Z kraju

MSZ chce skierować sprawę fundacji Otwarty Dialog do prokuratury

MSZ chce skierować sprawę fundacji Otwarty Dialog do prokuratury. Natomiast do sądu ma być skierowany wniosek o wyznaczenie zarządcy finansowego dla fundacji.

Jak poinformował portal wPolityce.pl – Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest bliskie decyzji, by sprawę Fundacji Otwarty Dialog przekazać do prokuratury. Celem jest zbadanie zarówno wypowiedzi publicznych szefa Rady Fundacji Bartosza Kramka, który opublikował materiał postulujący „wyłączenie rządu” i sparaliżowanie państwa poprzez takie działania jak strajki, manifestacje, miasteczka namiotowe, ostracyzm społeczny, ścisłą współpracę z zagranicą, jak i sprawy związane z finansowaniem Fundacji.

 

Bartosz Kramek, Przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog opublikował 16-punktowy program obalenia w Polsce rządów PiS. Sposobem na to ma być przeprowadzenie Majdanu, na wzór ukraiński. Fundacja Otwarty Dialog od 2010 r. definiuje się jako organizacja pozarządowa. Oficjalnie zajmuje się obroną praw człowieka, rządów prawa i demokracji w krajach postsowieckich. W latach 2014-2016 prowadziła w Warszawie centrum pomocy obywatelom Ukrainy w Polsce “Ukraiński Świat”.

Komentarz Prawego – Tajemnicą poliszynela są powiązania fundacji z ukraińskim wywiadem i jeszcze kilkoma innymi wywiadami obcymi. Może się zatem okazać, że rację mają niektórzy komentatorzy ostrzegający, iż Ukraińcy w Polsce – tak chętnie przyjmowani przez PiS – mogą posłużyć do obalenia legalnie wybranych rządów polityków z tego właśnie ugrupowania. Jedno jest pewne – sprawą w trybie przyspieszonym powinna zająć się ABW.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

20 komentarzy

20 Komentarzy

 1. Pingback: Bab Keras Dan Warna Hitam

 2. Pingback: Salep Untuk Kutil Di Kelamin

 3. Pingback: Kondiloma Di Ibu Hamil

 4. Pingback: Obat Penyakit Kutil Kelamin

 5. Pingback: beli obat kutil kelamin diNusa Tenggara Timur ampuh

 6. Pingback: Penyebab Penyakit Kutil Pada Kelamin Pria

 7. Pingback: obat kutil manjur

 8. Pingback: obat kutil kimia farma

 9. Pingback: wasir berdarah

 10. Pingback: obat alami selangkangan gatal dan hitam

 11. Pingback: konjungtivitis

 12. Pingback: Apakah Kutil Kelamin Berbahaya

 13. Pingback: obat wasir berdarah tradisional

 14. Pingback: Obat kutil kelamin

 15. Pingback: Obat Kutil Kelamin Sederhana

 16. Pingback: Obat Untuk Kutil Di Apotik

 17. Pingback: Obat Kencing Nanah Menahun

 18. Pingback: Harga Obat Kutil Kelamin De Nature

 19. Pingback: http://bit.ly/2GUVzQP

 20. Pingback: Kemaluan

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra