Felieton

Gerontofil Emmanuel od banksterów preziem Francy

Kończą się francuskie wybory prezydenckie. Dzisiaj jest druga tura tego wydarzenia, które może naprawdę sporo zmienić (na lepsze, lub gorsze) w Europie. Jednak warto przybliżyć sylwetkę nowego „krula Francyi”, kreowanego na nową nadzieję francuskiej polityki i integracji europejskiej – Emmanuela Macrona.

Pierwsze kłamstwo to, że wyżej wymieniony w polityce jest nowy. Jaki nowy, skoro od 2006 roku był członkiem Partii Socjalistycznej. Od tego czasu jego kariera przebiegała w ekspresowym tempie. Najpierw był członkiem korpusu inspektorów finansowych, potem członkiem komisji ds. wzrostu gospodarczego Francji. Tutaj można już poszydzić, ponieważ jak ten absolwent filozofii, politologii oraz administracji miał współtworzyć potęgę gospodarczą Francji? Później było jeszcze ciekawiej – w 2008 przeszedł pomimo braku wykształcenia ekonomicznego do pracy w bankowości inwestycyjnej w ramach kontrolowanego przez rodzinę Rothschildów Rotschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012 roku. Następnie wrócił do polityki gdzie zrobił zawrotną karierę – w latach 2012–2014 pełnił funkcję zastępcy sekretarza generalnego Pałacu Elizejskiego w administracji prezydenta François Hollande’a. 26 sierpnia 2014 objął stanowisko ministra gospodarki, przemysłu i cyfryzacji w rządzie Manuela Vallsa. Nieźle jak na 37-latka.

Jednak nie można się temu dziwić, skoro w 2014 roku brał on udział w spotkaniu… Grupy Bilderberg. W kwietniu 2016 założył własny ruch polityczny pod nazwą En Marche!, a 30 sierpnia odszedł z urzędu ministra. Później cwanie odmówił udziału w zorganizowanych przez socjalistów prawyborach i wystartował jako „kandydat niezależny”. Za to wśród popierających go było mnóstwo rozmaitych przedstawicieli partii socjalistycznej, łącznie z pedofilską szumowiną Danielem Cohn-Benditem. Miał dobrego nosa widząc, że Partia Socjalistyczna, pod wodzą błazna i dziwkarza François Hollande’a tonie, a sam prezydent ma 4 procent poparcia więc wystroił się w piórka francuskiego „Ryśka” Petru. I został kandydatem „niezależnym”.

– Głosowanie na pana Macrona, to jest wybór dzikiej globalizacji, niepewności, wojny wszystkich ze wszystkimi, dewastacji gospodarczej, w tym naszych głównych gałęzi przemysłu, to rzeż Francji. Francuzi przed drugą rundą mogą zobaczyć prawdziwą twarz Macrona. Życzliwości ustąpiła miejsca oszczerstwu, wystudiowany uśmiech zastąpiło szyderstwo. Chłód bije od tego bankiera, który nigdy nie przestał być powierzchniowy. Temu ulubieńcowi systemu i elit, spadła maska! To taki Holland junior! – skomentowała go w czasie debaty Marie Le Pen. I trudno się z nią nie zgodzić. Można jeszcze wyciągnąć mu sprawy podatkowe, ale ponieważ wypłynęło to z mejlami zaledwie cztery godziny przed ciszą wyborczą, więc francuscy dziennikarze mają zamknięte usta.

Ciekawe jest jego spojrzenie na problem islamskiego terroryzmu we Francji. – „Les jeunes musulmans se radicalisent car quelque chose n’a pas marché chez les français”. – napisał na twitterze. W tłumaczeniu brzmi to – Młodzi muzułmanie się radykalizują, bo coś jest nie tak z Francuzami. Cóż jak go sobie wybiorą to będą mieli młodszą wersję Hollande’a twierdzącego, że do zamachów trzeba przywyknąć. I w sumie dobrze im tak. Wybiorą kogoś, kto z Polski zrobił sobie chłopca do bicia. W końcu jeśli opowiada, że jak zostanie prezydentem to „opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która „naruszyła wszystkie zasady Unii” oraz porównuje Orbana i Kaczyńskiego do Putina. Tak więc jeżeli po wyborze Macrona coś Francuzom wybuchnie to będzie ich własna wina.

Kolejnym elementem jest życiem osobiste motyla Emmanuela. Kochający teorie spiskowe Francuzi po cichu opowiadają, że Macron wcale nie jest synem neurologa Jeana-Michela Macrona, tylko jego matce – Françoise Noguès zrobił go… pierwszy dziwkarz V Republiki François Hollande. Ten sam który po nocach od żony z Pałacu Elizejskiego popylał na skuterku do kochanki. Emmanuel Macron jest żonaty z 24 lata starszą od niego Brigitte z domu Trogneux, a po pierwszym mężu Auzière. Poznał ją w wieku 15 lat, gdy ona miała lat 39. To była nauczycielka języka francuskiego i łaciny w „katolickim” liceum jezuitów w Amiens. Brigitte Trogneux była w tym czasie zamężna i miała trójkę dzieci. Rozwiodła się w 2006, rok później wyszła za Emmanuela za mąż. Cóż w Stanach ona by za to siedziała, a on był objęty programem pomocy dla ofiar przemocy seksualnej. Brigitte ma syna i dwie córki z poprzedniego małżeństwa, jedna z nich jest dokładnie w wieku Macrona. Z drugą córką swojej żony rzekomo Emmanuel ma… syna. Zapowiedział, że jako prezydent Francji utworzy w Pałacu Elizejskim odrębne stanowisko dla żony jako „współtwórczyni jego politycznego sukcesu”. Takie zamiłowanie do dużo starszych pań nazywa się gerontofilia i jest klasyfikowana jako zboczenie seksualne. Jak widać nie tylko brytyjski książę Karol ma zamiłowanie do kobiet z twarzy przypominające stare kobyły.

– Rozwój Macrona został zablokowany, gdy był nastolatkiem zatrzymując go w wiecznej niedojrzałości. Jego osobowość definiują trzy paradygmaty: idea braku granic, uczucie omnipotencji wzmocnione w życiu dorosłym i chorobliwy narcyzm. Strukturę tym paradygmatom nadaje psychopatia, która nie musi manifestować się widocznymi dewiacjami, jeśli dana osoba jest dobrze zorganizowana z kulturalnego i społecznego punktu widzenia. Ten typ psychopatów może osiągnąć szczyty elit politycznych lub finansowych. Konflikt z Marine Le Pen ma dlań charakter nie tylko polityczny – nie jest w stanie znieść, że kobieta jest jego przeciwniczką. On potrzebuje matki-karmicielki: każda inna relacja z kobietą jest dlań niemożliwa do utrzymania. Inni będą zawsze jedynie instrumentami jego osobistego sukcesu – to opinia włoskiego psychiatry profesora Adriano Sagatori.

Z życia zawodowego i osobistego wyłania się obraz samolubnego, ale dobrze ustosunkowanego gnojka z bogatej rodziny, który zawsze od życia dostawał to, co chciał. To kandydat, który na kilometr śmierdzi Rothschildami, Sorosem, globalną finansjerą i francuskimi lożami masońskimi. Trudno się dziwić, że poparły go wszystkie partie polityczne od skrajnej lewicy przez centrum i liberałów po francuską „prawicę”. Poparli go zarówno francuscy Żydzi, jak i muzułmanie oraz protestanci. Jedynie katolicy nie otrzymali jasnego nakazu „głosować na Macrona”, chociaż część „postępowych” hierarchów francuskiego Kościoła mu sprzyja.

Macron jest osobistością skupiającą w sobie najgorsze światowych i europejskich lewacko-demoliberalnych„przywódców”. To produkt francuskiej lewackiej rewolucji 1968 roku, choć pokoleniowo trzydzieści lat młodszy. I polityk ulepiony na potrzeby establishmentu nawet nie z gliny, tylko z tego, w co Wojewódzki wtykał polskie flagi. To taki gładki, nie znający się na niczym goguś a la Obama, czy na naszym podwórku Donald T., który ma dobrze wyglądać. Bez poglądów, bez idei, czysta masa plastyczna. Sterowana zakulisowo przez prawdziwych panów, a kreowana przez specjalistów do Public Relations. I żeby twierdzić, że ktoś taki będzie lepszy dla Polski (bo jest bardziej antyrosyjski) niż Marie Le Pen trzeba mieć inteligencję europosła Czarneckiego, młodego Wildsteina, czy ściągającego na maturze, a później kierowanego przez WSI głupca jak Bronisław „Bul” Komorowski.

 

Michał Miłosz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

24 Komentarzy

 1. Zniesmaczony

  7 maja 2017 at 16:24

  Człowieku, czy ty nie potrafisz sklecić normalnego artykułu bez bluzgów i jadu? Jak się widzi taki tytuł, to odechciewa się czytać artykuł, bo człowiek się czuje, jakby wszedł na portal dla żuli albo brał udział w „elokwentnej” dyskusji gimbazy na onecie…

  • gosc

   7 maja 2017 at 18:09

   Ocena Macrona w artykule słuszna.

   Jednak rzeczywiście Miłosz mógłby mniej chlapać błotem, szczególnie na oślep. Jak np. o starszych paniach „kobiety z twarzy przypominające stare kobyły”. Po co przy okazji Macrona obrażać różne osoby…

  • bardo

   8 maja 2017 at 00:08

   A ty, człowieku, naucz się używać języka polskiego tak, jak uczyli nas wielcy polscy poeci: od Kochanowskiego po Grochowiaka, którzy nie szczędzili inwektywy tam, gdzie ona pasuje jak żadne inne słowo. Makron to jest żałosny pedałowaty dupek bez moralności, który w wieku 15 lat uwodził starsze panie, zaś ta jego dwa razy starsza kobyła zasługuje na jeszcze gorsze epitety, jeśli jako nauczycielka tego gówniarza,zaciągnęła go do łóżka. Człowiek prawicy tym się różni od reszty świata, że na wymioty mu się zbiera od politpoprawnego pitolenia. Droga wolna, do Lisów, Michników i reszty tej hołoty, jeśli od normalnej polszczyzny czujesz się „zniesmaczony” („ach, ach, to straszne, ktoś zaklął za ścianą, chyba umrę ze zniesmaczenia”).

  • m

   12 maja 2017 at 17:08

   Dokładnie takie odczucia mam co do stylu, ale meritum ciekawe. Wygląda wiec na to, że Francuzi dali się oszwabić drugi raz 🙂 To naprawdę śmieszne, ciekawe ile jeszcze wytrzymają takie rządy 🙂

 2. bardo

  7 maja 2017 at 16:35

  Bardzo inteligentny i przenikliwy komentarz. I bardzo pesymistyczna diagnoza. Tuskoid u władzy we Francji… mon Dieu. Ale mają Francuzi, czego chcieli. Kiedyś, moja przyjaciółka siedziała sobie na ławce w parku Tuilleries czytając Pismo Św. Siedząca na drugim końcu starsza pani wciąż ciekawie zerkała, co to za książka. W końcu spytała i jak się dowiedziała, to nie posiadała się ze zdziwionego oburzenia.
  „Kto to we Francji jeszcze czyta!”
  I przesiadła się dalej, jak od zapowietrzonej.

  • LMB

   8 maja 2017 at 07:24

   Widzisz, czytanie biblii w sekularnej Francji to faux pas. Koleżance brakowało kultury.

   • okozaoko

    8 maja 2017 at 22:01

    Ja bardzo przepraszam, ale Pan (Pani) tak na serio?

 3. Polka

  7 maja 2017 at 16:42

  Michał Miłosz, pisze jak jest !
  Francuzi jak sobie pościelą tak się wyśpią !
  Tylko łapy z daleka od Polski !

 4. Polka

  7 maja 2017 at 16:47

  Najlepiej jest , jak się widzi tytuł , który rzekomo odechciewa się czytać ,
  po prostu! Nie czytać !

 5. icek

  7 maja 2017 at 18:17

  soczyscie ale prawdziwie….

 6. Seff

  7 maja 2017 at 19:00

  Jezus jest Panem historii a nie banksterzy.

 7. klioes vel pislamista

  7 maja 2017 at 19:45

  Świetny, pełen ważnych informacji i bardzo dowcipny artykuł.
  Gratuluję panu Miłoszowi. Naśladownictwo stylu Michalkiewicza jest widoczne, ale to nie żaden mankament naśladować MISTRZA! Trzeba tylko inteligentniej kamuflować inwektywy, bardziej DAWAĆ DO ZROZUMIENIA, co z resztą pan redaktor Miłosz już stosuje (flaga polska wetknięta…).

  Cieszę się, że mogę pochwalić zasłużenie zdolnego redaktora i, że mogłem dowiedzieć się wielu rzeczy, których o Makaronie nie wiedziałem. I że pośmiałem się przy tym serdecznie.
  Panie redaktorze Miłosz, DZIĘKUJĘ i pozdrawiam!

 8. Hania

  7 maja 2017 at 22:24

  Oczywistym jest, że wszelkiego typu Rotszyldy stosują selekcję negatywną. Im większe goowno tym wyżej trafia.
  U nas nie jest inaczej, a Francja od dawna jest w stanie wojny domowej.
  Sami Francuzi wytresowani w chorym pacyfizmie, nie zauważają tego.
  Może jak im kredy zabraknie??? 🙂

  Dobry artykuł.

  • LMB

   8 maja 2017 at 07:26

   U nas nie jest inaczej, masz rację. Widać to po wszystkich Misiewiczach.

 9. Hania

  8 maja 2017 at 07:47

  ” Dobra zmiana” w akcji:

  Ministerstwo Środowiska zatwierdziło wyniki konkursu, w którym założona przez Tomasza Sakiewicza Fundacja Media Niezależne otrzymała 6 mln zł dotacji na serwis Puszcza.tv. Jego szefową ma być publicystka „Gazety Polskiej” i Telewizji Republika, Katarzyna Gójska-Hejke.

  całość: http://kresy.pl/wydarzenia/x6-mln-zl-dotacji-z-budzetu-dla-fundacji-zalozonej-przez-sakiewicza-na-portal-puszczatv-gojska-hejke-szefowa/

  ( nie po to my z Tuskami walczyli, miesięcznice urządzali po kościółkach by teraz nie zajadać frykasów)
  A naród za 6 mln dotacji będzie mógł sobie żubrze dupy pooglądać 🙂

 10. mtmc2

  12 maja 2017 at 06:52

  Znakomity artykuł.

 11. mp4 porn

  17 maja 2017 at 04:37

  We’re a gaggle of volunteers and starting a new scheme in our community. Your web site offered us with helpful information to paintings on. You’ve done a formidable job and our entire group shall be grateful to you.

 12. 3gp porn

  17 maja 2017 at 11:04

  I just added this website to my favorites. I really like reading your posts. Tyvm!

 13. Stacey Vuono

  21 maja 2017 at 21:49

  I have learned result-oriented things from a blog post. One more thing to I have seen is that in many instances, FSBO sellers will certainly reject a person. Remember, they would prefer to not ever use your products and services. But if anyone maintain a stable, professional romance, offering support and staying in contact for four to five weeks, you will usually be capable of win a conversation. From there, a listing follows. Thanks a lot

 14. Wilbpierlofe

  23 maja 2017 at 22:48

  Genuine Viagra 100 M [url=http://cial5mg.xyz/order-generic-cialis.php]Order Generic Cialis[/url] Precio Cialis 10 Mg Lilly Viagra Wirkung Essen [url=http://levitra.ccrpdc.com/levitra-prix.php]Levitra Prix[/url] Viagra Farmacia Senza Ricetta Medica Viagra 50mg Preis [url=http://viag1.xyz/buy-25mg-viagra-online.php]Buy 25mg Viagra Online[/url] Zithromax Gonorrhea And Chlamydia Treatment Levitra 20 [url=http://cial1.xyz/cialis-viagra.php]Cialis Viagra[/url] Generic Alternative To Cialis Healtyman [url=http://kama1.xyz/kamagra-sildenafil.php]Kamagra Sildenafil[/url] Delta Enterprises Cialis Cialis No Funciona [url=http://cial5mg.xyz/best-cialis-online.php]Best Cialis Online[/url] Viagra Vente Libre Paris Levitra In Farmacia [url=http://cial1.xyz/order-cialis-pills.php]Order Cialis Pills[/url] Zoa Lisinopril 20 Mg [url=http://cial5mg.xyz/buy-tadalafil.php]Buy Tadalafil[/url] Cialis Vente Tunisie Propecia Vente Libre [url=http://kama1.xyz/cheap-kamagra-generic.php]Cheap Kamagra Generic[/url] Can I Have Alchohol With Keflex Propecia Trigliceridos [url=http://zol1.xyz/shop-zoloft-online.php]Shop Zoloft Online[/url] Propecia Contraindications Benign Prostatic Hyperplasia Propecia Active Ingredients [url=http://viag1.xyz/viagra-online-blue.php]Viagra Online Blue[/url] Cialis 20mg Avis Levitra 10mg 20mg [url=http://zol1.xyz/purchase-cheap-zoloft.php]Purchase Cheap Zoloft[/url] Provera Amoxicillin Levaquin No Doctors Consult Alabama [url=http://cytotec.ccrpdc.com/buy-cytotec-in-usa.php]Buy Cytotec In Usa[/url] Medicpills

 15. Thaddeus Blasetti

  25 maja 2017 at 02:10

  Hello my family member! I want to say that this article is awesome, nice written and include approximately all vital infos. I’d like to see extra posts like this.

 16. Brittni Giltner

  27 maja 2017 at 06:09

  Hey, you used to write fantastic, but the last few posts have been kinda boring¡K I miss your super writings. Past several posts are just a bit out of track! come on!

 17. pink feather fascinator

  27 maja 2017 at 08:09

  There is clearly a lot to identify about this. I believe you made some good points in features also.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra