Z kraju

Stefan Niesiołowski liczy na zagospodarowanie pustki pomiędzy PO a PiS-em

Stefan Niesiołowski udzielił wywiadu dla „Dziennika Gazety Prawnej” w którym jak zwykle zwymyślał Jarosława Kaczyńskiego i PiS. Dostało się także byłemu szefowi partyjnemu posła – Grzegorzowi Schetynie. Na koniec Stefan Niesiołowski zadeklarował, że liczy na „zagospodarowanie pustki pomiędzy PO a PiS-em”.

 

– Jarosław Kaczyński, jest głównym wrogiem Polski. Myślę, że rządy PiS-u skończą się tym, że PiS-owcy będą skakać z okien Nowogrodzkiej, uciekać, a Kaczyńskiego helikopterem będą ewakuować z dachu. Przecież jeszcze chwila, a ludzie będą go mieli serdecznie dość, nie wytrzymają. Prezes PiS doprowadzi Polskę do katastrofy gospodarczej, do rozruchów ulicznych. PiS nie dopuści do uczciwych wyborów, tak przerobi ordynację, że będziemy głosować jak na Białorusi.

– Kaczyński płaci swoim zwolennikom radami nadzorczymi, stanowiskami w rządzie. To jest korupcja polityczna. Schetyna ma mniejsze możliwości, ale płatne stanowiska w Sejmie, głównie w komisjach, i funkcje w klubie są obsadzone głównie zwolennikami i lizusami Schetyny. Czym to się różni? Schetyna przestał być demokratą, partia, którą rządzi, nie ma realnego prawa, by walczyć o demokrację w Polsce. Schetyna jest szkodnikiem politycznym. To nie jest wiarygodny polityk, zrobił tyle zła, zniszczył demokrację w Platformie, otoczył się lizusami i prowadzi wojnę z Kaczyńskim, której nie wygra – płacze Stefan Niesiołowski.

Ma jednak nadzieję – Pomiędzy PO i PiS-em jest ogromne miejsce, które chcemy zagospodarować. W tej pustce znajdują: Nowoczesna, lewica pod wodzą Barbary Nowackiej, KOD i Unia Europejskich Demokratów.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. m

  5 maja 2017 at 14:20

  STEFAN NIESIOŁOWSKI TO ESBECKA GNIDA – SYPAŁ SWOICH KOLEGÓW OD PIERWSZEGO PRZESŁUCHANIA! https://www.youtube.com/watch?v=tZEnaqN48D8

 2. Goska

  5 maja 2017 at 15:05

  Pustkę Stefciu pomiędzy PO a PiS-em zagospodarują Narodowcy. Ludzie mają dość! „Pis peło jedno zło” tak się mówi w Polsce.

 3. nnnn

  5 maja 2017 at 16:16

  Dość tego dziada entomologa.

 4. Soroka

  5 maja 2017 at 18:08

  Ten Mirabel Szczaw jest wskaźnikiem idiotyzmu polskiego społeczeństwa. Wysokość zajmowanego przez niego stanowiska jest wprost proporcjonalne do poziomu idiotyzmu u Polaków.

  • Piotr Winiarski

   6 maja 2017 at 00:03

   Chyba Twojego, proszę nie generalizować.

   • Soroka

    6 maja 2017 at 10:51

    A kto niby takiego kogoś wybiera do sprawowania władzy? Czy taki człowiek jest mądry? Głupi, to jest ta najłagodniejsza wersja, bo jeszcze jest wersja – świadomie zły.

   • Soroka

    6 maja 2017 at 10:53

    Poza tym, ja na Mirabela Szczawa nie głosowałem, ani na jego bandę!

 5. z-k

  5 maja 2017 at 23:14

  Kto może na toto głosować? Na takie ubeckie badziewie. No kto? Zgrywus, sabotażysta czy wyjątkowy debil?

 6. Maciek

  6 maja 2017 at 00:32

  Stefan niesiolowski niech jedzie na wczasy do egiptu jak Bog da to moze juz nie wroci.

  • Soroka

   6 maja 2017 at 10:55

   Kto by mu podłożył ładunek? Przecież ruscy swoim nie podkładają, chyba że tym samym samolotem leciałby JK.

  • Soroka

   6 maja 2017 at 10:57

   No ale po Smoleńsku żaden platfus z JK nie wejdzie do tego samego samolotu.

 7. mobile porn

  19 maja 2017 at 18:21

  Great post. I was checking continuously this blog and I’m impressed! Very useful info specifically the last part I care for such info much. I was seeking this particular info for a long time. Thank you and best of luck.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra