Z zagranicy

Izba Reprezentantów stanu Oklahoma wzywa do ścigania aborcji na równi z innymi morderstwami

8 maja br. Izba Reprezentantów stanu Oklahoma uchwaliła rezolucję wyraźnie traktującą aborcję jak morderstwo. Zgodnie z rezolucją każdy funkcjonariusz publiczny w stanie Oklahoma, w tym szeryfowie, prokuratorzy, sędziowie, stanowy Prokurator Generalny, gubernator, jest obowiązany do podjęcia odpowiednich kroków w ramach swych kompetencji w celu powstrzymania mordowania niewinnych nienarodzonych dzieci, które giną wskutek aborcji.

Przyjęta rezolucja wzywa urzędników państwowych do podjęcia kroków w celu powstrzymania morderstw niewinnych, nienarodzonych dzieci dokonywanych w wyniku aborcji. Dokument w jednoznaczny sposób odnosi się do orzecznictwa Federalnego Sądu Najwyższego w sprawie aborcji wskazując na przekroczenie kompetencji przez sędziów federalnych w sprawach Roe v. Wade oraz Planned Parenthood v. Casey, jak również w innych orzeczeniach dotyczących aborcji. W orzeczeniu w sprawie Roe v. Wade w 1973 r. amerykański Sąd Najwyższy wyprowadził z prawa do uczciwego procesu sądowego (XIV Poprawka do Konstytucji) prawo każdej kobiety do aborcji na żądanie. W ten sposób nie tylko doszło do obalenia w wielu stanach przepisów chroniących życie dzieci w prenatalnym okresie ich rozwoju, ale de facto sędziowie zakazali stanowym legislatywom stanowienia prawa chroniącego dzieci we wczesnej fazie ich życia.

„Sędziowie Sądu Najwyższego naruszyli akty prawne, które ślubowali zachowywać, bronić i chronić” – powiedział na konferencji prasowej po głosowaniu w Izbie autor wspomnianej rezolucji, republikanin Chuck Strohm.

„Co się dzieje, gdy sąd, i to nie zwykły sąd, ale najwyższy sąd w kraju, narusza najbardziej podstawowe prawo znane całej ludzkości — prawo do życia?” – zastanawiał się deputowany. Przywołując treść X poprawki, zgodnie z którą żaden stan nie może pozbawić kogoś życia, wolności lub mienia bez prawidłowego wymiaru sprawiedliwości ani odmówić komukolwiek na swoim obszarze równej ochrony prawa, deputowany stwierdził, że „nikt – lekarz, ojciec czy matka – nie ma prawa do zabicia nienarodzonego dziecka.”

Deputowani Oklahomy, którzy przegłosowali rezolucję, mają nadzieję, że zaowocuje ona odejściem od linii orzeczniczej Sądu Najwyższego, która uniemożliwia ochronę dzieci w prenatalnym okresie ich rozwoju, traktując aborcję jako prawo konstytucyjne każdej kobiety. To umożliwi ściganie aborcji, jak każdego innego przestępstwa.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. Oklahoma to murzyński stan z małą ilością BIAŁYCH ludzi

  10 maja 2017 at 20:18

  Od momentu prezydentury tego murzyńskiego bezkarnego bandyty Obamy, który wydał polecenie NAPADU zabijaków US Military na Libie i inne państwa to on i jego murzyńska KLIKA razem z rzadzacymi żydami zaczęli prowadzić taką politykę, z której wynikało, ze życie murzyna jest o wiele WIĘCEJ WARTE niż białego człowieka.
  W USA w ostatnich 8 latach Murzyni zaczęli mieć więcej coś do powiedzenia i się lepiej skrzyknęli pod przywódctwem Obamy, zaczeli się wzorować na separatystycznych idelogiach żydowskich, która wymuszają nauczanie, ze życie żyda jest WIECEJ warte niż „goja”. Dlatego w ostatnich latach jest takie przymusowe wychwalanie tych wszystkich, co CHRONIĄ życia żyda lub murzyna.
  Bardzo biedny Stan Oklahoma jest zamieszkany w 80% przez MURZYNÓW, a ta cała Izba Reprezentantów stanu Oklahoma to prawie wszyscy to murzyni, z tąd ta ustawa anty-aborcyjna, gdyż WIELKIM celem murzynów w USA jest POWIEKSZENIE demografii murzynów w USA, tak aby ich było WIĘCEJ niż białych ludzi zamieszkałych w USA.
  Tak od 8 lat w USA faktycznie rządzonym przez zakamuflowaną KASTĘ żydowską(oni nie uważają się za białych ludzi) jest zajadłe ZWALCZANIE białych ludzi przez globalistów NWO, gdyż ci globaliści widza w białych ludziach o wiele większe zagrożenie stawiających zdecydowany OPÓR białych ludzi wobec budowy globalistycznego systemu NWO na całym Świecie.
  Globaliści w USA a zwłaszcza przestępczy ultra LEWACKI gang „partia demokratyczna” zdominowana przez żydów i murzynów robią wszystko co możliwe, aby WYMIESZAĆ kultury, co ma też na celu ZNISZCZENIE białej cywilizacji łacińskiej, zniszczenie dekalogu chrześcijaństwa i BIAŁYCH ludzi, gdyż są za bardzo inteligentni zdecydowanie statystycznie górując swoim poziomem inteligencji IQ nad kolorowymi ludzmi i murzynami.
  W okresie panowania murzyna Obamy w USA 90% wpuszczonych nowych emigrantów do USA to kolorowi ludzie co było właśnie tak celowo zarzadzone przez ultra LEWACKI przestępczy skorumpowany gang „partia demokratyczna” w USA, który jest w szponach globalistów NWO.
  Globalistom NWO są potrzebne kolorowe ludzie-roboty, których łatwo się daje wykorzystywać i budować bez przeszkód globalną elitę NWO, gdzie KASTĄ rządzącą oraz najbogatrzą na całym Świecie mają być jedynie ŻYDZI!

 2. mjablonsky

  10 maja 2017 at 21:59

  Podstawą prawa białego człowieka – chrześcijanina i innych ras ale chrześcijan jest, a raczej musi być filozofia oparta na prawie naturalnym i Bożym objawionym (Dekalog). Żydzi do czasu judaizmu talmudycznego chronili życie człowieka do urodzenia karą śmierci (kamienowanie). Talmudyczni zaczęli uważać człowieka po urodzeniu i od rewolucji francuskiej taka filozofia została narzucona ludom Europy i świata i ludy…pokochały filozofię lucyferyczną, dlatego nadchodząca zagłada jest sprawiedliwa.

 3. PrawNIK

  11 maja 2017 at 05:13

  NARESZCIE! Już myślałem że nigdy nie wpadną na to że albo aborcja to zabijanie i osobne przepisy nie są potrzebne albo nie jest to zabijanie więc tym bardziej nie są potrzebne osobne przepisy.

 4. social media management tools

  11 maja 2017 at 14:20

  scarryy

 5. jacek

  11 maja 2017 at 14:29

  Brawo Oklahoma!Dobry przykład dla całego świata.

 6. W USA narasta skrajny konflikt RASOWY generowany przez Murzynów,

  12 maja 2017 at 10:34

  Profesor murzyn z uniwersytetu z Texasu w USA:
  „Biali ludzie mogą zginąć”, aby rozwiązać problem rasizmu. . .”
  Przypuszczalnie uniwersytet w Texasie, uważa, że opowiadanie się za UŚMIERCENIEM całej grupy ludzi na podstawie ich KOLORU skóry jest czymś, co koreluje z wprowadzonymi „nowymi wartościami” przez murzyńską administracje B.Obamy.
  Jeśli nie, państwowi urzędnicy w USA powinni niezwłocznie ZBADAĆ komentarze murzyna profesora Curry z Texasu i podjąć odpowiednie działania zapobiegające wywołaniu podsycanej w ostatnim czasie wojny domowej na tle rasowym przez „naukowców” murzynów w USA:
  „Dr. Tommy Curry on killing whites” :
  https://www.youtube.com/watch?v=hzzzUhknV_o

 7. 3gp porn

  17 maja 2017 at 06:14

  of course like your website butt you need tto takea look at tthe spelling on quite a few of yourr posts.Many off them aree rifee with spelling problems and I to find itvery trounlesome to tell the truth however I will definiitely come back again.

 8. white fascinator hats

  26 maja 2017 at 15:52

  hello there and thank you for your info – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did however expertise several technical points using this website, since I experienced to reload the web site a lot of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK? Not that I am complaining, but slow loading instances times will often affect your placement in google and could damage your high quality score if advertising and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my e-mail and could look out for a lot more of your respective exciting content. Make sure you update this again very soon..

 9. the url

  30 maja 2017 at 12:40

  Sorry for the huge critique, nonetheless I’m rather loving the refreshing Zune, and expect this, as perfectly as the Terrific opinions some other us citizens comprise penned, will support your self come to a decision if it can be the right alternative for by yourself.

 10. There are certainly a lot of details like that to take into consideration. That is a great point to bring up. I offer the thoughts above as general inspiration but clearly there are questions like the one you bring up where the most important thing will be working in honest good faith. I don?t know if best practices have emerged around things like that, but I am sure that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls feel the impact of just a moment’s pleasure, for the rest of their lives.

 11. Herman

  13 czerwca 2017 at 05:19

  Muchas gracias por esta información, porque es justo lo que necesitaba saber sobre este tema tan sutil, que usualmente es difícil de encontrar en la web.

 12. mlb store sydney

  15 czerwca 2017 at 06:51

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 13. discount dress shoes

  16 czerwca 2017 at 23:01

  You require to decide who your goal market will be and how you are going to give the products to the clients.|Many of the online buying Eire web sites that sell men’s clothes have numerous clothes brand names on offer. Buying women’s attire can range from ladies’s energetic wear to business suits to the personal lingerie.|When you purchase your males’s clothes online, you conserve a great deal on your money. The car went and the vacations curtailed but most worryingly, we’ve had to watch what we invest on meals.|One of the most popular is the Goal Credit score Card. When you buy your males’s clothing online, you save a great deal on your cash. You can choose various colors, specifications according to your choice and choice.|I quickly signed up to an online buying website and soon obtained some fabulous offers. Now, individuals do not prefer going to the standard shops to purchase the item. If they don’t, leave it and go buying someplace else.|Also, the referee will get Rs. 250 voucher at first. Handbags that you can just aspiration about are on display for you and becoming sold at extremely affordable prices. But don’t use them with out the recommendation of physicians.|Couple of LED mild for bike function from battery, couple of function from the energy of paddles. At that time, they attempt to have this cool apparel. Also, the discounts on different brand names are different.|Males’s Two Piece Fit is flexible and broad in range to put on on any event. Just imagine, by just voicing your opinion, you will be get paid out no matter what your viewpoint is.|Hard disks permit us to enrich our coffers of information everyday. You also need to decide whether or not to place your product on the listings. Just be careful to avoid double posting to your page.|There is no magic formula, but instead, it’s just knowing what to do. Sure, only the best leading high quality pearl jewellery! Constant Get in touch with or Mailchimp- Use either of these programs to develop your mailing checklist.|Are you looking for a comfortable nightgown or attractive women’s intimate lingerie? Yellow color is effortlessly visible through the mist and fog occasions. You think that it’s alright; you may have been simply fooled.|Well if that’s the situation, here is the very best and the most efficient internet advertising strategy for you. This will save you money if there happens to be a very great sale at one specific retailer.|Constant Contact or Mailchimp- Use both of these programs to build your mailing checklist. Check whether or not the seller has a score as a vendor and not just as buyer. There are some vitamin capsules and tablets as nicely.|The store experienced every thing needed from kids’s store bought sweet to mom’s ready made dress. Now allow us arrive to the stage that how it is feasible. You will obtain your purchase within assigned time at your doorway.|The web browser now could interact with a company’s information base. With on-line paid out surveys, you will have enjoyable and at the exact same time, make some additional cash. Individuals have absent crazy about On-line style.|Sharing „what you know” on the internet can get you serious Cash Back again! But following introduction of PPC, the strategists are now having a new outlook of earning hits. PPC marketing is most beneficial for you for the below reasons.|Ensure that your shopping website is extremely consumer pleasant for people shopping online. The next significant evolution was to air condition the entire buying shopping mall. I don’t keep in mind how I found this retail store.|We talked about my monetary fears and our discussion proved to be really beneficial. But don’t use them without the recommendation of physicians. There are only two very easy ways you can view the genie instrument.|So pls select cautiously thatw hat all off page activity you need. It’s great apply to eliminate your cookies frequently. With the down economic climate, I hope Chadwicks survives and carries on to promote their wonderful garments.|It is tough to confirm the authenticity of the vendor. If you find some bug in any website or in any item hop to the subsequent website immediately. There are various web sites from exactly where you can buy these goods.|Snatching absent a geek’s difficult disk can lead to a homicide. Are you searching for a comfy nightgown or sexy ladies’s personal lingerie? You don’t want them to give or sell your info to other businesses.|One way hyperlink indicates that you do not give link back to your website b ut to some other website. Jpearls is a one stop store for all your accessories specifications. The easiest way to do so is to narrow down your options.|It truly is primarily worn by folks for telling time. Usually, these tees will be cut closer to the physique so that they give the wearer a slimmer look. You can make use of the break for on-line buying for handbags.|You’d be extremely hard-pressed to find better offers in real lifestyle stores. Only buy that factor which you think may be helpful in close to long term. Incentives might also differ from the sorts of survey you consider.|You can verify out many colors and even test new colours on him/her. An energetic and responsible netizen by no means strays off from the righteous path. An optical track pad is placed just beneath the screen.|I love sitting down in an armchair and buying from the ease and comfort of my own home.

 14. recycle lead acid batteries reading

  18 czerwca 2017 at 10:32

  Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I’ve truly enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

 15. aviokompanii

  21 czerwca 2017 at 02:56

  I was very pleased to find this web-site.I wanted to thanks for your time for this wonderful read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 16. katies

  21 czerwca 2017 at 15:36

  diet pills the kardashians take nyc school

 17. jenny

  22 czerwca 2017 at 15:51

  best diet pills natural

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra