Z zagranicy

Ewakuacja dworca kolejowego we Francji

Jedna osoba zatrzymana dokonano także ewakuacji dworca kolejowego w Nimes we Francji.

Dworzec kolejowy we francuskiej miejscowości Nimes został dziś ewakuowany, po tym, jak policja otrzymała informacje o uzbrojonym mężczyźnie. Pierwsze wiadomości mówiły, że doszło do strzelaniny, jednak policja tego nie potwierdziła. Według najnowszych informacji francuskie służby zatrzymały jedną osobę w związku z incydentem na dworcu kolejowym. Miała mieć przy sobie pistolet sygnałowy, a nie broń ostrą. Policja zaprzeczyła, że doszło do strzelaniny.

Wcześniej media informowały, że doszło do strzelaniny z udziałem trzech mężczyzn. Obecnie ruch na dworcu kolejowym w Nimes został przywrócony i zakończyła się akcja policji.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

220 komentarzy

220 Komentarzy

  1. chief operating officer jobs atlanta

    12 listopada 2017 at 22:27

    Harley appoints important using police.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra