Z zagranicy

Izrael bezprawnie zalegalizował nielegalne osiedla na Zachodnim Brzegu Jordanu

60 głosami przy 52 głosach sprzeciwu izraelski parlament przyjął skandaliczną ustawę legalizującą 3800 nielegalnych domów wybudowanych na prywatnej ziemi Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Zgodnie z nowym prawem pierwotni, palestyńscy właściciele ziemi otrzymają finansowe rekompensaty lub inną ziemię w zamian. Przyjęto je w momencie eskalacji izraelsko-palestyńskiego konfliktu o nielegalne żydowskie osadnictwo, spowodowanej przedstawieniem przez Izrael zaawansowanych planów budowy tysięcy nowych domów.

Decyzja Knessetu spotkała się z gwałtownym sprzeciwem Palestyńczyków, którzy wskazywali, że nowe prawo w zasadzie neguje możliwość zawarcia pokoju oraz zaprzepaszcza szanse na stworzenie państwa palestyńskiego.

– To eskalacja mogąca prowadzić jedynie do większej destabilizacji i chaosu – mówił Nabil Abu Rudeineh, rzecznik prasowy przywódcy palestyńskiego Mahmouda Abbasa. – Jest to nie do przyjęcia. Zostało to już zaskarżone i międzynarodowa społeczność powinna natychmiast działać – dodał.

Także wysłannik ONZ na Bliski Wschód Nikołaj Mładenow ocenił, że nowe prawo „poważnie zagrozi perspektywie izraelsko-arabskiego pokoju”.

Nowemu prawu sprzeciwia się również prokurator generalny Izraela, który oświadczył, że jest ono niekonstytucyjne i nie będzie go bronił w Sądzie Najwyższym.

Słów krytyki nie szczędzi również lider izraelskiej opozycji Izaak Herzog, który określił nowo przyjętą ustawę jako „poważne niebezpieczeństwo dla Izraela”, mogące prowadzić do oskarżenia państwa przez Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze. Ten ostatni już prowadzi postępowanie, mające wyjaśnić, czy zachodzą przesłanki do wszczęcia dochodzenia.

Źródło: BBC

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

65 komentarzy

65 Komentarzy

 1. Robert B.

  7 lutego 2017 at 13:16

  Żydostwo czuje się bezkarne, choć powoli chyba zaczynają sobie zdawać sprawę, że ich rozbój na Bliskim Wschodzie w ostatecznym rozrachunku im się nie upiecze. Niektórzy przebąkują, że „następny holokaust zgotują nam Arabowie”. Dobrze wiedzą, co mają za pazurami i że szantaż holokaustem i filmami z Żydowoodu może mieć ograniczoną skuteczność… Będą mieli to, na co zasłużyli. Pięknym za nadobne. Tak jak zawsze w ich historii…

 2. Noah Wendt

  7 lutego 2017 at 13:29

  Polactwo czuje się bezkarnie, pisząc bzdury o Izraelu. Nie ma i nie będzie pokoju na Bliskim Wschodzie z tymi, którzy kwestionują prawo Izraela do samostanowienia. Holokaust był tylko jeden, nie szerz kłamstwa o zbrodniach nazistowskich (nazizm do stan umysłu, poglądy, antysemityzm, rasizm). Polacy muszą wiedzieć, co mają „za pazurami”, nikt nikogo nie szantażuje Holokaustem, ale Żydzi nie pozwolą na zapomnienie o ofiarach, ale i sprawcach, także o was – Polacy.
  Na Bliskim Wschodzie wybuchnie, prawdopodobńie, kolejna „intifada”, ale będzie to kolejny i oby ostatni gwóźdź do trumny żydowsko-arabskiego porozumienia. Zrozumcie, Wy Polacy i Palestyńczycy, których wspieracie, że nie ma miejsca na ziemi Izraela dla dwóch państw – Izraela i Palestyny.
  A Polacy zastanówcie się z kim chcecie się przyjaźnić, z arabskimi terrorystami, czy Żydami? Rozważcie odpowiedź. Czekamy na decyzję.

  • Robert B.

   7 lutego 2017 at 13:42

   Jesteś wiernym synem swojego plemienia. Pisałem to wiele razy. Nie wymyśliłeś sobie tego wszystkiego sam. To jest u was po prostu kultywowane. To widać, słychać i czuć. Konfrontacja między wami a resztą świata (najpierw Arabowie, potem Amerykanie, Europejczycy) jest tylko kwestią czasu. Ja wiem, jaką wy macie mentalność, moralność, rasową tożsamość, co to znaczy talmudyzm. Ale to wszystko nie znosi/niweluje rzeczywistości. Ona jest i ma swoje prawa, np. prawo akcji-reakcji, przyczynowości-skutkowości. Twoi przodkowie wygłaszali podobne buńczuczne tezy i robili podobne rzeczy, a potem było „raaatuuujcieeee naaaaas”. Ja palcem w bucie nie kiwnę.

   • Noah Wendt

    7 lutego 2017 at 15:04

    Ale nie chcemy, abyś Ty cokolwiek zrobił. Potraficie tylko „groźnie kiwać palcem w bucie”. A skąd wiesz o „naszej” mentalności, moralności, tożsamości i talmudyzmie? Oczywiście, że nie znosi rzeczywistości, ale my się na nią nie obrażamy, lecz kształtujemy zgodnie ze swoimi potrzebami i potrzebami Izraela. Wy, Polacy, obrażacie się na rzeczywistość i dlatego brakuje Wam, tak potrzebnej w polityce, ale i wszędzie, elastyczności. Od zawsze bierzecie, przepraszam, ” po dupie”. Nic tego nie zmieni, a zaklinanie świata nie daje rozwiązania problemów.
    Myślę, że to Wy, pierwsi, zakrzyczycie ” ratujcie”, kto pospieszy na pomoc….

    • Robert B.

     7 lutego 2017 at 15:22

     „Oczywiście, że nie znosi rzeczywistości, ale my się na nią nie obrażamy, lecz kształtujemy zgodnie ze swoimi potrzebami i potrzebami Izraela.”

     A potem następuje konfrontacja z „kształtowaniem rzeczywistości zgodnie z potrzebami” innych i… zaczynają się pogromy i święte holokausty… To ciekawe, że tylko wam się takie rzeczy przydarzają… A jeszcze ciekawsze jest to, że nie wyciągacie z tego ŻADNYCH wniosków (twoje przeniknięte żydowską pychą wpisy to też potwierdzają).

    • Termojądrowa Potęga Izraela

     7 lutego 2017 at 15:34

     @Noa
     …zrozum, w każdym kraju mieszkają ludzie, podludzie i zwierzęta. Większość komentujących na tym portalu znajduje się na tej skali gdzieś pomiędzy podludźmi a zwierzętami.
     Robercik z kolei jest nikim. O nie jest nawet antysemitą, bo wcale nie nienawidzi Żydów. On nienawidzi swojego własnego spierdolenia i tą nienawiść kieruje przeciwko tym którzy są tym, czym on nigdy nie będzie w stanie zostać.

     @Robercik
     Nikt, cię nie szanuje, nikt nie liczy się z twoim zdaniem, dlatego spędzasz życie pyszcząc po internetach bo to daje co złudzenie, że masz kontakt z ludźmi. Twoja egzystencja nie przedstawia żadnej wartości dla społeczeństwa i ty to dobrze wiesz bo nie masz z niej korzyści nawet ty sam. Nie będzie lepiej, najlepsze masz już za sobą. Naprawdę nie ma sensu tego ciągnąć
     ZABIJ SIĘ!

     • Robert B.

      7 lutego 2017 at 17:19

      Do @Termojądrowa itd.:

      „tą nienawiść kieruje przeciwko tym którzy są tym, czym on nigdy nie będzie w stanie zostać”…

      Też jesteś wiernym synem swojego plemienia… Wyżej dupy, Żydzie, nie podskoczysz… Zobaczymy, jak będziesz skamlał, żeby cię raaaatoooowaaaać…

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      7 lutego 2017 at 17:33

      Jak na razie to ty, pod-ludzki śmieciu skamlesz na temat Żydów pod każdym artykułem na dowolny temat, podczas gdy Żydzi srają ci do ryja z takiej wysokości, że uważasz ich za praktycznie wszechmogących.

      Wierz mi, to nie Żydzi są tacy potężni, to po prostu ty jesteś tak takim bezwartościowym ścierwem, że z twojej perspektywy tak to wygląda, dlatego jeszcze raz apeluję do resztek twojego rozsądku – ZABIJ SIĘ! Być może będzie to jedyna dobra rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłeś dla tego świata.

     • m

      7 lutego 2017 at 17:40

      @Termojądrowa Potęga Izraela
      „… zrozum, w każdym kraju mieszkają ludzie, podludzie i zwierzęta.” – „podludzie”, czyli goje??? Bo „ludzie” to oczywiście naród wybrany… Czy czegoś nie zrozumiałem.

     • Robert B.

      7 lutego 2017 at 17:43

      Ja nigdzie nie twierdziłem, że Żydzi są wszechmogący (nie dodawaj sobie animuszu, bo przy okazji wyłazi jak szydło z worka, CO się u was mówi, co się kultywuje). Ja twierdziłem i twierdzę, że jesteście bezwzględni i pozbawieni jakichkolwiek skrupułów, choć ubieracie się w szaty niewiniątek. Owszem, ta wasza bezwzględność, brak skrupułów, etniczna mafijność pozwala wam na początku skumulować nieco majątku i władzy w waszych łapskach, ale potem zawsze dochodzi do takiego wybuchu antysemityzmu, że was zdmuchuje. Takie coś dzieje się tak regularnie, tak cyklicznie, że aż prosi się, by wyciągnąć z tego wnioski. Nie wyciągnęliście żadnych. Ja to tak interpretuję: ta wasza krótkowzroczność wynika z waszej pasożytniczej mentalności. Tasiemiec też nie jest w stanie żyć samodzielnie. Choć poddawany truciu (gdy gospodarz chce się z niego wyleczyć), nie odrywa się i nie wynosi. Bo wie, że tam na zewnątrz MOŻE BYĆ TYLKO GORZEJ. Dla was najgorsze prześladowanie jest lepsze od pracy na własny rachunek. Niestety, wyżej dupy nikt nie podskoczy, Żydzie…

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      7 lutego 2017 at 17:51

      Cyklicznie to powtarza się to, że ludzie wygrywają z podludźmi w każdej konkurencji i to wkurwia podludzi i wtedy uciekają się do tego co jest ich naturą – do troglodyckich zachowań.
      Tak było przez całą historię – to jest brzemię człowieka cywilizowanego, ale ty jako pół-podczłowiek-pół-zwierze tego nie zrozumiesz.

      Ty nawet nie potrafisz powiedzieć kto jest Żydem a kto nie i notorycznie na tym portalu nazywasz Żydami osoby które nimi nie są, tylko dlatego, że te osoby osiągnęły jakiś sukces. (ostatnio premiera kanady np.)
      Ty po prostu masz przebłyski świadomości i dociera do ciebie, że człowiek a szczególnie człowiek sukcesu to zupełnie inny gatunek niż ty.

      Dlatego tak jak pisałem. Ty nawet nie jesteś antysemitą.

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      7 lutego 2017 at 17:53

      @m

      Zarówno ludzie, podludzie jak i zwierzęta występują w różnych formach i kształtach.
      Ja na przykład jestem człowiekiem a Robert B. jest czymś pomiędzy podczłowiekiem a zwierzęciem. Wykazuje cechy obu.
      To nie kwestia rasy tylko charakteru.

     • Robert B.

      7 lutego 2017 at 17:58

      Do @Termojądrowa…

      „Cyklicznie to powtarza się to, że ludzie wygrywają z podludźmi w każdej konkurencji i to wkurwia podludzi i wtedy uciekają się do tego co jest ich naturą – do troglodyckich zachowań.”

      No właśnie! Jesteś Żydem i wydalasz z siebie jak Żyd, co mamełe, tatełe i rebełe ci od dziecka do łba wkładali. Osłuchałeś się tego i daje to na każdym kroku o sobie znać. Dlatego mnie nie dziwi, że w skrajnych warunkach (jak np. wojna) tak z wami postępowali. Zresztą, was to też nie dziwi, bo kto jak kto, ale wy wiecie najlepiej, CZYM jesteście… Tak czy inaczej… skoro sam tej cykliczności nie zaprzeczasz, to chyba wiesz, jaki teraz zbliża się etap?

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      7 lutego 2017 at 18:20

      Teraz nadchodzi etap w którym europa będzie jebana przez muzułmanów.
      Ty zastanów się dlaczego wszystkie imperia chciały nas zniszczyć i im się nie udało i teraz ich nie ma a my jesteśmy i sramy ci do ryja śmieciu?

     • Paweł

      7 lutego 2017 at 18:44

      @TPI

      „Cyklicznie to powtarza się to, że ludzie wygrywają z podludźmi w każdej konkurencji i to wkurwia podludzi i wtedy uciekają się do tego co jest ich naturą – do troglodyckich zachowań.”

      Dobre podsumowanie żydostwa. W obozach byli gorsi dla swoich od niemców, donosili, zdradzali, mordowali. Troglodyci pełną gębą!

    • Robert B.

     7 lutego 2017 at 18:28

     Do @Termo…

     Aha! Czyli jednak miałem rację… Macie jakieś plany wobec nas… Nasze elity (mam na myśli elity polskie, europejskie i amerykańskie) to też wiedzą i jak zmieni się etap, to zmieni się i modus operandi w stosunku do was…

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      7 lutego 2017 at 18:38

      To nie nasza wina robercik, że żądzą wami podludzie.
      Ty z kolei ponieważ stoisz w rozwoju jeszcze niżej uważasz ich za lepszych od siebie a lepszość kojarzy ci się z żydami. Stąd nieporozumienie.

      Fakty są takie, że Europa dostaje dokładnie to co od dziesiątek lat Europa chciała zrobić Israelowi – falę muzułmańskich imigrantów. Stąd mury wokół Israela. To jest sprawiedliwość dziejowa.

      a teraz koniecznie wpisz w Google „ważna wiadomość” i zastosuj się do zawartej w niej rady.

     • Robert B.

      7 lutego 2017 at 18:47

      To może jeszcze napisz, skoroś taki rozmowny, licząc pewnie, że swoimi żydowskimi insynuacjami zasiejesz we mnie strach przed wami (mylisz się), KIEDY nastąpi na ziemi Królestwo Izraela? Jakaś przybliżona data jest już w waszych kręgach znana?

     • Paweł

      7 lutego 2017 at 21:02

      @TPI

      Sprawiedliwość dziejowa będzie wtedy, gdy to przeklęte plemię zniknie z powierzchni ziemi. Zbyt wiele krzywd wszystkim wyrządzili.

  • Paweł

   7 lutego 2017 at 18:34

   @Noah Wendt

   Wybór jest prosty: każdy, byle nie żydy. Już się boję, że żydy nie pozwolą na zapomnienie o ofiarach (ciekawe, czy o zamordowanych przez żydów też?). Martw się lepiej o to, gdzie będziecie uciekać, bo MY nigdy nie zapomnimy o żydowskich zbrodniach i przyjdzie czas, że nam za nie słono zapłacicie. Nie ma drugiego tak żałosnego narodu. Powodzenia. Ps. Mała poprawka: na ziemi nie ma w ogóle miejsca dla izraela.

   • Termojądrowa Potęga Izraela

    7 lutego 2017 at 20:00

    Myślisz synu taniej kurwy, że Izrael lub Żydzi potrzebują do czegokolwiek twojej aprobaty?

    • Paweł

     7 lutego 2017 at 21:11

     @TPI

     To takie typowe dla parchów atakować czyjąś matkę. Czyżby jakiś uraz? Obrzezany stary traktował twoją matkę jak pojemnik na spermę, czy może coś innego? Bez Polski i USA po żydostwie zostałoby jedynie wątpliwej jakości mydło więc na kolana i dziękuj Panom za łaskę.

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      7 lutego 2017 at 23:21

      Po pierwsze, nie wszędzie występują takie relacje jak u ciebie w rodzinie. W normalnych rodzinach jest inaczej.
      Tym czasem sram ci do ryja.
      Jesteś odpadem cywilizacji.

     • Paweł

      8 lutego 2017 at 16:59

      @TPI

      Kozak w necie pizda w świecie. Rodzice muszą być dumni, że wychowali takiego prostaka.

    • tomek

     8 lutego 2017 at 16:26

     lubie sruli najbardziej jak sie wkurwiaja

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      8 lutego 2017 at 19:47

      To tak ja, tą kurwę twoją matkę.

  • Feliks Zienkowicz

   7 lutego 2017 at 22:54

   N.W. posłuchaj, jeśli masz uszy. My pamiętamy jak Żydzi mordowali po wojnie najlepszych Polaków pod auspicjami NKWD i UB. Wasze państwo Izrael jest obecnie najbardziej faszystowskim państwem na świecie! Przejęliście ten „stan umysłu” od swoich niemieckich oprawców wg znanego mechanizmu psychologicznego identyfikowania się ofiary z katem w efekcie doznanej traumy i to zasiliło wasze odwieczne przekonanie, że jesteście „narodem wybranym” – ubermensch – a goje są tylko „bydłem”, które ma wam służyć i pracować na was. Tak samo Niemcy myśleli o Polakach i innych nacjach. Sądzicie, że Polacy nie znają Talmudu, że nie czytaliśmy Protokołów Mędrców Syjonu? Znamy wasz kodeks i jesteśmy oburzeni. Wasza religia i nastawienie do innych, to rodzaj satanizmu! Niewiele się różni od Islamu, a od Chrześcijaństwa jest to tak odległe jak Piekło od Nieba.
   Nie zamierzamy się przyjaźnić z arabskimi terrorystami, są nam obcy, ale i nie musimy przyjaźnić się z Żydami. Terroryzm muzułmański wywołały masońskie elity żydowskie, celowo, rękami głównie USA, które macie pod kontrolą; antysemityzm jest wam od wieków potrzebny do trwania w pozycji „ubermensch” i zachowywania tej faszystowskiej solidarności. Inaczej rozproszylibyście się. My możemy patrzeć z boku jak wojujecie z Arabami i współczuć tym cierpieniom po obu stronach. Ale to wy jesteście w Palestynie okupantem, jak Hitler był w Polsce…
   Holokaust Żydów odbywał się z udziałem oddziałów żydowskiej milicji wysługującej się Niemcom – oddziałów nieraz bardziej okrutnych niż SS. To Żydzi prowadzili Żydów na Umschlagplatz i upychali w bydlęcych wagonach, Żydzi odprowadzali braci-Żydów do niemieckich komór gazowych w obozach. Niemcy nie lubili brudzić sobie rąk. Niemcy stali, pilnowali i komenderowali (co nie umniejsza ich odpowiedzialności), ale to bardzo przykra, hańbiąca was prawda. O właśnie, prawda.
   Mówią: „Prawda was wyzwoli” i to jest FAKT. Prawdą jest Chrystus, którego odrzuciliście, doprowadzając do ukrzyżowania Go – rękami Rzymian i rzymskiego aparatu władzy, tak jak eksterminowaliście Polaków pod rękojmią NKWD, w którym masowo służyliście – i nie umiecie / nie chcecie jej i Jego, tj prawdy historycznej i Prawdy Boga wcielonego, przyjąć. Zostaje wam zatem kłamstwo.
   Część mojej licznej przed wojną rodziny, jak bardzo wielu Polaków, przechowywała Żydów w czasie wojny, oddając za nich życie w ofierze. Inna część walczyła zbrojnie z oboma okupantami i w większości wyginęła. Wam to było na rękę. Wy nie chwytaliście za broń (nie licząc tych sześćdziesięciu kilku bohaterów z Powstania w Getcie Warszawskim). Twoje lżenie tutaj Polaków, Noah Wendt, pokazuje jak bardzo pod tymi obelgami boli was ta odrzucona Prawda. Nie licz, że „Jahve wytraci wrogów Izraela”, bo może być odwrotnie. Bóg zbawi tych, którzy są z Prawdy, żyją dla Prawdy i bronią Jej. Szatan będzie pokonany.

   • Robert B.

    7 lutego 2017 at 23:05

    Żyd nic z tego nie zrozumie. Będzie stał, słuchał, a potem zacznie znowu bełkotać te swoje niemożebne brednie – taki „kod kulturowy”. Ich ich święty holokit też nie obchodzi. Ich obchodzi tylko, CO z tego będą mieli. Gdyby się okazało, że więcej by mieli z zaprzeczenia holokitowi, to by mu zaprzeczali. Jak się wie, z KIM się ma do czynienia, to mniej żółci kosztuje komunikowanie się z tym najpodlejszym plemieniem spośród podłych pod słońcem.

   • Termojądrowa Potęga Izraela

    7 lutego 2017 at 23:26

    Czy ty pokurwieńcu bez rozumu nie wiesz, że ja znam te wszystkie bzdety i sram na nie? Fakty są takie, że każdego kto rządzi czymkolwiek z automatu nazywacie Żydem bo jesteście podludźmi.
    To jest wasz problem a teraz ZABIJCIE SIĘ!

    • Robert B.

     8 lutego 2017 at 11:35

     Tak czy inaczej, musi ci z tego wszystkiego wynikać, że jesteście na cenzurowanym. Nie tylko w Polsce. W innych krajach, gdzie tylko daliście się poznać, też. Nie uda się przechwycenie władzy po cichutku, nie udał się szantaż holokitem. Nie staliście się świętymi, nietykalnymi, bezkarnymi krówskami.

  • myślę sobie że

   9 lutego 2017 at 11:25

   Żydzi najechali w 45′ ziemie palestyńskie. Bo one „są ich od wieków”. I postępujecie z Palestyńczykami jak najgorszy okupant.
   Więc nie wyjeżdżaj tu z tym waszym kłamliwym interesem narodowym.
   Bo już hitler uważał że interes narodowy Niemców jest ważniejszy niż interes narodowy Żydów i innych nacji.

 3. Tomek

  7 lutego 2017 at 15:15

  Szkoda, że nie napisaliście, że wyraźnie poparcie dla tej akcji dał prezydent Trump. I, że ogłosił, że uzna Jerozolimę za stolicę Izraela przenosząc tam m.in. ambasadę USA. Była to jedna z jego pierwszych decyzji. Nie to, żebym się czepiał, ale wizy znieść Polakom obiecał w ciągu 2 tygodni od zaprzysiężenia i jakoś się to nie zadziało, a na prawy.pl cisza. No, ale rozumiem. Ziomal Putina, to nie krytykujemy:)

  • Noah Wendt

   7 lutego 2017 at 15:34

   Ale, co się uparliście na te wizy. Jedna uwaga, dla podróżującego wizy są korzystne, bo przy ruchu bezwizowym, jeśli na granicy funkcjonariusz imigracyjny nie wpuści cię to wracasz, a przy wizie masz możliwosc zaskarżenia decyzji do sadu i na rozstrzygnięcie mozesz czekać w USA,a nie u siebie w domu. W czym, wiec problem? Termin 2 tygodni był nierealny, gdyz to kongres podejmuje tu decyzje, a nie prezydent.

   • Robert B.

    7 lutego 2017 at 17:23

    No proszę! W tej sprawie też głupiego goja pouczasz?

  • Paweł

   7 lutego 2017 at 18:47

   @Tomek

   Cóż, Trump może okazać się żydolubem, ale nie zmienia to faktu, że podjął wiele dobrych działań. Powiedz mi Tomuś, znalazłeś te swoje dowody, czy nie?

 4. z-k

  7 lutego 2017 at 16:29

  Najgorsze, że owe grandziarstwo buduje też osiedla w Polsce bo wcześniej czy później Arabowie „termojądrową potęgę” rozpieprzą w drobny mak i toto szykuje sobie miękkie lądowanie w znienawidzonej Polsce. Przygotowanie nadbudowy trwa w postaci przejęcia mediów, ogłupiania i deprawacji tubylców, szkolenie banderowskiej policji, tworzenie klasy politycznych zaprzańców itp.

  • Robert B.

   7 lutego 2017 at 17:22

   Zdali sobie sprawę, że z taką pasożytniczą mentalnością budowa państwa się nie uda… Chcą się rozsypać po Europie i znowu żyć w zgodzie ze swoją pasożytniczą mentalnością… Moim zdaniem przeżyją następny szok, jak nastąpi znowu na to wszystko reakcja. A to, że ona nastąpi, to pewne, pomimo ogłupiania i deprawacji. Nawet największy filosemita, gdy się z nimi zetknie, zostaje antysemitą (przykład: prof. Jasiewicz).

   • m

    7 lutego 2017 at 17:43

    Ja nie zostałem antysemitą. Żeby nie zostać antysemitą podzieliłem sobie Żydów na Żydów i pasożydów.

    • Robert B.

     7 lutego 2017 at 17:49

     I ile ci tych Żydów zostało po odłączeniu od Żydów pasożydów?

     • Robert B.

      7 lutego 2017 at 18:19

      Do @m:

      Pasożyt, w jakim sensie ja używam tego słowa, nie oznacza osoby „niepracującej”. Pasożytem może być osoba pracująca, której praca jest możliwa tylko dzięki pracy innych, jest potrzebna do zarządzania pracą innych, np. administracja państwowa. W tym sensie w Polsce też mamy polskich pasożytów. Ale tu jest Polska i Polska jako Polska ma prawo do utrzymywania tylu pasożytów, ilu chce, ilu jest jej potrzebnych. Polskiego społeczeństwa nie określam jako pasożytniczego, bo są w nim wszystkie warstwy, od A do Z. Od realnej wytwórczości (gospodarka rolna, kopalnictwo, rybołówstwo) do wspomnianych pasożytów. Ja nigdy nie widziałem żadnego Żyda pracującego na roli, w kopalni, na kutrze rybackim. Oni sądzą, że są od tego, by nami rządzić, by zawsze być na szczycie drabiny społecznej. Jak tam się jakiś dostanie, to Polaka (i wszystkich innych w innych krajach) bezlitośnie ruguje. Dlatego uważam żydostwo za pasożytów. Podobnie jest z Izraelem. Gdyby nie haracze (np. od USA), to Izrael jako kraj realizujący mentalność swoich mieszkańców zniknąłby w ciągu miesiąca po wyczerpaniu się zapasów przywiezionych z Europy.

    • Paweł

     7 lutego 2017 at 18:50

     @m

     Termin antysemityzm jest faszystowski i rasistowski więc proponuję zaprzestać jego używania. Ponadto kiepski jesteś z matematyki skoro z Twoich obliczeń zostało znacznie więcej żydów, aniżeli pasożydów.

  • Termojądrowa Potęga Izraela

   7 lutego 2017 at 17:26

   Masz 100% racji.
   Dlatego pozostaje tylko zabić się.

 5. m

  7 lutego 2017 at 17:44

  „Izrael bezprawnie …” – nie bezprawnie; prawem kaduka.

 6. tomek

  7 lutego 2017 at 17:54

  srule i gudlaje sami sobie szykujecie nowy holokaust swoja buta arogancja i rasizmem jezeli tego nie widzicie to jestescie meszuge

 7. m

  7 lutego 2017 at 18:14

  @Termojądrowa Potęga Izraela
  @Noah Wendt
  Cokolwiek by nie sądzić o Robercie B., trzeba przyznać, że pisze z polotem.

  • Termojądrowa Potęga Izraela

   7 lutego 2017 at 18:25

   Faktycznie, to jeden z moich ulubionych troglodytów.

 8. m

  7 lutego 2017 at 18:21

  Za to u nas, w kochanej Polin, wszystko odbywa się zgodnie z prawem:http://kontrowersje.net/cygan_zawini_cygana_wypu_cili_zgodnie_z_wyk_adni_konstytucji_s_du_najwy_szego

 9. wiesscar

  8 lutego 2017 at 13:29

  To sa problemy miedzy Zydami a Arabami a wezej Izraelczylami a Palestynczykami.
  Bedzie miedzy nimi niezgoda.
  Polska jest daleko i nas te sprawy nie dotykaja bezposrednio. Wczesniej neokonserwatysci nakazali III RP napasc z USA na Irak Saddama Husajna. To posrednia zależność.

  • Paweł

   8 lutego 2017 at 17:02

   @wiesscar

   Mylisz się. Żydostwo, które okupuje Palestyńską ziemię i utworzyło na niej nielegalnie izrael są w dużej mierze potomkami żydostwa, które zdezerterowało z armii Andersa. Mamy mnóstwo rachunków do wyrównania.

   • Robert B.

    8 lutego 2017 at 22:16

    Ale zobacz, jak jest. Żydostwo się ze swoich zbrodni ani myśli tłumaczyć. Głupie goje za to ciągle się tłumaczą, że nie są „antysemitami”, wręcz się prześcigają, kto był większym idiotą i ich raaaatoooowaaaał, tak jak by się rozumiało samo przez się, że z żydostwem nie można robić niczego innego jak ich raaaatoooowaaać poświęcając dla nich swoje życie i swojej rodziny. Nic podobnego. Im się od nas nic nie należy. Dlatego to z tym należy skończyć. Należy skończyć z biciem pokłonów przed tym podłym plemieniem i zarzekaniem się, że się nie jest „antysemitą”. Z narodem, który ma takie intensywne przejścia z żydostwem, który by nie był antysemicki, byłoby coś nie tak. Brak spostrzegawczości, brak instynktu samozachowawczego, brak szacunku wobec samego siebie. Żydostwo trzeba nauczyć się czytać, rozumieć, CO chcą osiągnąć, gdy coś mówią, a potem temu przeciwdziałać. Na nich jest tylko jedna metoda: całkowita bezwzględność, czyli dokładnie to, co oni stosują wobec nas.

    • Noah Wendt

     9 lutego 2017 at 08:15

     Pięknie. Ale, co konkretnie i kiedy TY zrobisz. Domyślam, że tylko poprawisz poduszkę pod „tyłkiem” na krzesełku przy komputerze, gdzie piszesz te płomienne apele.
     Czekamy na pokazanie tej bezwzględności, bo tym czasem, prowadzicie swoje sprawy..”zdaniem wielu” w przepaść. Martwimy się, bo Pszeki tacy dobrzy, ratowali Żydów w czasie wojny, a oni im zgotowali UB i drenują ich kieszenie od 27 lat.
     Puknij się w głowę…
     Czekamy na konkretne kroki…Kiedy?
     Myślę, że swego safandulstwa nie przeskoczycie!

     • Robert B.

      9 lutego 2017 at 12:29

      A ty skąd piszesz z kolei te swoje płomienne przemowy? Nie przypadkiem z krzesełka przy komputerze? Ty wiesz, CO mówisz, ja wiem, CO mówię… Te same przyczyny wywołują te same skutki…

 10. piernik

  8 lutego 2017 at 23:33

  pora zrobic przeglad piecow w Oswiecimiu

  • Noah Wendt

   9 lutego 2017 at 08:18

   Puknij się w głowę i wsadź ją do piekarnika.
   To jednak były piece w Auschwitz, o przepraszam w Oświęcimiu, czy raczej w Birkenau, co jest, w Brzezince…

 11. piernik

  8 lutego 2017 at 23:38

  UWAGA szatanskie plemie sie zbliza!

  „O rozpoczęciu realizacji na Ukrainie tajnego projektu żydowskiego „Niebiańska Jerozolima”. Epokowym wydarzeniem początku 2017 roku, o którym światowe media nawet się nie zająknęły, było lądowanie w porcie Odessa pierwszej grupy osadników z Izraela, której przewodził Igor Berkut.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydowska-inwazja-rozpoczeta-2017-02

 12. americanlamboard.com

  11 lutego 2017 at 13:43

  Palestynskie osiedla zostaly otoczone barykadami, za ktorymi ukrywali sie mlodzi bojownicy atakujacy kamieniami izraelskie posterunki. To posuniecie spotkalo sie z oskarzeniem, ze poprzez wytyczone w ten sposob granicy Izrael bezprawnie anektuje czesc terytorium Zachodniego Brzegu Jordanu.

 13. Richie Fucci

  21 lutego 2017 at 16:06

  buy viagra cheap

 14. Eldon Paswaters

  22 lutego 2017 at 07:20

  6690 BLACK HORSE PIKE

 15. Kellee Shultz

  22 lutego 2017 at 08:56

  what is coq10 good for

 16. Denisha Pasinski

  23 lutego 2017 at 21:56

  Breach of Contract Lawyer Dallas

 17. Augusto de Arruda Botelho

  16 marca 2017 at 16:01

  Thank you for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and
  I will be waiting for your next post thanks once again.

 18. Sondra

  19 marca 2017 at 07:59

  Hey! Someone in my Facebook group shared this website with us so I came to check
  it out. I’m definitely loving the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers!
  Outstanding blog and amazing design and style.

 19. Itamar Serpa Fernandes

  21 marca 2017 at 06:24

  What’s up to all, for the reason that I am actually eager of reading this blog’s post to be updated
  regularly. It contains pleasant stuff.

 20. KelChalkhic

  26 czerwca 2017 at 19:58

  Alquilo Kamagra cialis Is Keflex A Sulfa Drug

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra