Felieton

Stanisław Michalkiewicz uważa, że politycy groteskowej opozycji są głupsi niż ustawa przewiduje

Sarkazm, ironia, jadowity humor to cechy felietonów Stanisława Michalkiewicza. W swoim najnowszym felietonie „Głupsi, niż przewiduje ustawa” opublikowanym na stronach tygodnika „Polska Niepodległa” Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że politycy groteskowej opozycji „są głupsi, niż przewiduje to konstytucja i ustawy”.

 

W swoim felietonie Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że Ryszard Petru, nominowany przez WSI na lidera „groteskowej partii „Nowoczesna” oświadczył, że był „inwigilowany” przez policję, czy nawet tajne służby. Publicysta jest zdziwiony oburzeniem groteskowej opozycji na inwigilacje, z racji tego, że „żyjemy w epoce inwigilacji totalnej”, i od lat służby specjalne w III RP są poza jakąkolwiek kontrolą.

Według Stanisława Michalkiewicza przyczyną permanentnej inwigilacji jest wielość służb w III RP i to, że każda z nich musi udowodnić zasadność swego istnienia, więc na potęgę inwigiluje i szuka spisków.

Stanisław Michalkiewicz sam stał się ofiarą takiej inwigilacji – „dowiedziałem się, że w roku 2012, w towarzystwie prof. Jerzego Roberta Nowaka i Waldemara Łysiaka, byłem tak zwanym „figurantem” w „kombinacji operacyjnej” pod kryptonimem „Menora””. W trakcie tej akcji ABW wykryła „straszliwy spisek antysemitników, co to podczas rocznicy powstania w warszawskim getcie mieli dopuścić się jakichści bezeceństw. Były one tak straszne, że nawet wymienieni antysemitnicy nie wiedzieli na ten temat nic konkretnego”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza praca w służbach daje kasę za nic – „do tej służby garną się wszyscy cwaniacy, bo po co, dajmy na to, na własną rękę dokonywać kradzieży z włamaniem, czy puszczać na ulicę panienki, kiedy można to wszystko robić w tak zwanym „majestacie prawa”?”.

Dlatego zdaniem Stanisława Michalkiewicza „mamy w naszym nieszczęśliwym kraju aż siedem bezpieczniackich watah, które działają oficjalnie (CBŚ, CBA, ABW, AW, SKW, SWW i Policja Skarbowa), nie licząc oczywiście starych kiejkutów, co to oficjalnie ich „nie ma”, no i agentów BND, CIA, GRU i Mosadu. Wszyscy oni mają prawo prowadzenia „działalności operacyjnej”, więc muszą werbować konfidentów. A co robią konfidenci? Ano – inwigilują. Podejrzewam, że konfidentami jest znaczna część Umiłowanych Przywódców więc nie jest wcale wykluczone, że inwigilują się nawzajem. Względy ekonomiczne nakazywałyby nawet, by inwigilacja odbywała się w ramach klubów poselskich, bo skoro i tak muszą się spotykać, by się namawiać, no to niech się przy okazji inwigilują. Ciekawe, czy np. Wielce Czcigodna Katarzyna Lubnauer inwigiluje Wielce Czcigodną Joannę Scheuring-Wielgus, czy odwrotnie, no i kto ma oko na pana Ryszarda”.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. hansi

  14 września 2017 at 15:04

  Co się Pan tak uczepił Michalkiewicza, Panie Bodakowski ?
  Pan Stanisław o tym wie ?.. 🙂
  Nie prościej napisać coś własnego, a do Michalkiewicza podać tylko LINK ? 🙂
  Zamiast co chwilę zaczynać kolejny cytat od „Zdaniem Pana Michalkiewicza..”,
  albo: – „Według Pana Michalkiewicza..”..
  Brzmi to DZIWNIE..
  Bo po czymś takim (albo i przed) z reguły następuje jakaś uwaga własna, pozytywna, lub krytyczna…
  Nie prościej zapytać Pana Michalkiewicza, czy wolno przedrukować jego felieton, którego akurat nie zamieścił on na „prawy.pl” (lecz gdzieś indziej) ? 🙂
  Już Panu na to zwracałem uwagę.
  Ale najwyraźniej skrapia Pan ciepłym moczem uwagi swoich Czytelników, panie Bodakowski 🙂
  Mam nadzieję, że Pan Michalkiewicz nie ma nic przeciwko temu procederowi 🙂
  Na Jego miejscu, byłbym nawet zadowolony, że ktoś mnie kolportuje dalej 🙂

 2. Paweł

  14 września 2017 at 16:18

  To samo dotyczy rządu więc nie wiem co Bodakowski chce osiągnąć?

  • Paweł

   14 września 2017 at 16:19

   Żeby było zabawniej daleko szukać nie trzeba. Tak, to o panie panie Kuźmiuk.

  • Paweł

   14 września 2017 at 16:19

   *panu.

 3. Masław

  15 września 2017 at 11:17

  Bodakowski to miernota. Pisze streszczenia, nazywając je recenzjami, bo sam niewiele potrafi wymyślic.

  • hansje

   16 września 2017 at 06:50

   NIe nie, dobrze robi, popieram ! 🙂

 4. m

  15 września 2017 at 16:42

  Pierwsze żydowskie kłamstwo: fabrykacja Starego Testamentu o tym, że Izraelici byli niewolnikami w Egipcie…
  http://trybeus.blogspot.com/2017/09/pierwsze-zydowskie-kamstwo-fabrykacja.html

  • Paweł

   15 września 2017 at 23:30

   Najlepsze jest to, że okradli Egipcjan a następnie odlali złotego cielca. Bóg ukazany w ST jest strasznie dziwnym i groteskowym Bogiem. Niekiedy wręcz śmiesznym. Być może wiele ksiąg ST jest sfałszowanych. Ciekawe co Andrzej z Balto (aka Tomek? Janek itp.) ma coś w tej kwestii do powiedzenia? Z Unszlichtem niestety nie bardzo mu wyszło.

  • Paweł

   15 września 2017 at 23:31

   I jeszcze jedno. Od celu dzieliło ich bodajże pięć dni drogi. Musieli więc być wybitnymi idiotami skoro błąkali się 40 lat po pustyni. Średnio rozgarnięty człowiek orientował się w kierunkach świata.

   • hansje

    16 września 2017 at 06:51

    😀
    Chyba to NIE O TO chodziło tam, hej 😀 …

 5. Krysia

  15 września 2017 at 18:51

  Bodakowski to jednak dureń.
  Streszczając coś czego nie rozumie przeinacza.
  Alternatywa jest gorsza…dla Bodakowskiego.

 6. hansje

  16 września 2017 at 07:05

  JESZCZE raz, bo „is awaiting for moderation” – z powodu DWÓCH zamieszczonych linkow..
  Jweden z nich niniejszym wycinam i zamieszczam poonownie..
  – – –
  Wklejam mój „List Otwarty” do Stanisława Michalkiewicza 🙂
  Przydługie, wiem. Ciekawej lektury życzę 🙂
  – – – –
  Witam, Panie Stanisławie.
  Krótko, pierwsza sprawa.
  „Uprzejmie donoszę ” 😀 …
  Ostatnio „podłączył się” pod Pana felietony niejaki Pan Bodakowski, udzielający się na portalu Pana Halwy – „prawy.pl”.
  Tutaj – jeden przykład.
  http://prawy.pl/57550-stanislaw-michalkiewicz-zydokomuna-bedaca-w-awangardzie-rewolucji-komunistycznej-specjalnie-oglupia-ludzi-za-pomoca-publicznej-edukacji-mediow-i-przemyslu-rozrywkowego/

  Mam nadzieję, że nie ma Pan nic przeciwko temu 🙂
  Zapodaję ten fakt, bo pewnie NIE BEZ powodu – NIE publikuje Pan akurat na „prawy.pl” niektórych swoich felietonów ” 🙂 .. Nie chcąc niektórych… czytelników bulwersować niepotrzebnie 🙂
  Jednakowoż, CYTOWANIE Pana, przez Pana Bodakowskiego pozwala na.. publikację pomimo to 🙂
  Dociera Pan w ten sposób do Czytelników „prawego”, którzy może różnią się nieco od takich np. czytelników Pani Kasi Chrzan 🙂
  Jestem zdania, że jak najszerszej kolportacji słowa człeka mądrego, w dodatku piszącego tak „rozrywkowo”, jak Pan – nigdy dosyć :)..
  Piszącego INSTRUKTAŻOWO nawet :), rzekłbym, jako prawnik, umiejący formułować myśli w taki sposób, żeby żadna swołocz nie była w stanie się doczepić, przynajmniej, według litery prawa, czy „prawa” 🙂 , jakie mamy.

  To jedna sprawa. A druga – już w odniesieniu do Pana ostatniego felietonu „Wojna, czy walka o pokój ?”.
  Cytuję:
  „że Guliwer zasnął na plaży, wyczerpany walką z morskimi bałwanami. Warto zwrócić na to uwagę, bo oprócz bałwanów morskich są jeszcze inne bałwany, z którymi walka bywa jeszcze bardziej wyczerpująca. Na przykład takie, które – jak powiada Janusz Szpotański w nieśmiertelnym poemacie „Towarzysz Szmaciak” – dostają się „w szpony hipostaz”, co w przełożeniu na język ludzki oznacza, że padają ofiarą własnych urojeń, a konkretnie – własnej propagandy. Mnóstwo takich jest w Europie, a zwłaszcza – w instytucjach Unii Europejskiej – i to właśnie im zawdzięczamy kryzys migracyjny i rozmaite inne paroksyzmy, no i oczywiście – w Stanach Zjednoczonych, gdzie z całą energią uderzają w prezydenta Donalda Trumpa.”

  Powołuje się Pan często na „swoje ulubione teorie spiskowe”, a tutaj (w przypadku cytowanym powyżej) jednak leży Pańska granica ?..
  BO MOJA „ulubiona teoria spiskowa” (Pańska pewno też, ale celowo ogranicza Pan „zasięg” obejmowania „percepcją” żeby zanadto jednak nie drażnić zatwardziałych głupców, którym i tak nic nie pomoże, a nie zrażać rzeszy ludzi nieświadomych, zbyt gwałtownymi usiłowaniami ich przebudzenia, gdy istnieje jeszcze szansa, POWOLNEGO ich wybudzenia ?..), każe mi diagnozować stan rzeczy z goła inaczej…

  „Protokoły mędrców Syjonu” – obojętnie – prawdziwe, czy fałszywka Ochrany ongiś).
  Opisują one DZISIEJSZĄ, „coraz bardziej nas otaczającą rzeczywistość” (Kazimierz Rudzki), co do Joty dokładnie…
  Aż po słynną deklarację Izraela Singera z Kongresu Żydów w latach 90-tych chyba, że „Polska będzie niszczona we wszelkich dziedzinach, na arenie całego świata” – i tak dalej, oraz – co ważniejsze – ustalenia i WYTYCZNE przecież, Klubu Rzymskiego z 1972 i nie tylko, co do celów i metodyki postępowania naszej „światowej Administracji” wobec Goja światowego, z rozbiciem na poszczególne nacje…
  Przypomnę, bo zna Pan przecież te rzeczy bez porównania lepiej ode mnie.
  I tak – bo ktoś musi przecież na Panów pracować, oraz brać od nich kredyty – ludność (gojowska) Świata ma wynosić docelowo nieco ponad 600 miliONÓW, a ludność Polski (pewnie wliczając w to Ukraińców..) przewiduje się na kwotę 15 milionów 300 tysięcy.
  Oczywiście – możliwie chorych, słabych i głupich.
  Co na naszych oczach, w biały dzień, realizuje, zarówno PiS, jak i „Opozycja”, rękami Radziwiłła, Posobkiewicza, Izb lekarskich i reszty tej „szczepionkarskiej” mafii (nie tylko Polska.. Niemcy właśnie I UNIA EUROPEJSKA, klepnęły przedłużenie zielonego światła dla Glyphosatu Monsanto, żeby było z czym „walczyć” w dziedzinie „raka” i wszelkich innych, powodowanych PERMANENTNYM TRUCIEM, chorób, odsyłam do Zięby, Jaśkowskiego, Majewskiej..).
  PRZYMUSOWE (całkowicie bezprawnie, łamiąc Konstytucję i wszelkie „prawa człowieków”) „szczepienia” dzieci, szczególnie NIEMOWLĄT, zaraz po ich urodzeniu, produkują takiego właśnie Goja, jak wymagany przez Panów, jako przyszłe pokolenia Polaków (i Europejczyków, choć POLSKA jest obecnie GŁÓWNYM poligonem doświadczalnym i El-Dorado dla mafii szczepionkarskiej..), przy czym znamienny jest fakt pomijania jakoś w procederze zmuszania do „szczepień UKRAIŃCÓW.. Śmiem przypuszczać, że „update” ustaleń Klubu Rzymskiego przewiduje też i ZASTĄPIENIE Polaków Ukraińcami, jako jednak dzikszymi i może łatwiejszymi do duraczenia, bo przeciętnie biedniejszymi i uleglejszymi, zmaltretowanymi wojną i terrorem ?.. Nie wiem..

  Tak forsowany przez pacynki żydowskie PiS „program 500+”, oprócz dodatkowej demoralizacji, I TAK już zbydlęconego Ludu polskiego, służy POMNAŻANIU (wraz z jednoczesnym truciem neurotoksynami niemowląt..) GŁUPICH i SŁABYCH Polaków (z porażonymi w różny sposób mózgami, co zazwyczaj NIE ujawnia się od razu, ani spektakularnie..), jednocześnie eliminując STARYCH – eugeniczną polityką ekonomiczną i „zdrowotną”, plus rosnący terror, wyrastający na bezprawiu i BAŁAGANIE (rzekomym..).
  CYRK z aborcją/anty-aborcją (niepotrzebne skreślić..) wpuszcza Polaków dodatkowo w kanał, odwracając ich uwagę od ZABIJANIA dzieci JUŻ NARODZONYCH (jak wyżej)…

  A równolegle istnieje jeszcze mafia ONKOLOGICZNA, mająca się coraz lepiej, podobnie, jak „szczepionkarze” (których Hindusi ongiś po prostu POZABIJALI u nich, gdy pomarło im 65 tysięcy dzieci, „zaszczepionych” przez Billa Gatesa „przeciw polio” i od razu skończyły się u nich „szczepienia”, „polio” i kłopoty 🙂 ..).
  RAK onkologiczny rozrasta się w Polsce wesoło, z naszych podatków i z krzywdy ludzi…
  Jest to następny, równie ważny „pion działania” w temacie realizacji wytycznych Klubu Rzymskiego, czyli depopulacji Polaków.
  Odsyłam do Jerzego Zięby, jako pierwszego z brzegu OPONENTA wobec MORDOWANIA POLAKÓW w biały dzień i jeszcze walenia im po oczach ich zasranym „holocaustem”, będącym maleńkim Pikusiem, wobec tego, z ONI robią światu, a szczególnie Polakom ostatnio.
  I trzeci „pion” depopulacyjny, w celowej działalności Panów w czarnych kapeluszach, z „polskiej sekcji” Chabad-Lubavicz w Parszawie – to ostatni pomysł (oprócz tylu już fal emigracyjnych, młodych i energicznych Polaków, na obce zmywaki i do podcierania dup starcom niemieckim…) „rządu”, o czym informuje Pan Janusz Korwin-Mikke – wprowadzenie PODATKU od dochodów ZAGRANICZNYCH, osiąganych przez Polaków na wspomnianych wyżej zmywakach… W Anglii podatek i „ZUS” jest, w porównaniu z polskimi odpowiednikami – znikomy i pozwalający żyć godziwie, nawet najmniej zarabiającym. Żydownia „polska”.., pardon.. „RZĄD” polski postanowił naliczać „nieudacznym Polakom” (Lech Kaczyński ongiś..) „DOMIAR”, czyli UZUPEŁNIENIE podatku, zapłaconego w Anglii na przykład – o RÓŻNICĘ do wysokości danin na terenie POLSKI, czyli – utraci sens szukanie pracy (przy alternatywie zapieprzania na „strefach ekonomicznych”, jako jeszcze gorsze bydełko, w RP..) za granicą…
  Ciekawe, jak „polscy” złodzieje fiskalno-zdrowotno-emerytalne potraktowaliby MNIE, który płacę daniny WYŻSZE, niż w Polak w Polsce ? 🙂 Oddawali by mi naliczoną różnicę ? 🙂 Żart.
  Ale u mnie inna sprawa. Ja nie pracuję, jako Polak, a w Polsce nie jestem nawet zameldowany, więc środkowy palec „polskiej” żydowskiej mafii, która nawet za wodę w studni każe teraz Polakom płacić, a nwet za deszczówkę 🙂 . Wrócę oczywiście do Polski niedługo, ale na ZAGRANICZNĄ emeryturę, nawet się w Polsce nie meldując. A gdy będą pomimo to fikać, to zrzeknę się obywatelstwa JUDASTANU (bo POLSKA to NIE JEST..), a własność wcześniej oddam komuś, w zamian za dożywocie. I niech się bujają 🙂
  WŁAŚNIE !..
  SKUTKIEM bezczelnej próby rabunku wygnanych z Kraju Polaków, będzie oczywiście, natychmiast, masowe ZRZEKANIE SIĘ polskiego obywatelstwa…
  I PEWNIE O TO właśnie chodzi 🙂
  Wobec masowego wręczania UKRAIŃCOM „Kart Polaka” 🙂 .. Przy czym – zniesienie wiz Ukraińcom powoduje odpływ co energiczniejszych – dalej na Zachód 🙂 ..
  A to znowu – skutkuje wzrostem ROSZCZEŃ (w tym – zarobkowych), pozostających w Polsce Ukraińców :).
  Co z kolei – skutkuje spadkiem KONKURENCYJNOŚCI Ukraińców na „rynku pracy” 🙂
  No dobra. Wiemy, o co chodzi.

  Ale wracam na koniec do tematu, bo zjechałem zeń mocno.
  „Kryzys imigracyjny”, to przecież rzecz zamierzona, mocno forsowana (bo kuleje co chwilę..) finansowana poprzez Sorosa, gdzie przy okazji pasą się suto różne mafie, z niemiecką – rządową na czele :), a mająca na celu – przecież wszyscy to wiedzą ! – DEPOPULACJĘ EUROPY (i nie tylko), poprzez – najpierw – zalew Islamem, spowodowanie wojen i wojenek, żebyśmy się powyrzynali wzajemnie (co się lada moment zacznie..), a Bezcenny „Izrael” – zrobi porządek z Islamem i powstałymi w Europie (niebawem już..) Kalifatami 🙂
  Czysto i higienicznie – jak tylko żyd to potrafi 🙂 Do gazu – i w komin 🙂
  Czyli – ten rzeczony „kryzys imigracyjny” można zakończyć w ciągu jednego dnia..
  Prostymi środkami 🙂
  Ale, niestety – NIE PO TO go rozbełtano, żeby go KOŃCZYĆ, bez osiągnięcia celu…
  Zaraz, za 2 tygodnie, zacznie się nowy etap.. I nowa kasa Sorosa pójdzie w ruch…
  Ciekawe, co zrobi USrael, w sprawie Polski…
  I czy płomienne przemówienie Trumpa w Parszawie jest jeszcze choć trochę aktualne i adekwatne…
  Czy też może nastąpił już „reset” i „inne już treście obowiązują na mieście”, a tylko MY tego nie wiemy 🙂
  I żydownia USrahellska – właśnie dzieli się gdzieś na polu golfowym jakimś, naszą Ojczyzną z żydownią frankfurcką i ..rosyjską ? .. Nowa Jałta i nowa linia „Ribbentrop-Mołotow”..
  Geograficznie ?.. Czy tylko strefy wpływów ?..

  To tyle, jeśli chodzi o „teorie spiskowe”, gdzie tematów i mechanizmów depopulacji Goja jest mnóstwo. Dokładnie tyle, ile istnieje w ogóle dziedzin życia ludzkiego…
  W TYM świetle – oklepane aż do niesmaku powiedzenie, że „WSZYSTKO PRZEZ ŻYDÓW !..” –
  nabiera nowego (starego) znaczenia, okazując się po prostu PRAWDĄ 🙂 ..
  Mam nadzieję, że doczytał Pan do końca 🙂
  Pozdrawiam serdecznie i życzę ZDROWIA (kolejny raz polecam usilnie Jerzego ZIĘBĘ..).
  P.S. Pozwolę sobie ten list potraktować, jako „otwarty” i wkleić go na „prawy.pl” (lubię jątrzyć 🙂 ), oraz może na „alexjones.pl” i może jeszcze gdzieś…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra