Z zagranicy

Dwóch muzułmanów zlinczowanych przez wyznawców hinduizmu za próbę kradzieży krów

Dwóch młodych muzułmanów zapomniało o tym że krowa to zwierze święte dla wyznawców hinduizmu.
W północno-wschodniej części Indii w stanie Assam grupa kilkudziesięciu mężczyzn zmasakrowało na śmierć dwóch wyznawców islamu. Muzułmanie zostali oskarżeni o próbę kradzieży krów. Zwierzęta miały zostać dostarczone do rzeźni i przerobione na mięso. Obrońcy świętych zwierząt pojmali domniemanych złodziejów, związali ich i pobili. – Kiedy pierwszy patrol policji przyjechał na miejsce, mężczyźni byli już w stanie krytycznym. Niestety, nie udało się ich uratować – powiedział szef lokalnej policji agencji Reuters.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Miszcz Yoda

    2 czerwca 2018 at 12:53

    ,,Niestety, nie udało się ich uratować „…Dlaczego ,,niestety”?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra