Z zagranicy

Korea Północna zapowiada kontynuację testów nuklearnych

Mimo ostrzeżeń płynących z USA Korea Północna nie zamierza zaprzestać ani testów nuklearnych, ani rakietowych. O decyzji władz poinformował BBC wiceszef północnokoreańskiej dyplomacji Han Song-Ryol.

– Będziemy kontynuowali testy rakietowe co tydzień, miesiąc, rok – oświadczył. Wcześniej wiceprezydent USA Mike Pence ostrzegł władze północnokoreańskie, że „czas strategicznej cierpliwości” względem Korei Północnej się skończył.

Pence przyjechał do Seulu w niedzielę, w kilka godzin po tym, jak Pjongjang dokonał nieudanego testu rakietowego.

Korea Północna w ostatnich latach zwiększyła liczbę nuklearnych i rakietowych testów mimo potępienia społeczności międzynarodowej i sankcji ONZ. Celem władz państwa jest stworzenie interkontynentalnych rakiet balistycznych z głowicami nuklearnymi, które byłyby w stanie dosięgnąć celów na całym świecie.

Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiedział, że do tego nie dopuści i będzie naciskał na Koreę Północną, aby zrezygnowała ze swojego planu nuklearnego.

Zdaniem obserwatorów, mimo napięcia Korea Północna może przeprowadzić wkrótce sześć nuklearnych testów. W niedzielę dokonała testu rakiety, która eksplodowała w kilka sekund po wystrzeleniu.

Źródło: BBC

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. CELL

  17 kwietnia 2017 at 20:54

  dla Korei plan nuklearny jest ich ochroną przed atakiem USA. I jak na razie to USA stanowi zagrozenie dla Korei i grozi Korei wojną, a nie odwrotnie.

 2. zxc

  17 kwietnia 2017 at 21:37

  To USA jest zagrożeniem dla Korei, USA to światowy bezkarny bandyta.

  • KTO płaci za BEZPŁATNĄ 100% opiekę zdrowotną izraelitów ?

   17 kwietnia 2017 at 23:46

   Żydowska rzadząca KASTA rządząca już tak obrabowała przeciętnych amerykańskich obywateli, że dalszy rabunek wywołuje otwarty sprzeciw tych uzbrojonych obywateli, dlatego rządząca żydowska sitwa żydo-neokonów nie ma innego wyjścia jak za pomocą wynajętych przygłupów US Military organizować rabunkowe krwawe krucjaty na mniejsze państewka na całym Świecie.
   Ta rządząca żydowska kasta w USA rabuje przeciętnych amerykanów wspiera dodatkowo aparthiad Izrael, gdzie każdy obywatel ma zagwarantowane za DARMO opiekę lekarską, dentystyczna i okilistyczną na najwyższym Światowym poziome medycznym.
   Jednocześnie Izrael od początku swojego powstania prowadzi SATAŁĄ wojnę ze wszyskimi swoimi sąsiadami za wyjątkiem Jordani(jest pod butem izraelitów).
   60% zdolnych Izraelczyków jest stale w wojsku lub pracuje dla prowadzenia tej wojny co nie jest dochodowe.
   Zatem SKAD ten rozbujniczy Izrael jako urząd ma forsę za opłacanie wojska i BEZPŁATNEJ 100% opieki zdrowotnej dla wszystkich swoich obywateli ???
   Ta farsa musi pochodzić z RABUNKU i okradania innych uległych SUPER frajerów gnębiących finansowo swoich obywateli jak w USA, Polska, Niemcy … itp FRAJERÓW :
   https://www.youtube.com/watch?v=p153TH6P7sY

 3. KatolikPolak

  17 kwietnia 2017 at 22:08

  Panowie mały wykład z geopolityki – jak już Kim będzie miał rakiety z głowicami atomowymi mogące razić USA to każe się im wycofać z Korei Południowej a po ich wycofaniu zrówna Seul z ziemia bronią atomową i uderzy na południe torując swym pancernym dywizjom drogę atomówkami i podbije Koree Południowa i to byłoby utrata twarzy i znaczenia i prestiżu przez USA i dlatego USA nie dopuszczą do tego – zauważcie USA obecnie od lat tolerują posiadanie atomówek przez Kima (może ją zrzucić na Seul już dziś – podwieszoną pod odrzutowiec nisko lecący nad ziemią )ale nie będą tolerowały ich miniaturyzacji do włożenia do rakiet międzykontynentalnych ani wyprodukowania takich rakiet

  • Aaaa-tam ! To Chiny chcą wygnać US Army z Kroji Południowej!

   18 kwietnia 2017 at 00:29

   Przemysł zbrojeniowy jest od 25 lat największym przemysłem w USA, a inny przemysł był metodycznie likwidowany w USA w momencie nastania Ronalda Regana, tego pucybuta z żydowskiego zdemoralizowanego Hollywoodu lewackiej Kaliforni, którzy pod pretekstem walki o „amerykańska demokracje” czyli instalowania „żydo-kracji” na całym Świecie.
   Od 1963 roku, czyli od momentu zamordowania prezydenta katolika Johna Kennedygo przz żydo-masonska mafie został zażydzony Biały Dom, który został zamieniony na centralną MELINE żydowskej mafii, która ciągle szuka jakiś zmiennych wrogów, aby organizować wojny i te produkty przemysłu „kompleksu zbrojeniowego” miały stałych nabywców w samym USA po przez skrajną nie potrzebną militaryzacje Ameryki, której naczelnym zadaniem jest obrona aparthidu Izraelskiego.
   Niestety ale organizowanie wojen, celowe generowanie konfliktów miedzy państwami przez żydo-neokoński waszyngtoski estabłyszment stało się priorytetowym działaniem i jest najbardziej dochodową „inwestycją” obecnego USA, aby potem pod PRZYMUSEM (jak obecnie w III RP) dostarczać WSZYSTKIM stronom konfliktu broń i środki do zabijania ludzi.
   Następnie, ta sama zgraja bandytów waszyngtońskich podaje się za jedynych „najlepszych, sprawiedliwych rozjemców” oraz „mediatorem” stron tych krwawych konfliktów jakie oni sami celowo wygenerowali w tych zwaśnionych państwach, aby te państwo sobie podporządkować politycznie i finansowo.
   2-ą wojnę światową zorganizowały żydo-banksterzy z USA, którzy SFINANSOWALI kampanie wyborczą A.Hitlera, tak aby wykołowany medialnie motłoch i tłuszcza niemiecka w 1933 roku zagłosowała „demokratycznie” i wybrali Hitlera na kanclerza, wiedząc że on jest nie zrównoważonym psychopatą.

   Żydo-neokonskie waszyngtońskie rządy, które są pajacem pociągnym za sznurki i łapówek żydo-banksterów USA i „żydo-amerykańskiego kompleksu zbrojeniowego” też tak „kręcili” wszystkim na Bliskim Wschodzie, aby tam była ciągle WOJNA i konflikty.
   Podpuszczano kiedyś Iran na Arabie Saudyjską, a teraz jest odwrotnie. Dlatego dwie strony się tak zbroją.

   Przecież AWANTURNICZE żydowsko-amerykańskie CIA-podobno największy przemytnik narkotyków do USA stoi za dziesiątkami przewrotów państwowych, ZAMACHAMI stanu w prawie wszystkich państwach Świta a w tym też zorganizowało tzw. „wiosnę arabską” w 2011 roku, potem napad na Libie, Algierię, Tunzję, Egipt i też na Syrję, potem SFINANSOWANIE $5 miliardami zorganizowanie krwawej awantury na Majdanie w Kijowie-podzielenia Ukrainy i też zorganizowali NAJAZD muzułmanów na Europe … USA to główny organizator konfliktów na Świecie.
   To żydo-nekońska waszyngtońska kasta rządzaca w USA też wykreowała ZAJADŁY front anty-rosyjski i RUSOFOBIE na ukrainie, od lat PODPŁACA tą neo-banderowską chołotę aktywistów gangsterów PO-PiS w Polsce, usiłuje zorganizować podobną „krwawa jatkę” w Polsce i Estonii.
   Podpuszczają i szczują naiwnych Polaków na Rosje.

 4. Werra666

  18 czerwca 2017 at 15:32

  Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google: odchudzanie przed i po by sasetka

 5. KelChalkhic

  26 czerwca 2017 at 13:55

  Cephalexin Perscribed For Cialis Generic Amoxycillin Buy Cansdian

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra