Z kraju

Mizerna demonstracja emerytów z KOD przeszła przez stolicę z Mateuszem Kijowskim pod tęczową parasolką

Ostania demonstracja emerytów z KOD była mizerna. Kilkaset starszych osób zjechało z całej Polski, by zademonstrować swoją nienawiść do PiS i miłość do Unii Europejskiej. Wśród demonstrantów nie było właściwie młodych osób (nawet tych o ekstremistycznie lewicowych poglądach).

Zgromadzenie KOD wyglądało jak zlot jakieś subkultury popularnej przed kilkoma dekadami. Emeryci z bębnami, emeryci z piszczałkami, emeryci z transparentami, emeryci z flagami. Rozbawieni, poobwieszani przypinkami niczym sowieccy generałowie medalami, głoszący z ogromnym przekonaniem bezsensowne hasła.

Do zebranych przemówił wzór uczciwości, znany z alimentów i faktur, Mateusz Kijowski. Zebrani emeryci przyjęli go owacjami. Było kilka osób z flagami Platformy Obywatelskiej, a kilku zwolenników Nowoczesnej zbierało podpisy pod referendum przeciwko zmianom w edukacji.

Fot. Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. Robert B.

  18 marca 2017 at 22:20

  I jeszcze Mazguła była…

 2. buteobuteo

  19 marca 2017 at 00:03

  Po prostu świat do góry nogami http://buteobuteo.blogspot.be/2017/02/swiat-do-gory-nogami.html Serdecznie pozdrawiam.

 3. Anna

  19 marca 2017 at 10:36

  Aż szkoda tych ludzisków,tak się zbłaźnili tymi dziwiacznymi wisiorkami.Przecież to ogromne upokorzenie dla nich.Czy oni tego nie widzą,że robią za błaznów.

  • Paulus

   19 marca 2017 at 11:11

   Albo muszą to robić z wiadomych powodów zaszłości historycznych swoich karier zawodowych, albo im za to płacą. A jeżeli nie, to pozostaje jedne wytłumaczenie, że są głupi, dając się wrobić w takie akcje… 🙂

 4. z-k

  19 marca 2017 at 11:37

  Nie lekceważcie. Wystarczy by Soros okazał szczodrość a międzynarodowi grandziarze uruchomili swoje instrumenty finansowe oraz swoich profesjonalistów od organizacji pogromów, przewrotów, protestów, majdanów….i innych aksamitnych rewolucji i nie będzie „do śmiechu’. Zdemontowano carską Rosję wysyłając na tamten świat kilkadziesiąt milionów jej obywateli, wyhodowano Hitlera, niedawno zdemontowano Jugosławię, Syrię, Irak, Libię….na kogo kolej?

  • Robert B.

   19 marca 2017 at 11:42

   „Zdemontowano carską Rosję wysyłając na tamten świat kilkadziesiąt milionów jej obywateli, wyhodowano Hitlera, niedawno zdemontowano Jugosławię, Syrię, Irak, Libię….na kogo kolej?”

   W którym miejscu tej wyliczanki plasuje się taki absooooluuuut jak święty, bo żydowski, holokaust? Bo ja widzę tu związek przyczynowo-skutkowy…

   • z-k

    19 marca 2017 at 11:58

    Święty to on się stał niedawno, gdy zrobiono z niego geszeft. Tym co Hitlera hodowali zależało by wysyłał wybrańców do Palestyny i ten to do 1942 roku wykonywał, a na losie polskich chasydów…… Karskiego w USA nikt nie słuchał bo tam o wszystkim pobratymcy doskonale wiedzieli.

    • Robert B.

     19 marca 2017 at 12:23

     Tylko że Hitler potem zrobił im salto… Podobnie jak Putin, którego wystrugali z banana, a potem zaczął się do nich dobierać… Może nie tak intensywnie jak ten zły Hitler, ale po raz któryś w historii mogli się przekonać, że ich knowania obracają się przeciwko nim samym. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?

     Co do tych „polskich chasydów”… Ja już od dawna powtarzam, że nie da się nijak ukryć faktu, że ci „biedni Żydzi” jakoś dziwnym trafem zawsze podążają za swoim rasowym instynktem, w którego awangardzie są ci „bogaci Żydzi”. Ci biedni Żydzi, których bogaci nie chcieli ratować podczas tego słynnego holokaustu, zawsze wiedzieli, gdzie mają być, że mają być w fołksfrontach, że mają być w ruchach wichrzycielskich, że mają być w NKWD. Skąd się bierze taka ich skuteczność w windowaniu takich Hitlerów? Ano z istnienia diaspory żydowskiej, która na wezwanie działa jak siatka szpiegowska… Tak że ja tych „biednych Żydów” wcale nie uważam za takich biednych…

 5. Gniewko

  19 marca 2017 at 11:44

  Po zdjęciach widać, że pacjenci szpitali psychiatrycznych mieli wolne wyjście wczoraj w okolicach Al. Ujazdowskich. Kabaret oPOzycyjny, śmieszne stare ub-eki.

 6. Polka

  19 marca 2017 at 15:19

  dzieci albo wnuki jak patrzą na te zdjęcia to pewnie marzą by zakopać się w jakąś norę , taki to obciach !

 7. Optymista

  19 marca 2017 at 16:54

  I bardzo dobrze, ze wychodza! Jest jeszcze sporo ludzi zdolnych do myslenia a z jakis wzgledow nie przekonanych, ze to bagno. Jak bagno jest pod powierzchnia i go nie widzisz to wdeptujesz i jestes w bagnie a jak bagno wylewa sie na ulice to: oo bagno.. i omijasz. I gwarantuje Wam.. tak ludzie moga byc az tak glupi i mysle nawet, ze moga to robic za darmo! Dziekujmy emerytom za poswiecenie, nawet jesli uratowali jedna osobe to bylo warto 😉

 8. Hania

  19 marca 2017 at 23:00

  Jedna Paniaaa to nawtykała sobie KODowskich broszek aż miło popatrzeć!
  Z pewnością pozazdrościła premierzycy:-)
  Wytworną kobietkę od razu poznać, nie musi swojej szczęki rozdziawiać by troszkę pokrzyczeć.
  Widać, że ona- dama.

 9. cs go weapon skins for sale

  20 marca 2017 at 14:42

  Hello, this weekend is pleasant in support of me, since
  this occasion i am reading this impressive educational post here at my house.

 10. fifa 17 coins xbox one free

  21 marca 2017 at 04:21

  Why people still use to read news papers when in this technological world everything is available on web?

 11. cs go skins trade up

  21 marca 2017 at 06:18

  Keep on working, great job!

 12. csgo skins steam

  22 marca 2017 at 03:59

  Hurrah! In the end I got a webpage from where I know how to really take helpful information concerning my study and knowledge.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra