Polskość

I gdzie tu sprawiedliwość?

To pytanie ciśnie się na usta po środowym wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu, który odrzucił wniosek Węgier o anulowanie jako bezprawnej rezolucji Unii Europejskiej o przymusowej relokacji muzułmańskich imigrantów w krajach członkowskich wspólnoty.

Należy zacząć od tego, że kiedy Angela Merkel i inni eurokraci zachęcali rzesze muzułmańskich imigrantów, aby ci przybywali do Europy, nie pytali o zdanie ani rządu Węgier, ani rządu Słowacji, ani tym bardziej polskiego. Kiedy okazało się, że nie wszyscy migranci są bogaci i wielu z nich nie założy zasobnych kont w niemieckich bankach, postanowiono się ich pozbyć, odsyłając do innych krajów wspólnoty. Co więcej, zaczęto zmuszać kraje członkowskie, które nie życzyły sobie ciemnoskórych nachodźców, aby ich przyjmowały w imię źle pojętej unijnej solidarności.

Ciekawe, jak by zareagowała niemiecka kanclerzyca, gdyby Węgry, czy Polska zaciągnęły w niemieckich bankach potężne długi i oświadczyły, że w imię unijnej solidarności Niemcy powinni je spłacać? Ta sytuacja od sytuacji zmuszania do przyjmowania zaproszonych przez Berlin tzw. uchodźców niewiele się różni i można ją określić jedynie jako jawną gangsterkę.

W sumie, im dłużej jesteśmy członkami UE, tym dłużej przyzwyczaja się nas do gangsterów w białych garniturach i to nie tylko banksterów, ale również i polityków, a nawet – jak dowodzi dzisiejszy wyrok Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu – sędziów.

Otwartym pozostaje pytanie, gdzie udać się z zażaleniem, skoro każda unijna instytucja pielęgnuje jawne bezprawie? Czy istnieje jakakolwiek instancja, do której można by się odwołać?

Otóż wydaje się, że jedyną metodą na poradzenie sobie z rozbojem dokonywanym w biały dzień i zupełnie jawnie przez eurokratów jest zawieszenie wpłacania składki członkowskiej w sytuacji, kiedy zechcą nałożyć na nas sankcje – a to po dzisiejszym wyroku jest jedynie kwestią czasu – oraz przeprowadzenie referendum odnośnie do opuszczenia chorych unijnych struktur.

Biorąc pod uwagę obecne uwarunkowania polityczne w zasadzie wszystkie państwa Europy Środkowej byłyby w stanie stworzyć alternatywę dla Unii Europejskiej, opartą o poszanowanie prawa, wolność i działającą na zdrowych zasadach. Wówczas zapewne mielibyśmy również do czynienia z imigracją, tyle że Niemców i Francuzów, których z ich własnych krajów wygna rozbisurmaniona muzułmańska dzicz z Afryki.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Pingback: pengobatan kutil kelamin di rumah

 2. Pingback: Obat Bab Keras Alami

 3. Pingback: Obat Kutil Belut

 4. Pingback: Biaya Operasi Laser Kondiloma

 5. Pingback: http://gossiprx.com/lady-gaga-puts-on-risque-performance-in-amsterdam/

 6. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Teluk Wondama

 7. Pingback: beli obat kutil kelamin diKalimantan Barat ampuh

 8. Pingback: Nama Penyakit Kutil Kelamin

 9. Pingback: obat kutil pada buah zakar

 10. Pingback: Apa Itu Infeksi Hpv

 11. Pingback: obat kutil kelamin yang aman untuk ibu hamil

 12. Pingback: Obat Perontok Kutil Kelamin

 13. Pingback: nyeri saat kencing pada pria

 14. Pingback: Obat Kutil Di Kulit

 15. Pingback: kencing bernanah pada pria

 16. Pingback: Cara Menghilangkan Kutil Kelamin Alami

 17. Pingback: Obat Kutil Kelamin Di Semarang

 18. Pingback: cara menghilangkan kutil di kulit di Bali

 19. Pingback: obat medis hpv

 20. Pingback: obat ambeien tradisional untuk ibu hamil

 21. Pingback: obat kanker tulang

 22. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Manokwari Selatan}

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra