Z zagranicy

60 proc. Francuzów uważa, że islam jest nie do pogodzenia z ich wartościami

Z najnowszych badań, jakie podało „Le Figaro” wynika, 65% Francuzów uważa, że we Francji jest zbyt wielu obcokrajowców. Badanie pokazało też, że 60% proc. Francuzów twierdzi, że islam jest nie do pogodzenia z wartościami społeczeństwa francuskiego. Co z tym zrobi prezydent Macron, który wygrał wybory, odwołując się do wartości społeczeństwa otwartego i wytykając Marine Le Pen ksenofobię?

 

Niechętny polskiej polityce Macron, który Polskę głównie krytykuje i poucza w wywiadach dla mediów „poprawnego nurtu”, zderzy się po wakacjach ze ścianą, bo murem w obronie kodeksu pracy, który chce liberalizować, staną 12 września związki zawodowe, zapowiadające, że bronić będą zdobyczy prawa pracy jak niepodległości.

 

Alicja Dołowska

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. chief operating officer jobs nyc

    12 listopada 2017 at 20:07

    Choose prime treasurer assignments at devil.

  2. Plpclaph

    17 marca 2018 at 19:13

    amoxil used for tooth infection buy amoxil 500 mg amoxil paediatric suspension dose [url=http://amoxilpillbuy.com/]amoxil allergy[/url] ’

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra