Z kraju

Muzułmańscy imigranci w naczepie TIR-a przekroczyli polską granicę

Bieszczadzki OSG

Kiedy 4 września około północy kierowca TIR-a jadącego z Serbii, który zatrzymał się na parkingu w miejscowości Wyżne (gmina Czudec), usłyszał odgłosy dochodzące z naczepy jego pojazdu. Natychmiast powiadomił Policję. Na miejsce postoju przyjechali również funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka i Krajowej Administracji Skarbowej z Rzeszowa, ponieważ TIR posiadał nienaruszone plomby celne.

Po otwarciu naczepy okazało się, że wewnątrz – między paletami z winem – znajdują się dwaj młodzi mężczyźni. Funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że mężczyźni to 19-letni obywatele Afganistanu, którzy bez wiedzy kierowcy, jeszcze na terytorium Serbii, ukryli się w naczepie ciężarówki przewożącej wino. Celem ich podróży miały być Niemcy. Afgańczycy nie posiadali dokumentów ani pieniędzy.

Obecnie prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności przekroczenia granicy przez cudzoziemców. Trwa też procedura mająca na celu umieszczenie nielegalnych migrantów w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców.

Źródło: SG

Fot. Bieszczadzki OSG

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Hiena

  7 września 2017 at 20:38

  Ale mi artykuł

 2. Stanisław Motycki (von Habsburg - Lothringen)

  8 września 2017 at 09:15

  Nienaruszone plomby celne a w środku naczepy ludzie. To chyba nie ludzie lecz istoty nie z ziemi. PISZESZ TAKIE BZDURY

 3. Robert

  9 września 2017 at 20:04

  Biedaki,za długi postój i zonk.To Polska a nie ziemia obiecana w talmudzie przez tajmudzystów z mośwsadu,Reich

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra