Z kraju

Zatrzymani Algierczycy którzy molestowali 14-latkę

Wczoraj w Gdyni przez Policję zostali zatrzymani dwaj Algierczycy, którzy są podejrzani o molestowanie 14-latki.

 

Jak podała Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku – W niedzielę 30 lipca wieczorem gdyńscy stróże prawa otrzymali niepokojące zgłoszenie od jednej z mieszkanek miasta, z którego  wynikało, że jej 14–letnia córka była molestowana przez dwóch nieznanych mężczyzn. Miało do tego dojść w okolicy boiska, niedaleko domu nastolatki. Do zgłaszającej niezwłocznie skierowani zostali funkcjonariusze, którzy ustalili szczegóły zdarzenia oraz przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Policjanci ustalili świadków i na podstawie uzyskanych od nich informacji nakreślili rysopisy sprawców. Poszukiwania nie trwały długo. Podejrzani w poniedziałek trafili w ręce gdyńskich policjantów. Okazali się nimi dwaj obywatele Algierii. Prokuratura Rejonowa w Gdyni przedstawiła zatrzymanym zarzuty, grozi im do 12 lat więzienia.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

223 komentarze

223 Komentarzy

  1. home security systems diy wireless

    16 listopada 2017 at 04:28

    To cover family from deterioration?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra