Z kraju

Wałęsa – moja obecność może być jak sygnał z Aurory

Jeśli będzie milion ludzi, to pomożemy zejść tej władzy. A jak nie będzie miliona, to nie ma co ponosić kosztów. Moja obecność może być jak sygnał z Aurory – opowiadał w Polsat News Lech Wałęsa licząc, że  10 lipca na Krakowskim Przedmieściu stanie za nim… milion osób. 

O uczestnictwie Wałęsy wypowiedzieli się stoczniowcy z którymi kiedyś pracował i dzięki którym został przywódcą. – To skandal, że Wałęsa chce protestować na Krakowskim Przedmieściu ramię w ramię z KOD, ekipą związaną z SB, z ich potomkami. – mówi Karol Guzikiewicz wiceprzewodniczący „Solidarności” w Stoczni Gdańskiej. Wałęsa

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

248 komentarzy

248 Komentarzy

 1. Marylou Munkberg

  15 listopada 2017 at 21:49

  Yo, I’m ranking the crap out of “cb auto profits”.

 2. home products for disabled

  3 grudnia 2017 at 09:29

  Keep functioning ,great job!

 3. News

  6 grudnia 2017 at 04:14

  Perfectly indited subject matter, regards for information .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra