Z kraju

Uniwersytet Warszawski pod naciskiem lewaków cofnął zgodę na spotkanie studentów z działaczką pro-life Rebeccą Kiessling

Bulwersujące w całej sprawie jest to że organizatorzy w dniu wydarzenia otrzymali finalne potwierdzenie, że wykład nie może odbyć się na UW (planowany był dziś o 15.15). – W Stanach Zjednoczonych to by było nie do pomyślenia. Jeżeli grupa studentów chce zaprosić prelegenta, to władze państwowej uczelni nie mają prawa im tego zabronić. W Polsce najwyraźniej jest trochę inaczej – tak podczas prelekcji w Sejmie, na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej skomentowała sprawę sama Kiessling, która do Polski przyjechała, aby dać świadectwo cierpienia dzieci poczętych z gwałtu, na zabijanie których istnieje przyzwolenie.

Mecenas Rebecca Kiessling jest nie tylko znaną działaczką pro-life, lecz również szanowanym na całym świecie adwokatem, który pierwszy raz odwiedza Polskę. Niedawno zakończyło się jej spotkanie z parlamentarzystami.

Władze Uniwersytetu Warszawskiego wcześniej wyraziły zgodę na organizację spotkania przez Koło Naukowe Pro Patria z poczętą w wyniku gwałtu amerykańską prawniczką i obrończynią życia.

Szczegóły wizyty znajdują się pod poniższym linkiem:

http://www.ordoiuris.pl/zapraszamy-na-spotkania-z-rebecca-kiessling

„Po dzisiejszym spotkaniu opiekuna koła, prezesa Koła i władz UW, z inicjatywy opiekuna koła naukowego – profesora Stępkowskiego ustalono, że zaproponowana zostanie nowa formuła wystąpienia, prawdopodobnie będzie to debata, zmieniona zostanie data wydarzenia. Liczymy że po przedstawieniu nowej propozycji – spotkanie rzeczywiście się odbędzie” napisali w specjalnie wydanym oświadczeniu przedstawiciele Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Stanowisko UW wydane po spotkaniu dostępne jest na stronie: http://www.uw.edu.pl/informacja-w-sprawie-spotkania/

„W naszej opinii odwołanie zgody na organizację wydarzenia bez podania jasnej przyczyny jest jawną dyskryminacją. Władze UW uległy niestety po raz kolejny lewicowym i feministycznym organizacjom, związanym m.in. z działaczami Partii Razem.” zwracają uwagę prawnicy z Ordo Iuris. Dodają, iż uczelnia nie może być miejscem, gdzie szansę na prezentowanie swojego stanowiska maja wyłącznie skrajnie lewicowe organizacje.

Co ciekawe do wydarzeń organizowanych przez Queer UW nie miało żadnych obiekcji, ani co do ich zasadności ani stronniczości przekazu.

„Otrzymujemy niepokojące sygnały o protestach i naciskach na władze uczelni także we Wrocławiu, Toruniu i Krakowie” alarmują organizatorzy spotkań z Rebeccą Kiessling.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Maluku Tenggara

 3. Pingback: Kutil Kelamin Bisa Diobati

 4. Pingback: Gambar Kutil Pada Kelamin Pria

 5. Pingback: beli obat kutil kelamin diSulawesi Utara ampuh

 6. Pingback: obat alami ngilangin kutil

 7. Pingback: Obat Kutil Kelamin Murah Meriah}

 8. Pingback: obat kutil kelamin tradisional}

 9. Pingback: obat kutil kelamin ampuh}

 10. Pingback: Penyebab Kutil Di Kemaluan Laki Laki

 11. Pingback: foto penyakit ambeien

 12. Pingback: raja singa adalah

 13. Imogene Rashid

  1 grudnia 2017 at 19:27

  Aquest es el contingut d’un valor! 🙂

 14. Pingback: Obat Alami Atasi Kutil Kelamin

 15. goldentabscom

  15 grudnia 2017 at 07:16

 16. Negative Services

  15 grudnia 2017 at 20:46

  }

 17. Negative Services

  16 grudnia 2017 at 10:57

  }

 18. Negative Services

  18 grudnia 2017 at 02:41

  {

 19. Pingback: Obat Penyakit Kutil Kelamin DiGunung Mas

 20. Pingback: Salep Kutil Kelamin Yang Dijual Diapotik DiKetapang

 21. Pingback: Obat kutil kelamin

 22. Pingback: Jual Obat Kutil Klamin Herbal

 23. Songs Download

  29 stycznia 2018 at 21:27

  Very informative article that you share. In future you share more. Thanks for sharing..

 24. Pingback: kutil di muka

 25. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Bulukumba}

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra