PRAWY.TV

Krzysztof Bosak: Polska musi opuścić UE

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

24 Komentarzy

 1. abc

  27 lipca 2017 at 04:37

  Za przeproszeniem, ale w obecnej sytuacji to takie pieprzenie.
  I to z wielu powodów.
  Choćby to, że na dzisiaj większość Polaków jest kompletnie ogłupiona prounijną propagandą i najpierw trzeba im wyprostować w głowach. To długi proces, a nikt go jeszcze nawet na poważnie nie zaczął. Z tego czym jest faktycznie UE i do czego zmierza zdaje sobie sprawę tylko garstka.
  Druga sprawa to trzeba wyczyścić praktycznie wszystkie instytucje państwa z nagromadzonych tam potężnych złogów lewactwa – to niby miało następować, ale idzie jakoś wyjątkowo opornie bez większych efektów.
  Po trzecie Polska musi stać się państwem poważnym i chociaż dysponować normalnymi służbami kontrwywiadu – jeśli Soros z Ukraińcami jest w stanie przygotować taką akcję jak ostatnio to znaczy, że takie służby u nas praktycznie nie działają albo wręcz wrogie działania osłaniają.
  itd. itd.
  Więc najpierw olbrzymia i ciężka praca przygotowawcza zamiast łatwego i przyjemnego pieprzenia głupot.

 2. Marian

  27 lipca 2017 at 06:04

  Można różne niesympatyczne rzeczy powiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim (że nie ma żony, psa, prawa jazdy itp.), ale jedno na pewno zrobił wzorcowo: przed wejściem do polityki zrobił doktorat z prawa, czego też bym życzył wszystkim Bosakom i Winnickim.

  • hansi

   27 lipca 2017 at 06:34

   Z jakiego „prawa” ? 🙂
   Pracy socjalistycznej ? 🙂 ..
   (Egzaminy doktorskie zdał z teorii państwa i prawa oraz filozofii marksistowskiej (oba na „bardzo dobrze”), a 8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską „Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą”.) (Judapedia).
   Snuć intrygi – udaje Mu się znakomicie 🙂
   Ale już „kierować ciałami kolegialnymi” – nie bardzo jakby, hej 😀 …
   A już NIGDY – jakoś sensownie DOKOŃCZYĆ, co zamota 🙂
   Zawsze się w ostatniej chwili wywali, potykając się o własne nogi (S.Michalkiewicz) 😀 …

   • LSED

    27 lipca 2017 at 20:45

    100/100

 3. Kazimierz

  27 lipca 2017 at 08:20

  a może po prostu jedźcie na Białoruś sami, a Polskę zostawcie w spokoju? Poza tym, gdy polskie władze miały odrobinę honoru, Polska opuszczając UE powinna zwrócić wszystkie środki które z UE otrzymała. Bądźmy narodem bardzo ubogim, ale honorowym …

  • Gieneki

   27 lipca 2017 at 08:53

   Oj Kazimierzu – a skąd ta Unia te pieniądze miała ?? A może ze składek, które miedzy innymi też i Polska wpłaca ?? Pomyśl czasem – podobno myślenie nie boli 🙂

  • taro

   27 lipca 2017 at 10:05

   cos ci sie pomieszalo w tej mozgownicy, honorowo to zachod powinien odbudowac wszystkie firmy, ktore doprowadzili po 89 r do likwidacji z duzym oprocentowaniem, bo przez likwidacje naszych zarabiali na swoich przez nasz portfel. Takie wlasnie byly warunki stawiane Polakom za zblizenie do Europy, a z czasem po dobiciu ostatnich polskich firm, wejscie do UE. Nic nie jestesmy im winni. Mielismy np swoje cukrownie i nie musialy nas zasypywac niemieckie, a przykladow i ograniczen, ktore nam narzucili mozna by opisac wiecej.

   • hansi

    27 lipca 2017 at 20:34

    Należałoby trochę tej swołoczy powywieszać, która nam to zafundowała, na przykład Balcerowicza, który ciągle ma się dobrze i jego bezczelną, żydowską mordę ciągle widać wśród pyskujących, „w obronie demokracji”, a nawet Włodka Cimoszewicza, któremu się najwyraźniej nudzi, tam w jego leśniczówce i mało mu, czego nakradł.. Te same nazwiska ciągle i w kółko..
    Niestety – NIE zrobi tego żaden Kaczyński, ani inna żydownia w Parszawie…
    A Polacy ?.. Polaków już nie ma 🙁

  • hansi

   27 lipca 2017 at 20:30

   Oj, Kazimierzu, Kazimierzu…
   Pójdź – ja Cię uczyć każę…
   Napełnij wreszcie przestrzeń pomiędzy uszami jakąś wiedzą merytoryczną, a nie tylko michnikowszczyzną, może, co ? 🙂

  • abc

   28 lipca 2017 at 02:54

   Doskonały przykład ogłupienia, o którym wyżej pisałem.
   Takich ludzi z kompletną sieczką w głowie jest w Polsce od groma, tu trzeba włożyć naprawdę mnóstwo pracy edukacyjnej.

  • Marian

   28 lipca 2017 at 06:10

   Niech najpierw Niemcy zapłacą reparacje wojenne – te symboliczne 1 bln euro.

  • moherowy beret

   29 lipca 2017 at 21:19

   Kazimierz,czy Ty nie pamiętasz co zrobiła Polska przed wstąpieniem do UE?
   Zapomniałeś,że Polska musiała zlikwidować tysiące zakładów pracy,nawet tych
   w miarę nowoczesnych na tamte czasy.UE nie potrzebowała zakładów pracy i polskich
   towarów.UE miała cel……załatwić sobie rynek zbytu.Czy tego Kazimierz(tępaku) nie
   widzi?Owszem UE dawała pieniądze,np.na drogi,żeby ich transport sprawnie przywoził
   towary do Polski.Znajomy pracuje w takim ogromnym magazynie dokąd dzień i noc spływają towary z UE.Magazyn znajduje się na obrzeżach miasta i jest ogromny.Znajomy
   na wózku/czy podnośniku rozwozi i rozkłada w określonych miejscach.Nie widział jeszcze polskiej marki.Praca w takim magazynie jest na 2 zmiany,po 12 godz.

  • Joanna K.

   4 sierpnia 2017 at 09:34

   Kazimierzu – litości!
   Polska NIC od UE nie otrzymała darmo! Sprawdź, ile powierzchni zjmują obiekty handlowe które W OGÓLE nie płacą nam podatków od nieruchomości, zobacz ILE zlikwidowaliśmy hut, cukrowni, policz samobójców, którzy odebrali sobie życie kiedy likwidowano nam przemysł stoczniowy i wydobywczy, żeby dokodzić szkopom!
   Jesteśmy ubodzy, ponieważ ZNOWU zostaliśmy ordynarnie okradzeni! A Pan chce tym złodziejom coś jeszcze płacić? Poza tym – nie zwrócił P_an u7wagi, czy nie chce wiedzieć, ile MILIARDÓW wynosi nasza roczna składka do UE na szkopów.

 4. Tom

  27 lipca 2017 at 09:12

  Brawo Ruch Narodowy.Nie można pozwolić aby jakieś pijaczki,potomkowie hitlerowców wyżywali się na Polsce i Polakach. Zdecydowanie jestem za wyjściem z ue.
  Kazimierz puknij się w głowę.

 5. gość

  27 lipca 2017 at 09:19

  Po pierwsze:
  Soros i banderowcy chcą obalić rząd w Polsce
  „To jest plan podpalenia Polski, identyczny z tym, który zrealizowano na Ukrainie zimą 2013/2014 roku. Z planem tym występuje zainstalowane w Polsce środowisko banderowskie ściśle powiązane z PO. Nie jest tajemnicą, że organizacje i inne podmioty ukraińskie są w Polsce częścią politycznego zaplecza PO i michnikowszczyzny.
  Teraz zresztą już widać po co w ostatnich miesiącach padały ze strony publicystów i polityków związanych z obozem liberalnym żądania „otwarcia Polski dla Ukraińców”, w tym nie tylko zintensyfikowania imigracji ukraińskiej do Polski, nie tylko zapewniania imigrantom ukraińskim mieszkań i pracy, ale przyspieszenia procedur nadawania im obywatelstwa, otwarcia dla nich stanowisk na uczelniach i w wojsku.
  Obóz kosmopolityczno-liberalny nie ukrywa, że chodzi mu o stworzenie swojego nowego elektoratu. Dał temu wyraz m.in. pan Dutkiewicz ogłaszając publicznie, ze chce doprowadzić do daleko idącej zmiany składu narodowościowego Wrocławia na rzecz Ukraińców, których jest tam już 15 proc., by walczyć z „polskim nacjonalizmem”.
  https://marucha.wordpress.com/2017/07/24/soros-i-banderowcy-chca-obalic-rzad-w-polsce/
  Po drugie,
  takie same działania podejmuje lewacka EU i Soros, i Niemcy!
  Po pierwsze, po drugie, i po trzecie, wszyscy walczą z polskim nacjonalizmem osadzonym w chrześcijaństwie, z ruchem narodowym!
  Wszyscy chcą kolonialnej Polski!
  Wszyscy ci zmierzają do ekonomicznego rozbioru Polski, i to jest pierwszy krok lewactwa! Później to już życie będzie pisać scenariusz!

  • gość

   27 lipca 2017 at 09:28

   A wszystko to z tego powodu, że dzięki opatrzności Bożej został stworzony taki układ polityczny w Polsce, który może koronować Jezusa Chrystusa na Króla Polski zgodnie z Jego wolą przekazaną SB Rozalii Celakównie.
   Polacy „mają” swojego Prezydenta, swój Rząd, większość w Sejmie i Senacie, stanowimy chrześcijańska większość, i nic nie stoi na przeszkodzie aby dokonać dokładnie takiej koronacji jaka chce Jezus Chrystus.
   Dopiero jak się poleje krew, to może niektórzy zrozumieją swój błąd.
   Jak trwoga to do Pana Boga.

 6. wiesscar

  27 lipca 2017 at 10:13

  sam nie wiem, UE w lapach masonow i starszych braci oraz islamizacja, poza UE to szara strefa miedzy Niemcanmi i Rosja, mozemy Polacy: sie zgermanizowac, sie zrusyfikoeac, sie zislamizowac, sie zszabesgoic,
  mysle ze mozna byc jeszcze w UE jakis czas i wspolnie z Wegrami sie bronic przed masonami i starszymi bracmi z Brukseli,
  jest jeszcze Franek ktory islamizuje Europe,
  zostal nam Polakom tylko jeden sojusznik – prezydent Trump,

  • wiesscar

   27 lipca 2017 at 10:19

   Czesi – maly narod przy Niemcach nauczyli sie manewrowac, Polacy musimy poznac te czeska umiejetnosc, musimy byc elastyczni bo znowu nas jako pierwszych zaczna totalisci mordowac,
   Hitler by zaatakowal Francje a nie Polske jako pierwsza gdyby sanacyjny rzad II RP lepiej rozegral dyplomatycznie sytuacje konca lat 30-tych XXw.
   musimy pozbyc sie naiwnosci w polityce ze ktos nam pomoze za darmo,

 7. Bezkarni ZDRAJCY z PO-PiS-PSL-SLD-Npetru PRZEKUPCZYLI za łapówki polską SUWERENNOSĆ dlatego są takie ATAKI i rabunek polskich obywateli !

  28 lipca 2017 at 09:34

  Żydo-masońscy CYNICZNI bonzowie ATAKUJĄ dom Polaków czyli Polskę na ile POZWALA im zrzeczenie się SUWERENNOŚCI tych dalej szarogęszących się KUPIONYCH anty-polskich SQURWYSYNÓW z gangu PO-PiS-PSL-SLD-Npetru kupionych przez NIEMCÓW, pedałów z Brukseli i żydo-neokonów z Waszyngtonu.
  Skorumpowana mafia MASONÓW ZŁODZIEJI uzurpatorów tzw. UE – nowo-władzy Europie z tzw. „Komisji Europejskiej” jak takich CYNICZNYCH przestępców LEWAKÓW Tusków, Fransów Timmermansów, Junkiersów, Macronów, Merkel … itp. którym dał rozgrzeszenie ta judaistyczna anty-katolicka kanalia z Vatykanu Jorge Mario Bergoglio z Argentyny w funkcji Papieża, który siebie nazwał „Franciszkiem”.
  Oni WSZYSCY „europejasy LEWAKI” doskonale wiedzą jak ci ZDRAJCY LEWAKI kwaśniewski, kaczyńscy, komorowski, tusk … i cała ta zgraja SPRZEDWACZYKÓW PO-PiS-PSL przekupczyli polską SUWERENNOŚĆ w Lizbonie/Brukseli podpisując w CIEMNO tzw. „traktat lizboński” wpychając polskich obywateli w KLOAKĘ w odchłań RABUNKOWĄ tych zagranicznych chciwców „europejasów” z rożnych ZALEGALIZOAWNYCH w Brukseli/New Yorku złodzeji „bank-sterów”.
  Oni wiedzą jak Polacy są OSACZENI i BEZBRONNI wobec tych CYNICZNYCH przekupionych bandytów z III RP i UE, dlatego tak Polakami PONIEWIERAJĄ, a nawet już SZNTAŻAUJĄ Polaków następną „KARĄ” czyli ODERWANIEM polskich ziem zachodnich oraz całego Pomorza Bałtyckiego na rzecz NIEMCÓW wg. pragrafu 116 niemieckiej konstytucji !
  Polska ZACHODNIA GRANICA panstwowa jest bardzo ZAGROŻONA przez Niemców, którzy już „GRAJĄ Polską” w Brukseli zakulisowo organizują WSPERACZY, którzy poprą na arenie międzynarodowej PRZYZNANIE Niemcom zachodniego terytorium polski czyli ODEBRANIA Polsce Ziem Piastowskich, które Niemcy usiłują ODEBRAĆ Polakom od 1945 roku, a teraz po 1990 roku do DZISIAJ NIKT z kulawą nogą NIE stanie w OBRONIE Polaków!
  Żydo-neokony z Waszyngtonu ZAWSZE mieli i mają Polaków GŁEBOKO w DUPIE, traktując „rząd warszawki” oraz tych wykołowanych LEMINGÓW mediami niemieckimi w III RP jako rozbrojonych przekupnych GŁUPTASÓW, których można podpuścić i nakarmić nawet sianem, aby wydymać finansowo ten polski PLANKTON zamieszkały w III RP.
  Kiedyś JEDYNYM gwarantem nienaruszalnych polskich GRANIC zachodnich na rzekach Nysie łużyckiej i Odrze było kiedyś ZSRR, ale teraz Moskwa w ZEMŚCIE za współudział żydo-desydentów KOR w rozwalaniu ZSRR i tych obecnych krótkowzrocznych głuptasów Szydło-Dudę w popieraniu oczywistego awanturnictwa międzynarodowego żydo-neokonów USA przeciw Rosji, władze na Kremlu też zaczynają POPIERAĆ rewizjonistów Niemckich, którzy OTWARCIE dyskutują o NIE właściwej ZACHODNIEJ granicy Niemcy-III RP.
  Niemcy rządzący w Berlinie zakulisowo dyskutują o tym, jak WYMUSIĆ skorumpowany „rząd warszawki” do „oddania” Niemcom POLSKICH ziem Piastowskich i CAŁEGO Pomorza Bałtyckiego z Gdańskiem WŁACZNIE,
  Te zakulisowe intrygi anty-polskie popierają ci ZBRODNIARZE ZDRAJCY żydy i ukraincy z polskim obywatelstwem z gangów PO z Tuskiem, Sławomir Neumann z Gdańska, i G.Schetyną z Wrocławia czy tą anty-polską gnidą R.Grupińskim z LEWACKIEGO Poznania na CZELE !

  Temu cynicznemu celowi ODERWANIA ziem polskich przez Niemców służyło zorganizowanie ZABICIA prezydenta L.Kaczynskiego i innych prominentów życia politycznego III RP oraz CAŁEGO Sztabu Generalnego WP w Smolensku 10-IV-2010r , aby najpierw TOTALNIE skonfliktować polskich obywateli miedzy sobą, aby się miedzy soba zaczeli bić, a wtedy będzie łatwiej Polaków zaatakować oraz ZMUSIĆ do „oddania” Niemcom POLSKICH Ziem Piastowskich !
  Temu celowi też służyło „zalegalizowanie” SEPARTYZMU organizowanego przez przestępczy gang Ruch Anatomii Śląska(RAŚ) i tzw. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskim(ZK-P) po krzykliwej agitacji D.Tuska do pełnej DEZINTEGRACJI Państwa Polskiego w dniu 14.06.1992 na II Kongresie Kaszubsko Pomorskim w Gdańsku.
  Wtedy to Donald Tusk przedstawił swój plan ROZBICIA Państwa Polskiego na części jako oddzielnych NIE zależnych regionów od władzy centralnej w Warszawie, nakłaniając do SEPARACJI od Polski, utworzenia tam ODZIELNEJ władzy-rządów od Warszawy prowadzących „swoją” politykę zagraniczną, wprowadzenia swojej waluty-pieniądza z usunięciem polskiej złotówki, utworzenia swojej armii, wprowadzenie „swoich własnych” języków urzędowych jak „kaszubskiego” czy ślaskiego już zatwierdzonych w Berlinie i Brukseli spreparowanych z prostackiej GWARY tych regionów … itp.
  To d.tusk, a potem jego anty-polski przestępczy gang PO z jej aktywistami natarczywie AGITOWALI Kaszubów, Ślązaków, Wielkopolan, Górali tych zamieszkałych przez nich regionów do SEPAROWANIA się ich od Państawa Polskiego, a w tym do ODŁACZENIA się całego polskiego Pomorza Bałtyckiego od Państawa Polskiego, utworzenia przez nich oddzielnych „państw” które miałoby nazywać się np. „Pomaranią” , separacji Śląska, Wielkopolski i Południowych regionów od Polski … itd.

  Ten cały anty-polski awanturniczy PROCEDER był inspirowany-finansowany przez oficjalny rząd z Berlina od początku lat 1980-ch, a w 2004 roku na forum międzynarodowym UE za FINANSE NIEMIECKIE rząd w Berlinie WYMUSIŁ na społeczności w UE do zaakceptowania „nowych oficjalnych języków” na terenie III RP czyli tzw. „języka kaszubskiego i śląskiego” co ma być ZACZYNEM do ODSEPAROWANIA tych regionów od Polski przez rząd NIEMIECKI(na wzór banderowsko-ukraiński) aby ROZWALIĆ jedność Polski i ją totalnie ubeswłasnowolnić, pogrążyć w krwawych konfliktach wewnętrznych i ZNISZCZYĆ Polske jako jedno Państwo !!!
  Podpłacany finansowo Tusk oraz jego gangi polityczne(Kongresu Liberalno-Demokratycznego, żydowska Unia Wolnosci a teraz ANTY-polska przestępcza „platforma obywatelska) AGITOWALI w całej III RP, aby inni kupieni SEPARATYSCI przez Niemców też umiejętnie SZUKALI sprzymierzeńców w innych regionach Polski w innych MNIEJSZOŚCIACH etnicznych jak żydowskich, ukraińskich, kaszubskich czy jakiś tam Łemków lub Górali zamieszkałych w obecnej III RP, którzy będą wspierać ROZWALANIE Polski od środka i wspierać politykę SEPARCJI regionów od Państawa Polskiego.
  Ten zaproponowany SABOTAŻ Polski w 1992 roku przez Tuska i jego koleszków ma na celu ROZWALIĆ Polskę od środka na tzw. „regiony etniczne” które utworzą ODDZIELNE państwa nazywane wg pomysłu D.Tuska jako tzw. „MAŁE OJCZYZNY Etniczne”, jak: Śląsk, Podhale, Unia Wielkopolska, tzw. „Pomarania”(tzn. całe Polskie Pomorze), itp. które NIBY uzyskają PEŁNĄ niezależną autonomie od istniejącego Państwa Polskiego niezależnych od centralnego polskiego rządu w Warszawie, co ma poprzeć ta tzw. „Komisja Europejska” potem UE, ONZ a następnie rząd Waszyngtonski.
  Ci CYNICZNI politykierzy MASONI rzezimieszkowie z Brukseli z tych LEWACKICH komunistycznych „Komisji Europejskiej” podpłaceni łapówkami przez takich AGRESYWNYCH grasujących żydowskich międzynarodowych siepaczy LEWAKÓW finansowych jak G.Soros doskonale wiedzą, jaki „plan” ROZWALENIA Państwa Polskiego od dawna szykuje oficjalny rząd Niemiecki razem tym żydo-neokońskim Waszyngtonem i faktycznie dosłownie NIKT NIE stanie w obronie polskiego interesu Narodowego !

  • horhe

   2 sierpnia 2017 at 17:23

   …a swistak siedzi i zawija w te sreberka…blah blah blah, naprawdę dobre i tak ślicznie wtagowane

 8. klioes vel pislamista

  31 lipca 2017 at 20:08

  Rzecz o mapie
  (dedykuję Anonimowi i JC z wolnosc24.pl)

  Niejeden głupi się zasapie,
  W uczciwej pracy, lejąc pot.
  Bracia marksiści! Wy o mapie
  Piosenki wysłuchajcie spot!

  Nie chodzi tu o mapę kraju.
  Mapa to mamy-papy zlep.
  Można pracując, być na haju;
  Kosić… Pot leje tylko kiep!

  Kiedy nie umie się niczego,
  A gender tytuł tylko ma,
  Z dodatku się budżetowego
  B-ierze… I dalej szafa gra!

  Trzyletnie Niko, starsza Mika;
  W przedszkolu gender zwane hen.
  (Hen jest to człowiek. Nie wynika,
  Że jest daleko człowiek ten.)

  Przedszkole to prowadzi mapa,
  Który dotacji ma że hej!
  Nie grozi plajta mu (choć gapa
  Z niej-go jest gorsza, niźli gej).

  Nie musi troski o zabawki
  Dla dwojga wykazywać płci.
  A to dopiero tylko wprawki!
  Pilotaż w Szwecji… hi hi hi…
  =
  Mam biznes-pomysł, o marksistki!
  Siostry! Dyskryminacja trwa!!!
  Wkrótce doczeka mapa czystki.
  Pamę lansujcie… ha ha ha…

 9. kevin

  31 lipca 2017 at 22:42

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 10. Kowalski

  1 sierpnia 2017 at 16:47

  Nie tylko opuscic ,ale tez postawic zarzuty kryminalne tym ktorzy pozwolili na kolejny rozbior Polski przez hitlerowsko-bolszewicka UE, zrobilo to SLD a Stolcman-Lwasniewski sfalszowal referendum,dlatego powinni siedziec ci bandyci czerwoni

 11. nb

  2 sierpnia 2017 at 00:22

  wyjsc z unii !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra