Z zagranicy

60 proc. Francuzów uważa, że islam jest nie do pogodzenia z ich wartościami

Z najnowszych badań, jakie podało „Le Figaro” wynika, 65% Francuzów uważa, że we Francji jest zbyt wielu obcokrajowców. Badanie pokazało też, że 60% proc. Francuzów twierdzi, że islam jest nie do pogodzenia z wartościami społeczeństwa francuskiego. Co z tym zrobi prezydent Macron, który wygrał wybory, odwołując się do wartości społeczeństwa otwartego i wytykając Marine Le Pen ksenofobię?

 

Niechętny polskiej polityce Macron, który Polskę głównie krytykuje i poucza w wywiadach dla mediów „poprawnego nurtu”, zderzy się po wakacjach ze ścianą, bo murem w obronie kodeksu pracy, który chce liberalizować, staną 12 września związki zawodowe, zapowiadające, że bronić będą zdobyczy prawa pracy jak niepodległości.

 

Alicja Dołowska

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. kowalski

  5 lipca 2017 at 18:48

  65% Francuzów uważa że we Francji jest za dużo obcych[muzułmanów].Więc dlaczego te 60-65% głosuje na masona Macrona ktory jest za islamizacją Francji.?Czy to schizofrenia?

 2. Prawda Boli

  5 lipca 2017 at 21:47

  Z pozostałych 35% większość to cudzoziemcy i muzułmanie ;P

  • gość

   6 lipca 2017 at 02:39

   ha, no właśnie. Za kilka(naście) lat proporcje się odwrócą, wtedy większość muzułmańska –
   demokratycznie – wybierze swoje władze i wprowadzi szariat.

 3. Ed

  6 lipca 2017 at 00:19

  To widać było na wiecach poparcia Marcona przed drugą turą wyborów,że głosowali na niego francuscy muzułmanie.Wezwali zresztą do tego ich religijni przywódcy, obawiając się Le Pen.Ten sondaż źle wróży przyszłości tego kraju.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra