Z zagranicy

W kwestii imigrantów Niemcy murem za Polakami, Węgrami i Czechami, przeciwko własnemu rządowi

Portale niemieckich dzienników „Die Welt” oraz ,,Frankfurter Allgemeine Zeitung” pękają od nieprzychylnych opinii odnośnie do niemieckiego rządu, przy jednoczesnych słowach uznania dla Polaków za to, że nie ugięli się przed dyktatem kanclerz Angeli Merkel i odmówili przyjęcia muzułmańskich imigrantów.

Pod opublikowanymi artykułami dotyczącymi działań Komisji Europejskiej przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom, które odmówiły przyjęcia uchodźców, pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych rządowi w Berlinie komentarzy, krytykujących jednocześnie działania Unii Europejskiej.

Zdaniem jednego z internautów „UE powinna wreszcie wszcząć postępowanie przeciwko pani Merkel”. „Kto wysyła innym zaproszenia do płacenia za swoich gości i zwraca się do sąsiada, aby podrzucić ich mu wbrew jego wolo, jeśli środki nie są wystarczające?” pytał.

Inny zaś stwierdził, że „przyjmowanie uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu powinno obejmować kraje, które wzbogaciły się na eksploatacji tych krajów i które te narody zniewalały i zabijały. To jest zwłaszcza Belgia, Francja, Wielka Brytania i również Niemcy (patrz Namibia)”. „Czesi, Polacy i Węgrzy nie mieli kolonii. Ponadto Polska przyjęła prawie 1 milion Ukraińców w ciągu ostatnich dwóch lat. Czyż nie są oni uchodźcami, nie ma wojny na Ukrainie? Nawiasem mówiąc, co zrobić z państwami które podeptały traktaty międzynarodowe (Dublin II, Schengen) ? Komisarze unijni i inni politycy powinni trafić pod sąd. Nie tylko ze względu na mega-oszustwa i pranie brudnych pieniędzy w Luksemburgu” wyliczał internauta opisany nickiem Josef C.

Tego typu wpisów było znacznie więcej. Nie wiadomo, czy nie zadziałał system usuwania niepoprawnych politycznie komentarzy, czy administratorzy nie dawali sobie rady z ich usuwaniem, czy też po prostu ktoś chciał poznać opinię przeciętnych Niemców w tym temacie. Faktem jest, że podobne rzeczy w niemieckich mediach raczej się nie zdarzają.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Zetka

  14 czerwca 2017 at 16:34

  Może w końcu te narody pękną i prawda wyjdzie na jaw. A prawda ta brzmi: manipulacje możnych tego świata i ich opętańczy pomysł NOW – Nowy Porządek Świata. Symptomatyczne, że sponsorem tego bajzlu jest żyd Soros. Jeśli zauważanie tego faktu jest antysemityzmem, to z chęcią będą antysemitą!

  • Niemcy murem... za Merkel (wyniki wyborów)

   14 czerwca 2017 at 17:11

   Może i kiedyś rdzenni Niemcy pękną. Niestety Niemcy lubią dramaty – zamiast po prostu odsunąć Makrelę od władzy i osądzić, odesłać intruzów spoza Europy – czekają aż islam urośnie w siłę. Skończy się wojną domową lub ludobójstwem.

   • sdfa

    14 czerwca 2017 at 22:35

    Niestety Niemcy mają jeszcze mniej do powiedzenia w swoim kraju niż my . 70 lat tresury i to nie takiej „łagodnej” jak w Polsce zniszczy każdy naród . A sprawa druga to nie są żadni imigranci tylko wysiedleńcy . Te dwie sprawy łączy ten sam oprawca .

  • Robert B.

   16 czerwca 2017 at 10:35

   Soros jest Żydem i zachowuje się jak Żyd. Tak samo zachowują się pozostali Żydzi, bo to leży w ich plemiennym interesie. Krzątali się w tej sprawie przed holokaustem, potem było wielkie rwanie kudłów, wrzaski i błaganie o litość. Holokaust się skończył, wrócili do swojego modus operandi…

 2. stan

  14 czerwca 2017 at 17:35

  Według jednej z przepowiedni Niemców ma pozostać tylu, że zmieszczą się pod jedną gruszą. Niejedna grusza (odmiany polskiej) czeka z nadzieją.

  • hansi

   14 czerwca 2017 at 20:31

   Przypominam, że POLAKÓW – zgodnie z wytycznymi Klubu Rzymskiego z 1972 (a nie żadnych tam przepowiedni..), ma pozostać 15 milionów 300 tysięcy, możliwie słabych, chorych i głupich… Żeby było komu pożyczać na procent, kogo „leczyć” (paliatywnie oczywiście tylko), aż po końcową „chemioterapię”, oraz żeby miał kto pracować na 3 zmiany na „strefie”, za miskę żarcia… Na naszych oczach odbywa się, coraz intensywniejsza realizacja tych wytycznych, a głupi Goj myśli, że to deszcz pada…
   Natomiast w „kwestii niemieckiej” – zaraz po wojnie powstał tzw. „Plan Morgenthau-a” – pewnego żydka w USA…
   Który przewiduje całkowite WYTĘPIENIE Niemców… 😀 …
   Ciekawe, JAK, skoro Niemców jest na terenie Rzeszy coraz mniej (wszystko, co mądrzejsze i majętniejsze – łapie kasę i spieprza do ciepłych krajów..), a coraz więcej W ŚWIECIE 🙂 .. Hmm !.. Niemców czeka los wcale nie lepszy od Polaków…
   Zostaną WYTĘPIENI DO ZERA – na terenie Wielkiego Kalifatu Europejskiego 🙂
   Natomiast Polacy ?.. Jak wyżej… CO gorsze ?… Śmierć ?.. Czy HAŃBA ?.. 😉
   Podobnie z żydownią, która jest już nie do wytępienia..
   Zresztą – JAK tu tępić żydów, którzy NIE SĄ takimi porąbanymi, skrajnie szowinistycznymi (aż po groteskę) syjonistami, jak Szewach Weiss, czy inne Abrahamy Foxmany, czy jakieś wredne Grossy, czy Hollandy i Sorosy, czy Smolary i Michniki, albo inne ogony, które wywijają psem, jak AIPAC – Stanami Zjednoczonymi – czyli „szare eminencje” w Parszawie, typu Michael Schudrich, czy „Ambasador USA” ?.. 🙂
   Bo JAK tu mieć „coś” (innego, niż uznanie i wdzięczność) do Dustina Hoffmana, Sary Brightman, Paula Simona, Grzegorza Brauna, Barbry Streisand, czy Edyty Geppert ? 😀 …
   W kolejnym, nieuchronnym (a CYKLICZNIE następującym w historii, ciekawe, DLACZEGO ?.. 😀 ) „shoah”, wyginą tym razem NAPRAWDĘ miliony NIEWINNYCH Żydów i żydów…
   A SPRAWCY, jak zawsze – schowają się z worami złota i tytułów ziemskich… Potem, kolejny raz wyłażąc z dziur, z propozycjami kredytów „na odbudowę” i kolejnymi roszczeniami za kolejny „holocaust”…
   Shalom !

   • gzk

    14 czerwca 2017 at 22:52

    Polacy! Do ręki Różańce i codziennie módlcie się za Ojczyznę!

   • Tomek

    14 czerwca 2017 at 22:57

    Bzdura. Nie ma żadnego raportu Klubu Rzymskiego z 1972 roku, w którym pojawiałyby się jakiekolwiek „wytyczne”, że Polaków ma być 15 milionów. Liczba, którą podałeś pochodzi z wywiadu z jednym z naukowców, panem Meadowsem, który to udzielił wywiadu paryskiej kulturze i, broniąc swojej teorii ograniczania wzrostu demograficznego wyraził prywatną opinię, że dla Polski optymalną liczbą, pozwalającą np dobrze gospodarować zasobami naturalnymi, jest właśnie 15 milionów. Prywatna opinia kontrowersyjnego naukowca, a nie jakieś wytyczne jakiejś organizacji. Ale niedoinformowani ludzie powtarzają takie głupoty bez żadnej ich weryfikacji, wymyślając w tym kontekście coraz bardziej absurdalne teorie spiskowe.

    • Robert B.

     16 czerwca 2017 at 10:37

     Tak czy inaczej, są ludzie, którzy wierzą w „historie spiskowe”. Na pewno nie będzie tak, że ci, którzy spiski knują (a to jest normalka w rzeczywistym życiu, tak uczy historia i codzienne doświadczenie), będą mieli z górki. Mogą być pewni, że są na cenzurowanym i tylko jeden krok za daleko, a skończy się to dla nich tragicznie (tego też uczy historia).

 3. Soroka

  14 czerwca 2017 at 17:39

  W każdym narodzie są ludzie lepsi i gorsi. Najgorzej jest wtedy, gdy ci gorsi staną na czele, tak jak np w Rosji.

  • Robert B.

   16 czerwca 2017 at 10:38

   Bo kto tak powiedział? Ty?

  • Rob

   18 czerwca 2017 at 12:02

   Soroka, mam nadziieje ze piszesz z ironia… Putin to Bohater dla Rosii!!!!

 4. klioes vel pislamista

  14 czerwca 2017 at 18:00

  Burmistrz Kolonii Henriette Reker
  O napastowanych kobietach:

  Daja dostep do swych dziurek,
  Gdy nie ubieraja burek!

 5. Egzorcysta

  14 czerwca 2017 at 19:46

  Portale pekaja od „nieprzychylnych opinii”…moznaby pomyslec ze „Die Welt” i „Frankfurter Allgemeine Zeitung” wyglaszaja takie „nieprzychylne opinie”. Ten wstep jest taki manipulatorski.Obie te „gadzinowki” sa jak „Gazeta Zydorcza” i zadna z nich nie smialby ani w jednym zdaniu napisac czegokolwiek niepoprawnego politycznie, zgodnie z prawda.A jezeli doszlo do nieprzychylnych opinii wobec ich rzadu, to jak sie pozniej wyjasnia, zrobili to czytelnicy.To z czym ja od lat mam problem jako prawy czlowiek, to uwazam ze w normalnym swiecie media(redaktorzy) informuja czytelnikow donoszac im tym ktorzy placa za to donoszenie w formie prenumerat, a nie odwrotnie jak to sie dzies dzieje, gdzie czytelnicy informuja redaktorow o tym co mialo miejsce i jaka jest prawda.jezeli logicznym jest ze za informacje prawdziwe ktos komus placi, to dzis gdyby swiat byl normalny a nie odwrocony, media (redaktorzy) musialby placic komentatorom za poniformowanie ich, jaka jest prawda.
  Innymi slowy za kupienie takich gazet, ludzie powinni dzis otrzymywac jeszcze pieniadze, jak je czytaja, poniewaz wprowadzanie siebie w blad czlowiek przyplaca wykrzywieniem swojej psychiki i trzezwosci umyslu.Podobnie jest z „konfidentami” w formie smartfona czy innych urzadzen,za pomoca ktorych, kazdy czlowiek jest inwigilowany czyli informujacy sluzby o sobie i o prawdzie o zyciu, co z kolei, tym z wykrzywiona psychika przez lewactwo, dobrze robi na zdrowie i rozwija umyslowo.Jak takie dobro ma, nie byc zaplacone? Wizyta u psychoterapelty jakiegos lewaka, kosztuje.Wiec dlaczego nie kosztuje nic terapia lewaka, czym sa informacje i przemyslenia normalnych ludzi, ktorych podsluchuja psychopaci.Od zawsze uwazalem ,ze inwigilacja jest po to, by lewactwo moglo sie doksztalcic i rozwijac.A dzis zastanawia mnie dlaczego my prawi ludzie dajemy im te wiedze za darmoche, a oni, za ich swoja debilna kaza nam placic?

 6. Daani

  14 czerwca 2017 at 23:45

  Bez przesady..Die Welt jak odkurzacz sciaga antypolskie typy i nagle zwrot o 180 stopni? To sie nie zdarza u nich bez powodu.Zapewne wiedza, jak i PISowcy/!!!/ o konferencji 350 samorzadowcow z Europy u prez.Adamowicza, by podebatowac mogli sobie o nowym systemie dotacji za uchodzcow z KEz pominieciem wladz kraju.
  Konferencja na terenie zrujnowanej stoczni w Gdansku od 7 czerwca br

 7. wolna-polska.pl

  17 czerwca 2017 at 12:52

  Wielokulturowe Niemcy:mnoża się przestępstwa imigrantów!

 8. Pingback: xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

 9. Maglia Milan 2017

  23 czerwca 2017 at 04:04

  Many thanks, this website is very useful.
  Maglia Milan 2017 http://www.ayacara.org/category/health/dental-health/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra