Z kraju

Polacy drżyjcie – politycy PO… będą polować na was nad morzem

Jak podała Telewizja Republika Polacy zaczynają masowo odwoływać swoje rezerwacje nad polskim morzem. Z powodu niestabilnej pogody oraz innej klęski Apokalipsy… Otóż w dniu dzisiejszym politycy PO zadeklarowali, że tegoroczne wakacje chcą poświęcić na spotkania i rozmowy z Polakami. Dlatego już w najbliższą sobotę wybierają się do Rowów w województwie pomorskim. Spanikowani wczasowicze znów się obawiają, że Ewa Kopacz będzie im zaglądać do kotlecika i kaszaneczki i masowo uciekają z zagrożonych miejscowości turystycznych. 

Jak poinformował szef Biura Krajowego Platformy Piotr Borys – Na przełomie lipca i sierpnia Platforma Obywatelska planuje zorganizować cztery wakacyjne wyjazdy nad polskie morze. W ciągu dnia politycy PO będą obecni na plażach, gdzie chcą m.in. udzielać porad prawnych, czy konsultacji medycznych. – Będzie też wiele różnych akcentów sportowych, akcji dla dzieci, ale celem jest przede wszystkim rozmowa z Polakami.

 

Zagrożeni są nie tylko wczasowicze w Rowach w dniu 29 lipca , ale także  – 31 lipca w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie), 5 sierpnia we Władysławowie (woj. pomorskie) i 7 sierpnia w Darłówku (woj. zachodniopomorskie).

 

Komentarz Prawego – Uderzenie POlityka Platformy Obywatelskiej w trakcie napastowania w okresie urlopowym powinno być taktowane jako samoobrona, ewentualnie przekroczenie obrony koniecznej.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Treena Wolnik

  29 lipca 2017 at 11:18

  Thanks a ton for posting this awesome article.I really liked your blog and will definitely share this on my Facebook.Thanks for a great article.

 2. zimny

  29 lipca 2017 at 19:20

  Całe szczęście jadę w góry i PO wraz z kompanami i wspólnikami, tam nie będzie, a ludy gór mają rozsądek i ciupagi…., więc nie było by dyskusji na siłę argumentów, a argument siły.

 3. hbo game of thrones online

  30 lipca 2017 at 13:08

  I’m a huge fan of Game of Thrones.I’ve been following it since it started. It feels amazing watching it, isn’t it ? You just can’t predict what’s gonna happen next. You can’t tell whether your favourite character will be alive for the next episode or not. And talk about the graphic violence! Man it’s just unbelievable.My favourite character is Cersei Lannister. And not to forget the loads of „theories”lurking around the web about Game of Thrones lol 😛 . To be honest I really liked your article and will definitely share this on my social profiles i.e. Instagram etc.Thanks a lot for a great article. http://season7gameofthronesonline.com

 4. kevin

  31 lipca 2017 at 19:19

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 5. a co

  1 sierpnia 2017 at 09:22

  Bóg ich wybrał żeby ich potopić.
  Ostrzegł tylko jednego Noego…
  Ciagną nad morze bo morze to może .

 6. a co

  1 sierpnia 2017 at 09:27

  „Uderzenie POlityka Platformy Obywatelskiej w trakcie ” < nie jak wejdzie w linię zabawy i wypoczynku i dostanie (przypadkowo oczywiscie) piłką, rakitą od tenisa, kijem od bejsbola (a co amerykańska gra) czy wiosłem od kajaka..

  a jezeli wejdzie w obręb strefy wypoczynkowej i naruszy wzór ziaren piasku powinie natychmias odtworzyć spokój soniczny poprawiając detal.

 7. click here

  1 sierpnia 2017 at 14:08

  I am regular visitor, how are you everybody? This article posted at this website is really pleasant.
  click here http://www.chromecoaster.com/profile/dennycarson

 8. anka

  2 sierpnia 2017 at 11:34

  dzięki za ostrzezenie . Jade w góry- swoja kasa wydam w Bieszczadach.nie po to haruje cały rok i oszczedzam kazdy grosz by na urlopie słuchac nemeckich gadzinowkach

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra