Felieton

I gdzie tu sprawiedliwość?

To pytanie ciśnie się na usta po środowym wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu, który odrzucił wniosek Węgier o anulowanie jako bezprawnej rezolucji Unii Europejskiej o przymusowej relokacji muzułmańskich imigrantów w krajach członkowskich wspólnoty.

Należy zacząć od tego, że kiedy Angela Merkel i inni eurokraci zachęcali rzesze muzułmańskich imigrantów, aby ci przybywali do Europy, nie pytali o zdanie ani rządu Węgier, ani rządu Słowacji, ani tym bardziej polskiego. Kiedy okazało się, że nie wszyscy migranci są bogaci i wielu z nich nie założy zasobnych kont w niemieckich bankach, postanowiono się ich pozbyć, odsyłając do innych krajów wspólnoty. Co więcej, zaczęto zmuszać kraje członkowskie, które nie życzyły sobie ciemnoskórych nachodźców, aby ich przyjmowały w imię źle pojętej unijnej solidarności.

Ciekawe, jak by zareagowała niemiecka kanclerzyca, gdyby Węgry, czy Polska zaciągnęły w niemieckich bankach potężne długi i oświadczyły, że w imię unijnej solidarności Niemcy powinni je spłacać? Ta sytuacja od sytuacji zmuszania do przyjmowania zaproszonych przez Berlin tzw. uchodźców niewiele się różni i można ją określić jedynie jako jawną gangsterkę.

W sumie, im dłużej jesteśmy członkami UE, tym dłużej przyzwyczaja się nas do gangsterów w białych garniturach i to nie tylko banksterów, ale również i polityków, a nawet – jak dowodzi dzisiejszy wyrok Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu – sędziów.

Otwartym pozostaje pytanie, gdzie udać się z zażaleniem, skoro każda unijna instytucja pielęgnuje jawne bezprawie? Czy istnieje jakakolwiek instancja, do której można by się odwołać?

Otóż wydaje się, że jedyną metodą na poradzenie sobie z rozbojem dokonywanym w biały dzień i zupełnie jawnie przez eurokratów jest zawieszenie wpłacania składki członkowskiej w sytuacji, kiedy zechcą nałożyć na nas sankcje – a to po dzisiejszym wyroku jest jedynie kwestią czasu – oraz przeprowadzenie referendum odnośnie do opuszczenia chorych unijnych struktur.

Biorąc pod uwagę obecne uwarunkowania polityczne w zasadzie wszystkie państwa Europy Środkowej byłyby w stanie stworzyć alternatywę dla Unii Europejskiej, opartą o poszanowanie prawa, wolność i działającą na zdrowych zasadach. Wówczas zapewne mielibyśmy również do czynienia z imigracją, tyle że Niemców i Francuzów, których z ich własnych krajów wygna rozbisurmaniona muzułmańska dzicz z Afryki.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

225 komentarzy

225 Komentarzy

 1. frate

  6 września 2017 at 17:17

  unia sreuropejska zawsze będzie przeciwko Polsce, dopóki rządy będzie sprawował PIS!!! Jakby, była to zgenderowana Nowoczesna, a to co innego, to bo granty i pochwały z UE płynęły strumieniami!! Światowe lewactwo zawsze będzie przeciwko Polsce, dlatego musimy podjąć jedynie słuszną decyzje i wyjść z tego zdegenrowanego towarzystwa wzajemnej adoracji europedałów i żydów!!! Musimy to zrobić za wszelka cenę w trosce o los naszej Ojczyzny!!! Nie będzie euro-żydobrudas pluł Nam w twarz i dzieci nam germanił!!!

  • klioes vel pislamista

   6 września 2017 at 17:34

   10/10
   I im szybciej, tym lepiej.

   Ale tak się nie stanie… Opatrzność znowu wyznaczyła nam zadanie. (Znów mi się nie chcący rymło, pardon.) A tym zadaniem jest zablokowanie „domknięcia” komunistycznego projektu Unii.

   • klioes vel pislamista

    6 września 2017 at 18:18

    I jeszcze wierszyk sprzed 5 minut:


    Na śmierć Przemysława Wałęsy

    Zdaniem jego ojca (Bolka)
    Winna śmierci jest demolka:
    „Ta demolka pomówienia,
    Żem jest Bolkiem…” Te twierdzenia
    Błedne są i pełne zwidu;
    Syn nie spalił się ze wstydu!

  • hasni

   7 września 2017 at 07:35

   Niestety, nie jest to takie proste 🙁 ..
   „Polscy” „byznesmeni” i do cna skorumpowani „politycy” umoczeni są tak gruntownie (o co Niemcy i żydzi już zadbali przewidująco, od samego początku), że NIGDY do tego nie dopuszczą.. Poza tym, Polska jest ZNISZCZONA już przez Niemców (i Francuzów) tak dokumentnie, że po wycofaniu „Unii”, pozostaną już tylko zgliszcza..
   WSZYSTKO w Polsce wisi już tylko na Unii.. W Polsce nie ma już niczego polskiego..
   Całkowite uzależnienie. Odcięcie Unii, spowoduje totalną ZAPAŚĆ..
   Pół biedy, powiecie ?..
   Niestety. Polska, to NIE WĘGRY.
   Społeczeństwo polskie jest do cna ZDEMORALIZOWANE.
   i NIGDY nie podźwignie potwornego ciężaru odbudowy Kraju po zamknięciu jego granic nagle,
   tym bardziej, że w Polsce nie ma ORBANA,za którego plecami stoi WĘGIERSKA Razwiedka, która służy WĘGROM, a nie wszystkim dookoła, jak prostytutka, jak „polskie” służby żydoubeckie wszelkie, rozkradające Polskę na całego i niszczące Polaków na maksa…
   TAK to wygląda, więc nie pokrzykujmy sobie pochopnie, bo łapa już dawno w nocniku 🙁
   Pozostaje nam już tylko wybór pomiędzy dżumą, a cholerą. Czyli pomiędzy Niemcem, a ŻYDEM..
   A WYBORU dokona NIE „nawóz” dla Narodu Wybranego, czyli Polacy, lecz Panowie w City of London i w stosownym czasie zostanie nam to, za pomocą różnych teatrzyków dla Ludu, oznajmione… Czy będziemy w całości żydownią (Niemcami raczej nie), czy też Panowie się Polską PODZIELĄ…
   TAK to wygląda…Bo czasami sobie żartujemy…Ale nie róbmy sobie może jaj z pogrzebu…
   Żyda mam aktualnie u Koryta

 2. mj

  6 września 2017 at 17:24

  Można przyjąć do odrutowanego obozu, nauczyć języka polskiego, wiary katolickiej, historii Polski i historii chrześcijaństwa i po egzaminie pojedyńczo wypuszczać po ochrzczeniu jako chrześcijan chcących żyć w Polsce i Polskę budować. Jeśli coś zrobią przeciw Polsce to zostawić ludności wykonywanie sprawiedliwości.

  • klioes vel pislamista

   6 września 2017 at 17:35

   Nowe polskie obozy

   Maciej Pawlicki nie nosi mycki.
   (I powód jest to już homerycki,
   By kwestionować jego talenty!)
   Reżyser, strasznie na Niemców cięty,
   Pełen uprzedzeń (jak nic rasista!)
   Chce, aby Polska została czysta.

   Złośliwie pije do kanclerzyny,
   Że „solidarność by oblec w czyny,
   Trzeba obozy w Polsce zbudować
   I je przez Niemcy wyekwipować.
   Know-now, Frau Merkel oraz załogi
   Kiedy przyślecie w obozów progi?”

   (Nie poddał Polak się tolerazie
   I opór stawia twardy na razie.
   Nie dobrze!) W tekście swym (w tym skandalu!)
   Pisze, że szuka kto chce socjalu
   W Niemczech, bo został tam zaproszony.
   A „polski obóz” jest …wymyślony!

   Ach, gdyby poddać Polske w narkozę
   I tak zaszczepić jej idiotozę…
   Wkrótce efektem tej idiotozy
   Byłyby nowe, polskie obozy!
   Kto jednak tego dokonać zdoła,
   Gdy ludzie chodzą wciąż do kościoła?!

 3. Soroka

  6 września 2017 at 17:51

  Pani Anno! Materializm i sprawiedliwość, to sprzeczność!
  Materialiści to szataniści! Obecna UE jest organizmem wyznania szatanistycznego!

 4. Maciek

  6 września 2017 at 18:09

  No ale ,gdzie są te osławione „wartości europejskie” w ETS . Relokacje ,czy z podpuszczenia Niemiec wypędzenia , przepędzenia , nowa akcja „Wisła” na biednych muślinów ,co to chcą mieszkać w Reichu . Wywozić ich ,na „białe niedźwiedzie” , pod Białystok ,gdzie minister Sienkiewicz wytropił polskich faszystów ,wśród kibiców Jagi ,przecież to nieludzkie . A jak KE zacznie sobie uzurpować prawo do „relokowania” dowolnego obywatela ,kraju mającego nieszczęście należeć do tej UE ? Jak zapuka do mnie eurourzędnik o 6-tej rano z nakazem relokacji do muslim-town w Brukseli ,to chyba potraktuje go „kulturalnem słowem” 🙂

 5. Sebastian

  6 września 2017 at 18:41

  Problemem jest ze za islamizacja Europy stoją potężne pieniądze. Co my zwykli ludzie mozemy zrobic przeciw idealnie zaplanowanemu działaniu. Oni mają środki a my możemy co najwyżej komentarz naskrobac.

  • hasni

   7 września 2017 at 07:45

   Możemy na każdym kroku to zwalczać. Nawet – poprzez zabijanie urzędników, którzy „zapukają nam o 6 rano” – jak się obawia „maciek” powyżej 🙂
   Tak to robią narody jeszcze NIE wykastrowane, NAWET WŁOSI…Pytanie – NA ILE wykastrowani „europejsko” są..niedobitki Polaków ?..
   W Indiach, gdy Bill Gates im „humanitarnie” wymordował 65 tysięcy dzieci, za pomocą „szczepionki” przeciw Polio, Hindusi po prostu pozabijali szczepionkarzy 🙂
   I Bill Gates dał se siana 🙂
   Zero jakichkolwiek reperkusji, zero nagłośnienia, a już na pewno nie w „polskich” mediach 🙂 po prostu „nie było sprawy” 🙂
   Trzeba tak samo z „relokacją”, proste 🙂 Wtedy się odpierdolą :)Ale spoko ! W POLSCE to NIE GROZI.
   Niepotrzebnie tu gadamy o tym ! 🙂
   Polska jest dla ŻYDÓW, NIE dla ciapatych 🙂
   Polska MA swoich „relokowanych”.
   Z UKRAINY…Dlaczego w „Unii” ANI SŁOWA na TEN temat nie piśnie żaden Timmermanns ? 🙂
   Ani żadna swołocz o czerwonych usteczkach, nazwiskiem Schulz ? 🙂
   DLACZEGO NIGDZIE ANI SŁOWA o UKRAIŃCACH w Polsce, których procentowo jest bez porównania WIĘCEJ na terenie 30 rzekomo-milionowej Polski (2 miliony, czy może już TRZY ?..),
   w porównaniu do miliona ciapatych na terenie 80 milionowych Niemiec ? 🙂
   Przecież TEŻ mamy swoich UCHODŹCÓW, w dodatku PRAWDZIWYCH, bo z rozpieprzonej wojną UKRAINY pod żydowskim butem ?.. I z niemieckim błogosławieństwem ? 🙂
   TO jest temat.
   A NIE ciapate do Polski, które I TAK w Polsce nie zostaną ani minuty 🙂

   • Maciek

    7 września 2017 at 08:47

    No tak , musliny i Ukraińcy ,sposób w który do tych spraw podchodzi UE jest TAK SKRAJNIE NIESPRAWIEDLIWY ,NIEPRAWORZĄDNY ,Z PODWÓJNYMI STANDARDAMI,DYSKRYMINACYJNY , Z TIMMERMANSA ,VERHOFSHTADA SCHULTZA WRĘCZ KIPI KSENOFOBIA WOBEC POLSKI. Jeśli weźmiemy pod uwagę przyjęcie na terytorium państwa ,osób nie będących obywatelami danego kraju . By być tak precyzyjnym .

    • Maciek

     7 września 2017 at 09:10

     Jeśli już tak Polska jest obserwowana , oceniana ,sądzona ,prowokowana ,to może warto zwrócić uwagę na belką ,bo ta drzazga chyba nie jest taka wielka ,albo się mylę .

 6. abc

  6 września 2017 at 19:56

  Trybunał Sprawiedliwości UE?
  Przecież to nic innego jak „sędziowie we własnej sprawie” – jakiego innego orzeczenia można się było spodziewać w takiej sytuacji?

  • hasni

   7 września 2017 at 07:52

   Nie warto się tym w ogóle przejmować.
   Niemcy sobie mogą groźnie pokiwać palcem w bucie (S.Michalkiewicz).
   Są wściekli, bo sporo zainwestowali w ZNISZCZENIE GOSPODARCZE Polski i już – już witali się z gąską w kurniku… A tu taka siurpryza 🙂 Przyszedł ŻYD, z Trumpem na fasadzie, posadzili żydowski PiS na fasadzie – i Niemcy mogą sobie już tylko szczekać zza Odry…
   Więc SPOKOJNIE 🙂
   Z tym, że zarówno jedni, jak i drudzy – mają jeden wspólny interes: – WYKOŃCZYĆ POLAKÓW…
   Jednego jestem ciekaw: – pod CZYJĄ komendą znajduje się BANDEROWNIA, już umocniona (i uzbrojona !!!!..) na terenie Polski ????…
   Duduś chce odwołać Macierewicza…
   Moja tego nie rozumieć. Moja mieć za mała głowa. Koń mieć większa głowa…

 7. Nieskurwiony

  7 września 2017 at 09:54

  Nie wiedziałaś głupia cipo że Merkel ma w Trybunale sędziów na telefon ?
  Taką głupią cipą jesteś ze wierzysz w to pierdolenie o demokracji ?
  Wykorzystaj to głupia cipo i każ kurwom europoselskim Julii Piterze i Róży Thun przyjąć po 10-ciu gości pod swój dach ! Bo zaprosiłaś do siebie stu znajomych a nie masz ich gdzie przyjąć bo masz kawalerkę ! A jak kurwy odmówią zaskarż je do Trybunału „Sprawiedliwości” w Strasburgu !

 8. overwatch cd key generator

  8 września 2017 at 22:51

  google bring me here. Thanks!

 9. baixar mass effect: andromeda gratis

  13 września 2017 at 15:01

  Hi, yahoo lead me here, keep up nice work.

 10. Good Morning, yahoo lead me here, keep up good work.

 11. Dewey

  19 września 2017 at 23:31

  I such as arrive for no cost live performance Tommorow JULY 02-2015 for 3 people today – and DECEMBER 2-2015 for 2 us citizens far too. Thank oneself Marianna

 12. cleanmymac 3 keygen

  22 września 2017 at 16:03

  Great, bing took me stright here. thanks btw for info. Cheers!

 13. players unknown battleground aimbot

  25 września 2017 at 16:37

  Great, bing took me stright here. thanks btw for post. Cheers!

 14. suba buba

  26 września 2017 at 11:51

  kh6AVe Major thanks for the blog.Really thank you! Keep writing.

 15. trekking specialists in pokhara

  29 września 2017 at 16:17

  Im grateful for the blog post.Really looking forward to read more. Keep writing.

 16. Micheal Kirnon

  29 września 2017 at 18:10

  Hi, yahoo lead me here, keep up great work.

 17. best instagram bot

  29 września 2017 at 23:29

  Shop The Gateway Dining, Entertainment and Shopping Salt Lake City, Utah The Gateway Introduces MeLikey

 18. HaroLiavaife

  30 września 2017 at 11:55

  Buy Effexor Online cialis Priligy San Pablo Buy Xenical 120mg Online Safely Alternativa Alla Crema Di Propecia

 19. Nursing scarf

  2 października 2017 at 11:30

  Perfectly composed content material , regards for entropy.

 20. Booster seat cover

  2 października 2017 at 18:02

  Useful information. Fortunate me I discovered your site

 21. to learn more

  2 października 2017 at 19:32

  pretty practical material, overall I feel this is worthy of a bookmark, thanks

 22. click here

  3 października 2017 at 10:36

  I really liked your article.Much thanks again. Much obliged.

 23. for more information

  3 października 2017 at 13:11

  Your web site provided us with valuable info to

 24. HaroLiavaife

  4 października 2017 at 01:06

  Buy Cipmox cialis En Ligne Priligy Generique

 25. to read more

  4 października 2017 at 14:07

  Thanks, I have recently been searching for facts about this subject for ages and yours is the best I ave found so far.

 26. consigned by design

  4 października 2017 at 14:52

  This is a topic which is near to my heart Take care! Where are your contact details though?

 27. shkola parikmaherov

  4 października 2017 at 19:13

  Really appreciate you sharing this article.Thanks Again. Want more.

 28. iPad cases

  4 października 2017 at 21:26

  I truly appreciate this article post.Really looking forward to read more. Keep writing.

 29. platinum blonde hair extensions

  4 października 2017 at 23:40

  Pretty! This was an incredibly wonderful post. Thanks for supplying this info.

 30. buy weed near me

  5 października 2017 at 04:06

  Your style is really unique compared to other people I have read stuff from. Thank you for posting when you ave got the opportunity, Guess I all just bookmark this blog.

 31. quick profit

  5 października 2017 at 06:20

  Im grateful for the article.Much thanks again. Really Cool.

 32. Vancouver Dispensary

  5 października 2017 at 08:36

  Simply a smiling visitor here to share the love (:, btw great pattern.

 33. incalzire in pardoseala electrica consum

  6 października 2017 at 07:12

  Valuable info. Lucky me I found your web site by accident, and I am shocked why this accident did not happened earlier! I bookmarked it.

 34. visit website

  6 października 2017 at 09:14

  There as certainly a great deal to learn about this issue. I love all the points you made.

 35. HaroLiavaife

  6 października 2017 at 11:47

  Cytotec Vaginal Side Effects viagra Cost Of Levitra 20mg Cephalexin And Marijuana Amoxicillin 500 Mg For Sale

 36. Book fotografico Milano

  6 października 2017 at 14:15

  Normally I do not learn article on blogs, however I would like to say that this write-up very compelled me to try and do so! Your writing taste has been amazed me. Thank you, quite great article.

 37. 1kdailyprofit.de/

  7 października 2017 at 03:41

  It as not that I want to copy your web-site, but I really like the style. Could you let me know which style are you using? Or was it custom made?

 38. top 10 app development companies toronto

  7 października 2017 at 10:27

  Really appreciate you sharing this post.Really thank you! Cool.

 39. Cristin

  8 października 2017 at 01:11

  Regards for all your efforts that you have put in this. very interesting info.

 40. Lashonda

  8 października 2017 at 03:26

  Wow, what a video it is! Really fastidious quality video, the lesson given in this video is actually informative.

 41. Pearle

  8 października 2017 at 05:44

  This is very interesting, You are a very skilled blogger. I ave joined your feed and look forward to seeking more of your great post. Also, I have shared your site in my social networks!

 42. Nike Deadlift Shoes

  8 października 2017 at 10:25

  My brother recommended I might like this website. He was totally right. This post actually made my day. You cann at imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

 43. nicole junkermann

  8 października 2017 at 19:47

  Woah! I am really enjoying the template/theme of this blog. It as simple, yet effective.

 44. Obat Penyubur Kandungan Femara

  9 października 2017 at 00:24

  Very informative blog article.Really looking forward to read more. Awesome.

 45. for more details

  9 października 2017 at 09:55

  very nice publish, i certainly love this web site, carry on it

 46. 7g quarter oz $75

  9 października 2017 at 14:19

  There is certainly a lot to learn about this subject. I like all of the points you have made.

 47. womens message board

  9 października 2017 at 19:39

  Your style is really unique compared to other people I ave read stuff from. Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I will just book mark this site.

 48. tnpsc group 4 apply online 2017

  9 października 2017 at 23:35

  Simply wish to say your article is as astonishing.

 49. vps switzerland

  10 października 2017 at 07:40

  Pretty! This has been an extremely wonderful post. Thank you for supplying these details.

 50. how to fix mbr windows 7

  10 października 2017 at 09:08

  good posts,the good article haha!the free key :HFCAE12UCKS3230313731303132QYGMWEMMUCKSAIQYMJFCF,download free pc cleaner now ,speed up your pc 500%
  how to fix mbr windows 7 http://www.airysoftware.com/info/how-to-fix-mbr-windows-7.htm

 51. 3d house design online services

  10 października 2017 at 11:53

  This is really interesting, You are a very skilled blogger. I ave joined your rss feed and look forward to seeking more of your excellent post. Also, I have shared your web site in my social networks!

 52. to learn more

  10 października 2017 at 13:43

  Seriously.. thank you for starting this up. This web site is one thing that as needed on the web, someone with some originality! Here is my weblog useful reference

 53. to learn more

  10 października 2017 at 15:07

  I truly appreciate this post. I ave been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You ave made my day! Thanks again.

 54. click here

  10 października 2017 at 16:29

  Ita??a?аАа’аАТ‚аЂ s actually a great and helpful piece of info. I am satisfied that you simply shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 55. Mac OS Free

  11 października 2017 at 02:55

  Good, this is what I was browsing for in yahoo

 56. for more information

  11 października 2017 at 09:31

  This article regarding SEO gives clear idea designed for new SEO people that how to do SEO, thus keep it up. Pleasant job

 57. for more information

  11 października 2017 at 10:55

  Please reply back as I’m trying to create my very own website and want to know where you got this from or just what the

 58. Happy New Year 2018 Messages

  11 października 2017 at 11:49

  Piece of writing writing is also a fun, if you know after that you can write if not it is difficult to write.

 59. for more information

  11 października 2017 at 12:17

  I?ve learn a few just right stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I wonder how so much attempt you put to make this kind of excellent informative website.

 60. to read more

  11 października 2017 at 13:38

  Some times its a pain in the ass to read what blog owners wrote but this web site is real user friendly!

 61. cannabis marketing

  11 października 2017 at 15:00

  Vi ringrazio, considero che quello che ho letto sia ottimo

 62. HaroLiavaife

  11 października 2017 at 21:33

  Cialis Ou Son Generique Amoxicillin And Death In Cats viagra cialis Buying Levitra No Prescription

 63. premium wholesale cigars

  12 października 2017 at 07:46

  You have mentioned very interesting details ! ps decent internet site. I didn at attend the funeral, but I sent a nice letter saying that I approved of it. by Mark Twain.

 64. best binary option

  13 października 2017 at 21:40

  I understand this is off subject nevertheless I just wanted to

 65. HaroLiavaife

  13 października 2017 at 23:32

  Cialis Original Wirkung Propecia Online Us viagra Propecia Firenze Prix Xenical En Suisse Cheap Cheap Viagra

 66. Fitness center

  14 października 2017 at 10:00

  This is a very good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Simple but very accurate info Many thanks for sharing this one. A must read post!

 67. HaroLiavaife

  14 października 2017 at 18:01

  Antibiotics Used For Gum Infections Amoxicillin Kamagra En Ligne Limoges Amoxicillin 400mg Suspension Dose For Children buy levitra de como y celisborrar x Kamagra Express Versand

 68. leather designer sofa

  16 października 2017 at 11:11

  It will never feature large degrees of filler information, or even lengthy explanations.

 69. vintage shoes

  16 października 2017 at 13:16

  to assist with Search Engine Optimization? I am trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I am not seeing very good results.

 70. visit website

  16 października 2017 at 14:42

  Looking forward to reading more. Great blog article. Awesome.

 71. kiteboarding school squamish

  16 października 2017 at 23:22

  I think this is a real great blog.Really thank you! Really Great.

 72. How To Lose 10 Pounds In A Week Without Exercise

  17 października 2017 at 07:29

  You are my aspiration, I have few blogs and very sporadically run out from post. Fiat justitia et pereat mundus.Let justice be done, though the world perish. by Ferdinand I.

 73. script multiply freebitcoin txt

  17 października 2017 at 15:53

  Awesome, this is what I was searching for in yahoo

 74. Nursing cover

  17 października 2017 at 19:46

  Thank you for discovering the time to line all of this out for people today like us. This specific short article was fairly valuable in my opinion.

 75. HaroLiavaife

  18 października 2017 at 03:34

  Pharmacie Online Viagra Discount Buy Cytotec Buy 25mg Viagra Online online pharmacy Cialis 28 Compresse Da 5 Mg Viagra Sans Ordonance

 76. Infant car seat canopy

  18 października 2017 at 04:43

  Im obliged for the post.Really thank you! Great.

 77. buy youtube views

  18 października 2017 at 15:00

  Well I truly liked reading it. This tip provided by you is very useful for proper planning.

 78. mini specialist perth

  18 października 2017 at 20:55

  wow, awesome blog post.Really thank you! Fantastic.

 79. landscaping renovation perth

  18 października 2017 at 22:17

  This website is known as a stroll-by way of for the entire data you wished about this and didn?t know who to ask. Glimpse right here, and also you?ll positively uncover it.

 80. دانلود فیلم نهنگ عنبر 2

  19 października 2017 at 05:01

  web explorer, may test this? IE nonetheless is the marketplace chief and a big component

 81. iptv playlist

  19 października 2017 at 09:11

  Very fantastic info can be found on website.

 82. HarryAndLouise's Website

  19 października 2017 at 17:23

  I relish, cause I discovered exactly what I was looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

 83. event marketing singapore

  20 października 2017 at 10:00

  to check it out. I am definitely loving the

 84. Pingback: obat gejala kutil kelamin

 85. Freezeland Indica Shatter by Phyto Extractions

  22 października 2017 at 09:40

  This webpage doesn at show up appropriately on my droid you may want to try and repair that

 86. guru private jakarta barat

  23 października 2017 at 20:05

  Spot on with this write-up, I really think this amazing site needs much

 87. Kalyan chart

  23 października 2017 at 22:07

  This is one awesome article post.Really thank you! Will read on…

 88. MacBook Air Repair in dubai

  24 października 2017 at 01:11

  You made some clear points there. I did a search on the issue and found most persons will approve with your blog.

 89. I cannot thank you enough for the article post.Really looking forward to read more. Really Great.

 90. software laundry bee accounting

  24 października 2017 at 06:19

  Regardless, I am definitely delighted I discovered it and I all be bookmarking it and

 91. for more info

  24 października 2017 at 12:45

  Wow, great article.Thanks Again. Fantastic.

 92. Monopoly Casino

  24 października 2017 at 14:22

  or understanding more. Thanks for wonderful information I was looking for this information for my mission.

 93. HaroLiavaife

  24 października 2017 at 21:36

  How To Buy Diclofenac Gel Acheter Du Viagra En Andorre Cialis Drogue buy viagra Secure Progesterone Ups Price On Line

 94. khasiat brokoli untuk penyakit herpes

  25 października 2017 at 01:42

  Link exchange is nothing else but it iѕ simply placing tһе оther person’s website link ⲟn your paɡe at
  ɑppropriate place and otһer person wіll aⅼso
  dⲟ sɑme ffor you.

 95. Twitter Kantor

  25 października 2017 at 11:01

  useful info with us. Please stay us up to date

 96. 医師 転職研究所

  26 października 2017 at 00:55

  Thanks a lot for the post.Much thanks again. Want more.

 97. Pingback: medis

 98. unique business cards uk

  26 października 2017 at 10:39

  Wow, awesome weblog structure! How long have you ever been running a blog for? you make blogging look easy. The entire look of your web site is great, let alone the content!

 99. birmingham escort

  26 października 2017 at 13:09

  Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this write-up and the rest of the site is really good.

 100. TSX Today

  26 października 2017 at 21:17

  This page truly has all the info I wanted concerning this subject and didn at know who to ask.

 101. this website

  26 października 2017 at 21:55

  Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this write-up and the rest of the website is also really good.

 102. best invisible dog fence

  26 października 2017 at 23:21

  The Best Supplements for Men To Take Your Regime Including to my diet regime has given a boost to my fitness routine

 103. important source

  27 października 2017 at 04:31

  when i was when i was still a kid, i was already very interested in business and business investments that is why i took a business course**

 104. Lee

  27 października 2017 at 06:56

  I thought it was going to be some boring old post, but it really compensated for my time. I will publish a link to this page on my blog. I am confident my visitors will find that really useful

 105. free moving boxes vancouver bc

  27 października 2017 at 14:20

  Major thanks for the article post.Really thank you!

 106. Dispensary

  27 października 2017 at 21:36

  Your site provided us with valuable info to work on. You ave done a

 107. help people

  28 października 2017 at 02:27

  There is noticeably a bundle to know about this. I feel you made some good points in features also.

 108. internet background check

  28 października 2017 at 04:57

  Very informative post.Really thank you! Fantastic.

 109. ass fuck

  28 października 2017 at 07:31

  When some one searches for his vital thing, so he/she needs to be available that in detail, therefore that thing is maintained over here.

 110. Pingback: ayam

 111. disposable coveralls

  29 października 2017 at 13:08

  like they are coming from brain dead visitors?

 112. search engine optimization facebook

  29 października 2017 at 18:13

  I visited various websites but the audio feature for audio songs current at

 113. want to see your home on this web site?

  29 października 2017 at 20:44

  This blog is without a doubt educating as well as factual. I have picked up a lot of interesting stuff out of this amazing blog. I ad love to return again soon. Cheers!

 114. Food

  29 października 2017 at 21:23

  Im thankful for the blog.Thanks Again. Much obliged.

 115. liberia costa rica real estate for sale

  30 października 2017 at 01:45

  I see something genuinely special in this internet site.

 116. heka oils

  30 października 2017 at 04:16

  very nice post, i actually love this website, keep on it

 117. silver stem

  30 października 2017 at 11:46

  I think this is a real great article.Thanks Again. Keep writing.

 118. Judi Online

  30 października 2017 at 14:48

  if so then you will without doubt get good know-how. Here is my web blog; Led Lights

 119. Pingback: obat jengger ayam di anus

 120. weed

  30 października 2017 at 16:40

  Very informative blog article.Really looking forward to read more. Great.

 121. Buy YouTube subscribers

  30 października 2017 at 17:52

  Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to find somebody with some original thoughts on this subject.

 122. click here

  30 października 2017 at 19:25

  You have made some really good points there. I looked on the net for additional information about the issue and found most individuals will go along with your views on this site.

 123. dispensary marketing

  30 października 2017 at 23:57

  Thank you a lot for sharing this with all folks you actually understand what you are talking about!

 124. more details

  31 października 2017 at 01:26

  I think other web site proprietors should take this site as an model, very clean and excellent user friendly style and design, let alone the content. You are an expert in this topic!

 125. cannabis dispensary vancouver

  31 października 2017 at 07:24

  My brother recommended I might like this web site. He was entirely right. This post actually made my day. You can not imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!

 126. HaroLiavaife

  31 października 2017 at 10:55

  Cialis Gefahrlich Viagra Generico Cialis viagra Yp Health Care Viagra

 127. for more info

  31 października 2017 at 14:12

  Your article Desert | trekking-voyage.com write very well, thank you share!

 128. Yaramaz TV

  31 października 2017 at 14:53

  Really informative blog.Much thanks again. Will read on

 129. dash cheats }

  1 listopada 2017 at 06:51

  This is nice!

 130. skinny bonny

  1 listopada 2017 at 13:26

  Well I definitely enjoyed studying it. This post procured by you is very constructive for correct planning.

 131. gclub

  1 listopada 2017 at 14:56

  I\ ave been looking for something that does all those things you just mentioned. Can you recommend a good one?

 132. Juegos Friv

  1 listopada 2017 at 16:27

  Your means of explaining the whole thing in this post is truly nice, all be able to effortlessly understand it, Thanks a lot.

 133. This particular blog is without a doubt cool and also informative. I have picked up a lot of handy tips out of it. I ad love to go back again and again. Thanks a bunch!

 134. http://www.justbingosites.co.uk/

  2 listopada 2017 at 08:03

  This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives in-depth information. Thanks for this nice article.

 135. inspirational books

  2 listopada 2017 at 10:15

  It?s actually a nice and useful piece of information. I am glad that you simply shared this useful information with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

 136. Pingback: pengobatan kutil kelamin di rumah

 137. attitude store

  4 listopada 2017 at 20:52

  Touche. Solid arguments. Keep up the good spirit.

 138. TSX

  5 listopada 2017 at 00:05

  MARC BY MARC JACOBS ????? Drop Protesting and complaining And Commence your own personal men Project Alternatively

 139. پنجره

  5 listopada 2017 at 00:15

  This is one awesome blog article.Really thank you! Keep writing.

 140. mountain bike blog

  5 listopada 2017 at 02:34

  I think this is a real great blog article.Really looking forward to read more. Really Great.

 141. Dublin Physiotherapy

  5 listopada 2017 at 02:45

  Stunning story there. What occurred after? Take care!

 142. It as not that I would like to copy your website, excluding I in fact like the explain. Possibly will you discern me which design are you using? Or was it custom made?

 143. commercial tenant credit report

  5 listopada 2017 at 07:47

  Music began playing when I opened up this web page, so annoying!

 144. christian t-shirt company

  5 listopada 2017 at 10:16

  Very good article. I certainly love this site. Stick with it!

 145. energy tablet

  5 listopada 2017 at 12:27

  Really enjoyed this article post.Much thanks again. Great.

 146. awesome christian t-shirts

  5 listopada 2017 at 12:47

  or tips. Perhaps you can write subsequent articles

 147. People News

  5 listopada 2017 at 14:57

  Usually I do not read article on blogs, however I would like to say that this write-up very pressured me to try and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, quite great post.

 148. vancouver seo

  5 listopada 2017 at 16:07

  Thanks for sharing, this is a fantastic post.Really thank you! Cool.

 149. laurel MD furniture movers

  5 listopada 2017 at 18:41

  Major thanks for the blog.Really looking forward to read more. Keep writing.

 150. His Secret Obsession Reviews

  5 listopada 2017 at 21:16

  Enjoyed every bit of your article post. Much obliged.

 151. KITEBOARDING SCHOOL SQUAMISH

  5 listopada 2017 at 23:54

  Im obliged for the blog article. Cool.

 152. orange county wedding photographer

  6 listopada 2017 at 09:24

  Major thankies for the post.Really looking forward to read more. Awesome.

 153. for more information

  6 listopada 2017 at 10:57

  Wow! Thank you! I continuously needed to write on my blog something like that. Can I take a part of your post to my site?

 154. Pingback: Obat Bab Keras Alami

 155. Pingback: Obat Kutil Belut

 156. for more info

  7 listopada 2017 at 11:39

  Im obliged for the article post. Fantastic.

 157. Pingback: apakah

 158. www.clenbuterolsteroid.net/cycle

  7 listopada 2017 at 15:35

  Isabel Marant Sneakers Pas Cher аАа’аАТ‚б‚Т€Тœ

 159. clenbuterolsteroid.net/for-sale/

  7 listopada 2017 at 16:28

  Im obliged for the blog.Really thank you! Fantastic.

 160. www.clenbuterolsteroid.net/side-effects

  7 listopada 2017 at 18:15

  Thanks again for the article.Really thank you! Awesome.

 161. http://www.oxandrolonesteroid.com/cycle/

  7 listopada 2017 at 20:03

  Very neat blog post.Really thank you! Much obliged.

 162. best free classified ad sites

  7 listopada 2017 at 21:48

  Usually I do not read article on blogs, however I would like to say that this write-up very pressured me to try and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, quite great post.

 163. 犀利士藥局

  8 listopada 2017 at 00:20

  Say, you got a nice blog article.Really thank you! Awesome. ventolin

 164. karaj

  8 listopada 2017 at 02:25

  I think this is a real great article.Really thank you! Much obliged.

 165. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Tulungagung}

 166. tuteur

  8 listopada 2017 at 12:25

  Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this article plus the rest of the website is very good.

 167. for more info

  8 listopada 2017 at 13:58

  Wow, that as what I was seeking for, what a stuff! present here at this blog, thanks admin of this site.

 168. click here

  8 listopada 2017 at 15:30

  Wow! Thank you! I constantly wanted to write on my website something like that. Can I take a portion of your post to my blog?

 169. Pingback: Jual Obat Wasir Dan Ambeien di Indramayu

 170. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Di Dumai

 171. Pingback: cara mengatasi kutil pada kelamin pria

 172. Pingback: Biaya Operasi Laser Kondiloma

 173. cannabidiol drug interactions

  9 listopada 2017 at 12:24

  Very informative blog.Thanks Again. Fantastic.

 174. Pingback: Obat Sipilis Di Batam

 175. Pingback: Obat Sipilis Di Solo

 176. this website

  10 listopada 2017 at 10:21

  konw ohw keyouo of ohw tiow. kookt kikw e ohwmw I am uting.

 177. Pingback: http://gossiprx.com/lady-gaga-puts-on-risque-performance-in-amsterdam/

 178. Pingback: kemaluan

 179. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Teluk Wondama

 180. seo vancouver

  11 listopada 2017 at 01:16

  Looking forward to reading more. Great post.Really looking forward to read more. Want more.

 181. Pingback: beli obat kutil kelamin diKalimantan Barat ampuh

 182. aipl new launch

  11 listopada 2017 at 03:49

  Some times its a pain in the ass to read what blog owners wrote but this web site is real user friendly!

 183. Pingback: Nama Penyakit Kutil Kelamin

 184. Nursing cover

  11 listopada 2017 at 17:04

  A round of applause for your article post.Really thank you! Want more.

 185. huong dan web an quach

  11 listopada 2017 at 19:29

  Im obliged for the blog article.Really looking forward to read more. Really Great.

 186. nikon camera dealer pune

  11 listopada 2017 at 22:02

  Informative and precise Its hard to find informative and precise information but here I noted

 187. stretchy car seat canopy

  11 listopada 2017 at 22:42

  Great blog.Much thanks again.

 188. Penang freelance model

  12 listopada 2017 at 00:37

  Some truly great posts on this site, appreciate it for contribution.

 189. Pingback: obat kutil pada buah zakar

 190. download bokep indo 3gp

  12 listopada 2017 at 10:52

  Very wonderful information can be found on weblog.

 191. women jacket

  12 listopada 2017 at 11:52

  please take a look at the web pages we comply with, such as this one, as it represents our picks from the web

 192. electrician perth

  12 listopada 2017 at 13:58

  Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts and I am waiting for your next write ups thank you once again.

 193. Age Calculator

  12 listopada 2017 at 14:29

  You got a very good website, Glad I observed it through yahoo.

 194. Pingback: Apa Itu Infeksi Hpv

 195. muabaohiemnhanthototnhat

  13 listopada 2017 at 12:02

  Very neat article post.Really looking forward to read more.

 196. drawing animation

  13 listopada 2017 at 17:09

  Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this article and also the rest of the site is also really good.

 197. uber promo codes for existing users

  14 listopada 2017 at 03:21

  I really liked your blog.Really thank you! Keep writing.

 198. uber promo code

  14 listopada 2017 at 05:54

  This is my first time go to see at here and i am really pleassant to read all at one place.

 199. for more info

  14 listopada 2017 at 10:06

  Im grateful for the blog.Thanks Again. Much obliged.

 200. Weed Near Me

  14 listopada 2017 at 13:04

  Im thankful for the blog article.Thanks Again. Cool.

 201. Pingback: jual obat kutil kelamin

 202. studyflow

  14 listopada 2017 at 21:12

  pretty handy material, overall I consider this is worthy of a bookmark, thanks

 203. Model Papers

  14 listopada 2017 at 22:43

  Wow! Thank you! I permanently needed to write on my site something like that. Can I take a part of your post to my website?

 204. Bihar 12th Model Papers 2018

  15 listopada 2017 at 00:12

  You made some good points there. I looked on the internet for the issue and found most guys will go along with with your blog.

 205. seo vancouver

  15 listopada 2017 at 03:25

  My partner and I stumbled over here by a different page and thought I might as well check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to looking into your web page yet again.

 206. vin decoder year e

  15 listopada 2017 at 08:31

  Thanks for sharing, this is a fantastic blog.Thanks Again. Great.

 207. Free slots

  15 listopada 2017 at 11:51

  Perfect work you have done, this website is really cool with superb information.

 208. this website

  15 listopada 2017 at 13:21

  Really enjoyed this article.Much thanks again. Really Great.

 209. anal pussy rape

  15 listopada 2017 at 22:25

  Looking around I like to look in various places on the internet, often I will go to Digg and follow thru

 210. Pingback: http://www.lazada.co.id/54792359.html

 211. viagra

  16 listopada 2017 at 00:06

  light bulbs are good for lighting the home but stay away from incandescent lamps simply because they produce so substantially heat

 212. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Di Indonesia

 213. Pingback: Di Bekasi}

 214. It’s actually very difficult in this active life to listen news on TV, so I just use the web for that purpose, and obtain the latest news.

 215. Pingback: obat kutil kelamin di bandung

 216. Pingback: untuk

 217. Pingback: daerah

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra