Z kraju

Tomasz Terlikowski – Katolicy mają obowiązek walki z islamem, który chce zniszczyć cywilizacje zachodu

Na łamach portalu „Mały Dziennik” ukazał się artykuł Tomasza Terlikowskiego „To jest walka o nasze być albo nie być. Zdobycze terytorialne wpisane są w DNA islamu. A brak obrony to nie chrześcijaństwo a tchórzostwo!”. W artykule tym publicysta adresujący swoje teksty do katolików głosi, że islam wypowiedział wojnie cywilizacji zachodniej.

 

Zdaniem Tomasza Terlikowskiego katolicy mają obowiązek wziąć udział w tej wojnie. I to nie poprzez rysowanie kredkami po chodnikach, ale konkretnie, nawet w formie militarnej.

Według Tomasza Terlikowskiego nie wolno „udawać, że wojny nie ma, że to tylko terroryzm, że w istocie nic nam nie zagraża”. Zdaniem publicysty celem islamistów jest „podbicie Europy. W islamskie DNA wpisane są podboje. Dla muzułmańskich teologów dowodem na prawdziwość islamu były zdobycze terytorialne i przejmowanie terenów zamieszkiwanych przez chrześcijan. Ziemia raz islamska zaś na zawsze islamską zostaje. I to się nie zmienia tylko dlatego, że Europejczycy czy chrześcijanie nie chcą w to wierzyć”.

Zdaniem Tomasza Terlikowskiego „muzułmanie nie przeprowadzają zamachów po to, by nas zastraszać, ale po to, by przygotować grunt pod zajęcie Europy. Zamachy są tylko jednym z elementów tej strategii. Inne to wielki ruch (bu nie powiedzieć wprost inwazja) imigracyjny, innym terroryzm, który ma pozbawiać Europejczyków chęci obrony i wreszcie ostatnim akcja nawróceniowa. W takiej sytuacji potrzebna jest walka, decyzje polityczne, długofalowe działania”.

W swoim artykule Tomasz Terlikowski przypomina, „że obrona przed przemocą, niewinnych przed atakami jest mocno wpisana w chrześcijaństwo. Nadstawiać można swój policzek, a nadstawianie policzka cudzego to nie chrześcijaństwo o zwyczajne tchórzostwo”.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Pingback: Gambar Ketuat Di Kemaluan Wanita}

 2. Pingback: obat untuk penyakit wasir

 3. mua do go cu ha noi

  27 grudnia 2017 at 03:13

  Stunning story there. What occurred after? Take care!

 4. click here

  13 lutego 2018 at 07:29

  Hello, dear friend! My name is Samuel. I am pleased that I could unify to the entire world.
  I live in France, in the CENTRE region. I dream to go to
  the different countries, to look for acquainted with fascinating individuals. http://openhousemouse.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.skyscrapercity.com%2Fshowthread.php%3Fp%3D45517019

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra