Z kraju

Psychoza indukowana i klęska puczu groteskowej opozycji

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z wagi klęski wtorkowej opozycji pod sejmem. Rozmiaru tej klęski nie oddają wszelkie relacje medialne. Trzeba było osobiście na Wiejskiej i samemu to zobaczyć i odczuć.

 

Przed sejm podążałem z obawami. Bałem się, że siły zła, postkomuny, lewicy, pedalstwa, ateistów, zwolenników Unii Europejskiej i partii opozycyjnych, mają potencjał i będą wstanie zastraszyć PiS dokonujący koniecznych reform w Polsce. Udzieliła mi się atmosfera zagrożenia.

Przed sejmem jednak byłem zaskoczony niewielką ilością demonstrantów i brakiem ich zaangażowania. Było ich tak mało, że przez grupkę opozycjonistów, można było swobodnie przechodzić w jedną i drugą stronę. Efekty ogromnej medialnej nagonki mediów groteskowej opozycji okazały się mizerne. Nie było wielu demonstrantów. A ci co byli to nawet nie mieli flag i transparentów.

Zobaczyłem obraz nędzy i rozpaczy w obozie groteskowej opozycji. Obraz, który uświadomił wielu przeciwnikom PiS bezsensowność dalszej walki. Realnie rządy PiS nic im nie odbierają. Przez okres PRL i postPRLowskiej III RP zgromadzili taki majątek, zbudowali sobie korzystając z układów taką pozycje ekonomiczną, zalegalizowali zdobyte, stworzyli sobie w sektorze prywatne dochodową pozycje, że dzisiejsza walka z PiS to walka tylko o prestiż. A jak bujanie się na nieudanych protestach z emerytkami oblepionymi wlepkami i przypinkami, prestiżu i satysfakcji nie daje, lepiej cieszyć się urokami życia.

Od dłuższego czasu ogromnym sprzymierzeńcem PiS byli liderzy opozycji. Co jeden to wygadywał większe głupoty i zachowywał się groteskowo. Jarosław Kaczyński nie musiał nic robić by zwalczać opozycje, wystarczyło tylko, że ze spokojem obserwował jak dzień po dniu opozycja swoim groteskowymi ekscesami niszczyła swoje poparcie.

Przysłowiowym gwoździem do trumny są ostatnie ekscesy przed sejmem. Nieliczne. Teraz PiS może spokojnie i zgodnie z faktami powiedzieć, że politycy opozycji nie mają poparcia społecznego. I ten argument swoimi nieudanymi demonstracjami opozycja sama dała PiS do ręki. Gdyby opozycjoniści mieli jakiekolwiek minimum rozsądku nie podejmowali by walki skazanej na przegraną. Okopali by się, przeczekali złe czasy. A tak popełnili spektakularne harakiri.

Demonstracje obserwowałem z znajomą lekarz psychiatrą, ekspertem sądowym do spraw zaburzeń psychicznych. Żartem zapytałem jak ocenia opozycje jako ekspert. Jej zdaniem zachowanie osób uczestniczących w demonstracji opozycji wygląda jak psychoza indukowana. To zaburzenie psychiczne polega na tym, że zdrowe psychicznie osoby przebywające w towarzystwie o osób chorych psychicznie, i przez to mające psychozę indukowaną, w izolacji od innych zdrowych psychicznie osób i ich normalnych poglądów, zaczynają przejawiać identyczne dla osób chorych objawy szaleństwa. Warunkiem leczenia jest izolacja zdrowych przejawiających objawy od chorych którzy mają na nich wpływ. Dzięki izolacji leczenie następuje samoistnie.

Dla tego tak ważne było odzyskanie mediów publicznych, które przez lata rządów dzisiejszej groteskowej opozycji szerzyły nieprawdziwy obraz rzeczywistości wykreowany przez lewicy. Izolacja od tego szaleństwa sprawia, że wiele osób przez lata wykazujących psychozę indukowaną samoistnie zdrowieje.

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Swiatowid

  19 lipca 2017 at 10:00

  No a co było wieczorem? Wiadomo że o 17 ludzie siedzą w pracy, wieczorem było ich bardzo dużo, i pod pałacem Prezydenckim i pod Sejmem. Nie zaklinajmy rzeczywsitości.

 2. JARO

  19 lipca 2017 at 10:15

  czy media publiczne to także gazety? jeżeli tak, to nic nie odzyskali; bo GaPa i GaPoCe to niestety taka sama szmira jak te istniejące lewackie, które dalej dmą w tę samą tubę; dobrze to się czyta Warszawską Gazetę i Polskę Niepodległą, że o Najwyższym Czasie nie wspomnę; jest jeszcze parę w miarę dobrych tytułów, ale generalnie jest dalej nie najlepiej; wynika to pewnikiem z tzw. własności; niemiecka prasa dla Polaków (o żydowskiej nie ma nawet co pisać) dalej nas Polaków próbuje ogłupiać jak za okupacji; a my niestety dajemy się ogłupiać; najlepszy przykład to tzw. prasa kobieca – tyle bzdur i głupot nie ma w żadnej innej; a co znowu tyczy się telewizji na przykład, to albo mamy taki Te(V)fałeN z 24-ro godzinnym bredzeniem i bajdurzeniem, albo TVPiS z ciągłą propagandą; POLSAT też najlepiej się nie prezentuje; zwłaszcza te „niezależne” dziennikarki, ha, ha, ha; brakuje prawdziwej tzw. roboty dziennikarskiej, co to pyta, analizuje, ale nie sugeruje – dziennikarz też ma prawo do swojej oceny, ale po pracy, w której ma przedstawiać poglądy stron i być prowadzącym program, a nie propagującym swoje (wydawcy) zdanie; a co do opozycji totalnej, to żal d…ę ściska jak się ich posłucha; jednym słowem dno; i proszę zwrócić uwagę, że nie protestują np. w sprawie przymusowych szczepień niesprawdzonymi szczepionkami naszych dzieci, nie występują o jak najszybszą ustawę o powszechności dostępności do broni przez Polaków itp. – czyli w żywotnych sprawach dla Polaków, tylko ględzą o bzdetach i bzdurach; dla mnie to jasny dowód, że banda czworga z Magdalenki ma się dobrze;

 3. Paweł

  19 lipca 2017 at 10:38

  Groteskowa opozycja, groteskowy rząd i groteskowy artykuł. Zabawne, że nagle wszyscy dawni przeciwnicy PiS zmienili front. Pastorek Chójecki, Marianek Kowalski, ojczólek Rydzyk i pan Bodakowski. Coś jest na rzeczy.

  • Aguirre

   19 lipca 2017 at 15:14

   Bo jest to proszę Pana zmowa pronatowskich i projankeskich pitbuli i rusofobicznych szczekaczy. Wielomski, Bartyzel i ostatni Braun (mam nadzieję, że całkowicie wyzbędzie się ciągotek do smoleńskich teorii spiskowych) jako jedyni przedstawiają prawdziwie prawicową myśl konserwatywną i Tradycjonalistyczną z uwzględnieniem współczesnych realiów i realnej oceny geopolitycznej. Reszta szkoda gadać i pisać, za poklepanie przez jankesa po ramieniu wywołają konflikt międzynarodowy z Rosją – tragedia zbliżająca się w bardzo niebezpiecznym tempie.

 4. Tomek

  19 lipca 2017 at 12:26

  Oj, dobrze na początek dnia się trochę pośmiać, Panie Redaktorze:).

  „Przed sejm podążałem z obawami. Bałem się, że siły zła, postkomuny, lewicy, pedalstwa, ateistów, zwolenników Unii Europejskiej i partii opozycyjnych, mają potencjał i będą wstanie zastraszyć PiS dokonujący koniecznych reform w Polsce”

  Tak, jeszcze zapomniał Pan o satanistach, onanistach, pedofilach (TVP była bardziej czujna i ich wymieniła) itp. Skoro uważa Pan, że ludzie którzy się pojawili pod Sejmem czy pod pałacem rekturują się wyłącznie z takich środowisk, to nic Pan nie zrozumiał i dotąd problemu nie rozumie.

  „Przed sejmem jednak byłem zaskoczony niewielką ilością demonstrantów i brakiem ich zaangażowania. Było ich tak mało, że przez grupkę opozycjonistów, można było swobodnie przechodzić w jedną i drugą stronę”

  Bo żeś Pan poszedł w środku dnia, a wielotysięczny protes pod Sejmem i pałacem zaczął się wieczorem. Zlituj się Pan nad czytelnikiem:).

  „Demonstracje obserwowałem z znajomą lekarz psychiatrą, ekspertem sądowym do spraw zaburzeń psychicznych. Żartem zapytałem jak ocenia opozycje jako ekspert. Jej zdaniem zachowanie osób uczestniczących w demonstracji opozycji wygląda jak psychoza indukowana”

  Opozycja, opozycją, oczywiście wielu jej przedstawicieli dochodzi też do stanu histerii. Ale chciałbym zapytać, czy pani lekarz psychiatra o panu „szeregowym pośle” Kaczyńskim jakoś się wypowiedziała i jego krzykach z mównicy „kanalie, zamordowaliście mi brata”? Jaki to rodzaj schorzenia? Albo, jaka to przypadłość psychiczna u ludzi, którzy nie dostrzegają
  faktu, że krajem rządzi niestabilny emocjonalnie człowiek, którego głównym celem jest kultywowanie pamięci L. Kaczyńskiego i dokonanie zemsty za, jak uważa, mord na nim? To jest normalne, że ludzie wierzą, że tu chodzi o reformę, deUbekizację (bardzo śmieszne zresztą, bo dokonuje jej były prokurator stanu wojennego, a jak wiemy po TK, PiS jakoś też nie ma oporów by wsadzać na stołki małżonków tajnych współpracowników SB).

 5. click here

  21 lipca 2017 at 11:05

  Currently it looks like Movable Type is the best blogging platform out there right now. (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?

 6. myblog

  21 lipca 2017 at 11:05

  Attractive section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently rapidly.

 7. dani

  14 sierpnia 2017 at 12:39

  „I really like your writing style, good info, thanks for posting. “Let every man mind his own business.”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra