Z kraju

Obrońcy życia przywitali feministki, jak należało

Na warszawskim Placu Konstytucji pochód feministek ze Strajku Kobiet został przywitany przez obrońców życia, którzy przez megafony informowali kobiety o rzeczywistym charakterze aborcji.

Wolontariusze Fundacji Pro Prawo do Życia, organizatora kontrmanifestacji, wspierani przez wolontariuszy Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia oraz polityków: Mariana Piłkę (Prawica RP), Roberta Winnickiego (Ruch Narodowy) i Jana Klawitera (Prawica RP) mocno drażnili swoją obecnością niektóre ze zwolenniczek aborcji. I chociaż cała kontrmanifestacja przebiegła stosunkowo spokojnie, to zdarzały się wrogie, czy obraźliwe gesty ze strony aborcjonistek.

Niektóre ze zwolenniczek aborcji zakrywały twarze… Wstydziły się udziału w Strajku Kobiet?

Fot. Anna Wiejak

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Jan

  8 marca 2017 at 22:49

  niektore chowaly twarze????,to ci dopiero kompromitacja,moze to byly z zagranicy kacapki?,lewctwo spedzilo jakies konsomolki i dojarki krow z sowieckiego sofchozu???,nie wiadoo jaki to przestepczy element z koloni karnej???,niektore mialy nawet przepite ryje,przynajmniej na zdjeciach,nic nie mowily bo polskiego nie znaly???

 2. Tomek

  9 marca 2017 at 08:25

  No tłumy ich się pojawiły, jak widzę… Nie wiem więc, czy w tym kontekście można pisać, że „przywitały, jak należy”…

 3. EDI

  9 marca 2017 at 09:02

  Jak bym z karabinu maszynowego walił w to zasrane lewactwo !

  • Maks

   9 marca 2017 at 13:15

   Patrzcie, jaki obrońca życia:):):)

   • Tola

    9 marca 2017 at 13:32

    Ja też jestem za obroną życia poczętego i zrobiłabym to samo z ludżmi, dla których nie liczy się życie i zdrowie innych, szczególnie dzieci poczętych, bezbronnych… jestem przerażona tym co się teraz dzieje na świecie, promowana aborcja i gender, CETA, imigranci w postaci tłumów młodych byków gotowi zabijać niewiernych, a prawdziwi potrzebujący ludzie zostają w krajach ogarniętych wojna i nikt im nie pomaga. Uchodźcy powinni być wdzięczni za pomoc i przestrzegać prawa kraju, w którym mają azyl. Całe to lewactwo, masoneria to jeden syf prowadzący do upadku naszej cywilizacji, a nasi niektórzy durni obywatele to popierają, bo za kasę to się wszystko zrobi! Jak dla mnie to apokalipsa jest tuż tuż. Bardzo boje się o nasze dzieci 🙁

    • Maks

     9 marca 2017 at 15:21

     Czyli jesteś za ochroną WYBRANEGO życia poczętego, a nie za ochroną życia poczętego, skoro do innych ludzi byś strzelała. Czyli mówiąc przy użyciu twojego języka, jesteś za zabijaniem niektórych ludzi. Przynajmniej tak deklarujesz niniejszym wpisem, mniemam, że w rzeczywistości byś tak się nie zachowała.

     • Tola

      9 marca 2017 at 15:38

      Właściwie to powinnam była napisać to w cudzysłowiu. Niestety/stety nie jestem tak odważna a raczej nie brakuje mi jakiejś klepki, żeby do ludzi strzelać. Pisząc powyższy tekst miałam na myśli inne rozprawienie się z takimi ludźmi. Pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej jak i wszystkie osoby, które wykonują to morderstwo. Ja jestem za nazywaniem rzeczy po imieniu. Nie jakaś tam aborcja a morderstwo. Te pseudo kobiety wypowiadają się w chory sposób typu „nikt nie zmusza do aborcji, ale jak ktoś chce to czemu nie”. Mają zagwarantowaną wolność wyboru we wszystkich kwestiach a skandują, że ktoś im usta zamyka i coś narzuca. Niech nie mieszają do tego zabijania bezbronnych dzieci. Jestem szczęśliwą matką dwójki dzieci, zmęczona, niewyspana, ale bardzo szczęśliwa. Gdy okazało się, że jestem ponownie w ciąży zaczęłam skakać z radości. A gdy w 11 tygodniu okazało się, że poroniłam, ryczałem jak bóbr. Do dziś, gdy to wspominam mam łzy w oczach, nawet teraz pisząc to. Nigdy nie zrozumiem osób chcących zabijać dzieci, własne dzieci…

     • Tomek

      11 marca 2017 at 02:26

      Tolu, ja na tym portalu dość ostro wypowiadam się przeciwko temu, co robi Ordo Iuris. Nie bez powodu. Przeczytałem Twój post i, naprawdę, mam dużo szacunku dla Twojego podejścia i rozumiem uczucia, o jakich piszesz. Oczywiście, manifestacje które teraz się dzieją (choćby te z 8 marca) zmierzają w kierunku wprowadzenia całkowitej swobody aborcji, czemu chyba wszyscy lub większość czytelników tego portalu (włącznie ze mną) są przeciwni. Tylko, że my polemizując z Ordo Iuris mówimy o dość radykalnych kwestiach. Pisałaś o emocjach. Podam Ci więc coś też emocjonalnego. Spróbuj wczuć się np. w emocje rodziców z owej głośnej medialnie sprawy prof. Chazana. Ciężka wada płodu, dziecko, które nie miało szans w ogóle się urodzić, lekarze, którzy bali się nawet pokazać to „dziecko” rodzicom, tak bardzo było zniekształcone. Sztucznie przy życiu podtrzymywane 10 dni, zanim zmarło, nie wiem, czy cierpiało (być może nie miało nawet odpowiednio rozwiniętego aparatu nerwowego, nie wiem, no, ale gdyby miało, to na pewno cierpiało). Pewien profesor, fakt, skandalicznie, ale udostępnił zdjęcia tego „dziecka” w Internecie – możesz na nie spojrzeć. I teraz pomyśl, co czuli ci rodzice. Matka, zmuszona rodzić „dziecko”, które nie przeżyje, tak zniekształcone, że lekarze boją się jej pokazać, znosząca całą tą nagonkę na nią, że niby „chciała zamordować swoje dziecko” (dodam, że ta rodzina, wg tego co deklarowała w jakichś nielicznych wywiadach, udzielonych po traumie, jaka ich spotkała, jest mocno wierząca, katolicka). Wczuj się w to, co czuła ta rodzina.

      Nie może być zgody na to, by kazać rodzicom znosić podobne cierpienia. Nie ma zgody, by te dzieci, istoty, czy jakkolwiek je nazwać (ciężkie wady płodu nieraz oznaczają po prostu brak mózgu) cierpiały parę dni sztucznie podtrzymywane przy życiu. Nie może być zgody też na to, by kobiety były zmuszone rodzić przy zagrożeniu swojego życia.

    • życzliwy

     11 marca 2017 at 03:10

     A ja to by was katoludków wszystkich ukrzyżował. Tylko drewna na wasze żałosne dupska szkoda.

  • pudelek.pl

   9 marca 2017 at 16:38

   Arab,zabił 20 letnią Polkę w restauracji z kebabem.Multi kulti i lewactwo,takie są skutki mieszania rasowego i kulturowego, przez lewacką tolerancię.

 4. Pomorzanin

  9 marca 2017 at 14:48

  Robert Winnicki to dobry człowiek.

 5. Gniewko

  9 marca 2017 at 17:02

  Brawo dla obrońców życia! Lewactwo niech się wstydzi, im tylko klątwy i inne gnioty zostały w pseudoteatrach.

 6. życzliwy

  11 marca 2017 at 03:12

  Brawo, aż pięć prawackich lemingów to ci dopiero kontrmanifestacja. Dobrze że tyle policji ich pilnowało bo by im te krwiożercze feministki aborcję zrobiły, ha ha ha 🙂

 7. tomek

  12 marca 2017 at 08:53

  Życzliwy ty to jesteś czysty talmudysta.

 8. JARO

  14 marca 2017 at 12:35

  Czytając niektóre komentarze widać, że ludziska nie rozumieją pojęcia i znaczenia „kara śmierci”. Tak, taka kara powinna być za zdradę stanu, dezercję, morderstwo z premedytacją (a takie występuje m.in. i przy aborcji – z tym, że w tym wypadku jestem za darowaniem głównej kary, ale musi być ona orzeczona i wyjątkowo darowana kobiecie). I powinno się to odważnie mówić, jak chce się mieć normalny kraj. Kraj, gdzie zbir, bandyta, gwałciciel, zdrajca i złodziej robią pod siebie, gdyż wiedzą, że jak zostaną po przestępstwie złapani, to zostanie im tylko sznur lub w „lżejszych” przestępstwach paroletni obóz pracy pożytecznej – np. czyszczenie kanałów sanitarnych, szamb itp. I to jest, a przynajmniej powinno być, naturalne, jak to, że Słońce świeci w dzień, a w nocy jest ciemno.
  A co do samych feministek, to są to sztuczne kobiety, tak jak sztuczny jest wibrator względem … – i tyle. Może i przez moment jest fajnie, ale czar pryska jak kończą się baterie. 🙂

 9. vpn providers

  14 marca 2017 at 13:55

  go police home

 10. Krystin Lulewicz

  8 maja 2017 at 00:40

  nice graphics

 11. mobile porn

  20 maja 2017 at 04:56

  I as well conceive so , perfectly indited post! .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra