Z zagranicy

Zamach terrorystyczny w Londynie

Furgonetka wjechała w ludzi wychodzących z meczetu w Finsbury Park w Londynie. Policja podaje, że jedna osoba nie żyje, a 10 zostało rannych. Zatrzymany sprawca to 48-letni mężczyzna, najprawdopodobniej biały Brytyjczyk.

Kierujący vanem biały Brytyjczyk ok. godz. 00:20 wjechał w tłum przechodniów wychodzących z meczetu Muslim Welfare House przy Seven Sisters Road w Finsbury Park, w okolicy zwanej „Małą Algierią”. Do zdarzenia doszło 20 min. po północy miejscowego czasu (1.20 polskiego czasu). Premier Theresa May przekazała, że policja traktuje to zdarzenie jako „możliwy atak terrorystyczny”.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. JARO

  19 czerwca 2017 at 09:02

  ale wg posłanki Nowoczesnej Bolszewii, która dzisiaj rano nawijała w TVPiS-ie, że to nic, bo takie m.in. incydenty, bo one się przecież zdarzały i zdarzają w Polsce, i dała przykład jakiegoś chorego psychicznie gostka, który w Sopocie, jakiś czas temu, zaatakował plażowiczów; baba totalnie odleciała; nawijała oczywiście o tym, że tych biednych uchodźców należy przyjmować, a do incydentów się trzeba przyzwyczaić; mam rozwiązanie, a podsunął mi je artykuł z wolnosc24.pl o tym jak u Saudów przeprowadza się licytacje sprzedawanych do niewoli seksualnej Jazydki (zdjęcie w artykule niby spokojne, wyważone, ale, nie wiedzieć skąd się to bierze, nóż sam otwiera się w kieszeni); proponuję wszystkie te „dziewice” polityczne z Nowoczesnej Bolszewii wysłać na taką licytację; wiadomo w jakim charakterze; boję się tylko, że może to być chybiony interes dla nas – poniesiemy koszty transportu „towaru” na miejsce licytacji, ale czy, przynajmniej, zwróci się koszt tegoż transportu; a piszę to po, trwającym już jakiś czas, przyglądaniu się tym „dziewicom” (przy okazji za dziewice płacą więcej, ale brane są pod uwagę i inne cechy); liczę jednak na to, że nasze gusta nie muszą być zbieżne z gustami napalonych Arabusów; na to mocno liczę; i na zysk oczywiście; i w ten prosty sposób pozbylibyśmy się badziewia z kraju i trochę grosza do kieszeni by wpadło; niezły interes jak powiedzieliby Rapapo i Kuba; 🙂 dodam, że to iż zamach tym razem był jakby w drugą stronę nic nie zmienia w sprawie bezpieczeństwa i walki dwóch wielkich (chrześcijaństwo dzisiaj?) kultur (muzułmańska?) – odsyłam do książek, najlepszych w tym temacie na świecie, pana profesora Konecznego (dlaczego Jego dzieł nie propaguje „dobra zmiana”? – przecież to są arcydzieła światowej klasy, naśladowane przez innych, bardziej znanych na świecie tylko dlatego, że pisali po angielsku);

  • lewicymowimynie!

   19 czerwca 2017 at 20:30

   a nie lepiej zorganizowac referendum zeby kazdy starajacy(a) sie o urzad posla lub senatora przeszedl konkretne badania psychologiczne czy jest normalny i nadaje sie do wypelniania urzedu? Mieszkowski czy Schoering-Wilgus czy Petru jak i partia Razem czy Platforma razem z Tuskiem to na pewno normalni ludzie nie sa i powinni byc trzymani w zamknieciu w szpitalu psychiatrycznym.
   No mozna by tez uzyc bardziej drastycznych metod ale bardzo skutecznych….postawic Schoering-Wielgus, mieszkowskiego z Petru plus panow i panie z partii Razem, plus panow z PSL i Platformy pod mur, przyniesc MG29 rozstrzelac za „zdrade kraju” i po klopocie, bedzie troche krzyku wszedzie i wokolo ucichnie, klopot z glowy!

 2. kaelob

  19 czerwca 2017 at 09:22

  no wreszcie się obudzili, … pozwalają się zarzynać jak świnie i to jeszcze za ich własne pieniądze – większość muzułmanów i muzułmanek oraz ich potomstwo jest utrzymywane z brytyjskich pieniędzy podatników

 3. Robert B.

  19 czerwca 2017 at 09:33

  Niewiniątka, biedne uchodźce, dostali odpowiedź. Okazuje się, że my ich też potrafimy zabijać, czyli robić to, co oni z nami, nie tylko malować kredą, puszczać gołąbki, wywlekać fortepiany do grania, maszerować w marszach przeciw nienawiści i robić sobie tatuaże z pszczółkami. Dostali to, na co zasługują. Niech się wynoszą do siebie, to będzie spokój.

 4. klioes vel pislamista

  19 czerwca 2017 at 10:47

  Ramadan londyński

  Ramadan rozpoczęty! Manchaster dla zachęty
  Malował pszczółki… Kosy w ruch poszły! Londyn osy
  Więc chyba namaluje?… „Niech się bezpiecznie czuje
  Każdy Londyńczyk! Wiecie, najbezpieczniejsze w świecie
  Jest nasze miasto…” – plecie ciapaty burmistrz, który
  „Welcome refugees” bzdury sam wypisywał. Ludzie!
  Lepiej żyć w polskiej nudzie. Bez multikulturyzmu,
  Pośród nacjonalizmu, ale BEZ DEBILIZMU!!!

  Lecz co tam! Ludzie głodni gotowi są do zbrodni.
  A że wieczorem można coś pichcić już z ostrożna,
  Pichcą. (Allach pozwala!) I korki im wywala.
  No chyba, że z Afryki przyjęli zwyczaj dziki
  Bez korków się obywać… (Białasów też okiwać
  Można na podłączeniach…) Wieżowiec już w płomieniach!!!
  Nowe ubogacenie: stu rodzin uwędzenie.
  To ramadańskie cuda!!!… A w Polsce? W Polsce nuda…

  Czy teraz, po pożarze medialny streem pokaże
  Znów zbirów zatrzęsienie? co w niebo wznoszą pienie
  „Allahu akbar!” Było im zawsze przecież miło,
  Kiedy ginęli ludzie… Ale w wysokiej budzie
  Spłonęli przecież SWOI. I teraz nikt nie broi,
  Nie śpiewa tak radośnie, jak po londyńskim moście,
  Albo po rzezi dzieci w Manchesterze…. No gdzie ci
  Chórzyści znikli? Czemu?… Ach, „Kali – nie Kalemu!”…

  Ramadan byłby świętem znów, lecz pod parlamentem
  Nożownik, pokopany prądem, został zabrany.
  Potraktowany srogo, choć nie zdążył nikogo
  Zadźgać!… ISLAMOFOBIA!!! Bardzo niedobry objaw…
  Nie słychać braci krzyku „Akbar!” (Siedź, nożowniku!
  Niech siedzi jak był głupi, bez szkolenia… Utrupi,
  Jak przejdzie wyszkolenie, kogoś! „Dobre więzienie!”
  W nim na koszt podatnika szkolenie jest, wynika…)

  Jeżeli z nie radości… Tak, tak! Tłum się już złości…
  Siedzibę władz dzielnicy biorą ramadannicy!
  „Kto winny Grenfell Tower?!” Ale policja power
  Ma jeszcze rasistowski. Za wcześnie więc na wnioski
  (Z karków nie spadną głowy…) Lecz cel się trafia nowy:
  Zjawiła się premierka! Na kupę gruzów zerka
  I pięć milionów funtów przyrzeka… I jak buntów
  Ma nie być? Toż OBRAZA! Był Londyn – jest już Gaza!!!…

  Gonią premierkę ludzie! (Gdy Polska wciąż tkwi w nudzie…)
  Ochrona i samochód!… Co tam! k`Downing Sreet pochód!!!
  Policja i barierka, więc będzie żyć premierka.
  (Jak długo?…) Atomowe mocarstwo jest gotowe
  Uznać szariat nareszcie? Angole, wy nie grzeszcie;
  Nie obrażajcie wiernych: pięć milionów cholernych
  Funtów na setkę rodzin?!… I spokój. (Parę godzin,
  Czy parę dni? W ramadanie coś się napewno stanie…
  Bo pokojowa wiara już o to się postara!)

  I stało się w dni parę, że w wyznających wiarę
  Pokoju pod meczetem najechał ktoś z impetem.
  (Chrześcijanin, czy buddysta? Ta dosyć oczywista
  Refleksja się pojawia. Religia, która zbawia;
  Pokoju wiara cała cierpienia znów doznała!
  Na pewno …biały… Zdjęcie przeczy temu… Przegięcie!
  Jak można psychicznego filmować?! I dlaczego
  Nie zabierze rewident fotek?!) To był INCYDENT.

 5. Codreanu

  19 czerwca 2017 at 11:26

  Brawa dla Brytyjczyka! Czapki z głów!

 6. jaskółka

  19 czerwca 2017 at 13:37

  To rdzenni Europejczycy jeszcze potrafią odpowiedzieć na islamski atak? Kto by się spodziewał. I to nawet w podobny sposób – rozjeżdżanie samochodem. Gdyby takich reakcji było więcej, wiele by to zmieniło. Obecnie każde ciapate, brodate i zaburkowane czuje się bezpiecznie. A nie powinno, po islamskich atakach terrorystycznych i radości z nich „umiarkowanych” muslimów, zasłużyli na akcje odwetowe.
   
  Oczywiście lepsze byłoby pokojowe przejęcie władzy w krajach Europy przez patriotów/narodowców, następnie odesłanie intruzów do Afryki i na Bliski Wschód. Jednak jeśli elity taką zmianę zablokują, rdzenna ludność może zostać doprowadzona do ostateczności.

  • zydowstwodoizraelaprecz!!!!

   19 czerwca 2017 at 20:37

   Musimy kupowac i bron, musimy miec w Polsce prawo do noszenia broni i obrony osobistej tak jak w Ameryce.
   Niedawno w Londynie mialem przypadek gdzie somalijski muslim nigger chcial mnie potraktowac nozem bo stanalem za blisko jego audi fundowanego przez podatnikow, mam sto kilo i swinia muzulmanska sie cofnela ale przyszlo mi na mysl ze nie mam nic oproczz swojej sily i piesci do obrony.
   Gdybym mial bron to zastrzelibym skurwialego muslimskiego psa na miejscu bo grozil mi nozem, ale i tak wiem ze nawet jesli zloze papiery do policji to pewnie jej nie dostane bo wedlug nich ” nie ma zagrozenia mojego zycia i Londyn jest bardzo bezpiecznym miastem”.
   Ale sprobuje!!!
   Muslimom kula w leb!!!!

 7. jacek

  19 czerwca 2017 at 15:14

  Albo wariat,albo prowokator masoński,a prawdopodobnie i jedno i drugie.

  • Robert B.

   19 czerwca 2017 at 15:28

   Aha! Rozumiem. Prowokator. Celem naszego bytu jest „nie daj Boże nie dać się sprowokować”. Udowadniać całemu światu, jak to „się nie boimy”, „nie dajemy terrorystom”. Za to drugiej wrogiej stronie wolno wszystko. Oni nie muszą cicho siedzieć i nie dawać się sprowokować, oni mogą kąsać, zabijać nas w nieskończoność. Jak widzisz, to się nie będzie działo w nieskończoność. Zaczną się odwety. I bardzo dobrze. Pięknym za nadobne. Prawda o nich jest taka, że zradykalizowani muzułmanie dokonują zamachów, a niezradykalizowani temu po cichu przyklaskują. No to teraz będą mieli zadanie utrudnione.

 8. jacek

  19 czerwca 2017 at 15:18

  Jeżeli w Londynie na burmistrza wybrali muzułmanina z Pakistanu,to się nie źdźiwie jeśli wprowadzą szariat i wyrżną niewiernych.

  • Tomasz

   19 czerwca 2017 at 16:41

   Jacek Brytyjczycy budzą się .To islamiści są niewiernymi psami którzy zatruli terroryzmem cały świat,W Wlk Brytanii Katolicy chodzą Krzyżem do islamistów ewangelizować .

 9. jok

  19 czerwca 2017 at 21:07

  Sprawia to wrażenie ataku „fałszywej flagi”, mającym na celu eskalację……

  Ogólnie widzę to tak:
  oficjalnie jest propagowana miłość do multi kulti, w tym islamu, a niedobrzy są tylko terroryści, półoficjalnie puszczane są sugestie między wierszami albo prostu ciszej, teksty typu Oriana Fallaci np, że wrogiem jest islam.
  Nie chodzi o to, że to nie jest uzasadnione, bo wiele wskazuje że jest, tylko o szykowanie nas na mięso armatnie w konfliktach rodzących się w świecie zachodnim, w interesie tzw. the nacji na ż.
  Wskazuje to na tresurkę typu: jak już kogoś macie nienawidzić, to jest to wprawdzie nieładne, ale jeśli już to wyłącznie muslimoów. Całkowicie należy mieć – mam na myśli, że tak nas tresują – natomiast zamknięte oczy na działania the nacji, która doprowadziła do uzasadnienia, wsparcia, wystąpienia przyczyn i organizowania masowej imigracji oraz organizowania konfliktów, w tym konfliktogennej sytuacji w tzw. świecie (niegdyś) białego człowieka. Tak to jakoś widzę

  • Robert B.

   19 czerwca 2017 at 23:42

   W to że, the nacja nie istnieje, wierzy tylko część. Jak dojdzie co do czego (a 70 lat temu doszło, czego nie mogą pojąć do tej pory), to z the nacją, której „nie ma”, nastąpi takie rozliczenie od tej strony, która uważa, że the nacja „jest”, że znowu Żydowood będzie miał przynajmniej na 100 lat wątków do wielce ckliwych szmir „iiileee tooo oooniiii pszeeecieeehpieeeliii”… Tylko ciekawe, kogo to wtedy będzie wzruszać…

 10. Everette Burrell

  29 czerwca 2017 at 05:25

  dr. gerald buchoff

 11. Wes Carlen

  29 czerwca 2017 at 05:37

  Plastic Surgery

 12. Clarissa Marozzi

  9 lipca 2017 at 03:14

  water ionizer

 13. Cruz

  9 sierpnia 2017 at 23:24

  Pretty wonderful posting. I undoubtedly appreciate this internet site. Move forward the Wonderful perform!

 14. Virginia Houze

  10 sierpnia 2017 at 10:06

  Terrific work! That is the type of info that are meant to be shared across the internet. Disgrace on the search engines for now not positioning this post higher! Come on over and talk over with my web site . Thanks =)|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra