwyżki, mają ciągle wysokie wolne kwoty od opodatkowania? Bo sami korzystają, wszak jest ich paru w parlamencie. Nie piszcie, że to „narodowcy”. Nic dla Narodu nie zamierzają robić.

 25. Zona

  6 lutego 2017 at 08:32

  Od długiego czasu zauważam że portal ten rzekomo będący własnością Pallotynów jest zarówno odległy od chrześcijaństwa (promocja osób głosujących za odrzuceniem ochrony życia poczętego)jak i od „prawości” rozumianej jako uczciwość, szacunek dla drugiego, rzetelność, sumienność (fala pisanych prymitywnym językiem nienawistnych tekstów + pełnienie roli oficjalnej platformy PiSu). Dziś ustami waszego niezawodnego „redaktora” tylko to potwierdziliście. Co więcej daliście dowód jak blisko wam, jak i tym różnym udającym środowiska „narodowe” ruchom do budzących u was gorączkę i rozwolnienie marksistów. Wszak to z Marksa wywodzi się teza iż „wraz z postępami socjalizmu walka klasowa zaostrza się”. Tak wielki strach budzi was np zdrowy rozsądek Jabłonowskiego (poparty talentami scenicznymi) że nie wytrzymaliście. Wszak jest order by jak to ujął wasz mistrz duchowy niedawno „z kozakami Moskwę zdobywać” to nie ma tu miejsca na rozsądek. Swoją drogą jakkolwiek nie wiem kim jest p. Rybak to z wiadomości wynika że trafił on bezwzględnie do wiezienia za spalenie jakiejś kukły. Jak się wam czy tym ruchom „narodowym” nie uda w polityce (czyli w dążeniu do koryta) to na pracę w policji czy innym sądownictwie zawsze możecie liczyć. Szkoda tylko kilku felietonistów służących za kwiatek do kożucha. Haniebne.

  • Danka

   6 lutego 2017 at 13:09

   Zawsze mogle/as z zachwytem posluchac mistrza swego Kijowskiego, a teraz ani Kija ani marchewku Petruska.I co wy biedni kidbziarze teraz zrobicie?

  • Danka

   6 lutego 2017 at 13:13

   KObDziarze / tak powinno byc w poprzednim wpisie

  • gość

   6 lutego 2017 at 18:13

   PiSoliz Bodakowski swoje bluzgi to powinien zamieszczać na prywatnym blogu, a nie na portalu „prawy”. Kompletnie tu nie pasuje.

 26. Henryk z Radomia

  6 lutego 2017 at 09:38

  JABŁOŃ, KTÓRA RODZI TRUJĄCE OWOCE TRZEBA WYCIĄĆ Z KORZENIAMI I SPALIĆ, CHOINĘ KTÓREJ WYZIEWY I NASIONA SĄ TRUJĄCE TAKŻE, RYBAKOWI KTÓRY UŻYWA SZATAŃSKIEJ SIECI TEŻ SIEĆ TRZEBA ODEBRAĆ I SPALIĆ A KOWALSKI – DO MŁOTA – BO POLITYKA TO NIE NIE NA JEGO UMYSŁ ROBOTA! AMEN!

 27. Roman

  6 lutego 2017 at 11:17

  Ogłaszam się przywódcą ruchu narodowego w Polsce. Trochę jestem za stary (1955), ale mam czystą kartę. Nigdy nie byłem w żadnej partii, do solidarności też nie należałem i nie brałem nigdy żadnej kasy od obcych. Wszystko zawdzięczam wyłącznie swojej pracy. Jednną skazą w moim życiorysie jest to, że byłem w LWP dwa lata, w stopniu szeregowca. Mam niewątpliwie najlepsze papiery.
  Walę was wszystkich ukochani wodzowie, nadajecie się wszyscy razem na polityczny śmietnik. Nie macie jaj do przewodzenia temu ruchowi.
  CWP!

  • Danka

   6 lutego 2017 at 13:18

   Masz najlepsze papiery? Byle nie zolte.Zolty kolor to kojarzy sie nie za ciekawie….

   • Roman

    6 lutego 2017 at 18:29

    Danusia, do twojej profesji papiery nie są potrzebne, wystarczy świadectwo lekarskie.

    • Danka

     6 lutego 2017 at 23:40

     A co ty,Roman, mozesz wedziec o czyjejs profesji? Bredzisz.Bosakowi srednio woerze, bo narodowiec, ktory tanczy w TVN? Poza tym nie ma wiele do powiedzenia.Robert Winnicki bardzo dobry medialnie, bystry,swobodny.Jednak za malo roboty juz teraz w sprawach odsuniecia partii V Kolumny z polskiej politykii cpunow. Winnicki zaakceptowal towarzystwo Liroya?

 28. tma

  6 lutego 2017 at 18:26

  Jeśli Ziemkiewicz odcina się od Olszańskiego, to jest to przezabawne.
  Bosak, który lansował się w tzw. tańcu z gwiazdami, a nie potrafił ukończyć żadnych studiów (co w dzisiejszych czasach jest naprawdę zadziwiające) zarzuca Olszańskiemu bicie piany… – przyganiał kocioł garnkowi.
  Z drugiej strony Olszański ma pecha, bo Polacy już się nie nabiorą „na obrazek w klapie”. Wałęsę traktowano jako użytecznego prostaka, który jest wprawdzie ograniczony, ale jakoś tam pożyteczny. – Dziś już nikt nie uwierzy, że pewien pan w kostiumie munduropodobnym jest takim pożytecznym prostaczkiem, który wprawdzie jest niedouczony i wulgarny, ale „chce dobrze”. Tak mi przykro, ale czasy Ziuków i Bolków już minęły. Wart Pac pałaca, a pajac Paca.

  • gieptil

   6 lutego 2017 at 22:30

   Przypadek Bosaka jest bardzo typowy. Bo jak być poczytał książki, a jest tego wiele, to na co werbują służby? Ano na coś muszą. Jakieś drobne przestępstwo ktoś popełnił, albo nawet wykroczenie, już go mają – pada oferta współpracy. Żonę zdradził i to wykryli, już go mają – pada oferta. Czasem werbują na ideały, ale służby całego świata tego nie lubią, takiemu zawsze coś może się odkręcić.
   A najbardziej typowy werbunek, to na młodego ambicjonera, co mistrzem intelektu nie jest, ale ma ambicje zostać wielkim, a nawet bardzo wielkim, co ma kasę i wielką władzę. Więc mu mówią – pomożemy ci w karierze, zostaniesz wielkim wodzem, tylko … musisz nas się słuchać ;-))). Proste. I tak Bosak, zwykły przygłup, został wielkim wodzem narodowców ;-)))).

 29. Czarek

  6 lutego 2017 at 21:51

  Moim zdaniem Pan Jabłonowski/Olszański w swoich wystąpieniach przedstawia PIĘKNY OBRAZ Polaka – patrioty. Oby tak dalej!

 30. tomek

  7 lutego 2017 at 07:05

  ruch narodowy jest na celowniku kacapow chca go wygrac dla siebie widac to po wpisach ruskich kolaborantow

  • Claude mOnet

   14 lutego 2017 at 07:04

   Trzeba być ślepym, aby nie widzieć, że p.Aleksander Jabłonowski to człowiek do wynajęcia, widać i słychać to wyraźnie. Osłabiającym faktem jest, iż 1 osoba, która się pojawiła znikąd skutecznie rozwala cały ruch narodowy… No może z pomocą ruskiej Hasbary, która tutaj komentuje ustawicznie (jak tam się te ruskie agenty dezinformacji nazywają?)…

 31. Arek

  7 lutego 2017 at 10:47

  Autor artykułu to zwykły świr chory na rusofobię stary kawaler, którego utrzymuje matka bo sam nie jest wstanie zarobić na siebie pisaniem bzdur. Bodakowski uważa Kowalskiego za narodowca jak piłsudczyk może być narodowcem?

 32. krzysiek

  8 lutego 2017 at 09:58

  kto się podpisał pod tym „listem” ? oczywiście nie ma odważnego, najłatwiej wypuścić coś anonimowo. Głupcy ! Dzielą się, zamiast łączyć siły. Taki Żebrowski zaczął płakać i mieszać, a oni to łyknęli. Brak słów. To jeszcze nie są ci prawdziwi Narodowcy. Na tych jeszcze trochę musimy niestety chyba poczekać.

 33. edward

  8 lutego 2017 at 10:41

  Jabłonowski i Kowalski to są prawdziwi Narodowcy może się róznią w poglądach ale mówią jak jest szczególnie Jabłonowski natomiast te wszystkie ONR-y i inni tzw Narodowcy co weszli na listy Kukiza to zwykłe szambo gdzie byliście jak KODZiarstwo łaziło po miastach wyszło
  czterech z Flagą ONR CO WY SIE MOŻECIE ODCINAĆ OD WAS TRZEBA SIĘ ODCIĄĆ JESTEŚCIE SZKODNIKAMI A NIE NARODOWCAMI !

 34. emu

  11 lutego 2017 at 16:27

  a jacy to narodowcy bez Kowalskiego .Kto nimi przewodzi?.. niech sami narodowcy sobie odpowiedza na te pytania.Znowu zostali zmanipulowani i wykorzystani.Jakies ciemne siły bały sie rosnacej siły ONR..tak wiec najlepiej odsunac Kowalskiego , podstawic takich sliskich gładyszów jak Winnicki …etc…
  Wstyd P.winnicki , gdziezesbył kiedy trzeba było czynem swiadczyc o Bogu , honorze i Ojczyznie.
  Kto rozbija ruchy narodowe , myslac tylko o własnej karierze jest zdrajcą i szkodzi Ojczyznie!!!

 35. Will Tumolillo

  21 lutego 2017 at 16:13

  Note 4

 36. Lenore Sotelo

  22 lutego 2017 at 08:33

  rochester seo

 37. Takisha Lauckner

  22 lutego 2017 at 08:59

  womens disco

 38. tadacip

  19 kwietnia 2017 at 16:55

  Anadia daily cialis tadacip cipl Ovar viagra medicamento Vale de Cambra v is for viagra Ovar cialis o que ?

 39. 3gp porn

  17 maja 2017 at 07:44

  I am often to blogging and i actually appreciate your site content. Your content has really peaks my interest. I am going to bookmark your web site and keep checking for new data.

 40. the blog

  31 maja 2017 at 02:57

  Sorry for the substantial overview, still I am really loving the new Zune, and be expecting this, as very well as the Wonderful critiques some other people comprise prepared, will aid oneself determine if it truly is the straight final decision for on your own.

 41. Phila diets

  2 czerwca 2017 at 09:37

  Excellent information.

 42. any pages

  5 czerwca 2017 at 15:25

  The new Zune browser is astonishingly Wonderful, however not as favourable as the iPod’s. It operates perfectly, however is not as quick as Safari, and contains a clunkier interface. If oneself once in a while system on utilizing the internet browser that’s not an issue, nonetheless if you are coming up with to examine the internet alot versus your PMP then the iPod’s greater exhibit and superior browser may possibly be substantial.

 43. blog tutorial

  5 czerwca 2017 at 17:40

  I will tools this research in the direction of 2 models of us citizens: present-day Zune owners who are thinking of an up grade, and All those hoping in direction of choose concerning a Zune and an iPod. (There are other players well worth thinking of out there, which includes the Sony Walkman X, but I expect this provides oneself adequate info to generate an informed determination of the Zune vs gamers other than the iPod line as effectively.)

 44. website resource

  8 czerwca 2017 at 20:48

  The Zune concentrates on getting a Transportable Media Player. Not a world wide web browser. Not a video game machine. Probably within just the long term it will do even much better within just all those areas, yet for now it truly is a fantastic route towards set up and hear in direction of your songs and flicks, and is without having peer within that respect. The iPod’s advantages are its world wide web going to and apps. If all those reliable far more persuasive, possibly it is your ideal alternative.

 45. many blogs

  9 czerwca 2017 at 05:52

  If you might be even now upon the fence: grab your favored earphones, intellect down in direction of a Most straightforward Buy and check with towards plug them into a Zune then an iPod and see which just one appears greater towards your self, and which interface makes by yourself smile further more. Then you will notice which is straight for your self.

 46. many website

  9 czerwca 2017 at 07:53

  If you are continue to upon the fence: seize your favourite earphones, head down in the direction of a Suitable Get and inquire in the direction of plug them into a Zune then an iPod and watch which one appears much better towards on your own, and which interface would make on your own smile much more. Then you can expect to notice which is instantly for yourself.

 47. Kip

  14 czerwca 2017 at 18:17

  No suelo opinar mucho en la web, pero esta vez, he de decir que me ha maravillado esta lectura. Un sincero GRACIAS! Por escribir para nosotros, los que buscamos incesantemente respuestas 😉

 48. discount shoes for women

  15 czerwca 2017 at 17:36

  You can effortlessly drown yourself among all this information if you don’t take it 1 stage at a time.|A Facebook enthusiast page is a mini web site within the larger social networking website. This will conserve you cash if there occurs to be a extremely great sale at 1 specific retailer. Second, you need to create a company strategy.|So, what these businesses do in purchase to attract individuals into taking surveys is by paying them to take it. This consists of maintaining a list of goods with you, which you truly want to buy.|You can make use of the split for on-line shopping for handbags. Using my buddy’s guidance I started to do much more study into online low cost codes, vouchers and coupon codes. Negotiation is also important in obtaining suppliers.|1 this kind of example is Vince which is a top brand name title when it comes to branded garments for women. In the prior time, online shopping was fairly not possible and difficult to think.|You can find incredible offers on infant treatment goods on eBay. You can make use of the split for online shopping for purses. If you adhere to some precautionary measures it will be more secure on purchasing at ebay.|I discovered a wide range of products that I think numerous a traveler would appreciate for below $25.00. Since the time of their emergence, portable hard disks have usually been the one and only muse of tech lovers.|1 this kind of example is Vince which is a top brand name title when it comes to branded garments for women. There are cash back options on masses of items such as cash benefits from trustworthy merchants.|Now you do not need to look and have paper cuttings to save money. Just adding Meta tags or keyword will not assist on your own. Terminate any subscriptions that you’re not utilizing – you can usually re-subscribe at a later on date.|When you use this card, every dollar that you will invest will earn you reward points.

 49. battery recycling newbury

  18 czerwca 2017 at 20:36

  What i do not understood is actually how you’re not really a lot more neatly-preferred than you might be now. You’re very intelligent. You understand thus significantly on the subject of this subject, produced me in my view consider it from so many varied angles. Its like women and men aren’t involved until it is one thing to do with Girl gaga! Your personal stuffs great. At all times take care of it up!

 50. katies

  22 czerwca 2017 at 04:01

  best prescription diet pills for men

 51. katies

  23 czerwca 2017 at 02:46

  consumer reports diet pills hydroxycut reviews hydroxycut

 52. jenny

  23 czerwca 2017 at 22:47

  diet pills qnexa availability heuristic

 53. KelChalkhic

  25 czerwca 2017 at 01:10

  Online Lasix Without Prescription Order Levitra Medikament Cialis 10 Mg

 54. katies

  25 czerwca 2017 at 23:41

  diet pills 02740 mapquest directions

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra