PRAWY.TV

Niemiecki ksiądz o dramacie ludzi poddawanych genderyzacji

Determinacja z jaką promowana jest coraz częściej ideologia gender sprowokowała Elżbietę Lachman do niecodziennego wyjazdu. Poznanianka jest głosem wielu rodzin. To m.in. wiceprzewodnicząca miejskiej Rady Rodziny Dużej, członek Rady Rodziny przy Wojewodzie Wielkopolskim i pomysłodawczyni programu „Lobby dla Rodziny”.

Zaintrygowało ją to, że feministki i aktywiści gejowscy coraz częściej mówią o edukacji seksualnej skierowanej już do dzieci w przedszkolach. Jeden z jej synów ma cztery lata. Sześcioletnia córka jest w zerówce. Chciała się dowiedzieć, co przedstawiciele ideologii gender chcą przekazać przedszkolakom i jakie doświadczenia mają Niemcy. Dlatego pojechała do Badenii Wirtembergii i do Hesji. Przeprowadziła tam dwie rozmowy – z działaczem pro family Mathiasem Gersdorffem, który jest redaktorem strony „Dzieci w niebezpieczeństwie”, a także autorem książki pt. „Gender – co się za tym kryje”. Drugim rozmówcą był ksiądz Thomas Ottmar Kuhn, który od blisko 30 lat jest duszpasterzem rodzin.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z ks. Thomasem Ottmarem Kuhnem, który kapłanem jest od 28 lat, a od 24 lat proboszczem w diecezji Fryburg Bryzgowijski w południowo-zachodnich Niemczech. Pochodzi z Krainy Maryi w północnej części Badenii-Wirtembergii, znanej ze wspaniałych winnic. Matka Boża była w tym regionie szczególnie czczona, a klasztory spotkać można co 20-25 kilometrów.

Bartłomiej Makowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

199 komentarzy

199 Komentarzy

  1. To guard family members from injury?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra