Z kraju

Bunt młodych hien z PO – Platforma Obywatelska to nie jest Grzegorz Schetyna

Pytanie, czy w wyniku niskich notowań dojdzie do otwartego buntu „młodych wilków”, a w zasadzie „młodych hien” z PO? Pierwszymi oznakami są wypowiedzi posłanki Joanny Muchy która otwarcie głosi, że Platforma Obywatelska to nie jest Grzegorz Schetyna.

– Platforma Obywatelska to nie jest Grzegorz Schetyna. PO to spora grupa ludzi, których będę chciała przekonać do tego programu. My się zapatrzyliśmy przez ostatnie lata we wskaźniki ekonomiczne. W to, w jaki sposób Polska pięknie się rozwija, a straciliśmy zupełnie z oczu los poszczególnego człowieka. Nowy program dla Platformy, który przygotowała, nie był jeszcze konsultowany z kierownictwem partii. Platforma Obywatelska to nie jest Grzegorz Schetyna. PO to spora grupa ludzi, których będę chciała przekonać do tego programu. Jeśli nie będą chcieli realizować, to ja się nie uchylę od odpowiedzialności. Uważam, że przywódca to jest ktoś, kto wyzwala w ludziach absolutnie najlepsze rzeczy. Zakładam, że na czele opozycji stanie najlepszy, ten kto będzie potrafił najlepiej wprowadzić program w życie. Mnie interesuje to, żeby to był ten program. – żaliła się posłanka Joanna Mucha w programie „Tomasz Lis” na Onecie.

 

Komentarz Prawego – Jarosław Kaczyński mając taką opozycję może spać spokojnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

147 komentarzy

147 Komentarzy

  1. purchasing timex watches

    9 listopada 2017 at 11:39

    In fact no matter if someone doesn’t be aware of afterward its up to other viewers that they will assist, so here it occurs.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra