Z kraju

Posłowie Trzaskowski i Nitras straszą wojną z Niemcami

Dzisiaj w trakcie spotkania z dziennikarzami w Szczecinie posłowie PO Rafał Trzaskowski i Sławomir Nitras  straszyli… wojną z Niemcami.

– W dyskusji o reparacjach chodzi o wywołanie kolejnej awantury. Chodzi tylko i wyłącznie o kolejną krajową awanturę i wywołanie histerii antyniemieckiej, histerii antyunijnej, histerii antyfrancuskiej po to, żeby pokryć swoje dyletanctwo i mieć wytłumaczenie, dlaczego PiS przegrywa właściwie każdą ważną batalię w Unii Europejskiej.  Czy rząd PiS będzie się domagał reparacji również od Związku Radzieckiego, czyli od Rosji, która jest spadkobiercą, czy będzie się domagał reparacji od Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, bo to one w Poczdamie zdecydowały o ostatecznych rozwiązaniach dotyczących mapy Europy? – szydził prominentny poseł PO.

 

Z kolei drugi poseł PO Sławomir Nitras mówił – Jest zdruzgotana cała polska obecność w Unii Europejskiej, wszystkie polskie priorytety w Unii, budżet europejski z perspektywy polskiej jest zdruzgotany za mglistą perspektywę reparacji, co do których argumentów prawnych, jako parlamentarzyści, nie poznaliśmy. My zwracamy uwagę tylko na jedną rzecz, że bardzo łatwo jest napuścić ludzi na ludzi, że bardzo łatwo wskazać, że jeden naród doznał krzywdy od drugiego narodu i każdy naród swoje krzywdy potrafi hołubić i udowodnić, że są największe. Na końcu to zawsze prowadzi do wojny. I może to jest wielkie słowo, ale to zawsze prowadzi na końcu do wojny. Nie podoba mu się polityka rządu, która powoduje, że nie jest pewien czy jego dzieci będą żyły w bezpiecznym i spokojnym kraju.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

24 Komentarzy

 1. Maciek

  11 września 2017 at 20:54

  Panie Sławomirze Nitrasie ,nie uważa chyba pan ,że prezes Jarosław Kaczyński jest aż tak szalony ,by potraktować dosłownie tę część hymnu narodowego „co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy … ” 🙂 . Może wystarczy ,że Niemcy trochę przystopują z tym „Integraton integration uber alles ” 🙂 A co z tego sporu o kasę wyniknie ,to raczej drugorzędna sprawa .

  • czytelnik

   12 września 2017 at 10:52

   Ci sąsiadami straszą a Ci, z polskich reakcji na sąsiadów się wyśmiewają.

   https://regnum.ru/news/polit/2320789.html

  • Paweł

   12 września 2017 at 11:45

   To nie byłoby objawem szaleństwa, ale normalności i patriotyzmu. Nie spodziewam się jednak wielkości i odwagi po zakompleksionym i zdradzieckim karakanie z Odessy, który miał w rodzinie stalinowskiego oprawcę wydającego wyroki śmierci na Polaków. Polska już dawno powinna zmiażdżyć Niemcy, a teraz okazja jest doskonała. Mimo wszystko wolę zaczekać aż jedyny i prawdziwy prezydent Polski, czyli hrabia Potocki przejmie władzę i upomni się o nasze. Ze zdradzieckim rządem zrobi porządek.

 2. Felix

  11 września 2017 at 21:03

  W razie wojny z Niemcami, to szkopy się powinny jej bać. Bo ich rodzime ciapaki z chęcią wzbiją im wtedy nóż w plecy, tak jak nam sowieci 17 września. Odzyskamy Łużyce!!!

  • Marian

   11 września 2017 at 22:54

   My? Przecież Łużyce nigdy nie były polskie, no owszem, Jego Wysokość Bolesław Chrobry wbijać kazał słupy graniczne nad Łabą, ale żeby razem „odzyskamy”.
   Najpierw bym radził „odzyskać” Warszawę.

   • Janek

    12 września 2017 at 02:23

    Marian, najpierw niektórzy rozum muszą odzyskać i trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość…

    • Soroka

     12 września 2017 at 10:44

     O to, to to!

   • hansje

    12 września 2017 at 13:01

    Dlaczego ?
    NIE uważasz, że najpierw trzeba odzyskać Warszawę ? 🙂
    Bynajmniej nie od Niemców ? 🙂
    I to nawet nie w cudzysłowie, lecz dosłownie,
    skoro nawet Bufetowej nie sposób wysadzić tam z jej złodziejskiego stołka 🙂
    Uważasz, że trzeźwo postrzegasz rzeczywistość ?
    Oraz „soroka” ? 😀 ..
    No, „Marian” deczko przegiął, bo to nie takie proste, żeby kategorycznie twierdzić, że „Łużyce (Lausitz, czyli „ciepła siedziba”) nigdy nie były polskie” :), skoro nawet SACHSEN opiera się na Słowianach :), nie mówiąc już o NAZWACH (w Sachsen), typu Budziszyn (Bautzen) i po drugiej stronie – Bunzlau (Bolesławiec).
    Jest to niemożebnie wszystko wymieszane, za sprawą krzyżujących się między sobą, jak króliki, lokalnych książątek śląskich 🙂
    Polecam trylogię Andrzeja Sapkowskiego (historyka w końcu..), choć traktuje ona raczej o terenie Sobótki, Wrocławia i terenów czeskich. Ale i Saksońskich.

    • Marian

     12 września 2017 at 19:11

     Powiedzmy, że Łużyce były częścią tzw. Imperium Lechitów 🙂 , cokolwiek to znaczy.

 3. x

  11 września 2017 at 23:04

  Dwóch wyjątkowych zasrańców, NItras pewnie sierota apoakcji Wisła, a Trzaskowski – wyjątkowy zasraniec

 4. kindys

  12 września 2017 at 00:50

  x=0

  • MacGregor

   12 września 2017 at 10:30

   ja akurat zgadzam się z x-em, że ci „panowie”to zasrańcy:

   Man kann singen, man kann tanzen, aber niemals mit Zasrancen

 5. MSBS

  12 września 2017 at 06:48

  Rozumiem, że obu panów (heren) zobaczymy w mundurach od Huga Bossa. Ja osobiście widziałbym w tych z trupią główką.

 6. Czesław

  12 września 2017 at 11:06

  Jak Niemcy z nami zaczęli w !939 r. to stracili nie tylko Szczecin i Wrocław ale i Ziemię Mazurską, no proszę, niech jeszcze raz spróbują, to oprzemy granicę na Łabie.

  • Jan

   12 września 2017 at 12:24

   I wówczas PO z Panami Nitrasem i Trzaskowski wstąpi w szeregi jakiejś SS Galicjen.
   Choć usilnie się starcie to niedoczekanie Wasze!
   Nic tak nie upadla człowieka jak zdrada swojej rodziny, własnego narodu!
   No, chyba że nie jesteście z polskiego narodu.

 7. hansje

  12 września 2017 at 13:05

  „..Chodzi tylko i wyłącznie o kolejną krajową awanturę i wywołanie histerii antyniemieckiej, histerii antyunijnej, histerii antyfrancuskiej ..” CIACH !
  Nie trzeba wywoływać żadnych histerii.
  Każdy, kto ma oczy i kawałek mózgu pomiędzy uszami – WIDZI przecież, jaki jest kuń, zarówno niemiecki, jak i francuski, czyli unijny 🙂 ..
  To nie podlega przecież żadnej dyskusji, że trzeba prędziutko WEG spod kurateli Czwartej Rzeszy..
  Kwestia niestety „tylko” – JAK to zrobić… 🙁
  Jeśli Prezio WIE (jak) :), to niech się pochwali..
  A Pani WIE(JAK) niech to opisze 🙂 ..

 8. hansje

  12 września 2017 at 13:07

  „..że bardzo łatwo jest napuścić ludzi na ludzi, że bardzo łatwo wskazać, że jeden naród doznał krzywdy od drugiego narodu i każdy naród swoje krzywdy potrafi hołubić i udowodnić, że są największe. Na końcu to zawsze prowadzi do wojny..” CIACH !
  Oraz – do kolejnego „holocaustu” 🙂 ..
  MAM NADZIEJĘ – tym razem skutecznego… 😉

  • Maciek

   12 września 2017 at 15:10

   A może trzeba się pogodzić ,że od tych wstrętnych żydów nie sposób się uwolnić
   htttp://tujek.linuxpl.info/tworczosc/wiersze/zrodlo-wszelkiego-zla/
   Może gdyby jacyś skuteczni ghostbusters i dobre plazmoniczne-pułapkowanie i hiper-fizoniczno-łapiduchowo-krioniczne kontenery .
   A jaką myckę dany żyd nosi ,czy rektora ,czy pastora ,czy popa ,czy imama ,czy proboszcza . Jak się od jednego ucieka ,to wpada w łapy drugiego 🙂 .
   A może samemu myckę założyć
   htttp://tujek.linuxpl.info/tworczosc/wiersze/z-xvi-wiecznym-portretem-trumiennym-rozmowa/ .

   A nowy Holocaust ,pod postępową nazwą eutanazji ,to zdaje się ci gender-rektorzy z pokolenia 68 zamówili sobie „na przynos ” u fellow-żydów ciapatych . Może lepiej nie zmieniać wyznania i nie kibicować temu .

   • Maciek

    12 września 2017 at 15:25

    Każdy ma takiego żyda na jakiego zasłużył i każdego jakiś mól je :-).

   • Paweł

    13 września 2017 at 11:13

    Trzeba udowodnić, że nie trzeba się z tym godzić. To tak jakby godzić się na życie z pasożytem pod jednym dachem.

 9. Krzysztof

  12 września 2017 at 18:13

  Ponitrasić fajna rzecz. Proponuje obu Panom miejsce w loży szyderców.

 10. obserwator

  13 września 2017 at 06:59

  Znowu dali o sobie znać agenci obcego wrogiego Polsce kraju,aż sie wierzyć nie chce ilu swoich agentów ma stasi w Polsce ,a czym te niemce miałby na nas napaść?,cały czas uważam ze miejsce rodowitych Niemców jest w rezerwatach zamiast Indian,oni po dwój rozpętanych wojnach światowych nie powinni mieć własnego kraju,za karę !!!!

 11. KatolikPolak68

  13 września 2017 at 09:35

  Trzeba by Polska kategorycznie zarzadala relokowania do Polski pol miliona czarnoskorych muzulmanow z Afryki przybyłych do Francji Niemiec i Wloch to wtedy tę ważną batalie w UE napewno wygramy 🙂 podejrzewam ze wygramy w UE każda poważna batalie byle tylko była korzystna dla Berlina 🙂

 12. windows 10 boot repair usb

  10 października 2017 at 10:33

  good posts,the good article haha!the free key :HFCAE12UCKS3230313731303132QYGMWEMMUCKSAIQYMJFCF,download free pc cleaner now ,speed up your pc 500%
  windows 10 boot repair usb http://www.airysoftware.com/info/windows-10-boot-repair-usb.htm

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra