Z kraju

Płk Mazguła bije w Kościół Katolicki

Znany obrońca ubeków i jeden z czołowych demokratów III RP pułkownik Mazguła zatroskał się o Polskę i stwierdził – Kościół zniszczył zapisy Konstytucji 3 maja i przyczynił się do zmazania Polski z mapy Europy.

Władze naszego świeckiego państwa pobiegły gremialnie do kościoła, tego samego, który zniszczył zapisy Konstytucji 3 maja i przyczynił się do zmazania Polski z mapy Europy, za cenę podatku od dóbr kościelnych. Potem Prezydent mojego kraju ogłosił, że będzie zmieniał Konstytucję. Nie powiedział, na jaką. Nawet tego, po co ją zmieniać i co mu się w obecnej wersji nie podoba. Ci, którzy codziennie gwałcą Konstytucję RP, postanowili od rana świętować jej wcześniejszą wersję. Prezydent rozpoczął konstytucyjne igrzyska.— napisał na swoim profilu na Facebooku Mazguła.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

152 komentarze

152 Komentarzy

  1. Sherry

    4 listopada 2017 at 23:41

    thx for the info

  2. Agenwin

    16 listopada 2017 at 08:24

    Shania Twain for me is the best country music singer of all times, I also like Taylor Swift but nothing will beat Shania Twain.,

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra