Z zagranicy

Brytyjska policja wypuściła zamachowca, który wjechał w tłum ludzi

Ciemnoskóry mężczyzna aresztowany za „wypadek” przed londyńskim Muzeum Historii Naturalnej został wypuszczony na wolność mimo że śledztwo w jego sprawie nadal trwa.

47-letni kierowca, którego pochodzenia nie podano do wiadomości publicznej został przesłuchany na okoliczność… niebezpiecznego prowadzenia pojazdu (sic!).

11 osób zostało rannych, kiedy na chodnik przed Muzeum Historii Naturalnej w Londynie wjechał rozpędzony pojazd z czarnoskórym mężczyzną za kierownicą. Mimo że mężczyzna został aresztowany, londyńska policja utrzymuje, że całe zdarzenie nie było atakiem terrorystycznym i apeluje do świadków zdarzenia, aby stawili się w komisariacie w celu złożenia zeznań.

Do tragedii doszło o godz. 14.20. Została ona zakwalifikowana przez organy ścigania jako „kolizja drogowa”. Większość rannych ma uszkodzone kończyny oraz urazy głowy – wynika z oświadczenia wydanego przez londyńskie pogotowie ratunkowe.

Źródło: BBC

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. Natalia

  8 października 2017 at 21:22

  Może wyszedł dlatego że była to ustawka i może był to tylko słup. Dziwna zbieżność – ktoś prowadził, spowodował wypadek, nie podano dokładnie kto to (pa licho z nazwiskiem), a dzień później wypuszczono. Przypadek ? Nie sądzę.

  • scorpio

   8 października 2017 at 23:15

   Ostatnio modny zawód Crisis Actors, w celu zastraszania ludzi i wprowadzaniu bezwzględnej inwigilacji.
   https://www.youtube.com/results?search_query=las+vegas+crisis+actors

   • Globaliści i NEOKONI usiłują zbagatelizować ludobujczy napad na bezbronnych obywateli !

    9 października 2017 at 02:45

    Skoro sobie robisz żarty ty bydlaku „scorpionn” z tego napadu globalistów na przeciętnych ludzi w Las Vegas to życzę ci ty GŁUPKU „scorpio”, abyś to TY też został jak najszybciej takim „Crisis Actor” jak jeden z tych 60 roztrzelanych osób przez najętych ZALEGALIZOWANYCH „federalnych bandytów” z przestępczego anty-amerykańskiego żydo-gangu „partia demokratyczna”.
    Życzę ci też ty potworze „scorpio” abyś też został takim „Crisis Actor” jak ten 64-letni milioner Stephen Paddock zamieniany w TRUPA przez żydo-komunistyczne KŁAMLIWE media CNN lub przez tych NIE wiarogodnych zafałszowanych bandytów z mafijnego gangu FBI, którzy prawdopodobnie brali udział w kolejnej bandyckiej „USTAWCE” na zamówienie tych globalistycznych bandytów NEKONÓW czyli zalegalizowanych złodzeji kryminalistów „deep state”.
    „Deep State” to starzy zwapniali zalegalizowani super-złodzeje ZASIEDZIALI przez ostanie 50 lat w zgnitych federalnych urzędach waszyngtońskich i stanowych, którzy się identycznie przyspawali do najwyższych stanowisk federalnych i stanowych na prowincji nie chcą z nich ustąpić, aby to nie zmieniło „STATUS QUO” oszukańczych złodziejskich interesów rozwydrzonych właścicieli żydo-korporacji w USA z opłacanymi ŁAPÓWKAMI przez nich też zwapniałymi skorumpowanymi do głębi „senatorami i kongresmenami” z PRZESTĘPCZYCH gangów tzw. „partia demokratyczna” i „partia republikańska”, którzy zbankrutowali USA, ale sami w bliżej nie określony sposób „dorobili” się fortun NIE prowadząc jakiej kolwiek dzialaności gospodarczej.
    Skąd ma na przykład fortunę $200 milionów zwapniała 78 letnia Nancy Pelosi – przewodnicząca klubu gangu „partia demokratyczna” w kongresie USA, skoro ona NIGDY nie prowadziła działnosci gospodarczej, a od 1983 roku do dzisiaj jest stale „urzędnikiem państwowym” !
    A skąd ma fortunę $180 milionów Hilaria Clinton skoro nigdy NIE prowadziła dzialnosci gospodarczej a jedynie założyła „fundacje harytatywną” która wyłudzała ŁAPÓWKI za zorganizowanie przeforsowania „ustaw” w interesie różnych ZAMAWIAJACYCH korporacji … ??
    Dosłownie wszyscy senatorowie i kongresmeni(posłowie) w USA zaraz po dostaniu się do tej kliki politycznej stają się automatycznie MULTI-MILONERAMI nie prowadząc dzialności gospodarczej, ale każdy z nich natychmiast zkłada … „charytatywną fundacje” … „fundacje” ….SIĆ !
    TW bolek, Kwaśniewski, Komorowski też pozakładali „charytatywne fundacje” … SIĆ ! … biorąc wielkie ŁAPÓWKI od korporacji za „załatwienie” różnych „ustaw prawnych” w interesie ZAMAWIAJACYCH korporacji z potężną szkodą dla społczeństwa !
    Ci zbutwiali zwapniali mafiozi aktywiści ZALEGALIZOWANI kryminaliści z przestępczych GANGÓW politycznych „partia demokratyczna i republikańska” PRZYSPAWALI się do stołków centralnej władzy w USA od 40 lat lub więcej.
    To oni pozakładali nawet swoje „RODZINY żydoskie” w różnych konkretnych urzędach państwowych w USA i utworzyli wielkie SWOJE SPOKREWNIONE rodziny(zawierają między sobą związki małżeńskie lub teraz homoseksualne) w centralnych urzędach Waszyngtonu i KAŻDEJ stolicy stanowej.
    To oni potworzyli cała masę różnych NIE potrzebnych SIŁOWYCH urzędów różnej maści pod szyldem „United States Department of Homeland Security” które MEDIALNIE i politycznie generują SZTUCZNYCH „zagranicznych i wewnętrznych wrogów” z którymi jakoby walczą ale FAKTYCZNIE te siłowe czy szpiegowskie oficjalne instytucje są JEDYNIE po to, aby OBECNIE służyły tym zwapniałym INDYWIDUALNYM bonzom-mafiozom i ich mafijnym RODZINOM-urzędnikom. Służby specjalne to są potrzebne PRYWATNIE, aby NIKT z poza RODZINY nie odgonił od koryta władzy tak jak to było w żydo-komunie PRL-u lub żydo-bolszewickim ZSRR, a teraz w żydo-mafijnej III RP.
    Ten ludobójczy napad na przeciętnch obywateli w Las Vegas 2-X-2017r to forma WALKI „urzędniczych RODZIN i KLANÓW” o władzę MIEDZY KLANAMI-RODZINAMI urzędniczymi z celem wygenerowania KRWAYCH ZAMIESZEK w amerykańskim społeczeństwie przez kryminalnych ZWAPNIAŁYCH mafiozów urzędników.
    „RODZINY urzędnicze” czyli zwaśnione KLANY z „Deep State” z bandyckiego przestępczego gangu kryminalistów „partia demokratyczna” którzy usiłują WCIĄGNĄĆ przeciętnych obywateli USA do ich SWOJEJ WENETRZNEJ walki o zachowanie specjalnych PRZYWILEJÓW broniąc swoich pozycji w BRZGRANICZNYM dostępie do koryta władzy(forsy podanika) aby DALEJ bezkarnie okradać amerykańskiego podatnika, zwiększać podatki tak, aby ta ROZRASTAJACA się mafia „demokratyczna” i ich konkretne RODZINY-KLANY mogli dalej KRAŚĆ i trwonić pieniądze amerykańskiego podatnika.
    Ten MARTWY człowieczek Stephen Paddock 64-letni milioner to OFIARA krwawej WALKI o władzę w USA jakie kiedyś w przeszłości prowadzili miedzy sobą żydo-komunisci o władzę na Kremlu w Moskwie w czasach ZSRR.
    Wszystko wygląda na to, że ten biedaczysko 64-letni milioner Stephen Paddock zamieniany w TRUPA został tam PODZRUCONY jako taki „patsy” a faktycznie tam w Las Vegas było wynajętych kilku płatnych zawodowych morderców jako „multiple shooters” na zamówienie, których zdaniem było wygenerowanie jeszcze większego konfliktu społecznego w USA, który wcześniej wygenerował KLAN rodzinny Obamy razem ze swoim GANGIEM politycznym „partia demokratyczna” celowo podpuszczając czarnych obywatelami USA na białych obywateli USA.
    Ta masakra w Las Vegas to IDENTYCZNA kolejna ludobujcza „USTAWKA” przez GLOBALISTÓW żydo-masonów w ich egalitarnym interesie, którzy też w przeszłości zabili z zimną krwią prezydenta Johna Kennedygo czy też zorganizowali ludobujczą „USTAWAKĘ” z kontrolowanym zburzeniem WTC i budynku nr 7 w New Yorku 11-IX-2001r po utracie władzy przez przestępczy gang tzw. „partia demokratyczna”.
    W całym USA i samym centralnym ścieku kloacznym Waszyngtonie, gdzie centralnie toczy się obecnie ZAJADŁA walka o koryto centralnej władzy(dostęp do publicznych pieniędzy tak aby się NAKRAŚĆ) ZAKŁAMANIE i obłuda wśród tzw. „władzy amerykańskiej” jest STRASZLIWA podobne jak w tych „amerykańskich mediach” czyli żydo-masonskich!
    Teraz kasta zaocznie rządzących globalistów i żydo-masonów usiłuje zbagatelizować zabicie 60 osób w Las Vegas, którzy na 100% wynajęli zawodowych morderców ludobójców, którzy z różnych lokacji strzelali do 22 tysięcznej widowni, aby tym sposobem wygenerować jeszcze większy konflikt społeczny w USA, który jest przejawem NIE pogodzenia się z FAKTEM utraty władzy przez bandycko-złodzejski PRZESTĘPCZY gang „partia demokratyczna” razem z jej służbami specjalnymi których bonzowie też utracili stołki centralnej władzy FBI czy CIA.
    Masakra w Las Vegas 2-X-2017 roku jest dowodem zajadłej dzikiej WEWNETRZNEJ walki różnych bandyckich KOTERII(rodzin urzędniczych) o stołki CENTRALNEJ WAŁDZY w Waszyngtonie i całym zbankrutowanym USA.
    Ten FAKT strzelania do tłumu ludzi w Las Vegas z boroni automatycznej jednocześnie z KILKU miejsc do tłumu przez wynajętych bandytów, potwierdzają nawet wtępne badania akustyczne nagrań strzelaniny, ale przez zawodowców zajmujących się akustyką ale nie przez „policję” lub skorumpowane FBI, których takie fakty w ogóle NIE interesują:
    https://www.youtube.com/watch?v=_kdsitqiWoE
    Co ciekawego, to te automatyczne karabiny podrzucone w pokoju hotelowym gdzie leżał martwy 64-letni Stephen Paddock, DOMNIEMANY „zabójca” to te karabiny były RÓŻNYCH kalibrów.
    Okazuje się, że ten DOMNIEMANY jakoby JEDYNY „zabójca” 64-letni Stephen Paddock w ogóle nie był kolekcjonerem broni palnej wiec prawdopodobnie arsenał broni do jego PISTEGO domu „ktoś” podrzucił …
    KTO ???
    Chyba „krasnoludki” z FBI lub fachowców z tego „United States Department of Homeland Security” którzy wcześniej beszczelnie KŁAMALI, że nie podsłuchiwali przeciętnych obywateli, Merkel czy samego Donalda Trumpa ???
    Kilku przypadkach wstępne badania akustyczne z autentycznych nagrań w kilku miejsc zarejestrowane na telefonach komórkowych tam zebranych ludzi wykazują na 100% że w niektórych momentach były seria z karabinów oddawane w kierunku tłumu z 3 karabinów maszynowych JEDNOCZEŚNIE !!!
    Ponadto dalej trzymający w żelaznym uścisku władzę NEOKONI w USA i zalegalizowani bandyci federalni urzędnicy z tzw. „deep state” z ich RODZINAMI urzędniczymi UTRUDNIAJA prowadzenie uczciwego dochodzenia w sprawie tej masakary, na co już maja dowody media 2-ego obiegu.
    Tzw. „rząd USA” razem z tymi przestępczymi bandami-gangami jak „partia demokratyczna czy republikańska” czy z tymi skorumpowanymi lewakami FBI czy CIA po mimo zmiany prezydenta i naczelników tych gangów dalej są NIE wiarogodni żyjąc w „swoich UKŁADACH po staremu” dbając o swoje RODZINY urzędnicze.
    Jak się prześwietla kologacje RODZINNE we wszystkich stolicach URZĘDÓW Stanowych w USA nie mówiąc o centralnych urzędach Waszyngtonie to oni są WSZYSCY są SKOLIGOWANI rodzinie i są wszyscy JEDNA wielka RODZINA okupująca centralne urzędy federalne z pokolenia na pokolenie !!!
    Teraz są zwalani i spławiani z tych urzędów centralnych MURZYNI dla których wiele NIE potrzebnych różnych SZTUCZNYCH urzedów państwowych-federalnych STWORZYŁA murzynska administracja RODZINNA Buraka Obamy i jego KLIKA, tak aby oni stali się milionerami biorąc łapówki, a wcześniej te murzyńskie PROSTAKI oni byli BEZROBOTNYMI !!!
    Likwidowanie przes administracje D.Trumpa tych wcześniej natworzonych SZTUCZNYCH NIE potrzebnych urzędów federalnych przez administracje jest traktowane przez murzynów jako przejaw RASIZMU … SIĆ!
    Jak się likwiduje w USA jakiś NIE potrzebny urząd federalny SZTUCZNIE stworzony dla jakieś RODZINY lub KLIKI ŻYDOWSKIEJ, to likwidacja takiego urzędu obskoczonego przez żydów okrzykiwana jest jako „akt ANTY-semityzmu” … SIĆ!
    Na tym właśnie procederze żydowskim organizowania jakiegoś NIE potrzebnego urzędu dla RODZONY żydowskiej wzrowali się murzyni, gdy do władzy w USA dorwali gdy ten przygłup Obama został prezydentem USA !
    To właśnie likwidowanie tych SZTUCZNYCH NIE potrzebnych urzędów stworzonych przez murzynów B.Obamy dla jego RODZIN murzyńskich, wygenerowało konflikt i krwawe awantury uliczne wielu Stanach w USA pod koniec 2016 roku i teraz w 2017 roku.
    Faktyczną władzę w USA posiadają dalej skrajnie zdemoralizowani globaliści i ich agenci w urzędach federalnych, którzy instytucje państwa USA mają głęboko w DUPIE, a jedynie ich interesuje, aby się bezkarnie NAKRAŚĆ na finansach federalnych, tak jak żydo-masoneria z New Yorku lub zdemoralizowanego Waszyngtonu, czyli tak jak jest to w Europie w Berlinie, Paryżu czy Brukseli lub żydo-mafijnej „warszawce” PO-PiS-PSL-SLD.

 2. Warszawiaków nie rozjeżdzają "emigranci" lecz dogłebnie RABUJĄ jak żydówa Gronkiewicz-Walc !

  8 października 2017 at 23:01

  Skoro w tak istotnej metropolii w Europie jak Londyn tamtejszy WYKOŁOWANY biały MOTŁOCH przez ŻYDO-masońską propagandę głosował na ISLAMISTĘ z PAKISTANU aby został merem BIAŁEGO Londynu, no ten kolorowy ISLAMISTA ulubiony przez żydoską mafię SPROWADZA do Anglii na potęgę czarną ISLAMSKĄ hołotę, którzy CELOWO rozjeżdżają BIAŁYCH tubylców Anglików !
  BRAWO !
  To ZABIJANIE białych anglików tubylców mieszkających w Londynie niech będzie dowodem OTWARTOŚĆ tego miasta !
  BRAWO !
  W Londynie WYGRAŁA „tolerancji” różnorodność OKRASZONA islamem tak jak by za mało tam było tych DZIKUSÓW z judaistycznej sekty.
  To żydo-masonski ANTY-brytyjski komunistyczno-LEWACKI GANG barbarzyńców „Partia Pracy” wyniosła na piedestały władzy jako Mera Londynu tego ISLAMISTĘ Sadiqa Khana z Pakistanu.
  Najbardziej w III RP CIESZYŁO się żydo-lewactwo z pod szyldu „Krytyka Polityczna” oraz ukry zamieszkali w Polsce z tego faktu, że Merem Londynu został ktoś OBCY i WROGI UK.
  Polskojęzycznego MOTŁOCHU w Warszawie jeszcze nikt nie rozjeżdza, gdyż to Ruch Narodowy swoimi protestami i Marszami Niepodległości jedynie ograniczył ZALEW Polski przez kolorową hołotę, ale NIE był w stanie ZATAMOWAĆ zalewu Polski przez ukrów neo-banderówców, który wspiera żydo-BANDEROWSKI PO-PiS i to oni sprowadzili do Polski w ostatnich latach aż 7 milionów BANDEROWCÓW ukrów, ktrzy po woli zakładają w Polsce UPA z celem organizowania „plebiscytów” takich jakie odbyły się w Katalonii w celu ODERWANIA jakiegoś regionu od Hiszpani w celu jej osłabienia i RABOWANIA, tak aby hiszpańskimi obywatelami mogli łatwiej PONIEWIERAĆ żydo-masoni uzurpatorzy komuniści z Brukseli.
  Co LEPSZE?
  Czy jak lokalni tubylcy są CELOWO zabijani różnymi sposobami(łącznie z ucinaniem im głów) przez OBCĄ hołotę NACHODZCÓW jak w Londynie, czy „LEPEIEJ” być bezkarnie RABOWANYM na potęgę przez żydoskich nachodzców w Polsce, jak np przez żydoską bandę skrzykniętych bandytów w funkcji „polskich” urzędników dowodzonych przez Gronkiewicz-Walc jako „prezydenta” Warszawy, która GARDZI etnicznymi Polakami, którą WYBRAŁ na piedestały władzy ten wykołowany MOTŁOCH polskich obywateli RABOWANY z uśmiechem na ustach przez żydosko-ukrainska ZALEGALIZOWANĄ mafię grasującą w Polsce ??
  ŚMIERĆ tym anty-polskim sprzedajnym bandytom PO-PiS-PSL-nowoczesni+petru+SLD, którzy są zawodową V kolumną w III RP organizującą codziennie RABUNEK etnicznych Polaków z ich owoców pracy !

  • zydowstwodoizraelaprecz!!!!

   9 października 2017 at 01:06

   smierc smierc!!!!!!

  • cayt-london

   15 października 2017 at 13:29

   borys johnson byl jeszcze wiekszym kretynemjedyne co zrobil pozytywnego to ograniczyl tzw,,congestion zone,,ale za to pobudowal rowerowe autostady ktorymi malo kto jezdzi czym spowdowal gigantyczne korki kretyn

 3. Stanley

  9 października 2017 at 09:05

  widać, że Anglia jednak nie wyszła z UE I chyba jeszcze prędko nie wyjdzie…..

 4. Colby Grochow

  9 października 2017 at 10:30

  Greetings, just wanted to share with you that we had a great holiday at Marina de Bolnuevo in July of this year. We flew into San Javier and hired a car from the airport for the short drive to Bolnuevo. The beaches are clean, most of them awarded the Blue Flag. The restaurents were great, with paella on the beach a must and managed a day on the nudist beach there. Very liberating. We also visited the Big Guns, The Roman Mines and the Sand sculptures. Will be returning there again in 2018. Thanks for reading Tony.

 5. Neely Landrie

  9 października 2017 at 13:43

  Hi there, just wanted to share with you that we had a great holiday at Marina de Bolnuevo in June of this year. We flew into Alicante and hired a car from the airport for the short drive to Bolnuevo. The beaches are superb, most of them awarded the Blue Flag. The restaurents were great, with paella on the beach a delight and managed a trip to the nudist beach there. Very liberating. We also visited the Big Guns, The Roman Mines and the Sand sculptures. Will be returning there again next year. Thanks for reading Alicia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra