Z kraju

Dwie ofiary komunistów z „Łączki” umarły trzymając się za ręce i tak zostały zakopane przez oprawców, być może żywcem… [ZDJĘCIA!!!]

Archeolodzy z IPN odsłonili dziś już niemal w całości szkielety trójki ofiar komunistów, odnalezione kilka dni temu na „Łączce”. Dwójka z nich miała splecione w uścisku dłonie.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy żyli jeszcze, kiedy ich ciała zostały zrzucone do jamy grobowej. Możliwe, że umarli ze splecionymi dłońmi jeszcze podczas transportu. Czy śledczym uda się to ustalić…?

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

177 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra