Z zagranicy

Nie żyje David Rockefeller

W wieku 101 lat zmarł jeden z najbogatszych ludzi świata, założyciel Komisji Trójstronnej, związany z Nowym Porządkiem Świata (NWO) i zakonem iluminatów.

David Rockefeller był ostatnim żyjącym wnukiem Johna D. Rockefellera (1839-1937), magnata naftowego i twórcy rodzinnej fortuny, który uważany jest za najbogatszego człowieka w historii, i najmłodszym synem Johna D. Rockefellera Juniora (1874-1960),fundatora Rockefeller Center w Nowym Jorku. W 1973 roku założył on ze Zbigniewem Brzezińskim Komisję Trójstronną. Oficjalnym celem była lepsza współpraca między Ameryką Północną, Japonią a Europą Zachodnią.  Faktycznie był to światowy rząd międzynarodowej finansjery.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

49 komentarzy

49 Komentarzy

 1. szota

  20 marca 2017 at 21:14

  Szatan już się ciezy

 2. tma

  20 marca 2017 at 21:24

  „Prochem jesteś i w proch się obrócisz”.

 3. GlosRozsadku

  20 marca 2017 at 21:47

  Ja bym sie tak nie cieszyl , pewnie wkoncu odkryli jak przeniesc jazn z ciala tego starucha do jakiegos 20 latka . Jesli jednak Panu sie zmarlo to bedzie zawierucha i walka o jego wplywy miedzy rytami . Niech mu ziemia lekka bedzie hehe.
  Z Bogiem .

 4. Adamsky

  20 marca 2017 at 21:56

  W obliczu śmierci WSZYSCY jesteśmy równi! Nawet najwięksi bogacze NIC ze swojej fortuny nie zabiorą w dalszą drogę! Ani centa, żadnej uncji złota, żadnego diamencika, NULL. I po co ta pazerność, ten pęd za kasą, za władzą na tym ziemskim padole? Często jak to się mówi i „po trupach”? Swoją drogą to ciekawe jak się teraz złodzieje rzucą sobie do gardeł po schedę po panu Rockefellerze. Czy tort trzeba będzie kroić na nowo czy już dawno wszystko ustalone i deale ubite?

 5. Janusz

  20 marca 2017 at 22:12

  Już się smaży w piekle. Rotszyld, taki synu – na co czekasz?

 6. Kwal

  20 marca 2017 at 23:32

  Zdejmijcie z portalu tego okropnego żyda bo nie będę mógł zasnąć !

 7. Jan

  21 marca 2017 at 02:34

  popatrz i oni nawet umoeraja???,szatan go opuscil?,to samo zrobi z tymi rotszildami sorosami i innymi zboczencami lewackimi,nawet mamona im nie pomoze,jednego zlodzieja mniej na ten ziemi,to on zaorosil jaruzelskiego na obiad,zeby stan wojenny. wprowadzic???,nie ma nawet mowy zeby go ktos oplakiwal po smierci,spadkobiercy licza juz szatanskie srebniki

 8. Robert B.

  21 marca 2017 at 10:36

  Skąd mu się to wszystko brało, wiemy… Ja jak na nich patrzę, to zaczynam WSZYSTKO rozumieć… Wszystko, tzn. także to, co jest sprzedawane od jakichś 70 lat głupim gojom jako „absolut”, „apogeum historii”, „mensura omnium rerum”… Był żydowski komunizm, było żydokomunistyczne ludobójstwo sponsorowane przez takich jak ten, który właśnie zdechł, był szeroki odzew biednych żiiiidków na te ich plany, było żydowskie NKWD, były żydowskie gułagi, były próby położenia łapsk na Europie zachodniej (wojna domowa w Hiszpanii, Republika Weimarska, Bawarska Republika Rad, Republika Beli Kuna na Węgrzech)… i BYŁ święty, bo żydowski, holokaust… Ja tu widzę związek przyczynowo-skutkowy…

 9. jaro7

  21 marca 2017 at 10:38

  Długo jechał na częściach zamiennych jak wszyscy ci żydowscy bogacze,ale przed smiercia nie ma ucieczki.W piekle czekają z niecierpliwoscią jeszcze na Rotschilda i Sorosa.

  • tma

   22 marca 2017 at 17:32

   myślę, że czekają z cierpliwością – mają czas, całą wieczność

 10. m

  21 marca 2017 at 10:49

  „Kolejne przeszczepy budziły jednak wiele wątpliwości etycznych, m. in. dlatego, że w samym USA na nowe serce czeka ponad 100 tys. chorych osób, z których każdego dnia umiera ponad 20. Rockefeller zaś nie miał problemu, by „wymieniać” ten narząd na nowszy nawet z roku na rok.”

 11. Dariusz

  21 marca 2017 at 12:22

  O zmarłych mówimy dobrze,albo wcale.Dobrze,że umarł.To by było na tyle.

 12. Soroka

  21 marca 2017 at 15:05

  Owoc wolnego rynku spadł z drzewa złodziejstwa i teraz będzie gnił.

 13. stan

  21 marca 2017 at 17:39

  Sympatyzował z Pinochetem, miał jedną zonę przez 56 lat, do pracy chodził ….

  • Soroka

   21 marca 2017 at 18:18

   A co robił?

   • m

    21 marca 2017 at 22:18

    Może myślał.

    • tma

     22 marca 2017 at 17:34

     miliarder, o siedmiu CUDZYCH, wycinanych żywym ludziom, sercach

 14. diamond silk lashes review

  22 marca 2017 at 05:27

  Excellent blog here! Additionally your site loads up very fast!
  What host are you the usage of? Can I get your associate link for your host?
  I wish my site loaded up as fast as yours lol

 15. ZAPLUTA "moralność" rockefellerów, sorosów itp ?

  22 marca 2017 at 07:50

  Ta ŻYDOSKA złodzejska skrajnie AMORALNA gnida Rockefeller był jednym z promotorów tzw. „Nowego Ładu Światowego” też nazywanego NWO – New World Order, czyli GLOBALISTYCZNEGO Świata, gdzie centralna KASTĄ rządzącą w każdym kraju na świecie jest MAFIA ŻYDOWSKA !
  Oczywiście ten wymóg, że KASTĄ rządzącą są ŻYDY, co jednocześnie oznacza, że te żydy USTALAJĄ ustalają cały „dekalog” w interesie żydów, czyli każdy obywatel świata nie-żyd czyli GOJ jest człowiekiem 2-j lub gorszej kategorii.
  Ten żydoski szowinistyczna WAMPIR Rockefeller NIE uznawał wartości cywilizacji łacińskiej, a tym bardziej moralności wynikających z dekalogu chrześcijańskiego(z 10-u przykazań Boskich) tzn. tego co jest ZŁEM i DOBREM.
  Rockefeller bez skrupułów GANIŁ dekalog KATOLICKI i przekonywał, że przede wszystkim de-populacji powinna w pierwszej kolejności być poddane społeczeństwo wyznania KATOLICKIEGO, czy wg. jego rozumowania w PIERWSZEJ kolejności należy poddawać EUTANAZJI, aborcji i kastracji białych KATOLIKÓW, tak aby OGNICZYĆ rozmnażanie się tych katolików. Twierdził że katolików jest za DUŻO i mają zbyt duże wpływy na rozwój ludzkości.
  Ten amoralny zdegenerowany egoistyczny SQURWYSYN chciał żyć 200 lat, dlatego kazał sobie wymienić swoje serce 7 razy, zabierając serce INNYM 7-u ludziom.
  Wymienił też swoje nerki aby dłużej żyć, a jednocześnie BEŁKOTAŁ, że katolików trzeba poddawac EUTANZJI jak tylko za pierwszym razem coś u niego w organizmie nie funkcjonuje. To świadczyło, nie zbicie, że on uważał, że życie białego katolika jest NIC NIE warte w porównaniu do jego życia jako ŻYDA.
  Identycznie rozumują wszyscy żydzi, gdyż są wychowani w takim ich kodeksie prawno-religijnym, który naucza, że są „narodem wybranym, w co wierzy ten przygłup żydo-jezucki z Watykanu nazywany „Franciszkiem” dlatego żydów całuje po rękach, całował też po rękach Rockefellera.
  To jest dopiero „moralność” ale w takiej „etyce” został wychowany i takim sposobem rozumowania się na co dzień posługiwał i on usiłował WYMUŚIĆ na GOJACH, aby oni z takim systemem jego „moralności” się zgodzili bez dyskusji.
  Cała „fortuna” Rockefellerów pochodzi ze ZŁODZEJSKICH spekulacji, czyli przez nich wyspekulowanych kryzysów i wzrostów, czyli przez nich GENEROWANYCH i kontrolowanych krachów finansowych, gdzie oni ZAWSZE wiedzą gdzie „finansować” swoje środki finansowe, gdzie się ich pozbywać w określonym momencie, tak aby zawsze być wygranym. To sterowanie krachami i wzrostami jest kosztowną operacją, gdyż trzeba płacić za to ŁAPÓWKI różnym macherom-złodzejom-oszustom finansowej GLOBALISTYCZNEJ mafii jak np. oszukańczego chciwego ŻYDOWSKIEGO „amerykańskiego” FED-u.
  Każdego żyda o nazwisku Rockefeller najbardziej bawi i cieszą pieniądze, dopisywanie tych zer na końcu liczby. Dla nich jest to NAJWIEKSZA wielkość!
  To było i jest NAŁOGIEM lub OBSESJĄ każdego, żyda a zwłaszcza Rockefellera. Oni nie wierzą w duszę, czy w życie pozagrobowe i wiedzą że tych WYSPEKULOWANYCH, nakradzionych cyferek pieniędzy do następnego życia ze sobą tych pieniędzy nie wezmą.
  Mimo wszystko, wszystkie „zabawki” z ich SZUBRAWCZEGO życia muszą zostawić tutaj, na ziemi.
  A jakie wartości się w końcu dla nich liczą?
  Zakładają tzw. „fundacje charytatywne” które po ich śmierci mają finansować i przekupywać, korumpować „polityków” wichszycieli DEMORALIZUJACYCH Świat oraz ZNISZCZENIA cywilizacji łacińskiej, zwalczania dekalogu chrześcijańskiego oraz organizowania PIEKŁA na całej Ziemi – taka jest „misja” po zakończonym życiu takich „rockefellerów” lub „Sorosów” … i im podobnych ZALEGALIZOWANYCH żydoskich szatanów …
  Te wszystkie przekręty zbijających kapitał takich rockefellerów były i są NIE uczciwe lub ZŁODZEJSKIE, ale wg. rozumowania „rockefellerowego” tylko im jest WSZYSTKO wolno robić wbrew ustalonym regułom prawnym, gdyż oni ZAWSZE są „uprzywilijowani” i są za „bogaci” aby ich obowiązywało jakie kolwiek „prawo” które było i jest WZGLEDNE …
  Twarde reguły prawnie i zasady kodeksu prawa są niestety tylko dla GOJÓW, a żydów na Świecie te prawa dla GOJÓW NIE obowiązują.
  Różne „sorosy” czy „rockefellery” lub „morgany” szmal pozyskiwali i „zarabiają” na oczywistej krzywdzie lub rabunku MILIONÓW wykołowanych zwykłych ludzi, wywoływaniu przez „bogaczy” krwawych wojen ale to Rockefellerów już nie interesuje, gdyż NIKT z ich rodziny w wojsku nigdy służy, nie bawi się w „bohaterstwo” na froncie lub grania roli żołnierzyka jako mięsa armatniego … to jest tylko dla PODUSZCZONYCH gojów …

  W USA czeka na wymianę – transplntację serca ok 120 tysięcy osób. Z pośród tych czekających osób umiera KAżDEGO DNIA ok. 50 osób, gdy tym czasem dla EGOISTYCZNEGO samolubnego żyda Rockeffellera znalazło się aż 7 serc.
  Należało by się zainteresować lub przeprowadzić DOCHODZENIE w jakich okolicznościach „pozyskiwano” te serca od „dawców” tych 7-u serc, czy umierali śmiercią „naturalną” – czy CO się z nimi faktycznie stało…???

 16. XYZ

  22 marca 2017 at 09:38

  Śmierć tego Pana jest dla nas tajemnicą i nikt z nas nie wie gdzie trafi.

  Pozdrawiam

 17. Hania

  22 marca 2017 at 12:29

  Jasne, że nikt nie wie gdzie on trafił.
  Ale na wszelki wypadek, Lucek mroził szampana.

 18. edi

  22 marca 2017 at 14:25

  Dobry Żyd to martwy tak się mówi jak będą umierać dopiero po skończeniu 100 lat to się nie doczekamy
  lepszego Świata bez globalizmu

 19. Tony

  26 marca 2017 at 11:41

  Tyle krzyku i narzekań a przecież Tora wyraźnie zapowiad, że wyczekiwany Mesjasz nadejdzie dopiero wtedy gdy naród wybrany zapanuje nad światem… Może to już niedługo?

  • xcv

   26 marca 2017 at 17:32

   obudz sie zydku.Czekacie na pociag ktory juz odjechal

 20. I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good.
  I don’t know who you are but definitely you are going
  to a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!

 21. silk lashes cruelty free

  29 marca 2017 at 06:58

  With havin so much written content do you ever run into any issues of plagorism or copyright violation? My site has a lot
  of unique content I’ve either created myself or outsourced but it seems a
  lot of it is popping it up all over the internet
  without my permission. Do you know any methods to help protect
  against content from being ripped off? I’d genuinely appreciate it.

 22. calidadensalud.minsalud.gov.co

  1 kwietnia 2017 at 12:52

  Why viewers still use to read news papers when in this technological world everything is presented on web?

 23. madden mobile coin cheat no download

  2 kwietnia 2017 at 05:23

  Hi there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any
  suggestions?

 24. best web hosting

  4 kwietnia 2017 at 14:19

  Yeah, finally

 25. nba live coins and cash

  5 kwietnia 2017 at 17:30

  Hi! I just want to give you a big thumbs up for your excellent
  info you’ve got right here on this post. I’ll be returning to your blog for more soon.

 26. Jeffry

  7 kwietnia 2017 at 23:40

  I was curious if you ever thought of changing the structure of your site?
  Its very well written; I love what youve got to say.
  But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better.

  Youve got an awful lot of text for only having one or two pictures.
  Maybe you could space it out better?

 27. Rene

  8 kwietnia 2017 at 02:07

  I constantly spent my half an hour to read this web site’s articles or reviews daily along with a mug of coffee.

 28. Billie

  11 kwietnia 2017 at 20:47

  Wonderful, what a webpage it is! This website presents useful information to us, keep it up.

 29. Liza

  15 kwietnia 2017 at 18:40

  great points altogether, you just received a new reader. What would you
  recommend about your post that you simply made some days in the past?
  Any positive?

 30. Nadia

  24 kwietnia 2017 at 20:57

  Superb, what a webpage it is! This weblog provides helpful data to us, keep it up.

 31. cheap nhl 17 coins

  26 kwietnia 2017 at 12:12

  Touche. Sound arguments. Keep up the amazing spirit.

 32. porno cerdas

  20 lipca 2017 at 01:10

  {una pareja muy viciosa y exhibicionista que disfruta haciendo públicas sus relaciones sexuales

 33. ChasBiarge

  20 lipca 2017 at 12:15

  Propecia Bobrek cialis Cheap Hydrochlorothiazide Get Luton

 34. KennHitthype

  20 lipca 2017 at 18:52

  Levitra Venta Libre cialis Discount cheapeast isotretinoin purchase in internet overseas pharmacy

 35. KelChalkhic

  23 lipca 2017 at 13:33

  Cialis En Farmacias Espanolas viagra Free Porn Get Vagera

 36. oz eliquids

  25 lipca 2017 at 09:09

  wow, awesome article.Really looking forward to read more. Want more.

 37. InventHelp office locations

  25 lipca 2017 at 17:01

  I really liked your article.Really thank you! Really Cool.

 38. ChasBiarge

  2 sierpnia 2017 at 15:43

  Keflex Rash cialis Costo Levitra On Line

 39. Andrew Dexheimer

  3 sierpnia 2017 at 18:42

  Thankyou for helping out, good info .

 40. High-Class Escorts

  5 sierpnia 2017 at 19:25

  A round of applause for your article post.Much thanks again.

 41. Silk Scarf Fabric canada

  8 sierpnia 2017 at 15:19

  Say, you got a nice article post.Really thank you! Great.

 42. navigate to this web-site

  10 sierpnia 2017 at 02:34

  I just want to say I’m beginner to blogging and site-building and absolutely liked this web blog. Likely I’m planning to bookmark your site . You absolutely have awesome article content. Regards for revealing your website page.

 43. navigate to this web-site

  10 sierpnia 2017 at 14:58

  I simply want to tell you that I’m beginner to weblog and honestly loved you’re web blog. Most likely I’m going to bookmark your site . You surely have very good articles. Regards for revealing your blog site.

 44. twerking

  14 sierpnia 2017 at 16:53

  In reality, they have been so committed to twerking they would go to the Supreme Court to defend their very first amendment appropriate to throw the d.|After the New Directions watch Blaine’s scandalous twerking video,

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra