Z zagranicy

Izba Reprezentantów stanu Oklahoma wzywa do ścigania aborcji na równi z innymi morderstwami

8 maja br. Izba Reprezentantów stanu Oklahoma uchwaliła rezolucję wyraźnie traktującą aborcję jak morderstwo. Zgodnie z rezolucją każdy funkcjonariusz publiczny w stanie Oklahoma, w tym szeryfowie, prokuratorzy, sędziowie, stanowy Prokurator Generalny, gubernator, jest obowiązany do podjęcia odpowiednich kroków w ramach swych kompetencji w celu powstrzymania mordowania niewinnych nienarodzonych dzieci, które giną wskutek aborcji.

Przyjęta rezolucja wzywa urzędników państwowych do podjęcia kroków w celu powstrzymania morderstw niewinnych, nienarodzonych dzieci dokonywanych w wyniku aborcji. Dokument w jednoznaczny sposób odnosi się do orzecznictwa Federalnego Sądu Najwyższego w sprawie aborcji wskazując na przekroczenie kompetencji przez sędziów federalnych w sprawach Roe v. Wade oraz Planned Parenthood v. Casey, jak również w innych orzeczeniach dotyczących aborcji. W orzeczeniu w sprawie Roe v. Wade w 1973 r. amerykański Sąd Najwyższy wyprowadził z prawa do uczciwego procesu sądowego (XIV Poprawka do Konstytucji) prawo każdej kobiety do aborcji na żądanie. W ten sposób nie tylko doszło do obalenia w wielu stanach przepisów chroniących życie dzieci w prenatalnym okresie ich rozwoju, ale de facto sędziowie zakazali stanowym legislatywom stanowienia prawa chroniącego dzieci we wczesnej fazie ich życia.

„Sędziowie Sądu Najwyższego naruszyli akty prawne, które ślubowali zachowywać, bronić i chronić” – powiedział na konferencji prasowej po głosowaniu w Izbie autor wspomnianej rezolucji, republikanin Chuck Strohm.

„Co się dzieje, gdy sąd, i to nie zwykły sąd, ale najwyższy sąd w kraju, narusza najbardziej podstawowe prawo znane całej ludzkości — prawo do życia?” – zastanawiał się deputowany. Przywołując treść X poprawki, zgodnie z którą żaden stan nie może pozbawić kogoś życia, wolności lub mienia bez prawidłowego wymiaru sprawiedliwości ani odmówić komukolwiek na swoim obszarze równej ochrony prawa, deputowany stwierdził, że „nikt – lekarz, ojciec czy matka – nie ma prawa do zabicia nienarodzonego dziecka.”

Deputowani Oklahomy, którzy przegłosowali rezolucję, mają nadzieję, że zaowocuje ona odejściem od linii orzeczniczej Sądu Najwyższego, która uniemożliwia ochronę dzieci w prenatalnym okresie ich rozwoju, traktując aborcję jako prawo konstytucyjne każdej kobiety. To umożliwi ściganie aborcji, jak każdego innego przestępstwa.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Oklahoma to murzyński stan z małą ilością BIAŁYCH ludzi

  10 maja 2017 at 20:18

  Od momentu prezydentury tego murzyńskiego bezkarnego bandyty Obamy, który wydał polecenie NAPADU zabijaków US Military na Libie i inne państwa to on i jego murzyńska KLIKA razem z rzadzacymi żydami zaczęli prowadzić taką politykę, z której wynikało, ze życie murzyna jest o wiele WIĘCEJ WARTE niż białego człowieka.
  W USA w ostatnich 8 latach Murzyni zaczęli mieć więcej coś do powiedzenia i się lepiej skrzyknęli pod przywódctwem Obamy, zaczeli się wzorować na separatystycznych idelogiach żydowskich, która wymuszają nauczanie, ze życie żyda jest WIECEJ warte niż „goja”. Dlatego w ostatnich latach jest takie przymusowe wychwalanie tych wszystkich, co CHRONIĄ życia żyda lub murzyna.
  Bardzo biedny Stan Oklahoma jest zamieszkany w 80% przez MURZYNÓW, a ta cała Izba Reprezentantów stanu Oklahoma to prawie wszyscy to murzyni, z tąd ta ustawa anty-aborcyjna, gdyż WIELKIM celem murzynów w USA jest POWIEKSZENIE demografii murzynów w USA, tak aby ich było WIĘCEJ niż białych ludzi zamieszkałych w USA.
  Tak od 8 lat w USA faktycznie rządzonym przez zakamuflowaną KASTĘ żydowską(oni nie uważają się za białych ludzi) jest zajadłe ZWALCZANIE białych ludzi przez globalistów NWO, gdyż ci globaliści widza w białych ludziach o wiele większe zagrożenie stawiających zdecydowany OPÓR białych ludzi wobec budowy globalistycznego systemu NWO na całym Świecie.
  Globaliści w USA a zwłaszcza przestępczy ultra LEWACKI gang „partia demokratyczna” zdominowana przez żydów i murzynów robią wszystko co możliwe, aby WYMIESZAĆ kultury, co ma też na celu ZNISZCZENIE białej cywilizacji łacińskiej, zniszczenie dekalogu chrześcijaństwa i BIAŁYCH ludzi, gdyż są za bardzo inteligentni zdecydowanie statystycznie górując swoim poziomem inteligencji IQ nad kolorowymi ludzmi i murzynami.
  W okresie panowania murzyna Obamy w USA 90% wpuszczonych nowych emigrantów do USA to kolorowi ludzie co było właśnie tak celowo zarzadzone przez ultra LEWACKI przestępczy skorumpowany gang „partia demokratyczna” w USA, który jest w szponach globalistów NWO.
  Globalistom NWO są potrzebne kolorowe ludzie-roboty, których łatwo się daje wykorzystywać i budować bez przeszkód globalną elitę NWO, gdzie KASTĄ rządzącą oraz najbogatrzą na całym Świecie mają być jedynie ŻYDZI!

 2. mjablonsky

  10 maja 2017 at 21:59

  Podstawą prawa białego człowieka – chrześcijanina i innych ras ale chrześcijan jest, a raczej musi być filozofia oparta na prawie naturalnym i Bożym objawionym (Dekalog). Żydzi do czasu judaizmu talmudycznego chronili życie człowieka do urodzenia karą śmierci (kamienowanie). Talmudyczni zaczęli uważać człowieka po urodzeniu i od rewolucji francuskiej taka filozofia została narzucona ludom Europy i świata i ludy…pokochały filozofię lucyferyczną, dlatego nadchodząca zagłada jest sprawiedliwa.

 3. PrawNIK

  11 maja 2017 at 05:13

  NARESZCIE! Już myślałem że nigdy nie wpadną na to że albo aborcja to zabijanie i osobne przepisy nie są potrzebne albo nie jest to zabijanie więc tym bardziej nie są potrzebne osobne przepisy.

 4. social media management tools

  11 maja 2017 at 14:20

  scarryy

 5. jacek

  11 maja 2017 at 14:29

  Brawo Oklahoma!Dobry przykład dla całego świata.

 6. W USA narasta skrajny konflikt RASOWY generowany przez Murzynów,

  12 maja 2017 at 10:34

  Profesor murzyn z uniwersytetu z Texasu w USA:
  „Biali ludzie mogą zginąć”, aby rozwiązać problem rasizmu. . .”
  Przypuszczalnie uniwersytet w Texasie, uważa, że opowiadanie się za UŚMIERCENIEM całej grupy ludzi na podstawie ich KOLORU skóry jest czymś, co koreluje z wprowadzonymi „nowymi wartościami” przez murzyńską administracje B.Obamy.
  Jeśli nie, państwowi urzędnicy w USA powinni niezwłocznie ZBADAĆ komentarze murzyna profesora Curry z Texasu i podjąć odpowiednie działania zapobiegające wywołaniu podsycanej w ostatnim czasie wojny domowej na tle rasowym przez „naukowców” murzynów w USA:
  „Dr. Tommy Curry on killing whites” :
  https://www.youtube.com/watch?v=hzzzUhknV_o

 7. 3gp porn

  17 maja 2017 at 06:14

  of course like your website butt you need tto takea look at tthe spelling on quite a few of yourr posts.Many off them aree rifee with spelling problems and I to find itvery trounlesome to tell the truth however I will definiitely come back again.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra