Z kraju

Paweł Kukiz trafił do szpitala – Będę żył bronchoskopia nie wykazała nowotworu

fot za facebook Paweł Kukiz

Paweł Kukiz ujawnia szczegóły swojego stanu zdrowia. – Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu.

– Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy muszę zmartwić…. Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu.Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzenia czynności wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i „energetyków”. I do wyleczenia. Aby dać pożywkę trollom informuję również, że przebywam w szpitalu MSWiA. Można więc rozwijać wątki „Służb”, WSI i powiązań z obcym wywiadem, który spreparował moją chorobę, by „pod przykryciem” wrzucić mnie do resortowego szpitala, abym wydobył od lekarzy tajemnice o stanie zdrowia najwyższych urzędników państwowych i przekazał je Moskwie w zamian za koryto w następnej kadencji.Kończę, bo wieczerzę czas zacząć. –

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Grinderman

  14 września 2017 at 02:41

  Pawełek wraca do zdrowia? Ale chyba nie psychicznego 😀
  https://pbs.twimg.com/media/DJodJ3_W4AAWG7y.jpg

 2. Tysia

  14 września 2017 at 07:26

  Panie Pawle,
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowie.:)

 3. Hania

  14 września 2017 at 07:52

  Grinderman

  Panu również zyczę powrotu z psychiatryka.
  Prosto do redakcji GazPola 🙂

  • Grinderman

   14 września 2017 at 16:02

   Wypraszam sobie! Nie mam w zwyczaju pisać do siebie w mediach społecznościowych jak Pawełek czy inni tytani intelektu: Kinga Rusin, Rychu Kalisz, Mati Kijowski oraz sam Riczard Henry Czarnecki, który w rzeczonym GazPolu robi za „publicystę” i za autoryteta moralno-oralno-finansowego 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra