Z kraju

Środowiska kresowe domagają się dymisji Dawida Wildsteina z powodu promowania przez niego neobanderyzmu

Portal Prawy.pl dotarł do listu, jaki środowiska kresowe zamierzają wysłać do prezesa TVP Jacka Kurskiego, w którym zawarły wniosek o dymisję red. Dawida Wildsteina w związku z promowaniem przez niego banderyzmu. Obecnie trwa zbiórka podpisów pod listem.

Kresowe Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Żary, 24.06.2017

im. Orląt Lwowskich

SUOZUN Oddział w Żarach

Klub Tarnopolan TMLiKPW w Żarach

ul. Bohaterów Getta 22

68-200 Żary

Pan Jacek Kurski

Prezes Telewizji Polskiej

Wniosek

dotyczy: natychmiastowej dymisji redaktora Dawida Wildsteina w związku z promocją na antenie TVP gloryfikatorów ukraińskich ludobójców narodu polskiego.

Szanowny Panie Prezesie,

zmuszeni jesteśmy, jako środowiska reprezentujące ofiary ukraińskiego ludobójstwa, ostro zaprotestować przeciwko emisji programu z cyklu „Studio Wschód” pod red. Dawida Wildsteina, który ukazał się w dniu 24 czerwca 2017 r. na antenie TVP Info o godz. 17.10.

Twórcy tego „dzieła” w sposób absolutnie niedopuszczalny i haniebny dokonali kryptoreklamy banderowskiej mordowni pod nazwą „Kryjówka” (przepraszamy za to określenie, ale inne nie przychodzi nam do głowy w odniesieniu do lokalu obwieszonego upowskimi insygniami, gdzie na porządku dziennym są zawołania morderców z UPA: „Sława Ukraini-herojam sława i Sława Nacji-smert woroham”), która to knajpa znajduje się we Lwowie i słynie z gloryfikacji ludobójców narodu polskiego: OUN-UPA. Takąż funkcję spełnia występujący tam zespół pod nazwą „Ot Vinta”, który także był promowany przez polskich dziennikarzy tego programu. Wystarczy stwierdzić, że lider tej grupy wyraża się per „osobistość” o ukraińskim zbrodniarzu wojennym i ludobójcy narodu polskiego Stepanie Banderze. To wszystko na antenie TVP Info za pieniądze polskiego podatnika!

Obecność w tzw. „Kryjówce”- czyli miejscu jawnie honorującym największych morderców Polaków (i nie tylko, ręce banderowców są po łokcie umorusane we krwi polskiej, żydowskiej, rosyjskiej, ormiańskiej, czeskiej, słowackiej, węgierskiej, ale i ukraińskiej-Sprawiedliwych Ukraińców) spod czarno-czerwonych szmat UPA- jest uwłaczająca dla każdego przyzwoitego Polaka i nikt wychowany w duchu polskiego patriotyzmu nigdy by się tam nie znalazł (podobnie jak w mordowniach neonazistowskich na terenie Niemiec). Niestety Pani Redaktor TVP Info nie przeszkadza (!) wszechobecny w tym miejscu kult ludobójców narodu polskiego, czuje się tam dobrze i musi koniecznie poinformować innych rodaków (za pieniądze polskiego podatnika!), jak fajnie jest w banderowskiej mordowni. Wydaje się, że elementarna przyzwoitość nie jest wśród podległych Panu dziennikarzy, jeśli takie osoby można tak nazwać, zbyt popularna.

W tym uwłaczającym godności każdego Polaka miejscu, w szczególności Kresowian, promowany był jednocześnie przez TVP Info ukraiński zespół muzyczny pod nazwą „Ot Vinta”. Grupa ta słynie z gloryfikacji banderowców, przeciwko ich wjazdowi na teren Polski protestowali patriotyczni kibice „Polonii” Przemyśl i udało im się na szczęście doprowadzić do zakazu wjazdu na teren Najjaśniejszej Rzeczpospolitej tych banderowskich propagandystów. Działalność promocyjna TVP, za pieniądze polskiego podatnika, na rzecz gloryfikatorów ukraińskich ludobójców narodu polskiego, jest rzeczą niedopuszczalną i wstydliwą.

Absolutnym skandalem było zaprezentowanie w tym programie fragmentu „utworu” grupy „Ot Vinta”, w którym padają słowa o „wybebeszaniu ludzkich flaków”. Gdy Ukrainiec, w mordowni „Kryjówka”, która bez cienia żenady reklamuje się jako miejsce upamiętniania upowców, śpiewa piosenkę traktującą o wybebeszaniu ludzkich flaków a TVP INFO bez cienia refleksji to emituje, jest to krańcowy brak taktu, empatii i zwykłej przyzwoitości!!! Nasi najstarsi krewni pamiętają dobrze wybebeszone banderowskimi siekierami i widłami wnętrzności swoich bliskich, niemowlaki nadziewane na sztachety od płotu, rozpruwane widłami i piłami brzuchy ciężarnych polskich kobiet. Czujemy się obrażeni i upokorzeni faktem, iż polska telewizja może na swej antenie emitować coś tak obrzydliwego!!!

Poza tym uporczywe promowanie tezy ukraińskich kłamców i relatywistów historycznych o tym, że władze Ukrainy gloryfikują ludobójców narodu polskiego (np. Stepan Bandera, Roman Szuchewycz) nie dlatego iż mordowali Polaków, lecz walczyli z Sowietami. No cóż, głupota ludzka i brak przyzwoitości nie mają granic. Ludobójstwo jest przestępstwem, które nie ulega przedawnieniu i wykluczającym jego sprawców z grona osób mogących w normalnym państwie znaleźć się na pomnikach. Adolf Hitler, zbrodniarz wojenny i ludobójca, był jednocześnie największym bojownikiem ze Stalinem i Sowietami, lecz tylko w jakimś chorym mózgu mogłaby się zrodzić myśl, by temu niemieckiemu łajdakowi stawiać pomniki „bo walczył z Ruskimi”. Ukraińcy nie mają niestety żadnych skrupułów ani cienia przyzwoitości, ewidentnym zbrodniarzom i ludobójcom stawiają pomniki (Bandera, Szuchewycz), co jest wyrazem totalnej degeneracji lub kompletnego zaślepienia zbrodniczą ideologią, której efektem były masowe mordy Polaków. W naszym przekonaniu zasada „zero” tolerancji dla banderowskiej ideologii jest jedynym akceptowalnym i właściwym zachowaniem ze strony Polaków i polskich władz.

Pani Redaktor „Studia Wschód” z uporem maniaka używa cały czas terminu „rzeź wołyńska”, ani razu nie pada z jej ust słowo ludobójstwo!!! Wydaje się, że nie dotarła do niej, jak i do redaktora Dawida Wildsteina, informacja, iż ukraińscy nacjonaliści dokonali okrutnego ludobójstwa ponad 200 tysięcy Polaków a w ubiegłym roku polski parlament uchwalił ustanowienie 11 Lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Używanie przez polskich dziennikarzy łagodzących zamienników dla określania tej ohydnej ukraińskiej zbrodni np. „tragedia wołyńska”, „wydarzenia wołyńskie”, „dramat wołyński”, „rzeź wołyńska” (byle tylko nie ludobójstwo), stosowanych często przez banderowskich propagandystów, jest rzeczą niedopuszczalną i szkodliwą. Dziennikarze TVP powinni być zobligowani do posługiwania się określeniami zgodnymi z prawdą historyczną.

Przypominamy, że Rząd Ukrainy od wielu lat uniemożliwia nam dokonanie ekshumacji naszych krewnych brutalnie pomordowanych przez OUN-UPA, do chwili obecnej dziesiątki tysięcy polskich obywateli spoczywają w dołach i jamach jak padłe dzikie zwierzęta, bez grobu i znaku krzyża. To wielki wstyd, że polska telewizja nie emituje programów upominających się o należną cześć dla ofiar ludobójstwa (zwłaszcza w momencie wydania przez Ukrainę kolejnego zakazu prac ekshumacyjnych na Wołyniu), natomiast zajmuje się kryptoreklamą ukraińskich knajp i Ukraińca wyjącego wśród portretów Bandery o „wybebeszaniu flaków”- wstyd Panie Prezesie!

We Lwowie jest mnóstwo przepięknych miejsc związanych z polską historią i tradycją, w banderowskiej knajpie „Kryjówka” żaden przyzwoity Polak nie powinien się znaleźć, skąd tam wizyta dziennikarzy TVP (opłacanych przez polskiego podatnika)?!

Prosimy o nadanie w tym samym paśmie emisyjnym przeprosin dla wszystkich krewnych ofiar ukraińskiego ludobójstwa, którzy poczuli się urażeni i mocno dotknięci faktem, iż polska telewizja promuje miejsca i ludzi gloryfikujących morderców naszych krewnych.

Domagamy się, aby Pan Prezes sprawił, by dziennikarze TVP prezentowali polski punkt widzenia a nie zajmowali się sianiem banderowskich kłamstw.

Domagamy się natychmiastowej dymisji redaktora Dawida Wildsteina, twórcy tego „dzieła”, lżącego pamięć ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Ciekawe, czy tenże „dziennikarz” nadałby podobny materiał z nazistowskiej knajpy w Berlinie, gdzie zespół pod nazwą „Vom Propeller” śpiewałby skoczne piosenki o gazowaniu w Auschwitz? Pytanie retoryczne.

Delikatnie sugerujemy Panu Prezesowi, by podjął działania sprawiające, aby Telewizja Polska zajęła się promocją polskich (!) zespołów muzycznych z terenów dawnych Kresów Wschodnich RP i ewentualną promocją polskich (!) Domów Kultury, świątyń, restauracji, zamiast miejsc o bardzo podłej reputacji, lżących pamięć polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

199 komentarzy

199 Komentarzy

 1. Czesław

  26 czerwca 2017 at 12:40

  O ile sobie przypominam to tam ten Ukrainiec śpiewał piosenkę że „po ulicach Moskwy będzie szalała siekiera”. Ta siekiera to był dla mnie szok kojarzony z genocidum atrox na Kresach, a prowadząca z wielkim zadowoleniem i akceptacją słuchała tego. To przecież jest „mowa nienawiści”.

 2. Paweł

  26 czerwca 2017 at 13:01

  Natychmiast zdymisjonować tą żydowską szumowinę.

 3. IGO

  26 czerwca 2017 at 13:52

  Nigdy nie ufałem Panu Jackowi Kurskiemu, to polityczny lawirant, nie chce się narazić „s(r)alonowi” i tak na wszelki wypadek podlizuje się swoją poprawnością polityczną. Ale nie dziwię się niczemu bo poprzednio Jarosław Kaczyński dziwnym trafem też nie miał ręki do nominacji na prezesa TVP. Z jego poręczenia prezesem został śp. Pan Urbański, który zrobił spustoszenie w telewizji reżimowej (państwowej?).
  Dowodem na to było zaproszenie Tomasz Lisa (i jego żony dla której domagał się wysokich honorariów i samodzielnego programu), którego podatnik sowicie opłacał za uprawiane przez niego szambo dziennikarskie. W polityce nic nie dzieje się przypadkowo jak mawiał ks Bozowski (o ile dobrze sobie przypominam), są tylko znaki, które trzeba dobrze odczytywać. Kresowiakom radzę zwrócić się do Reduty Dobrego Imienia Polski i tą drogą żądać nie tylko wykopania z TVP Pana Dawida Wildsteina ale i samego Prezesa bo na PIS,i prezesa Kaczyńskiego nie ma co liczyć. Sam latał chyba po Majdanie i wygadywał brednie. Są na to dowody, tylko należy je odszukać w mediach społecznościowych. Takich to mamy polityków dobrej zmiany.

  • wiesscar

   2 lipca 2017 at 16:37

   no to jaki byl wybor?
   Guzy Romaszewska?

  • Manhattan Beach Marketing

   18 lipca 2017 at 13:28

   Son of a gun, this is so helpful! I’m bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. Thumbs up!

  • Redondo Beach

   18 lipca 2017 at 20:51

   It’s like you read my thoughts! Hey, that’s a clever way of thinking about it. If your articles are always this helpful, ‚I’ll be back.’

  • Hermosa Beach

   22 lipca 2017 at 02:28

   Good job on this article! You are obviously very knowledgeable. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your next post.

 4. Kacper

  26 czerwca 2017 at 13:57

  To wyjątkowa hańba.Temu Żydkowi się w głowie pomieszało.Bardzo dziwię się ,że PIS toleruje w tvp człowieka który nie potrafi się prawidłowo wypowiedzieć,obraża polski naród.Kurski się nie nadaje.To jego wina.Programy w tvp są na bardzo niskim poziomie, bezideowe jak za komuny.Głupawe seriale.Kto to ogląda?.Na wysokim poziomie jest TVP Historia.Gratulacje. Nasuwa się wniosek,że to nie jest dobra zmiana!.

  • Public Relation

   14 lipca 2017 at 17:38

   You’ve made my day! Thx again. After looking over a number of the blog posts on your blog, I seriously like your way of blogging. I have been looking everywhere for this!

  • Manhattan Beach

   17 lipca 2017 at 00:31

   Your article has proven useful to me. You are obviously very knowledgeable. All you need to do some search about the topic you are given. That’s a smart way of thinking about it.

  • Jesse Grillo

   18 lipca 2017 at 06:53

   I enjoyed reading this. i love redondo marketing hermosa marketing and hermosa beach. Constructs engineered manhattan beach retargeting advertising.

  • Hermosa Beach

   21 lipca 2017 at 23:54

   Such a deep answer! Oh my goodness! an incredible article. Any additional suggestions or hints? I enjoyed reading this.

 5. Lusia

  26 czerwca 2017 at 14:51

  A skad wiecie kim jest Kurski że pozwala na taki antypolonizm.To może być jedna ferajna proukraińska

  • andzia

   27 czerwca 2017 at 07:36

   Nie może być, a jest. Po owocach ich poznacie.

  • Danka

   27 czerwca 2017 at 15:28

   Kurski jest bratem swojego brata Jaroslawa, prawej reki Adama wGW

  • Ja

   28 czerwca 2017 at 21:36

   Bez przesady. TVP pod kierunkiem p. Kurskiego jako jedyna wsparła finansowo film Wołyń, kiedy to wszelkiej maści salonowe „sponsory” odwróciły się od tego projektu…

   • Manhattan Beach

    19 lipca 2017 at 00:51

    I really like your article. Thank you for sharing your info. Thanks for writing this. I never discovered any attention-grabbing article like yours.

  • Hermosa Marketing

   14 lipca 2017 at 13:12

   Nice write up. I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually lost simply just trying to figure out how to begin. Great insight. Some nice points there.

  • Jesse Grillo

   15 lipca 2017 at 23:06

   I have been looking everywhere for this! I’m on the same side as you.

  • Redondo Beach Marketing

   17 lipca 2017 at 05:13

   This actually answered my problem. Nice read.

  • Redondo SEO

   22 lipca 2017 at 15:19

   Thanks for writing this. hobbies include redondo beach seo hermosa beach marketing and hermosa beach marketing. Super charges product structures redondo.

  • Jesse Grillo

   23 lipca 2017 at 04:44

   Thank you! This really answered my problem. This information is magnificent. I’m shocked at how fast your blog loaded on my cell phone.

 6. Slawomir Tomasz Roch

  26 czerwca 2017 at 15:04

  Ludzie wpisujcie sie na stronie: nie dla beatyfikacji abp Szeptyckiego. Ryba psuje sie od glowy! Zbrodniarze z OUN-UPA wzrastali przez lata w II RP w jakims sensie pod jego skrzydlami. On tego pozniej nie umial zatrzymac!

  • wiesscar

   2 lipca 2017 at 16:45

   nie chodzi o to ze nie umial a nie chcial zatrzymac, nakrecal to,

 7. JARO

  26 czerwca 2017 at 15:59

  dla równowagi codziennie przez tydzień o 17:10 w TVP INFO (w skrócie TVPiS) powinna wystąpić p. Ewa Siemaszko i opowiadać jak zbierała materiały do książki, którą napisała ze swoim ojcem – p. Władysławem, i koniecznie powinna pokazywać zdjęcia, które są w książce (w powiększeniu na cały ekran); program powinien być emitowany przynajmniej na Europę jak nie do Kanady i USA także; a co do wywalenia na zbity pysk tego dziennikarzyny od siedmiu boleści – chyba nie ma wątpliwości, że TAK; i im szybciej tym lepiej;

 8. Robert B.

  26 czerwca 2017 at 16:06

  PiS lubi się Żydom podlizywać. Coś podobnego, tzn. Polak w telewizji żydowskiej w Izraelu, na pewno nie miałoby miejsca.

  • Manhattan Beach

   18 lipca 2017 at 07:52

   I’m impressed, I need to say. It’s like you wrote the book on it or something. Great post! i love manhattan beach seo redondo marketing and hermosa beach marketing. need help with hermosa real estate agent instagram marketing structures plus adwords structures? were you aware there is business that delivers real estate agent instagram marketing and adwords structures? I couldn’t resist commenting. Exceptionally well written! Any additional suggestions or hints?

  • Manhattan Beach SEO

   21 lipca 2017 at 23:24

   Delivering wordpress plus facebook marketing plus keyword marketing structures. Nice read. i like redondo beach and redondo marketing.

  • new business speaker

   23 lipca 2017 at 05:52

   Hallelujah! I needed this-you’re my savior. Nice write up. It’s like you wrote the book on it or something. Make your list and boot the post.

 9. Danka

  26 czerwca 2017 at 16:40

  Slow brakuje.To prowokacja wobec Polakow I badanie na ile moga sobie pozwolic antypolskie srodowiska, dzialajace pod falszywa flaga od dawna.Raczej za pomoca uwiklania pozytecznych oraz tych, ktorzy musza jakos zyc.
  Ostatnio ktos przypomnial ,ze red. nacz. GP odbieral kiedys nagrode od sluzb ukrainskich .Za co?
  Ohyda, ale coz sie dziwic, skoro parlament polski uchwala ustawy, uderzajace w zdrowie I spokoj Polakow,o tzw. marihuanie na recepte.Uchwalili to bez konsultacji / chyba z Liroyami jedynie/ spolecznych, narazajac przede wszystkim na poczatek lekarzy na nagabywania cpunow z chorobami smiertelnymi, na napady na nich, na napady na apteki I nagabywania farmaceutow.Kaczynski wypelniajacy testament polityczny Palikpota, smiertelnego wroga jegosp. brata, Prezydenta RP.
  Co laczy Palikota I J. Kaczynskiego? Cos musi laczyc.
  Palikot przyjaciel Bula, polowania z WSI w lasach na Wschodzie….Tak pisza na necie…Tajny stale Aneks…,ktory mial byc udostepniony….Palikot palil w Sejmie….co? Wyczyszczony Palac Prezydencki po Bulu…zadnych sankcji?Ostatnio prezydent Walesa stwierdzil, ze wie cos o Kaczynskich I beda likwidowane pomniki. Natychmiast oskarzony o ujawnianie tajemnic panstwowych-po udostepnieniu materialow, ze SB go inwigilowala jeszcze na poczatku lat90. Duzo niewiadomych, ale po owocach ich poznamy….
  W gdansku swobodnie Adamowicz oswiadcza,ze co tam jakies pomylki w liczbie jego mieszkan I oswiadczen majatkowych, najwazniejsze,ze scoiagnal 350 luda z KE, Europy I juz dawno wszyscy wiedza, ze KE bedzie dawac ciezka kase na miasta I region, ktore przyjma uchodzcow, omijajac fobie rzadow swoich krajow.
  Takie dzialanie pozostaje bez echa ,a rzad wciska ciemnote Polakom. Nie jest to nic, co pozwala na spokojne rodakow rozmowy.
  Pokazuje jedynie,ze te sznurki sa dlugie I w rozne strony prowadza.

  • wiesscar

   2 lipca 2017 at 16:52

   marycha na recepte dla chorych na nowotwory tzw. „lecznica” niech bedzie,
   byle to wladze kontrolowaly,

 10. Marek

  26 czerwca 2017 at 17:10

  Czy D.Wildstein jest idiotą, cz tylko szkodnikiem?.

  • Paweł

   26 czerwca 2017 at 19:02

   Jest żydem więc w zasadzie jedno i drugie.

   • Redondo Beach

    18 lipca 2017 at 21:25

    did you know there’s a adcopy advertising structures company working with business owners, constructing adcopy advertising structures? Nice write up. redondo beach marketing redondo beach marketing and redondo marketing.

   • jesse grillo

    22 lipca 2017 at 14:19

    Now I feel stupid. That’s cleared it up for me Good job on this article! Such a deep answer! I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back soon.

 11. Art

  26 czerwca 2017 at 17:27

  Nic mu nikt nie zrobi.Ma tatełe,który robi w Polsce za patriotę i nosi fartuszek z kielenką.Po za tym mądrzejszy od synalka,bo farbuje się nie do poznania.To paskudna rodzina.

 12. jok

  26 czerwca 2017 at 22:20

  Początek artykułu z 1919 r., a właściwie streszczenie/zapowiedź tematów w nim poruszonych, taki „przedartykuł”.

  „Na Ukrainie połowę ludności żydowskiej wycięto w pień, a syoniści warszawscy bronią Ukraińców. – Księga kalumnii na Polskę, wydana we wszystkich językach świata. – Ohydna ilustracya w „Trenton-Evening Times” i odezwa „żydowskiego komitetu protestu”. – Cel tej kampanii. – Co mówił p. Izrael Zangwill na poufnej konferencyi w Londynie.”

  • Redondo Beach

   5 lipca 2017 at 01:59

   curious about detailed focused south bay retargeting marketing structures?

  • Manhattan Beach

   15 lipca 2017 at 08:40

   Great insight. I had a quick question in which I’d like to ask if you don’t mind.

  • Public Relations

   18 lipca 2017 at 11:30

   I enjoyed your post. Thank you. i am huge fan of hermosa beach marketing hermosa beach marketing and hermosa beach marketing.

  • Jesse Grillo

   18 lipca 2017 at 21:10

   I simply stumbled upon your weblog and wished to mention that I have truly enjoyed surfing around your blog posts. I’m bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. I really like your article.

  • Manhattan Beach

   21 lipca 2017 at 22:27

   Nice read. Constructing highly structured ad copy marketing campaigns.

  • jesse grillo

   22 lipca 2017 at 01:26

   Geez, that’s unbelievable. Kudos and such. Oh my goodness! an amazing article. That’s the thinking of a creative mind Thank you!

 13. Danka

  27 czerwca 2017 at 00:49

  Keden Wildstein jt, to nie wszyscy Zydzi na swiecie.Takie uogolnianie, to jakas parnoja.To takie so nzdurzemie, jak o tym antysemityzmie wszystkich Polakow.Swiat nie konczy sie na paramojach.Czytalam wlasnie pietnik Anny Frank, zydowskiej dziewcxymki 14- letniej, ktora wraz z rodzina ukrywala sie w Amsterdamie.Pisala codziemnie, miezwykla lektura.Ktos ich zadenuncjowal, zmarla na tyfus w KL w RzeszyKej ojciec przezyl jalko jedyny wojne i opublikowal te kronike horroru. Byla to bardzo zamozna rodzina, dziewcxyna poczatkowo bardzo zarozumiala, z lekcewazemiem odnoszaca sie do otoczenia, z kazdym dniem zmieniala swpje podejscie, zaczynala rozumiec, ze nie kest rozkapryszona corka nogatego tatisia, tyllo, ze jest dla wodzow swiata nikim.Ofiara,ktora tyllo dla siebie sama cos znaczy w tamtych czasach.Napisala piekne zdanie:” Mie pozwolmy, by ten swiat zdziczal.Inaczej- pochlonie nas!” Trzeba widziec, co sie dzieje, ale bez zdziczemia..

  • Hermosa Beach SEO

   17 lipca 2017 at 22:25

   I’m impressed, I must say. Nice read. If your articles are always this helpful, ‚I’ll be back.’ I’ve had difficulty clearing my thoughts in getting my thoughts out.

  • Jesse Grillo

   18 lipca 2017 at 21:03

   Thanks for writing this. i love redondo beach seo and hermosa beach. online advertising campaigns for online businesss.

  • Hermosa Beach Marketing

   22 lipca 2017 at 12:15

   Nice read. I’ll just say awesome! Very nice post.

 14. Danka

  27 czerwca 2017 at 00:55

  Sorry za literowki, ale pisalam via smartfon przy calkowicie zaslonietym tekscie przez jaks filtr, inne wielkie litery.

  • Public Relations

   18 lipca 2017 at 11:48

   This information is magnificent. Wow, that’s a really clever way of thkinnig about it! I enjoyed reading what you had to say. Your article has proven useful to me.

  • Redondo Beach Marketing

   18 lipca 2017 at 23:43

   This information is magnificent. Great post! i am huge fan of manhattan beach marketing redondo beach and hermosa beach seo. Constructing retargeting campaigns.

  • Redondo Beach

   22 lipca 2017 at 05:11

   You saved me a lot of hassle just now. Take a look at my web site as well and let me know what you think.

 15. fifa 18 coins

  27 czerwca 2017 at 09:38

  Very descriptive blog, I enjoyed that bit. Will there be a
  part 2?

  • Manhattan Beach Marketing

   14 lipca 2017 at 02:52

   Son of a gun, this is so helpful! I enjoyed reading what you had to say.

  • Hermosa Beach SEO

   17 lipca 2017 at 20:11

   Oh my goodness! a tremendous article. No complaints on this end, simply a good piece. Extremely helpful article, please write more.

 16. Anna

  27 czerwca 2017 at 13:43

  Wywalić z TVP to śmierdzące jajo na zbity pysk.To nieudacznik.

  • Hermosa Beach

   11 lipca 2017 at 16:12

   You’ve made my day! Thx again. see everything an spearheaded google adword marketing structures.

  • Redondo Beach

   12 lipca 2017 at 04:51

   I’m impressed, I have to say. I’m bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. You’ve made my day! Thx again. I had a quick question in which I’d like to ask if you don’t mind.

 17. Bolek

  27 czerwca 2017 at 13:45

  Dziwię się,że Kurski jeszcze go nie wyrzucił.

 18. Anita

  27 czerwca 2017 at 13:48

  Kurski go nie wywali ,bo nie ma nic do powiedzenia.To powinien zrobić J.Kaczyński.

 19. Danka

  27 czerwca 2017 at 15:38

  Kaczynski tez nie ma nic do powiedzenia.

 20. Sylwia

  27 czerwca 2017 at 19:05

  Ojciec na poziomie ,a syn wypowiada się jak kabotyn.

 21. Pingback: Ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski | List ws. odwołania Dawida Wildsteina

 22. Grażyna

  28 czerwca 2017 at 13:24

  Wypowiada się jak głupek.Pewnie nie zna historii.

  • Redondo Beach

   13 lipca 2017 at 02:28

   I’m bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. Extremely helpful article, please write more. First off I would like to say excellent blog!

  • Sheldon Owen

   18 lipca 2017 at 06:21

   I was interested to know how you center yourself and clear your mind prior to writing. If your articles are always this helpful, ‚I’ll be back.’

  • Redondo Beach Marketing

   18 lipca 2017 at 23:31

   If your articles are always this helpful, ‚I’ll be back.’ I’m bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. Writing a guest post is not so hard.

  • Hermosa Beach Marketing

   22 lipca 2017 at 14:17

   In my view, if all webmasters and bloggers made just right content material as you did, the web might be a lot more helpful than ever before. You saved me a lot of hassle just now. I truly appreciate this post. Any additional suggestions or hints?

 23. http://head1st.com.au/

  28 czerwca 2017 at 15:15

  Hi i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this piece of writing i thought i could also create comment due to
  this sensible piece of writing.

  • Redondo Beach SEO

   12 lipca 2017 at 10:52

   No complaints on this end, simply a good piece. Hit me up!

  • Redondo Beach SEO

   15 lipca 2017 at 06:51

   Nice write up. Great post! I’ll just say awesome!

  • Public Relations

   17 lipca 2017 at 03:01

   You are a very persuasive writer. Some nice points there. I’m shocked at how fast your blog loaded on my cell phone.

  • Redondo Marketing

   18 lipca 2017 at 20:02

   All you need to do some search about the topic you are given. Hit me up! Interesting content.

  • Manhattan Beach

   22 lipca 2017 at 15:54

   I enjoyed your post. Thank you. love manhattan beach marketing and manhattan beach seo. This information is magnificent.

 24. Andrzej z Balto

  28 czerwca 2017 at 15:37

  A gdzie można ten list podpisać? Nigdzie nie widzę adresu łącza elektronicznego. Może ktoś poda.

  • Jesse Grillo

   4 lipca 2017 at 04:43

   see the satification of a very effective retargeting campaigns, content creation structures plus big data advertising campaigns.

 25. Katy

  28 czerwca 2017 at 19:37

  Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.

  • Manhattan Beach

   18 lipca 2017 at 05:41

   Now I feel stupid. That’s cleared it up for me Great post. This really answered my problem. Great post!

  • Redondo Beach Marketing

   19 lipca 2017 at 00:12

   If your articles are always this helpful, ‚I’ll be back.’ To think, I was confused a minute ago. Hey, that’s a clever way of thinking about it.

  • Redondo Beach

   22 lipca 2017 at 11:50

   Very nice post. Thanks for sharing your info. In any case I’ll be subscribing to your feed and I’m hoping you write once more very soon! Great insight.

 26. Pingback: List ws. odwołania Dawida Wildsteina | POLSKA PATRIOTYCZNYCH POLAKÓW

 27. Dorota

  29 czerwca 2017 at 15:35

  Tak wygląda wróg Polski i Polaków.

 28. cheap nba live coins

  30 czerwca 2017 at 05:42

  At this time it sounds like Expression Engine is the best blogging platform available right now.
  (from what I’ve read) Is that what you are using on your blog?

  • Jesse Grillo

   18 lipca 2017 at 11:26

   ever think about lead generating advertising and print? were you aware there is business that creates high return on investment real estate agent lead generating structures and print? Nice read. hermosa marketing and redondo beach seo.

  • Jesse Grillo

   22 lipca 2017 at 14:37

   I never discovered any attention-grabbing article like yours. If your articles are always this helpful, ‚I’ll be back.’ Writing a guest post is not so hard.

 29. wiesscar

  2 lipca 2017 at 18:25

  Giertych latal w jarmulce po kirkutach, Duda ozenil sie z Zydowka, jeden chcial kancelarie adwokacka w Warszawie prowadzic, drugi chcial doktorat zrobic w prawniczym srodowisku na UJ,
  sytuacja jest taka ze i u magdalenki sa michnikowcy i Tusk musial sie liczyc z Michnikiem (‚chamy’ komunisci tez – dopiero Michnik sie pozarl z Millerem jak Rywin przyszedl do Michnika) takze i u antymagdalenki sa Zydzi patrioci jak Braun rezyser, Bronek Wildstein itd.
  tak trzeba sytuacje widziec zeby uwazac na patriotow ale jednak korzystac z ich pomocy, Dawid Wildstein bronil premier Szydlo przed atakiem tuskowcow i michnikowcow po wypowiedzi w poblizu Auschwitz, Tusk na twitterze zaczal atak,

 30. Gilberto Ehrhart

  9 lipca 2017 at 03:13

  sell gold nyc

 31. Kresowaik

  12 lipca 2017 at 20:42

  Podobno tego łajdaka wywalono z TVP, akcja była więc skuteczna!

 32. Hermosa SEO

  17 lipca 2017 at 03:46

  After looking over a number of the blog posts on your blog, I seriously like your way of blogging. Anyhow, fantastic blog! Great post!

 33. Wedding public relations

  18 lipca 2017 at 04:36

  I enjoyed reading this. i like jesse grillo redondo beach marketing and manhattan beach seo. This is an excellent, an eye-opener for sure!

 34. Manhattan Beach

  18 lipca 2017 at 04:38

  clients tumblr advertising structures. I enjoyed your post. Thank you. hobbies include jesse grillo and redondo beach.

 35. Hermosa Beach Marketing

  18 lipca 2017 at 05:16

  I’ve had difficulty clearing my thoughts in getting my thoughts out. Thanks for sharing your info.

 36. Jesse Grillo

  18 lipca 2017 at 05:38

  I never discovered any attention-grabbing article like yours. Hey, that’s a clever way of thinking about it. This information is magnificent. I was looking everywhere and this popped up like nothing!

 37. Redondo Beach SEO

  18 lipca 2017 at 05:47

  Thank you for sharing your info. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your further post thank you once again. I am continually browsing online for tips that can help me. Thank you! It’s like you wrote the book on it or something. Great post! i love manhattan beach seo redondo marketing and hermosa beach marketing. need help with hermosa real estate agent instagram marketing structures plus adwords structures? were you aware there is business that delivers real estate agent instagram marketing and adwords structures?

 38. Torrance Marketing

  18 lipca 2017 at 06:21

  Great read. i love redondo beach seo and manhattan beach marketing.

 39. Hermosa SEO

  18 lipca 2017 at 06:40

  did you know there’s a social media advertising redondo business teaming up with clients, creating social media advertising plus instagram structures? Thanks for writing this. my hobbies include redondo beach and manhattan beach seo.

 40. Hermosa Beach

  18 lipca 2017 at 06:51

  Great insight. It is beautiful value enough for me. To think, I was confused a minute ago.

 41. Redondo Beach

  18 lipca 2017 at 06:55

  I enjoyed reading this. love redondo beach seo manhattan beach marketing and hermosa beach. curious about redondo business owner seo advertising structures plus branding structures? were you aware there’s business that makes structured seo campaigns plus branding plus content marketing structures?

 42. Manhattan Beach Marketing

  18 lipca 2017 at 10:37

  I’m on the same side as you. Such a deep answer! You appear to know a lot about this.

 43. Jesse Grillo

  18 lipca 2017 at 12:45

  I enjoy the knowledge you provide here and can’t wait to take a look when I get home. Thanks for writing this. Extremely helpful article, please write more.

 44. Manhattan Beach PR

  18 lipca 2017 at 12:52

  Thanks for sharing your info. Hit me up! To think, I was confused a minute ago. It’s like you wrote the book on it or something. Great post! i love manhattan beach seo redondo marketing and hermosa beach marketing. need help with hermosa real estate agent instagram marketing structures plus adwords structures? were you aware there is business that delivers real estate agent instagram marketing and adwords structures?

 45. Jesse Grillo

  18 lipca 2017 at 13:01

  I enjoy the knowledge you provide here and can’t wait to take a look when I get home. Try to make the guest post as good as possible by promoting and dropping links. How could any of this be better stated? It couldn’t.

 46. Redondo PR

  18 lipca 2017 at 13:14

  Any additional suggestions or hints? Hallelujah! I needed this-you’re my savior. I have been surfing on-line more than 3 hours today.

 47. Hermosa Beach

  18 lipca 2017 at 13:31

  Nice write up. were you aware there’s a google adwords marketing company teaming up with clients, constructing google adwords?

 48. Jesse Grillo

  18 lipca 2017 at 13:38

  It’s like you wrote the book on it or something. Great post! i love manhattan beach seo redondo marketing and hermosa beach marketing. need help with hermosa real estate agent instagram marketing structures plus adwords structures? were you aware there is business that delivers real estate agent instagram marketing and adwords structures? I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually lost simply just trying to figure out how to begin.

 49. Jesse Grillo

  18 lipca 2017 at 13:47

  It’s like you read my thoughts! imagine everything an specialized video advertising campaigns and customer acquisition structures.

 50. Hermosa Marketing

  18 lipca 2017 at 19:17

  I have been looking everywhere for this! Wow that was strange. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr’ well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted to say fantastic blog!

 51. Hermosa Beach

  18 lipca 2017 at 19:28

  Thumbs up! Thanks for writing this. big fan of jesse grillo redondo beach marketing and jesse grillo. check out the benifits of a detailed focused online.

 52. Hermosa Beach SEO

  18 lipca 2017 at 21:23

  It’s like you wrote the book on it or something. Thumbs up! No complaints on this end, simply a good piece.

 53. Redondo Beach SEO

  18 lipca 2017 at 21:34

  I simply stumbled upon your weblog and wished to mention that I have truly enjoyed surfing around your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I’m hoping you write once more very soon! I enjoyed your post. Thank you. Without proper research, your readers won’t be interested and you would lose credibility.

 54. Public Relations

  18 lipca 2017 at 21:38

  Take a look at my web site as well and let me know what you think. No complaints on this end, simply a good piece.

 55. Redondo Beach

  18 lipca 2017 at 22:57

  Nice read. Such a deep answer! I have been looking everywhere for this!

 56. Manhattan Beach

  18 lipca 2017 at 23:02

  Great read. like manhattan beach marketing redondo beach marketing and redondo beach.

 57. Hermosa Beach SEO

  19 lipca 2017 at 00:01

  Thanks for writing this. Makes unforgetable south bay seo advertising plus data mining campaigns plus data-mining advertising structures.

 58. Hermosa Beach

  19 lipca 2017 at 00:04

  Nice write up. hermosa beach marketing and hermosa beach marketing. You’ve made my day! Thx again.

 59. Redondo Beach SEO

  21 lipca 2017 at 23:11

  I really like your article. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your next post.

 60. Hermosa Beach SEO

  22 lipca 2017 at 00:26

  I have been surfing on-line more than 3 hours today. Don’t get afraid to spread your thoughts.

 61. Public Relations

  22 lipca 2017 at 01:43

  I never discovered any attention-grabbing article like yours. Make your list and boot the post. I was interested to know how you center yourself and clear your mind prior to writing. Son of a gun, this is so helpful!

 62. Manhattan Beach

  22 lipca 2017 at 01:55

  I’m bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. You are a very persuasive writer. In any case I’ll be subscribing to your feed and I’m hoping you write once more very soon! I really like your article.

 63. Public Relations

  22 lipca 2017 at 02:25

  Great read. manhattan beach and manhattan beach seo. Thanks for writing this.

 64. Manhattan Beach Marketing

  22 lipca 2017 at 02:48

  Now I feel stupid. That’s cleared it up for me How could any of this be better stated? It couldn’t. I’ll just say awesome!

 65. Hermosa Beach Marketing

  22 lipca 2017 at 04:04

  Constructing south bay lead generation advertising structures, online marketing structures plus tumblr structures. Thanks for writing this. i like redondo beach and jesse grillo.

 66. El Segundo Marketing

  22 lipca 2017 at 04:09

  How could any of this be better stated? It couldn’t. You saved me a lot of hassle just now. Your article has proven useful to me. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your further post thank you once again.

 67. Hermosa Beach

  22 lipca 2017 at 05:47

  I’m shocked at how fast your blog loaded on my cell phone. Thank you! You appear to know a lot about this.

 68. Redondo Beach

  22 lipca 2017 at 05:48

  I enjoyed reading what you had to say. It’s like you read my thoughts! I enjoyed reading this. Hallelujah! I needed this-you’re my savior.

 69. Redondo Beach

  22 lipca 2017 at 06:29

  I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back soon. I have been surfing on-line more than 3 hours today. Good job on this article! To think, I was confused a minute ago.

 70. Redondo Marketing

  22 lipca 2017 at 08:00

  I have been looking everywhere for this! Make your list and boot the post.

 71. Jesse Grillo

  22 lipca 2017 at 10:15

  Very nice post. Don’t get afraid to spread your thoughts. It’s like you wrote the book on it or something. I was interested to know how you center yourself and clear your mind prior to writing.

 72. Redondo Beach

  22 lipca 2017 at 11:56

  In any case I’ll be subscribing to your feed and I’m hoping you write once more very soon! Your post is absolutely on point! I really appreciate your efforts and I will be waiting for your further post thank you once again.

 73. Redondo Beach

  22 lipca 2017 at 13:45

  I enjoyed your post. Thank you. Very nice post. Anyhow, fantastic blog! I was looking everywhere and this popped up like nothing!

 74. Public Relations

  22 lipca 2017 at 14:05

  Wow, that’s a really clever way of thkinnig about it! Any additional suggestions or hints? Wow that was strange. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr’ well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted to say fantastic blog! I enjoyed reading this.

 75. Jesse Grillo

  22 lipca 2017 at 14:25

  Your article has proven useful to me. Great post!

 76. Jesse Grillo

  22 lipca 2017 at 14:39

  You’ve made my day! Thx again. Developing spearheaded you tube marketing and content creation advertising and tumblr marketing campaigns south bay.

 77. Jesse Grillo

  22 lipca 2017 at 15:10

  How could any of this be better stated? It couldn’t. I’m impressed, I have to say. You saved me a lot of hassle just now.

 78. Redondo Beach SEO

  22 lipca 2017 at 16:01

  I am continually browsing online for tips that can help me. Thank you! It’s like you read my thoughts! Try to make the guest post as good as possible by promoting and dropping links.

 79. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 03:30

  I couldn’t resist commenting. Exceptionally well written! To think, I was confused a minute ago. Thank you!

 80. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 03:41

  It is beautiful value enough for me. This actually answered my problem. Greetings from Florida!

 81. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 04:28

  You are a very persuasive writer. Nice read. love redondo marketing and hermosa marketing. Makes real estate agent adcopy marketing, referral marketing plus retargeting advertising.

 82. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 04:33

  discover everything a re-engineered search engine marketing campaigns plus social following marketing. Great read. my hobbies include hermosa beach marketing and manhattan beach.

 83. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 04:51

  I enjoyed reading this. like redondo beach seo hermosa beach seo and hermosa beach.

 84. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 05:04

  Thumbs up! Developing specialized lead acquisition advertising campaigns plus you tube advertising structures and social following marketing manhattan beach.

 85. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 05:14

  Thanks for writing this. my hobbies include hermosa beach seo hermosa marketing and manhattan beach marketing.

 86. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 05:30

  Nice read. i like redondo beach and hermosa beach seo. constructing wordpress structures for company owner manhattan beach.

 87. Jesse Grillo

  23 lipca 2017 at 06:17

  I couldn’t resist commenting. Exceptionally well written! That’s the thinking of a creative mind I’m on the same side as you. I have been surfing on-line more than 3 hours today.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra