Z zagranicy

Las Vegas, strzelanina w TrumpAmerica…

 

Jest takie powiedzenie: co cię nie zabije, to cię wzmocni. Do Demokratów niezmordowanie kopiących dołki pod Donaldem Trumpem dołączyła ostatnio Matka Natura i wszelkie obezwładniające człowieka zło.

Po wyniszczających huraganach (Harvey, Irma, Maria) demolujących Teksas, Florydę i Puerto Rico, do dzieła masowej zbrodni w Grzesznym Mieście przystąpił człowiek. Na dalszym planie jak obłąkany czai się nuklearnie podniecony grubasek z Korei Północnej, a na krajowych boiskach uderzając w święte amerykańskie wartości Soroslewica próbuje znieważać amerykańską flagę i hymn. Za dyplomatyczną zasłoną czeka czeka ambitny ajatollah z Teheranu z pobożnym tradycyjnym życzeniem: “Śmierć Ameryce!”. W tej sytuacji prezydent Trump usiłuje imitować teflonowego Ronalda Reagana…

Konsekwencje huraganowych dewastacji na południowym wschodzie USA odbiją się czkawką na okresowym wzroście gospodarki USA. POTUS odwiedził właśnie amerykańskie terytorium, rządzoną przez roszczeniowych socjalistów, zbankrutowaną jeszcze przed uderzeniem huraganu “Maria” wyspę Puerto Rico. Na dzień dzisiejszy 90% z 3,5 milionowej ludności pozbawionych jest elektryczności. Na pierwszym planie przywraca się prąd szpitalom, szkołom i obiektom użyteczności publicznej. Wyspiarze psioczą na rząd federalny w Waszyngtonie, ale powinni uderzyć się we własne frywolne piersi.

Lewicowa mer San Juan, zwolenniczka Hillary Clinton, oskarżyła prezydenta Trumpa o ignorowanie cierpienia mieszkańców wyspy, ale o ironio zrobiła to na tle olbrzymiej ilości dostarczonej pomocy z USA! Otóż problem jest gdzie indziej, jedynie ok. 20% kierowców zgłosiło się do pracy, aby rozprowadzić przesłane przez Waszyngton zasoby wody pitnej i artykułów pierwszej potrzeby. Narzekają, ale nie chcą sobie pomóc. Kilka lat temu wskutek protestów zamknięto na wyspie amerykańską bazę wojskową, a przecież stąd pomoc nadeszła by o wiele szybciej. Według gubernatora wyspy szkody wyrządzone przez huragan “Maria” szacowane są na $90 mld…

Jest wiele zagadnień którymi żyje dziś Ameryka, ale najbardziej aktualnym rozpalającym ludzkie umysły jest masakra w “Sin City” w Las Vegas, w stanie Nevada. Corocznie do Las Vegas przybywa ok. 42 miliony gości, hazard to wielki biznes. W ubiegłą niedzielę Stephen Paddock, 64-letni milioner (wart powyżej $2 mln), były pracownik skarbówki (IRS), pracował też dla Lockheed Martin, pilot, właściciel dwóch samolotów i co najmniej 4 domów, zapalony hazardzista, gracz wysokich stawek w pokera, dwa razy rozwiedziony milczek bez policyjnej historii zastrzelił 58 (dalszych 49 jest w ciężkim stanie) i ranił ponad 500 uczestników muzyki country Route 91 Harvest Festival. Natychmiast zniknęło jego konto na Facebooku, na którym podobno manifestował swoje poparcie dla Hillary Clinton, wyrażając się niepochlebnie o Trumpie. Oficjalna strona Facebook Antifa Melbourne, pogratulowała Stephenowi Paddockowi udanej akcji, ale wskutek ostrej krytyki zlikwidowała swój wpis.

Czyżby dlatego wybrał festiwal muzyki country, której fanami często są konserwatyści? Zaprzeczeniem powyższej teorii jest informacja, że tydzień wcześniej późniejszy morderca prosił o również wysoko położony apartament w hotelu wychodzący na odbywający się wówczas koncert rapu Life is Beautiful Festival, jednak apartament był już zajęty. Są policyjne raporty, że wcześniej podróżował do Chicago, Filadelfii i Boston i zatrzymywał się w hotelach na wyższych piętrach właśnie w czasie festiwali obok na świeżym powietrzu.

Paddock otworzył ogień w niedzielę o godz. 22.05 ze swojego rogowego apartamentu na 32 piętrze hotelu Mandalay Bay do znajdujących się poniżej (w liczbie ok. 22,000) uczestników festiwalu wcześniej wybijając dwa okna. Od pożądanego celu dzieliło go ok. ¼ mili. 7 minut później ochroniarze i policja dotarła na 31 piętro i ustając, że krwawy morderca strzela z apartamentu piętro wyżej. O 22.15 padły ostatnie strzały do uciekającego tłumu kompletnie zaskoczonych ludzi. O 22.18 zbliżający się do apartamentu Paddocka ochroniarz hotelu znalazł się w polu widzenia jego zainstalowanych kamer. W kierunku ochroniarza padło 200 strzałów, jeden ugodził go w nogę. Ochroniarz Campos przez radio podał dokładne namiary zamachowca. 10 minut później policja rozpoczęła ewakuację sąsiednich apartamentów.

Przeciętnie 17 z 200 ochroniarzy hotelu jest uzbrojonych, więc wobec uzbrojonego po zęby mordercy nie mieliby żadnych szans. Dopiero o 23.20 przybyli policjanci ze SWAT TEAM wysadzili zabarykadowane drzwi apartamentu i wtargnęli do środka zastając terrorystę leżącego wśród licznych karabinów na podłodze w kałuży krwi . Policja znalazła 23 sztuki broni palnej (i jeden pistolet) i całą stertę amunicji. Niektóre karabiny wyposażone były w lornetki i były przerobione na broń automatyczną. Według ekspertów to właśnie mechanizm umożliwiający ciągłe strzelanie powodował przegrzewanie się karabinów, co blokowało je i uczyniło je bezużytecznymi. W sumie Paddock wystrzelił zdołał wystrzelić 1800 pocisków (z czego 200 przez drzwi apartamentu). Kilka minut później antyterroryści wysadzili następne zamknięte drzwi i ogłosili zakończenie akcji.

Ofiary ataku mówią o dwóch strzelających, drugi miał rzekomo strzelać z wysokości 4 piętra. Inni mówią o strzałach oddanych z innego kierunku. Wśród licznych relacji i wywiadów z ofiarami strzelaniny były głosy, że na jakieś 45 minut przed pierwszą serią skierowaną w uczestników festiwalu pewna latynoska w wieku ok. 50 lat krzyknęła do fanów:

 

“Jesteście otoczeni. Dziś tu k. zginiecie”

W kilka minut później została ona usunięta przez ochronę razem z towarzyszącym jej mężczyzną.

Wśród uczestników koncertu obecni byli też policjanci, medycy i strażacy, dwóch z nich zostało zabitych podczas prób ratowania już postrzelonych ofiar. W czasie konferencji prasowej Sheriff powiatu Clark Joseph Lombardo powiedział, że jest nieprawdopodobnym, żeby Paddock w tak detalicznie przygotowanym planie ataku nie miał współpracowników. Pracownik hotelu wyznał, że Paddock dzień wcześniej zamówił obiad dla dwojga.

Trzykrotnie już do tego ataku na “niewiernych” przyznało się ISIS ogłaszając, że krwawego zamachu dokonał ich człowiek Paddock, który przeszedł na islam 6 miesięcy temu i przyjął imię Abu Abdul Barr al-Amriki. Prawdą jest, że atak nosi znamiona ataku islamistów, ale adoptowanie tego zbrodniarza w szeregi swoich świętych bohaterów bez ujawnienia jakichś dowodów nie będzie brane na poważnie. Na ujawnionym filmie obok ciała seryjnego mordercy i samobójcy na stoliku widoczna jest kartka, której treść pozostaje dalej tajna.

Morderca uchodził za bardzo inteligentnego, skrytego mruka, taki obraz przedstawiają jego sąsiedzi i ludzie, którzy mieli z nim kontakt. Zasobny bezdzietny emeryt inwestował w domy w osiedlach dla emerytów i mieszkał w ciągu ostatnich lat w Kalifornii, Nevadzie, Florydzie i Teksasie (przez jakiś czas mieszkał tam z dziś już 90 letnią matką). Jego sąsiedzi z Verdi w Reno gdzie mieszkał ze swoją dziewczyną Mary Lou Danley wspominają go jako ponurego skrytego dziwaka z wydatnym “piwnym” brzuszkiem i dużym sejfem w kształcie lodówki w garażu dobrze widocznym z ulicy. Nie zapraszali gości, nie grali muzyki, prowadzili bardzo prywatne życie. Ich domy w których mieszkali nie posiadały zbyt wielu mebli. Między październikiem ub. roku a zamachem Paddock kupił legalnie 33 karabiny. Jego kolekcja broni była warta dziesiątki tysięcy dolarów..

Ogólnie policja znalazła aż 47 sztuk broni w trzech miejscach: w hotelu, w domu w Mesquite i w innym domu w Reno, setki sztuk amunicji, zasoby elektroniczne, plus 46 kilogramów materiałów wybuchowych (Tannerite i ammonium nitrate) w samochodzie zaparkowanym w hotelowym garażu (ciekawy jaki miał dalszy plan). Broń tę kupował w czterech stanach: w Nevadzie, Utah, Kalifornii i w Teksasie.

Policja znalazła pociski kierowane przez Paddoka w olbrzymie zbiorniki paliwa dla samolotów i helikopterów pobliskiego lotniska Las Vegas-McCarran, gdyby Paddock mógł spowodować pożar i wybuch zbiorników paliwa mielibyśmy do czynienia z tsunami ognia niszczącego ludzi i napotkane obiekty. Również zagadką pozostają niebezpieczne materiały wybuchowe w samochodzie mordercy, czy zamierzał je “uruchomić”? Wspomniany sheriff Joseph Lombardo stwierdził, że istnieją dowody mówiące o tym, że Paddock planował ucieczkę z miejsca zbrodni. Każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego.

James Brower były aktywista kampanii prezydenckiej Trumpa w stanie Massachusetts sugeruje, że FBI posiada video świadczące o powiązaniach Paddocka z ISIS, jednak nie ujawnia go, bo mogłoby to uruchomić dalsze ataki śpiochów z ISIS w USA. Dodaje również, że hotelowe rachunki wskazują na możliwość przebywania gościa w apartamencie przyszłego zamachowca.

Ludzie z którymi Paddock miał kontakt mówią, że w ostatnim czasie stracił sporo wagi, olbrzymie worki pod oczami mówiły historię człowieka zmęczonego, który rzadko śpi. Wyszło na jaw, że 21 czerwca dr. Steven Winkler przepisał Paddockowi lekarstwo (Valium) przeciw podnieceniu o nazwie diazepam. Czasem to lekarstwo powoduje agresywne zachowania. Morderca miał również duże problemy z alergią i wysokim ciśnieniem.

Według jego brata Erica to dlatego na zdjęciach czasem widzimy go w towarzystwie Mary Lou pozbawionej makijażu, sprayu do włosów, a nawet perfum, gdyż na wszystko to był uczulony. Jak podaje Mayo Clinic ok. 70% Amerykanów przyjmuje lekarstwa (głównie antydepresyjne i przeciwbólowe, zaś aż 50% przyjmuje dwa takie lekarstwa.

Stephen był najstarszym z czterech chłopców wychowywała ich matka (dziś 90 lat mieszka na Florydzie) dorastali w Sun Valley w Kalifornii. Chłopcy mieli sławnego ojca, Benjamin Hoskins Paddock na plakacie FBI 10-ciu najbardziej poszukiwanych przestępców ( Top Ten Most Wanted) w 1969 r. określany był jako psychopata z samobójczymi tendencjami (zajmował się rabowaniem banków). Uciekł z więzienia (skazany na 20 lat w 1961 r.) i prowadził drugie życie sprzedawcy używanych samochodów w stanie Oregon, aż do wpadki w 1978 r., zmarł kilka lat temu.

Stephen Paddock po dwóch nieudanych małżeństwach wiele lat przebywał w towarzystwie rozwiedzionej (po 20 latach małżeństwa) Mary Lou Danley. Jego partnerka urodzona na Filipinach, po mężu posiadała Australijskie obywatelstwo. Mary Lou zeznała, że Paddock przed masakrą w Sin City kupił jej bilet i wysłał ją na Filipiny. Dodatkowo przesłał tam jej $100,000. Wróciła kilka dni temu i została kilkakrotnie przesłuchana, jeśli ktoś może namalować pełniejszy obraz późniejszego mordercy to jest to Mary Lou.

Lewica natychmiast podskoczyła, aby tradycyjnie próbować wykorzystać zaistniałą tragedię, żądając ukrócenia wolności posiadania broni przez obywateli. W USA obywatele posiadają ponad 300 mln sztuk rozmaitej broni. W lewicowej stacji CBS jej wiceszefowa Hayley Geftman-Gold straciła pracę za odrażający wpis. Stwierdziła, że ofiary masakry nie zasługują na współczucie, ponieważ zwykle fani muzyki country głosują na Republikanów. Pismak z liberalnego Huffington Post Jason Fuller napisał, że POTUS Trump powinien być oskarżony o zdradę i jeżeli sąd mu to udowodni powinien być stracony, podobnie jak ci, którzy popierają politykę Trumpa (!) Dziś mówi się (nawet kooperuje w tym NRA) o zdelegalizowaniu gadżetów, które modyfikują broń aby strzelała tak jak broń automatyczna. Oczywiście w związku z tym zamieszaniem Amerykanie rzucili się do kupowania broni…

Prezydent Trump wraz z żoną Melanią po powrocie z zdewastowanej przez huragan “Maria” wyspy Puerto Rico, w czwartek udał się do Las Vegas spotkać się z ofiarami i podziękować policji. Trump określił Paddocka jako chorego pomyleńca. Przypomniał też, że to jest największa tego typu tragedia po masakrze 26 dzieci w szkole w Newtown, w stanie Connecticut w 2012 r. i masakrze (i spaleniu) 49 ludzi w gejowskim klubie w Orlando w 2016 r.

Właściwie to największej masakry w najnowszej historii USA dokonał rząd prezydenta Billa Clintona w kwietniu 1993 r, kiedy to krwawo rozprawił się z sektą religijną Davida Koresha zabijając, paląc aż 67 ludzi (w tym dzieci), sekta ta była odpryskiem Adwentystów Dnia Siódmego. Poza tym centrum zabijania w USA znajduje się w rządzonym od wielu dekad przez Demokratów Chicago. W czerwcu w Chicago zginęło 84 osób, 76 w lipcu, w sierpniu 50, a we wrześniu 59. Demokratyczną machiną Chicago rządzi Rahm Emanuel, przedtem szef gabinetu byłego prezydenta Obamy za jego urzędowania tylko w tym roku w Chicago zamordowano już 519 osób. W 2015 r. aż 2,988 osób było ofiarami użycia broni (ranni i zabici). Rahm objął fotel mera w 2011 r. w 2012 zginęło w mieście 509 osób, w 20013 tylko 442, w 2014 – 428, w 2015 – 495, jednak w 2016 już 751.

W tym samym roku w Nowym Jorku odnotowano 335 morderstw, w Baltimore 318, w Los Angeles 294, a w Philadelfii 277. Przypomnijmy, że Chicago było adoptowanym miastem Obamy, za jego prezydentury dopuszczono się tam aż 3,900 zabójstw (2009-2016). W latach 2011-2016 w Chicago odnotowano ponad 18,000 ofiar broni palnej, w dużym stopniu są to ofiary porachunków między gangami.

W 2016 r. w USA wzrosła liczba zabójstw o 8% i wynosiła w/g FBI 17,250 osób. Prawdą jest, że aż ⅔ zabójstw to samobójstwa i to one (przeważnie starsi mężczyźni) podbijają statystyki. Broń nie strzela sama, tak jak długopis nie robi błędów, tu najważniejsza jest ręka operatora. Politycy chcą zawsze pozbawić obywateli możliwości posiadania broni, ale sami otoczeni są uzbrojonymi ochroniarzami i mieszkają w zamkniętych osiedlach w chronionych domach.

Powracając do sytuacji prezydenta Trumpa trzeba przyznać, że mimo tylu zaistniałych nieszczęść i rozmaitych knowań jego przeciwników, prezydentura ma się dobrze. Wiele oczywiście zależy od obijającego się Kongresu, a tym bardziej Senatu, ale miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku uda się przynajmniej przeprowadzić prezydencką reformę podatków. Giełda od czasu elekcji Trumpa poszybowała w górę aż 24%. Bezrobocie spadło do 4,2%, a popularność POTUS-a Trumpa podskoczyła do 46%. Żyć nie umierać!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

26 komentarzy

26 Komentarzy

 1. panMarek

  7 października 2017 at 23:12

  Przymusowo to zaszczepić Redakcję Wolnosc24 przeciw głupocie.
  Ludzie:
  1. Właściciel drona złapał niewidzialny bombowiec B-2 przelatujący nisko nad miastem – gówno złapał nie B2.
  2. Właściciel drona złapał (wykadrował) niewidzialny bombowiec B-2 przelatujący nisko nad miastem z prędkością na oko 400 – 600 km/h – niech się ktoś puknie w głowę zanim całe odium tego „portalu” spadnie na p. Sommera.
  3. Właściciel drona tak prowadzi kamerę, że nie powstydziliby się najlepsi operatorzy jak Sławomir Idziak.
  Ludzie co Wy wypisujecie. Przecież to wstyd!

  Z powodu blokady komentarzy na Wolnosc24 na: http://wolnosc24.pl/2017/10/07/niesamowite-nagranie-wlasciciel-drona-zlapal-niewidzialny-bombowiec-b-2-przelatujacy-nisko-nad-miastem-video/#comment-120744

 2. Egzorcysta

  8 października 2017 at 01:13

  Zadajmy sobie wiecej pytan? Jak taki aresnal broni wniosl nieniepostrzezenie do pokoju? (jego przyjaciolka byla pracownikiem tego kasyna), ale musialby ja wtajemniczyc.Druga sprawa, strzaly padaly z dwuch rozbitych okiem na 33 pietrze i pietra 4, co u masonerii nie jest przypadkiem tylko rodzajem komunikacji.Tak wiec nie strzelal sam ale strzelali we trzech. Czy panienka ostrzgajaca publicznosc na 45 minut przed zamachem, znala przyjaciolke Paddoka.Czy Paddok mial raka i czy mimo oficjalenj wesji jego stanu majtkowego nie byl zadluzony co jest czyms normalnym u hazardzistow, ktorzy za swoj ostatni ulimatiwe-kic oddadza nawet zycie.I takiego chorego czlowieka znalezli jako ofiare bardzo podobna do Osborne przy zamachu na Kenediego.Kto wynalajal inne pokoje z ktorych strzelano? Dlaczego policja i sluzby przybyly dopiero 70 minut pod strzlaninie. Dlaczego media podaja tak wielka ilosc zastrzelonych i rannych , po ktorych przyjechalo tylko pare karetek pogotowia, jakby Las Vegas bylo Polska prowincja? Mamy tez nagrania z policyjengo radia CB, gdzie rozmiar ataku byl wyraznie lekcewazony?
  Skad hazardzista mial 100 tys dolarow ktore dal przyjaciolce by wyjechala na Filipiny.Otoz ja uwazam ze jak zwykle gdzie sa jskies ataki, robia to sluzby, bo one i rzady maja z tego najwieksza korzysc, a raczej mafia ich otaczjaca.Facet mial juz niewiele zycia i byl pod kreska, wzial od sluzb 100 tys dol , i sie zastrzelil zanim strzelal a do ludzi strzelaly sluzby wierne Ameryce czyli mafii reprezentujaca USA.Zrobil to dla swojej przyjaciolki ,ktorej nakazal ucieczke z USA a ta wypaplala jakies kolezance i operacja prawie mogla sie nie udac, wiec skula ja policja i wyprowadzila.Co zrobic z taka dama, z pewnoscia kazal ktos wtajemniczony.Zachowanie sie policji w takiej sytuacji byloby szybko przesluchac i ewakulowac publicznosc.Ale musieli dostac inne rozkazy.
  Jest ogrom pytan , na ktore jezeli tylko rzad usa nie opodpowie logicznie bedzie wiadomo wszystko.

  ISIS jest komorka CIA, a na jej czele stoi obywatel Izraela. Jest oplacane i zbrojone przez USA o czym jakos w Polsce kazdy boi sie mowic.Celem ISIS bylo przgonic z otoczenia Izreala, mieszkancow ziem bogatych w rope i inne bogactw.Ktorych przpedzono do wroga Izraela nr1 Niemiec.Dlatego zadne kraje oscienne nie przyjely uchodzcow.A zeby problem powiekszyc Chazarzy utworzyli podobnie jak przedsiebiorstwo Holockhaust, tak tez utworzyli przedsiebiorstwo przmieszczen cywilizacyjnych od ktorych kasuja po ok 10 tys dol za transport do UE.Wraz ze wskazowkami jak od urzedow socjalnych w Niemczech i innych krajach te sume odzyskac i dlug splacic.A obowiazkiem urzdnikow ue, jest tego niewidziec bo Soros bedzie sie gniewal ,ze mu plan bizneswowy psuja.Wystarczy 10 tys dol pomnozyc przez ok 10 milonow zadluzonych czym Soros z pewnoscia nie wzgardzil
  i ostanie pyatnia dlaczego Obamie nikt nie zabral pokojowej nagrody Nobla i nie posadzil na lawie oskarzonych o mordestwo niewinnych ludzi, a Busha i nikogo z bialego domu ,ktory zamordowal wiecej ludzi jak Hitler nikt nie postawil przed Trybunal Norymberski, tym bardziej ze podstawa do ataku na Irak byla wyssana z palca.Osobiscie wiem ,ze gdyby Irak mial naprawde bomby atomowe nigdy nie zostalby wymordowany przez pozytecznych idotow i psychopatow z USA.Jak wiec widac Chazarstwo juz tak stalo sie baztrzlne, ze sa przekonani ,ze moga robic co chca.Zal mi tylko tych glpich zolnierzy, policji, lekarzy i pielgeniarki, niektorych niewtajemniczonych sedziow i naiwnych ogladaczy TV, Narodow dla ktorych zycie na Kuli Ziemskiej pod ostarzalem debili na rozkaz psychopatow czytajacych Talmud stalo sie normalnoscia.Caly swiat zamieniaja w Palestyne a wiekszosc nawet nie dpouszcza tej mysli,ze jutro przyjda wstrzykna „szczepionke” i wasze zycie normalne sie juz niebawem skonczy.A skonczy przez wlsna glupote i niechec do rozwoju i do wiedzy. Jest tez paru co to jak islamisci twierdza ,ze wszystko jest tylko tak jak Bog chce.Bog musi bo nie ma wyjscia ,zrobic kolejny „Potop”.

 3. GŁUPTASIE Jacek K. Matysiak ten Stephen Paddock już był TRUPEM jak była ta strzelanina !

  8 października 2017 at 11:11

  NAIWNIAKU Matysiak ten BEZPODSTWANIE oskarżany Stephen Paddock 64-letni milioner przez żydo-komunistyczne KŁAMLIWE media jak CNN czy to zafałszowane bandycko-mafijny gang FBI jest kolejną ORDYNARNĄ USTAWKĄ tych globalistycznych bandytów NEKONÓW i tzw. złodzeji kryminalistów „deep state” wspierani przez te bandyckie PRZESTĘPCZE gangi tzw. „partia demokratyczna” i „partia republikańska” ze starymi kryminalistami mafiozami jak Pelosi czy L.Graham … itp.
  Ten MARTWY człowieczek Stephen Paddock 64-letni milioner został tam na miejsce tej masakry PODRZUCONY jako taki „patsy” a faktycznie tam w Las Vegas było wynajętych kilku płatnych bandytów jako „multiple shooters” na zamówienie.
  Ta masakra to IDENTYCZNA kolejna ludobujcza „USTAWKA” przez GLOBALISTÓW żydo-masonów, którzy też w przeszłości zabili z zimną krwią prezydenta Johna Kennedygo czy też zorganizowali ludobujczą „USTAWAKĘ” z kontrolowanym zburzeniem WTC i budynku nr 7 w New Yorku 11-IX-2001r … itp.
  W całym USA i samym ścieku kloacznym Waszyngtonie ZAKŁAMANIE i obłuda wśród tzw. „władzy amerykańskiej” jest STRASZLIWE podobne jak w tych „amerykańskich mediach” czyli żydo-masonskich!
  Na 100% było co najmniej 3-ch wynajętych ludobójców, którzy z różnych odległych od siebie punktów strzelali z trzech miejsc do 22 tysięcznej widowni. Ten FAKT potwierdzają nawet wtępne badania akustyczne nagrań strzelaniny:
  https://www.youtube.com/watch?v=_kdsitqiWoE
  Co ciekawego to te automatyczne karabiny PODŻUCONE w pokoju hotelowym gdzie leżał martwy 64-letni Stephen Paddock to te karabiny były RÓŻNYCH kalibrów, co jest nie logiczne aby przeprowadzać szybko taką masakrę.
  Kilku przypadkach wstępne badania akustyczne wykazują na 100% że w niektórych momentach były seria oddawane z 3 karabinów maszynowych JEDNOCZEŚNIE !!!
  Ponadto dalej trzymający w żelaznym uścisku władzę NEOKONI w USA i zalegalizowani bandyci federalni urzędnicy z tzw. „deep state” UTRUDNIAJA prowadzenie uczciwego dochodzenia w sprawie tej masakary, na co maja dowody media 2-ego obiegu.
  tzw. „rząd USA” razem z tymi przestępczymi bandami jak FBI czy CIA po mimo zmiany prezydenta i naczelników tych gangów dalej są NIE wiarogodni żyjąc w „swoich UKŁADACH po staremu”, gdyż faktyczną władzę w USA posiadają dalej skrajnie zdemoralizowani agenci globalistów, którzy tą instytucje państwa USA mają głęboko w DUPIE, a jedynie ich interesuje, aby się bezkarnie NAKRAŚĆ tak jak żydo-masoneria z New Yorku lub zdemoralizowanego Waszyngtonu, czyli tak jak jest to w Europie w Berlinie, Paryżu czy Brukseli lub żydo-mafijnej „warszawce”.

 4. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:07

  Thanks for finally talking about > %blog_title% < Liked it!|

 5. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 15:36

  I’m really impressed together with your writing skills as well as with the format to your blog. Is this a paid subject or did you modify it yourself? Anyway keep up the nice quality writing, it’s uncommon to look a nice weblog like this one today..|

 6. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  17 października 2017 at 16:57

  Useful info. Fortunate me I found your site unintentionally, and I am shocked why this coincidence didn’t came about earlier! I bookmarked it.|

 7. Itamar Serpa Fernandes

  17 października 2017 at 19:25

  Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is excellent, let alone the content!|

 8. Umanizzare presidios

  17 października 2017 at 21:36

  Great blog here! Additionally your website so much up very fast! What host are you the use of? Can I get your affiliate hyperlink in your host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol|

 9. Itamar Serp

  17 października 2017 at 23:26

  Wow that was strange. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow, just wanted to say excellent blog!|

 10. zippyaudio

  18 października 2017 at 00:30

  Hello, I enjoy reading through your article. I like to write a little comment to support you.|

 11. Luiz Gastão Bittencourt

  18 października 2017 at 01:43

  Hello, I think your blog might be having browser compatibility issues. When I look at your blog in Firefox, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, excellent blog!|

 12. zippyshare

  18 października 2017 at 02:31

  Hi there to all, how is everything, I think every one is getting more from this website, and your views are nice designed for new visitors.|

 13. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  18 października 2017 at 04:13

  With havin so much content and articles do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement? My website has a lot of completely unique content I’ve either authored myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the internet without my authorization. Do you know any techniques to help stop content from being stolen? I’d certainly appreciate it.|

 14. Lélio Vieira Carneiro Junio

  18 października 2017 at 06:14

  This website was… how do I say it? Relevant!! Finally I have found something which helped me. Thank you!|

 15. Itamar Serpa Fernandes

  18 października 2017 at 07:36

  whoah this weblog is great i like reading your articles. Keep up the great work! You understand, many people are searching round for this info, you can aid them greatly. |

 16. Umanizzare presidios

  18 października 2017 at 07:55

  My family always say that I am killing my time here at web, except I know I am getting familiarity everyday by reading such good content.|

 17. MAGA

  18 października 2017 at 09:33

  Yes! Finally someone writes about %keyword1%.|

 18. Egli Diana Pinto

  18 października 2017 at 09:41

  Highly descriptive blog, I loved that bit. Will there be a part 2?|

 19. Itamar Serpa Fernandes

  18 października 2017 at 10:39

  Hey! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any tips?|

 20. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  18 października 2017 at 11:23

  What’s up, yeah this article is really good and I have learned lot of things from it on the topic of blogging. thanks.|

 21. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 12:11

  I must thank you for the efforts you’ve put in penning this website. I am hoping to view the same high-grade blog posts by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has inspired me to get my own, personal site now ;)|

 22. Dadado Veig

  18 października 2017 at 13:10

  Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It really useful & it helped me out a lot. I hope to give something again and help others like you helped me.|

 23. Grupo Coral presidios

  18 października 2017 at 15:06

  I visit everyday a few web sites and sites to read articles or reviews, however this weblog presents quality based posts.|

 24. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  18 października 2017 at 17:13

  Hello to every body, it’s my first go to see of this website; this blog carries amazing and really fine data designed for visitors.|

 25. lelio vieira carneiro junior

  18 października 2017 at 17:55

  Outstanding story there. What occurred after? Take care!|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra