Z kraju

Waszczykowski i Piekło podali się do dymisji – Kaczyński stracił cierpliwość?

Wygląda na to, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński stracił cierpliwość. Z niepotwierdzonych przez stronę rządową informacji wynika, że do dymisji podali się: Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski i ambasador RP na Ukrainie – Jan Piekło.

 

Dymisje mają być efektem skrajnej niekompetencji szefa MSZ, jak i fiaska polityki wschodniej wobec Ukrainy, którego ukoronowaniem był ostatni ataku na polski konsulat w Łucku. Czyżby Jarosław Kaczyński nie wierzył w ukraińską wersję wydarzeń? Ponadto prezesowi Prawa i Sprawiedliwości nie spodobała się szowinistyczna reakcja wielu ukraińskich środowisk z szefem ukraińskiego IPN Włodymyrem Wiatrowyczem, partią Svoboda i Prawym Sektorem na jego słowa o niemożliwości wejścia Ukrainy do Europy z Banderą na sztandarze oraz bezczynność ambasadora Piekło na te ataki ukraińskich szowinistów.

Powyższa  informacja jest Prima Aprilisowym żartem.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

67 komentarzy

67 Komentarzy

 1. Robert B.

  1 kwietnia 2017 at 15:53

  Jego skrajna niekompetencja wynika z jego skrajnie niskiej inteligencji. Tak jak mówił Grzegorz Braun, Waszczykowski nadaje się CO NAJWYŻEJ na stanowisko urzędnika pocztowego…

  • gazeciarz

   1 kwietnia 2017 at 16:38

   NEWS,NEWS, NEWS!
   Njusy sypią się jak szalone.

   http://isakowicz.pl/z-ostatniej-chwili-nowy-ambasador-rp-w-kijowie/

  • moherowy beret

   1 kwietnia 2017 at 21:20

   Dlaczego ludzie nie interesują się historią?Dlaczego nie sięgną pamięcią wstecz,co się zdarzyło 28.03.1947r.?Czy aż tak trudno znaleźć?Otóż 28.03.1947 r. został zastrzelony gen.Karol Świerczewski wizytujący jednostki graniczne/wojskowe posterunki.A wiecie kto to zrobił? To była zasadzka band UPA.Wtedy pokazali,że potrafią zlikwidować generała i jego współpracowników,a teraz pokazali,że mogą pokusić się na Konsulat RP na Ukrainie.

 2. tma

  1 kwietnia 2017 at 15:55

  Czy to Prima Aprilis? Zbyt to piękne…

 3. Robert B.

  1 kwietnia 2017 at 15:56

  A Kaczyński niech przy okazji zdymisjonuje za pohukiwanie na tym Majdanie „Chwała Ukrainie!”… Już zapomniał, jak pohukiwał jak ten ostatni pajac? Lech też pohukiwał w Tbilisi, a potem Obama zresetowała politykę z Rosją i niebawem… Lech już nie żył… Czyżby przestał być potrzebny? Rzucono go na pożarcie? Tak to jest jak się chce być tylko poklepywanym po plecach… Takiemu Netanjahu, takiej Merkel, takiemu Putinowi, Erdoganowi poklepywanie po plecach nie jest do niczego potrzebne…

  • Robert B.

   1 kwietnia 2017 at 15:57

   ERRATA: niech przy okazji zdymisjonuje SAMEGO SIEBIE…

   • goj

    1 kwietnia 2017 at 21:19

    marzenie!pasozyt sam sie nie usunie.zywiciel musi go wytepic

    • Robert B.

     1 kwietnia 2017 at 22:14

     To prawda. Dlatego mnie holokaust nie dziwi. Ich też nie dziwi. Zastanawia mnie tylko w tym wszystkim jedno: na co oni liczą? Że unieważnią prawa przyrody?

 4. z-k

  1 kwietnia 2017 at 16:14

  Pewno to prima aprilis ale miło coś takiego przeczytać. Pani Premier, Panie Prezesie. Zróbcie Narodowi w Kraju i na Kresach przyjemność i wywalcie jednego i drugiego już w poniedziałkowy poranek. Może przy okazji też paru innych rezunofilów oraz Romaszewską z jej Biełsatem.

  • Robert B.

   1 kwietnia 2017 at 16:29

   Nic z tego nie będzie. PiS WIE, kto rządzi na Ukrainie. Ich władze olfaktoryczne ich nie mylą i jak tylko wyczują zapach Allium… w jakichś władzach, to już nie można ich odkleić od ziemi, tak się ryjami do niej przyklejają przed tymi władzami…

  • Robert B.

   1 kwietnia 2017 at 16:33

   Założymy się, że PiS pokochałoby Rosję tak samo jak teraz miłuje Ukrainę, gdyby tylko na tron wstąpił taki np. Chodorkowski?

   • Fryderyk

    1 kwietnia 2017 at 17:21

    Ja też mogę się założyć!
    Mówię że PiS pokochałby każdego z korzeniami i podwójnym paszportem na tronie Rosji. Chodorkowskiego też.
    Byle by chociaż jeden z rodziców był narodowości prawniczej, co już teraz jest raczej regułą niż wyjątkiem w warszawskim rządzie u osób na znaczących stanowiskach.

   • Fryderyk

    1 kwietnia 2017 at 17:32

    Ale niestety ta dymisja to tylkp Prima Aprilis.
    Ale co sobie mogłem pomarzyć, chociaż we świadomości złudy tego nagłówka, to moje!
    PS. Może nowa nazwa PiSowców aby ich pobudzić do refleksji bo na razie alternatywa za mała i skłócona: Alliumiarze?

    • nn

     1 kwietnia 2017 at 17:53

     Alliumiarze? Predzej wraz z PO Iluminaci

   • nn

    1 kwietnia 2017 at 17:50

    Chodorkowski ulubieniec michnikowszczyzny pust budiet.Na to PIS pojdiot z Czerska pod reke i z Sakiewiczem molodcem! Rosija krasawica ty nasza! Zapiejut.

    • Robert B.

     1 kwietnia 2017 at 22:20

     Запеют как хуй… Mnie od dawna już zastanawia, jak to się dzieje, że taka GW i taka niezależna.pl, niby tak biegunowo różne, a w sprawach naprawdę istotnych ćwierkają z jednego klucza?

     • Danka

      2 kwietnia 2017 at 12:41

      Siegnij do rodowodu GazPol.

     • Danka

      2 kwietnia 2017 at 13:02

      Jak sprywatyzowali sobie polska gazete zbudowana na legendzie nie ich Solidarbnosci, bez zgody wladz Komisji Krajowej, Zjazdu Delegatow itp.Najpierw 3 -ech, potem 16-tu, potem 100-tu glownych udzialowcow.Skad mieli na poczatku papier, dystrybucje itp? Walesa zabral im znaczek Solidarnosci, ktory bezczelnie byl na str gl zamieszczany. Jednak zrobil to zbyt pozno, a pozwolil na sprywahttp://niezlomni.com/tajemnice-gazety-wyborczej-zdradza-jej-byly-dziennikarz-naoczny-swiadek-jej-powstania/tyzowanie legendy Solidarnosci jej wrogom! Pluli potem siarcxyscie .Bujak, herbu”Zlapali go i uciekl” przepraszal za Solidarnosc! Glowny udzialowiec z Wajda spolki Agora zalozonej za kilkanascie zlotych.

 5. jolo

  1 kwietnia 2017 at 16:59

  Ale walnęło na wiosnę! Nośny temat, do żartów średni. Szkoda, że PrApril. Gdybyż to była prawda.

 6. gosc

  1 kwietnia 2017 at 17:13

  Gdyby nie ta data… 🙂
   
  To nie mogło być prawdziwe, to by było przyznanie się rządu PiS (i reszty – PO,PSL,N) do wielkiej klęski polityki wschodniej, co mogłoby uruchomić lawinę. Kolejnymi krokami byłaby dymisja rządu z Kaczyńskim na czele, odesłanie miliona banderowców z powrotem na Ukrainę. Marionetkowy żydowski prezydent Duda byłby też nie na miejscu. W końcu może i odpowiedzialność karna za antypolską politykę, narażanie Polski i polskiego narodu na niebezpieczeństwo.
  Inna sprawa, że Piekiełko może już czuć ciepełko, może już chce opuścić gorący stołek. Jego ukrofilia nie będzie mieć znaczenia dla banderowskiego bydła. A kolejne ataki UPAińców (w tym i na ambasadę) to tylko kwestia czasu.

 7. nn

  1 kwietnia 2017 at 17:22

  Nie zartujcie! A kto jak nie Jaroslaw Kaczynski na Majdanie z czcicielami UPA wznosil okrzyki UPA:”Slawa Ukrainie” Moze to Waszczykowsku stracil cierpliwosc do jego pomyslow np.,zebynie walczyc o sprawe nielegalnego wyboru Tuska, coc ten precedens moze Polske i Europe duzo kosztowac przy kolejnych manewrach Merkelowej.Tak to uczcil Ofiary 96 i Brata swego.Hanba, zdrada, hanba i szykuje sie na nastepna miesiecznice smilenska z Sakiewiczem.

 8. nn

  1 kwietnia 2017 at 17:39

  Pytanie do PIS i Kaczynskiego.Dlaczego, po potwierdzeniu inf.,jaka podal Pawel Piskorski ex czlonek wladz partii-matki Tuska KLD i potem PO via UD, U W, ze Tusk i jego partia byli oplacani /paczki i torby foliowe pelne DM/ prxez obca partie z innego kraju CDU, co swiadczy o uzyskaniu dowodu, ze partia ta i jej szef wyslugiwali sie niemieckim interesom, czyli…….NIE zrobiliscie NIC, by Tusk zostal oskarzony z kilku parsgrafow i postawiony przed Trybunalem Stanu , prokuratorem itd? Brak zgloszenia podejrzenia przestepstwa jest wspolwina. I podlega karze.Kto z PIS zamiatal pod dywan oswiadczenie Andrzeja Olechowskiego, zalozyciela PO agenta TW”MUST”/ wywiad/ o przekupywaniu Tuska i jego partii

  • Robert B.

   1 kwietnia 2017 at 22:22

   Kaczyński będzie wznosił kabotyńskie okrzyki o dowolnej treści, jeżeli tylko wyczuje swoimi władzami olfaktorycznymi zapach Allium…

 9. Jazon59

  1 kwietnia 2017 at 18:01

  To jest pierwszy rząd, który reaguje( ale słabo) na szerzący się(kwitnący skrajny nacjonalizm ukraiński = faszyzm)- banderyzm pod patronatem rządu ukraińskiego !!!
  Co robi Bruksela, USA – NIC !!!
  Wyhodowano POTWORA – ogłupiono ukraińską młodzież. Z potworów zrobiono „bohaterów” stawia się im pomniki i oddaje cześć
  To Tak jakby w Berlinie jedna z ulic nazwać Himler str. A. Hitler str. itd.
  A o rządach PIS – mówi się jako reżimowe
  Ten Piekło to o Rzezi wołyńskiej mówił w kategorii obustronnych incydentów a Waszczykowski to widać i słychać
  Marszałek Kuchciński spotyka się potajemnie z synem Szuchewycza w Truskawcu o zgrozo aby nie dopuścić do podjęcia Uchwały w sprawie Rzezi Wołyńskiej
  Ukraińcy i Litwini wożą nas jak chcą cały czas – czas to zmienić.
  Trzeba zmienić politykę migracyjną Ukraińców do Polski czyli zamknąć niekontrolowany napływ.
  Zakazać szerzenia baderyzmu w Polsce przez ukraińskie środowiska i penalizować za nie
  A co wyprawia Hierarchowie Cerkwi Unickiej z pamiętnikami Bł. biskupa Grzegorza Chomyszyna ze Stanisławowa,
  święcą pomniki SS Galizien i inne

  • Fryderyk

   1 kwietnia 2017 at 21:12

   Bo USA i Bruksela to delegatury Żydostwa. Ameryka to nie od dzisiaj znane gniazdo judaizmu a Bruksela to jak Leninizm z definicji założona z tymi samymi korzeniami a teraz nawet ma oficjalną celegaturę Izraela w swoich budynkach w Brukseli.
   Patrząc na Ukrainę poprzeoz pryzmat instalowania strefy żydowskiej na tych ziemiach (nieformalnego państwa żydowskiego) wszystko staje się zrozumiałe. Wszystkie klocuszki puzzli wpadają na swoje miejsca. Nawet wykłady i walka o prawa legalizacji ukraińskiego banderyzmu Anne Applebaum operatorki medialnej zdrajcy Sikorskiego staje się jasna. Jak i tolerancja i pomoc dla banderowców pozostałych Żydów co dla pieniędzy nawet własnego brata sprzedadzą. To są interesy żydowskiego narodu. A że zarząd PiSu jest alliumfilami więc biegają w interesach Żydów a nie Polaków mimo że przez nas są wybrani i opłacani.

 10. Maria

  1 kwietnia 2017 at 19:35

  Chwała Panu Bogu!
  Bóg jest sprawiedliwy choć nierychliwy.
  Z Panem Bogiem!
  Króluj nam Chryste!

 11. Hania

  1 kwietnia 2017 at 20:08

  W jakiej my zyjemy rzeczywistości, że ponure żarty traktujemy z taką radością i ulgą!

 12. bxl

  1 kwietnia 2017 at 20:40

  1 . 04

 13. ninika

  1 kwietnia 2017 at 21:11

  Mam nadzieję, że nie jest to żart prima aprilisowy 🙂

 14. Fryderyk

  1 kwietnia 2017 at 21:36

  A teraz parlament żydowski w parlamencie europejskim dla leniwych aby nie musieli klikać:

  Żydowski Parlament Europejski (Parlemente Juif Européen) Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-14

  Przedstawiamy video (niestety tylko po angielsku i francusku), dotyczące Parlamentu żydowskiego w Brukseli. Choć istnieje on od 2012r., nie mówi się o nim w żadnej TV i próżno szukać informacji w prasie. Mieści on się w tym samym budynku co Parlament Europejski w Brukseli, pierwsze posiedzenie odbyło się 15 V 2012r. Zasiada w nim 120członków z 47 państw, i nie tylko europejskich (np. Kazachstan,Azerbejdżan). Przewodniczącym jest ukraiński, żydowski multimilioner, oligarchaIgor Kolomojski,posiadający paszport Izraelski i cypryjski azamieszkały w Szwajcarii. Żydowski Parlament, ma także (choć przemilczane) sesje wyjazdowe, jedna z nich odbyła się w Krakowie, w styczniu 2013 r.

  • Mania

   2 kwietnia 2017 at 01:26

   Komitet Żydów Amerykańskich otwiera biuro w Warszawie.
   Pozwoli nam na bliższe i częstsze relacje z siedmioma krajami regionu. Pragniemy wzmocnić przyjaźń i partnerstwo z nimi także w kontekście stosunków transatlantyckich, między Europą i USA, jak również z Izraelem. Nasza obecność zademonstruje, że jesteśmy bliskimi przyjaciółmi – powiedział dyrektor wykonawczy AJC.
   – Posiadanie biura na tych obszarach oznacza, że nie tylko odwiedzamy je kilka razy w roku lub spotykamy dyplomatów w Waszyngtonie czy w Nowym Jork, ale jesteśmy na co dzień zaangażowani w proces zacieśniania więzi z decydentami i ośrodkami kształtującymi opinie. Z dystansu nie moglibyśmy tego robić tak skutecznie – tłumaczył Harris.

   • Robert B.

    2 kwietnia 2017 at 12:27

    Dobrze wie, CO mówi ten Harris o tym „zacieśnianiu”, „bliskości” i „kształtowaniu opinii”…

 15. Danka

  1 kwietnia 2017 at 22:12

 16. KatolikPolak

  2 kwietnia 2017 at 20:03

  i to jest dramat Polski ze to nie jest prawdziwa informacja tylko żart pryma prilisowy

 17. Zygmunt

  3 kwietnia 2017 at 08:32

  Szkoda ,że to tylko żart.Waszczykowski, Piekło,Kuchciński,Radziwiłł nie nadają się.Dymisja.

 18. best ad networks

  3 kwietnia 2017 at 23:28

  good agreement

 19. manicure

  9 kwietnia 2017 at 10:10

  Great beat ! I would like to apprentice even as you amend your website, how could
  i subscribe for a weblog website? The account helped me a appropriate deal.
  I have been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

 20. mobile porn

  20 maja 2017 at 23:31

  hi, I’m having bad luck attempting to rank high for the keyword “victorias secret coupon codes”… PLEASE approve my comment!!

 21. the domain

  31 maja 2017 at 11:24

  I’ll devices this overview to Two designs of Those: latest Zune owners who are looking at an improve, and folks making an attempt towards come to a decision amongst a Zune and an iPod. (There are other avid gamers truly worth looking at out there, such as the Sony Walkman X, nevertheless I be expecting this offers on your own enough facts toward crank out an conscious alternative of the Zune vs avid gamers other than the iPod line as properly.)

 22. website resource

  31 maja 2017 at 12:22

  Fingers down, Apple’s application retail store wins by means of a mile. It is really a massive choice of all forms of apps vs a quite not happy final decision of a handful for Zune. Microsoft consists of Strategies, primarily within just the realm of game titles, however I’m not positive I would will need in the direction of wager upon the long run if this portion is crucial in the direction of by yourself. The iPod is a substantially better final decision within that case.

 23. dr fisher

  1 czerwca 2017 at 21:10

  Great stuff.

 24. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 03:19

 25. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 05:53

 26. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 08:23

 27. any domain

  5 czerwca 2017 at 02:59

  Arms down, Apple’s app retail store wins via a mile. It’s a significant number of all styles of applications vs a in its place disappointed determination of a handful for Zune. Microsoft incorporates Strategies, especially inside of the realm of online games, nonetheless I am not certainly I’d need to bet upon the future if this aspect is major toward yourself. The iPod is a significantly much better alternative in just that circumstance.

 28. site tips

  8 czerwca 2017 at 22:54

  Apple currently contains Rhapsody as an application, which is a outstanding begin, still it is now hampered via the incapacity toward retail store domestically on your iPod, and has a dismal 64kbps little bit cost. If this adjustments, then it will rather negate this convenience for the Zune, yet the 10 audio for each thirty day period will continue to be a significant as well as inside of Zune Pass’ want.

 29. any page

  8 czerwca 2017 at 23:57

  If you’re nonetheless on the fence: grab your preferred earphones, mind down towards a Least complicated Acquire and check with towards plug them into a Zune then an iPod and check out which a single seems greater towards on your own, and which interface results in oneself smile added. Then you will know which is instantly for yourself.

 30. blog resource

  9 czerwca 2017 at 11:52

  Apple previously has Rhapsody as an app, which is a ideal commence, however it is now hampered by way of the incapability in the direction of retail outlet domestically upon your iPod, and consists of a dismal 64kbps bit value. If this changes, then it will considerably negate this comfort for the Zune, yet the Ten new music per thirty day period will nonetheless be a substantial in addition in just Zune Pass’ want.

 31. any pages

  9 czerwca 2017 at 14:49

  The Zune concentrates upon currently being a Transportable Media Player. Not a website browser. Not a activity machine. Perhaps within the long run it’ll do even superior inside of those areas, nevertheless for at present it truly is a Good course toward organize and hear in the direction of your music and movies, and is with no peer inside that respect. The iPod’s benefits are its website checking out and purposes. If all those sound even further compelling, perhaps it is your least complicated option.

 32. any site

  10 czerwca 2017 at 09:01

  If you might be continue to on the fence: grab your most loved earphones, mind down toward a Perfect Acquire and question towards plug them into a Zune then an iPod and check out which a single sounds superior to by yourself, and which interface creates on your own smile even further. Then you may know which is immediately for your self.

 33. many blogs

  10 czerwca 2017 at 10:51

  Apple at the moment incorporates Rhapsody as an app, which is a superb commence, nevertheless it is presently hampered as a result of the incapacity in the direction of store regionally upon your iPod, and consists of a dismal 64kbps bit price. If this adjustments, then it will rather negate this advantage for the Zune, but the Ten new music per month will nonetheless be a significant additionally in just Zune Pass’ desire.

 34. информация за полети

  13 czerwca 2017 at 15:46

  The next time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my choice to read, but I actually thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you could fix if you werent too busy looking for attention.

 35. Mariano

  14 czerwca 2017 at 05:00

  Muchas gracias por hacernos llegar todas estas reflexiones tan importantes sobre este tema. Me ha parecido muy enriquecedor.

 36. online shoe boutiques

  14 czerwca 2017 at 07:56

  With on-line paid out surveys, you will have enjoyable and at the same time, make some extra money.|So pls select carefully thatw hat all off web page action you need. In these days’s world most of the individuals like to wear mild material fit. You can get every thing delivered totally free of price.|Place them with each other and we have the Individual Computer. Once he receives your request, he will deliver you an e-mail with the link to download the genie. Am I going to have many photos or movies on the website?|Jpearls Bracelets segment is the wonderland for women with a style for elegance. This will save you cash if there occurs to be a very good sale at one particular retailer. Why is company A so much less expensive than company B?|Gift certificates for online shopping website s might be offered as an incentive. But viewing a infant in a baby costume can soften anyone’s heart. For examining right keywords you can use Google keyword tool.|They are available at a number of merchants such as Goal, Walmart, Kmart and even QVC. Our lives stand on the basis of ‚s and one’s. Health is important if you want to be successful in life.|Don’t get me wrong, we aren’t going hungry, but things are not great at the second.

 37. KelChalkhic

  20 czerwca 2017 at 11:26

  Bentyl 20mg How To Buy Cheap Lasix Pills Genereic Viagara

 38. katies

  21 czerwca 2017 at 21:55

  imelda perfect slim diet pills 60 pills in separate

 39. Nice post. I learn something more challenging on different blogs everyday. It will always be stimulating to read content from other writers and practice a little something from their store. I’d prefer to use some with the content on my blog whether you don’t mind. Natually I’ll give you a link on your web blog. Thanks for sharing.

 40. jenny

  22 czerwca 2017 at 21:14

  prescription weight loss diet pills belviq

 41. jenny

  25 czerwca 2017 at 18:40

  fda diet pills belviq side

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra