Felieton

I gdzie tu sprawiedliwość?

To pytanie ciśnie się na usta po środowym wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu, który odrzucił wniosek Węgier o anulowanie jako bezprawnej rezolucji Unii Europejskiej o przymusowej relokacji muzułmańskich imigrantów w krajach członkowskich wspólnoty.

Należy zacząć od tego, że kiedy Angela Merkel i inni eurokraci zachęcali rzesze muzułmańskich imigrantów, aby ci przybywali do Europy, nie pytali o zdanie ani rządu Węgier, ani rządu Słowacji, ani tym bardziej polskiego. Kiedy okazało się, że nie wszyscy migranci są bogaci i wielu z nich nie założy zasobnych kont w niemieckich bankach, postanowiono się ich pozbyć, odsyłając do innych krajów wspólnoty. Co więcej, zaczęto zmuszać kraje członkowskie, które nie życzyły sobie ciemnoskórych nachodźców, aby ich przyjmowały w imię źle pojętej unijnej solidarności.

Ciekawe, jak by zareagowała niemiecka kanclerzyca, gdyby Węgry, czy Polska zaciągnęły w niemieckich bankach potężne długi i oświadczyły, że w imię unijnej solidarności Niemcy powinni je spłacać? Ta sytuacja od sytuacji zmuszania do przyjmowania zaproszonych przez Berlin tzw. uchodźców niewiele się różni i można ją określić jedynie jako jawną gangsterkę.

W sumie, im dłużej jesteśmy członkami UE, tym dłużej przyzwyczaja się nas do gangsterów w białych garniturach i to nie tylko banksterów, ale również i polityków, a nawet – jak dowodzi dzisiejszy wyrok Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu – sędziów.

Otwartym pozostaje pytanie, gdzie udać się z zażaleniem, skoro każda unijna instytucja pielęgnuje jawne bezprawie? Czy istnieje jakakolwiek instancja, do której można by się odwołać?

Otóż wydaje się, że jedyną metodą na poradzenie sobie z rozbojem dokonywanym w biały dzień i zupełnie jawnie przez eurokratów jest zawieszenie wpłacania składki członkowskiej w sytuacji, kiedy zechcą nałożyć na nas sankcje – a to po dzisiejszym wyroku jest jedynie kwestią czasu – oraz przeprowadzenie referendum odnośnie do opuszczenia chorych unijnych struktur.

Biorąc pod uwagę obecne uwarunkowania polityczne w zasadzie wszystkie państwa Europy Środkowej byłyby w stanie stworzyć alternatywę dla Unii Europejskiej, opartą o poszanowanie prawa, wolność i działającą na zdrowych zasadach. Wówczas zapewne mielibyśmy również do czynienia z imigracją, tyle że Niemców i Francuzów, których z ich własnych krajów wygna rozbisurmaniona muzułmańska dzicz z Afryki.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. frate

  6 września 2017 at 17:17

  unia sreuropejska zawsze będzie przeciwko Polsce, dopóki rządy będzie sprawował PIS!!! Jakby, była to zgenderowana Nowoczesna, a to co innego, to bo granty i pochwały z UE płynęły strumieniami!! Światowe lewactwo zawsze będzie przeciwko Polsce, dlatego musimy podjąć jedynie słuszną decyzje i wyjść z tego zdegenrowanego towarzystwa wzajemnej adoracji europedałów i żydów!!! Musimy to zrobić za wszelka cenę w trosce o los naszej Ojczyzny!!! Nie będzie euro-żydobrudas pluł Nam w twarz i dzieci nam germanił!!!

  • klioes vel pislamista

   6 września 2017 at 17:34

   10/10
   I im szybciej, tym lepiej.

   Ale tak się nie stanie… Opatrzność znowu wyznaczyła nam zadanie. (Znów mi się nie chcący rymło, pardon.) A tym zadaniem jest zablokowanie „domknięcia” komunistycznego projektu Unii.

   • klioes vel pislamista

    6 września 2017 at 18:18

    I jeszcze wierszyk sprzed 5 minut:


    Na śmierć Przemysława Wałęsy

    Zdaniem jego ojca (Bolka)
    Winna śmierci jest demolka:
    „Ta demolka pomówienia,
    Żem jest Bolkiem…” Te twierdzenia
    Błedne są i pełne zwidu;
    Syn nie spalił się ze wstydu!

  • hasni

   7 września 2017 at 07:35

   Niestety, nie jest to takie proste 🙁 ..
   „Polscy” „byznesmeni” i do cna skorumpowani „politycy” umoczeni są tak gruntownie (o co Niemcy i żydzi już zadbali przewidująco, od samego początku), że NIGDY do tego nie dopuszczą.. Poza tym, Polska jest ZNISZCZONA już przez Niemców (i Francuzów) tak dokumentnie, że po wycofaniu „Unii”, pozostaną już tylko zgliszcza..
   WSZYSTKO w Polsce wisi już tylko na Unii.. W Polsce nie ma już niczego polskiego..
   Całkowite uzależnienie. Odcięcie Unii, spowoduje totalną ZAPAŚĆ..
   Pół biedy, powiecie ?..
   Niestety. Polska, to NIE WĘGRY.
   Społeczeństwo polskie jest do cna ZDEMORALIZOWANE.
   i NIGDY nie podźwignie potwornego ciężaru odbudowy Kraju po zamknięciu jego granic nagle,
   tym bardziej, że w Polsce nie ma ORBANA,za którego plecami stoi WĘGIERSKA Razwiedka, która służy WĘGROM, a nie wszystkim dookoła, jak prostytutka, jak „polskie” służby żydoubeckie wszelkie, rozkradające Polskę na całego i niszczące Polaków na maksa…
   TAK to wygląda, więc nie pokrzykujmy sobie pochopnie, bo łapa już dawno w nocniku 🙁
   Pozostaje nam już tylko wybór pomiędzy dżumą, a cholerą. Czyli pomiędzy Niemcem, a ŻYDEM..
   A WYBORU dokona NIE „nawóz” dla Narodu Wybranego, czyli Polacy, lecz Panowie w City of London i w stosownym czasie zostanie nam to, za pomocą różnych teatrzyków dla Ludu, oznajmione… Czy będziemy w całości żydownią (Niemcami raczej nie), czy też Panowie się Polską PODZIELĄ…
   TAK to wygląda…Bo czasami sobie żartujemy…Ale nie róbmy sobie może jaj z pogrzebu…
   Żyda mam aktualnie u Koryta

 2. mj

  6 września 2017 at 17:24

  Można przyjąć do odrutowanego obozu, nauczyć języka polskiego, wiary katolickiej, historii Polski i historii chrześcijaństwa i po egzaminie pojedyńczo wypuszczać po ochrzczeniu jako chrześcijan chcących żyć w Polsce i Polskę budować. Jeśli coś zrobią przeciw Polsce to zostawić ludności wykonywanie sprawiedliwości.

  • klioes vel pislamista

   6 września 2017 at 17:35

   Nowe polskie obozy

   Maciej Pawlicki nie nosi mycki.
   (I powód jest to już homerycki,
   By kwestionować jego talenty!)
   Reżyser, strasznie na Niemców cięty,
   Pełen uprzedzeń (jak nic rasista!)
   Chce, aby Polska została czysta.

   Złośliwie pije do kanclerzyny,
   Że „solidarność by oblec w czyny,
   Trzeba obozy w Polsce zbudować
   I je przez Niemcy wyekwipować.
   Know-now, Frau Merkel oraz załogi
   Kiedy przyślecie w obozów progi?”

   (Nie poddał Polak się tolerazie
   I opór stawia twardy na razie.
   Nie dobrze!) W tekście swym (w tym skandalu!)
   Pisze, że szuka kto chce socjalu
   W Niemczech, bo został tam zaproszony.
   A „polski obóz” jest …wymyślony!

   Ach, gdyby poddać Polske w narkozę
   I tak zaszczepić jej idiotozę…
   Wkrótce efektem tej idiotozy
   Byłyby nowe, polskie obozy!
   Kto jednak tego dokonać zdoła,
   Gdy ludzie chodzą wciąż do kościoła?!

 3. Soroka

  6 września 2017 at 17:51

  Pani Anno! Materializm i sprawiedliwość, to sprzeczność!
  Materialiści to szataniści! Obecna UE jest organizmem wyznania szatanistycznego!

 4. Maciek

  6 września 2017 at 18:09

  No ale ,gdzie są te osławione „wartości europejskie” w ETS . Relokacje ,czy z podpuszczenia Niemiec wypędzenia , przepędzenia , nowa akcja „Wisła” na biednych muślinów ,co to chcą mieszkać w Reichu . Wywozić ich ,na „białe niedźwiedzie” , pod Białystok ,gdzie minister Sienkiewicz wytropił polskich faszystów ,wśród kibiców Jagi ,przecież to nieludzkie . A jak KE zacznie sobie uzurpować prawo do „relokowania” dowolnego obywatela ,kraju mającego nieszczęście należeć do tej UE ? Jak zapuka do mnie eurourzędnik o 6-tej rano z nakazem relokacji do muslim-town w Brukseli ,to chyba potraktuje go „kulturalnem słowem” 🙂

 5. Sebastian

  6 września 2017 at 18:41

  Problemem jest ze za islamizacja Europy stoją potężne pieniądze. Co my zwykli ludzie mozemy zrobic przeciw idealnie zaplanowanemu działaniu. Oni mają środki a my możemy co najwyżej komentarz naskrobac.

  • hasni

   7 września 2017 at 07:45

   Możemy na każdym kroku to zwalczać. Nawet – poprzez zabijanie urzędników, którzy „zapukają nam o 6 rano” – jak się obawia „maciek” powyżej 🙂
   Tak to robią narody jeszcze NIE wykastrowane, NAWET WŁOSI…Pytanie – NA ILE wykastrowani „europejsko” są..niedobitki Polaków ?..
   W Indiach, gdy Bill Gates im „humanitarnie” wymordował 65 tysięcy dzieci, za pomocą „szczepionki” przeciw Polio, Hindusi po prostu pozabijali szczepionkarzy 🙂
   I Bill Gates dał se siana 🙂
   Zero jakichkolwiek reperkusji, zero nagłośnienia, a już na pewno nie w „polskich” mediach 🙂 po prostu „nie było sprawy” 🙂
   Trzeba tak samo z „relokacją”, proste 🙂 Wtedy się odpierdolą :)Ale spoko ! W POLSCE to NIE GROZI.
   Niepotrzebnie tu gadamy o tym ! 🙂
   Polska jest dla ŻYDÓW, NIE dla ciapatych 🙂
   Polska MA swoich „relokowanych”.
   Z UKRAINY…Dlaczego w „Unii” ANI SŁOWA na TEN temat nie piśnie żaden Timmermanns ? 🙂
   Ani żadna swołocz o czerwonych usteczkach, nazwiskiem Schulz ? 🙂
   DLACZEGO NIGDZIE ANI SŁOWA o UKRAIŃCACH w Polsce, których procentowo jest bez porównania WIĘCEJ na terenie 30 rzekomo-milionowej Polski (2 miliony, czy może już TRZY ?..),
   w porównaniu do miliona ciapatych na terenie 80 milionowych Niemiec ? 🙂
   Przecież TEŻ mamy swoich UCHODŹCÓW, w dodatku PRAWDZIWYCH, bo z rozpieprzonej wojną UKRAINY pod żydowskim butem ?.. I z niemieckim błogosławieństwem ? 🙂
   TO jest temat.
   A NIE ciapate do Polski, które I TAK w Polsce nie zostaną ani minuty 🙂

   • Maciek

    7 września 2017 at 08:47

    No tak , musliny i Ukraińcy ,sposób w który do tych spraw podchodzi UE jest TAK SKRAJNIE NIESPRAWIEDLIWY ,NIEPRAWORZĄDNY ,Z PODWÓJNYMI STANDARDAMI,DYSKRYMINACYJNY , Z TIMMERMANSA ,VERHOFSHTADA SCHULTZA WRĘCZ KIPI KSENOFOBIA WOBEC POLSKI. Jeśli weźmiemy pod uwagę przyjęcie na terytorium państwa ,osób nie będących obywatelami danego kraju . By być tak precyzyjnym .

    • Maciek

     7 września 2017 at 09:10

     Jeśli już tak Polska jest obserwowana , oceniana ,sądzona ,prowokowana ,to może warto zwrócić uwagę na belką ,bo ta drzazga chyba nie jest taka wielka ,albo się mylę .

 6. abc

  6 września 2017 at 19:56

  Trybunał Sprawiedliwości UE?
  Przecież to nic innego jak „sędziowie we własnej sprawie” – jakiego innego orzeczenia można się było spodziewać w takiej sytuacji?

  • hasni

   7 września 2017 at 07:52

   Nie warto się tym w ogóle przejmować.
   Niemcy sobie mogą groźnie pokiwać palcem w bucie (S.Michalkiewicz).
   Są wściekli, bo sporo zainwestowali w ZNISZCZENIE GOSPODARCZE Polski i już – już witali się z gąską w kurniku… A tu taka siurpryza 🙂 Przyszedł ŻYD, z Trumpem na fasadzie, posadzili żydowski PiS na fasadzie – i Niemcy mogą sobie już tylko szczekać zza Odry…
   Więc SPOKOJNIE 🙂
   Z tym, że zarówno jedni, jak i drudzy – mają jeden wspólny interes: – WYKOŃCZYĆ POLAKÓW…
   Jednego jestem ciekaw: – pod CZYJĄ komendą znajduje się BANDEROWNIA, już umocniona (i uzbrojona !!!!..) na terenie Polski ????…
   Duduś chce odwołać Macierewicza…
   Moja tego nie rozumieć. Moja mieć za mała głowa. Koń mieć większa głowa…

 7. Nieskurwiony

  7 września 2017 at 09:54

  Nie wiedziałaś głupia cipo że Merkel ma w Trybunale sędziów na telefon ?
  Taką głupią cipą jesteś ze wierzysz w to pierdolenie o demokracji ?
  Wykorzystaj to głupia cipo i każ kurwom europoselskim Julii Piterze i Róży Thun przyjąć po 10-ciu gości pod swój dach ! Bo zaprosiłaś do siebie stu znajomych a nie masz ich gdzie przyjąć bo masz kawalerkę ! A jak kurwy odmówią zaskarż je do Trybunału „Sprawiedliwości” w Strasburgu !

 8. overwatch cd key generator

  8 września 2017 at 22:51

  google bring me here. Thanks!

 9. baixar mass effect: andromeda gratis

  13 września 2017 at 15:01

  Hi, yahoo lead me here, keep up nice work.

 10. Good Morning, yahoo lead me here, keep up good work.

 11. Dewey

  19 września 2017 at 23:31

  I such as arrive for no cost live performance Tommorow JULY 02-2015 for 3 people today – and DECEMBER 2-2015 for 2 us citizens far too. Thank oneself Marianna

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra