Z kraju

„Bolek” odlatuje w wywiadzie dla „Die Welt”

Były prezydent  Lech Wałęsa znowu odleciał. Tym razem w wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Die Welt”.

 

– Próbowali ze mnie zrobić agenta komunistycznej służby bezpieczeństwa (…) Młodzi Polacy w swoim pięknym, pokojowym proteście osiągnęli zwycięstwo, jednak PiS jest zdecydowany bronić władzy wszystkimi środkami. Wśród protestujących ws. reformy sądów było dużo młodych ludzi. Forsowane przez PiS ustawy są „nie do pogodzenia z europejskimi metodami i wartościami. Młodzież to dostrzegła i jest zdecydowana, by solidarnie się bronić. Połowiczne zatrzymanie reformy sądownictwa to nie wielkie, lecz małe zwycięstwo. – – opowiadał Lech Wałęsa niemieckiemu dziennikowi.

 

– Obecny rząd może posunąć się do aktów przemocy, by utrzymać władzę. Trzeba liczyć się z wieloma przykrymi niespodziankami. Jeśli się dobrze nie zorganizujemy i nie będziemy solidarni, ta grupa będzie próbować nas prześladować. Próbowali ze mnie zrobić agenta komunistycznej służby bezpieczeństwa. Teraz Kaczyński chce postawić mnie przed sądem i kontrolować sądy, sędziów i cały wymiar sprawiedliwości. Kaczyński jest mściwym człowiekiem, małym, okropnym i do wszystkiego zdolnym. – snuł dalej swoje rozważania były prezydent.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. niepisior

  28 lipca 2017 at 22:00

  No coż, pycha jest grzechem głównym, i spowiednik TW Bolka powinien już dawno zwrócić mu na to uwagę!

  • Anna

   29 lipca 2017 at 10:21

   Słusznie pan zauważył.Ale musimy się dużo za Wałęsę modlić o jego nawrócenie,nisZczy sam siebie.

  • m

   29 lipca 2017 at 10:25

   Spowiednik, czyli … mientek?

 2. Robert B.

  28 lipca 2017 at 23:20

  Niech ten prostaczek gada jak najwięcej! Z jego bełkotu można się dużo dowiedzieć, co planują jego mocodawcy, a na pewno to, co mu podszeptują…

  • miperl

   29 lipca 2017 at 01:21

   Mocodawcy? Wałesy? go troche poniosło ale wy to juz odlecieliście, generalnie trzeba przyznać że trochę racji ma . Jak by nie było chłop jest symbolem Polskiego zwycięstwa na d komuną .

   • hansi

    29 lipca 2017 at 08:02

    No, to teraz Ty trochę odleciałeś 🙂
    Puknij się i zastanów: – DOPÓKI ten buc FUNKCJONUJE (dzięki jego MOCODAWCOM w żydoubeckiej Bezpiece na terenie RP..) jeszcze w matrixowej świadomości „świata” (nie odróżniającego „Poland” od „Holland”) – dopóty – NIE MA w Polsce normalnej Władzy i normalnego życia. BEZ względu na to, jak się aktualna swołocz na FASADZIE rządów „polskich” Służb nazywa…
    W Polsce będzie normalnie (czyli NIGDY..), w momencie, gdy Pan Lejba Kohne PRZESTANIE być „prezydentem” i „noblistą”, czy jakimś „symbolem” i dostanie zarzuty prokuratorskie I KARĘ ŚMIERCI za całokształt 🙂
    Panie „miperl” 🙂
    Ot – taki SYMBOL i „języczek u wagi” 🙂
    Na razie – mamy to, co mamy.
    I miliony oszołomionych Psów Pawłowa…
    Którzy myślą, że to wszystko naprawdę…

   • Jazon59

    29 lipca 2017 at 17:05

    Jeżeli mówisz to co nówisz to powinieneś troszeczk poczytać ze zrozumieniem jeśli potrafisz
    Czy nie widziśz kurwa, ze tą kereaturę wykreował PRON na czele ze ślepowronem i całą to bandą bolszewicka.
    Przecież wiesz,że ścierowo kiszczak ( cleowo nie opublikował dokomnetów ) aby Bolek dostał nagrodę Nolba za łajdactwo bo taki jest BOLEK !!!

  • abc

   29 lipca 2017 at 01:50

   Nie tylko on – oni wszyscy chlapią różne ciekawe rzeczy. Coś tam czasem posłyszą w przedpokojach i potem nie wytrzymują aby się nie popisać.
   Na tej zasadzie Komoruski mówił o prezydencie, „który będzie gdzieś leciał”, Głupi Rysiek nawijał o majdanie w Polsce, a Bolek o „przyłączeniu Polski do Niemiec”.
   Ale oprócz słuchania trzeba też reagować, a nasze służby śpią i nadzór nad nimi też.

   • hansi

    29 lipca 2017 at 08:06

    Nie śpią, nie śpią 🙂 Spoko 🙂
    Mają tylko surowo zakazane – ruszanie tego goowna…
    Jak innej swołoczy, której wszystko wolno..
    Za kraty wsadza się tylko protestantów na antypolskie brednie jakichś Baumanów (jak we Wrocławiu, pardon, w Breslau..), albo za spalenie kukły ŻYDA, całkiem słusznie, widać po obecnym, tolerowaniu, a nawet POPIERANIU, „fundacji”, z „fundacją” BATOREGO i Smolarem na czele :)..
    Czy innych Brunonów K…
    Za to, co się TERAZ dzieje, w biały dzień, a niebawem – z użyciem BRONI, teraz masowo sprowadzanej do Polski z Ukrainy (nikt mi nie powie, że „służby” NIE wiedzą, kto jest tej broni odbiorcą u nas..).

    • hansi

     29 lipca 2017 at 08:08

     ..nikomu włos jeden nie spadnie z żydoubeckiej głowy..
     Dziwne, że nie ma przed kamerami Bula-Komorowskiego, ani Kwaśniewskiego, skoro na ulicy brylował Włodek Cimoszewicz, a nawet sam szef służb – generał Marek Dukaczewski…

 3. jok

  29 lipca 2017 at 03:16

  Kiedyś tematem „sezonu ogórkowego” było – jak mówiła piosenka: „znów księżniczka Anna spadła z konia”, dziś z braku sezonu ogórkowego – bo wszak ciągle trwa „walka o demokrację z faszyzmem” :)) i nie ma czasu na „urlopy od polityki”- mogłoby być stwierdzenie (które moim zdaniem czytającemu może się wydać zasadne) że tzw. LW miał wypadek z głową.

  Ale tak – moim zdaniem – nie jest. Wypowiedzi nie są ani mniej, ani bardziej inteligentne czy głupie niż poprzednio. Jest to tylko echo odbite, sam tego raczej nie wymyślił, tyle że powiedziane jego słowami (jego sposobem narracji), niewykluczone zresztą – że wręcz z rozkazem bycia tym echem.

  „Próbowali ze mnie zrobić agenta komunistycznej służby bezpieczeństwa.”:))
  I jak, wyszło im czy nie wyszło?:)))))

  • hansi

   29 lipca 2017 at 08:11

   Owszem, mamy, jak zawsze – sezon ogórkowy dalej 🙂
   Tu i ówdzie przewija się przez media, takoż internetowe – Magda OGÓREK 🙂
   Właśnie widziałem, na wiocha.pl, czy na innym kwejku, fotkę zielonej tablicy miejscowości „RYBNIK”, z równie zielonymi tablicami pod spodem (w tej samej szacie graficznej), że: – „Miejscowość Magdaleny Ogórek” i pod spodem: – „PRZEPRASZAMY”.
   😀

 4. Slawomir Tomasz Roch

  29 lipca 2017 at 03:44

  Lechu Walesa twoja podlosc przekracza juz wszelkie normalne granice. Koncz udzielanie wywiadow, wstydu sobie i nam wszystkim, uczciwym Polakom wobec narodow swiata oszczedz!

  • hansi

   29 lipca 2017 at 08:14

   Jakoś dalej na masełko zarobić musi.. Bo w totolotka już mu pewnie nie dają wygrywać 🙂 Zresztą. Istnieje NIE TYLKO marchewka..
   A kijów ci na niego dostatek mają, więc „muszem”.
   Nawet, jeśli „nie chcem”..

 5. Art

  29 lipca 2017 at 03:53

  Należy zwrócić uwagę na jedną wspólną cechę,która łączy takich ludzi jak Bolek,Celiński,Borusewicz,Frasyniuk-to są ludzie nienaturalnie chciwi.A więc zrobią wszystko dla mamony.I zrobili.I dalej robią.Mówił o tym p. Kołodziej w TV Republika.Po za tym,wiedzieli,że Bolek to TW i pilnowali go,chodzili za nim krok w krok,ale tylko w jednym miejscu nie mogli mu towarzyszyć-w konfesjonale.A tam był Cybula lub Orszulik,zwani księżmi.Dlaczego kościół chroni tych drani?

 6. m

  29 lipca 2017 at 10:27

  Kołodziej obala wszystkie mity Wałęsy: To pospolity cham. Panicznie boi się ludzi. Jego dom to warownia ogrodzona drutem kolczastym.
  https://wpolityce.pl/polityka/350935-kolodziej-obala-wszystkie-mity-walesy-to-pospolity-cham-panicznie-boi-sie-ludzi-jego-dom-to-warownia-ogrodzona-drutem-kolczastym-wideo

 7. m

  29 lipca 2017 at 10:27

  Jest takie tragikomiczne nagranie z podsłuchu w Arłamowie, gdzie Wałęsa z powagą i przekonaniem tłumaczy bratu, że są potomkami rzymskiego cesarza Walensa. Moim zdaniem ta rozmowa stanowi klucz do zrozumienia pokręconej psychiki człowieka, który bodaj jedyny przeszedł drogę od zera do bohatera i z powrotem.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-walesa-od-zera-do-bohatera-i-z-powrotem,nId,2147806#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 8. m

  29 lipca 2017 at 10:28

  Ale to było oczywiście w czasach, gdy górą była sitwa Wałęsy. Teraz punkt siedzenia się Wałęsie zasadniczo zmienił, a wraz z nim także punkt widzenia. Skończyło się okadzanie „mędrca Europy”, donosy kapusia „Bolka” pokazano całemu światu wraz z niezbitymi dowodami ich autentyczności, nowe zarządy spółek skarbu państwa, wydojonych przed laty przez tzw. Instytut Wałęsy upomniały się o zwrot wziętych na lipne „programy” grantów – słowem, nie pozostało Wałęsie nic innego, niż rzucić na szalę walki z PiS ostatni atut: swój zad, który właśnie obiecał usadzić najbliższego dziesiątego na trasie przemarszu pisowskiej „miesięcznicy smoleńskiej”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-bolek-i-inni,nId,2411707#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 9. IGO

  29 lipca 2017 at 13:58

  No już dosyć, proszę się nie znęcać nad ikoną Solidarności. Przecież sam z Danusią obalił komunę (wcześniej pół litra i tak Mu zostało), nawet Reagan z Papieżem nie kiwnęli palcem i nie pomogli.A On ci, panie dzieju tak osamotniony wydawał rozkazy bezpiece. Jak nasz bohater zażądał to i mieszkanie
  bezpieka musiała dać w podskokach. Świnia ten Kiszczak, jak mógł tak Go podesrać i za co taka niewdzięczność. Dyć wzmacniał tą lewą nogę jak należało i taka zapłata?. A poważnie to Pana L W, TW BOLEK należy zamilczeć w przestrzeni medialnej i to będzie największą karą.

 10. Kamil

  29 lipca 2017 at 16:21

  Nic nie zmieni faktu ,że był agentem sb i brał pieniądze za donoszenie na kolegów z pracy.Hańba.
  miperl jak zwykle głupoty.

 11. Jazon59

  29 lipca 2017 at 16:59

  No cóż po propstu bolszewicka świnia ( bez obrazy cworonogów )

 12. Chiński Górol

  31 lipca 2017 at 15:33

  Niechże który kardynał Polskiego Episkopatu, miłujący PRAWDĘ, wyjaśni temu laureatowi Nobla jaka jest treść tzw. „wartości europejskich”(wartoŚci UE). Naprawdę żal mi tego człowieka ! A 30 lat temu uwielbiałem go ! Człowiek nie zna dnia ani godziny kiedy umrze ale też zna kiedy zgłupieje.

 13. kevin

  31 lipca 2017 at 17:50

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra