Z zagranicy

Austriacy ściągają żołnierzy i broń pancerną na granicę z Włochami

Cztery wozy pancerne typu Pandur i 750 żołnierzy ma się znaleźć na austriacko-włoskiej granicy na przełęczy Brenner. To zabezpieczenie przed sforsowaniem granicy przez zwożonych do Italii przez mafię, włoską marynarkę wojenną i organizacje pozarządowe imigrantów. Włochy są oburzone i nawet wezwały na dywanik ambasadora Austrii we Włoszech.

Na granicę z Włochami przysłano cztery wozy Pandur armii austriackiej, a kontrole według mediów mogą rozpocząć się tam w ciągu trzech dni. W rejonie granicy w Alpach już stoją cztery wozy opancerzone austriackiej armii. – Mój kraj jest gotów rozlokować do 750 żołnierzy na przełęczy Brenner, jeśli nie zmniejszy się napływ migrantów przybywających z Włoch. Są to działania niezbędne. Bardzo szybko zostaną uruchomione kontrole na granicy i potrzebne będzie rozlokowanie wojsk – mówił minister obrony Austrii Hans Peter Doskozil.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. jaro7

  5 lipca 2017 at 22:15

  Ustąpią jak ustąpili w sprawie relokacji „uchodźców”.Dużo wiatru mizerne efekty tak wygląda austriacka polityka.Dostaną kilka baniek jak makarony i fala cwaniakó zwanych szumnie uchodźcami popłynie dalej.

 2. Slawomir Tomasz Roch

  6 lipca 2017 at 07:53

  Patrzcie! Patrzcie! Obudzili sie! A jak do tej pory ujadano na Wegrow, a teraz co sami Austiacy wojsko sciagaja na granice. Co emigranci Wam sie przejedli, to dlaczego chce ich wciskac nam i to przemoca. Piszcie do papieza Franciszka moze on Wam cos madrego poradzi!!! Tak dlugo i ochoczo nawolywal by przyjmowac nielegalnych emigrantow, a teraz co, cos sie papiezowi w glowce zmienilo, cos sie odwidzilo, jakas zmiana?!

 3. Robert

  6 lipca 2017 at 16:24

  Jak piekna to chwila,brakuje słów

 4. stanley

  6 lipca 2017 at 19:02

  żarty sie skończyły …

 5. Judy Dalonzo

  9 lipca 2017 at 03:11

  helpful hints

 6. Doretha

  10 sierpnia 2017 at 03:15

  Once I in the beginning remaining a remark I look toward include clicked upon the -Convey to me whenever contemporary feed-back are further- checkbox and in opposition to presently upon each individual season a remark is extra I recieve 4 e-mail with the exact same exact same remark.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra