Z kraju

Stanisław Michalkiewicz – biskup Pieronek zaczyna zdradzać objawy zgłupienia starczego, albo nie głupieje, tylko wykonuje jakieś zadanie

W swoim felietonie „Logiki nie ma, ale musi być” opublikowanym na łamach portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz zarzucił brak logiki biskupowi Pieronkowi, który twierdzi na łamach mediów, że w Polsce jest dyktatura. Zdaniem publicysty biskup Pieronek opowiada głupoty bo „tego rodzaju opinie ksiądz biskup wygłasza udzielając wywiadu, który jest publikowany na całą Polskę i nie obawiając się, że po ogłoszeniu tej rewelacji zostanie zamordowany strzałem w tył głowy, ani nawet – że zostanie aresztowany. A przecież dyktatura, (…) [komunistyczna] tym się właśnie charakteryzowała. Mamy zatem dwie możliwości: albo ksiądz biskup Pieronek zaczyna zdradzać objawy zgłupienia starczego, albo nie głupieje, tylko wykonuje jakieś zadanie”.

 

Stanisław Michalkiewicz przypomina, że biskup Pieronek był wymieniany jako beneficjent w sprawozdaniach finansowych Fundacji Batorego Sorosa.

 

Komentując czarne marsze Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że „Postulaty wysuwane przez protestujące kobiety pokazują bowiem, że logika jest im całkowicie obca. Z jednej bowiem strony protestują przeciwko „nacjonalizacji macic”, a jednocześnie domagają się, żeby „państwo” je zapładniało”.

 

Swój felieton Stanisław Michalkiewicz zakończył przewrotną propozycją by rząd PiS pozytywnie odpowiedział na postulaty finansowania przez państwo zapładniania kobiet, i w ramach promocji naturalnych metod, zamiast in vitro, do zapładniania wysłał Wojska Obrony Terytorialnej.

 

Komentując propozycje Stanisława Michalkiewicza muszę stwierdzić, że relacjonując protesty feministek i groteskowej opozycji, na podstawie obserwacji uczestniczącej mając wiedzę o urodzie feministek, wyzwanie jakie stawia Stanisław Michalkiewicz przed Wojskami Obrony Terytorialnej jest moim zdaniem wręcz samobójcze. Chociaż przysłowie mówi, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wina braknie, sprostanie takiemu wyzwaniu spowodowało by plagę alkoholizmu, i pasową epidemie zgonów z przepicia.

 

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

83 komentarze

83 Komentarzy

 1. panMarek

  12 października 2017 at 11:14

  Jak wchodzą nam w drogę to trzeba ich likwidować tak jak to robił NSZ z bolszewikami a nie pomoże im nawet znajomość psychologii społecznej.

  Po pierwsze:
  Powszechnie wiadomo, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie.
  Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe dzieci jak w Fatimie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.
  Po drugie:
  Zamiast płakać trzeba stanąć w potrzebie i stawić opór. Któż jak Bóg, jak powiedział Św. Michał Archanioł.
  Stawić opór a nie płakać!

  • karol

   12 października 2017 at 11:44

   zbigniewstonoga.eu

  • Danka

   12 października 2017 at 16:14

   Piszesz stale ten sam tekst juz ktorys raz.Prowokator ?

   • panMarek

    12 października 2017 at 21:22

    Nie. Poza tym przykładaj się do pisania i nie kalecz języka. Np. nie „raz.Prowokator ?” tylko „raz. Prowokator?”

    • Danka

     13 października 2017 at 02:26

     Uczony w pismie panMarek.Moze jeszcze raz wytlumacz, osoooochodziii?

     • panMarek

      13 października 2017 at 12:48

      No to proszę:
      ZA STRONĄ SEKSUALNE ZNACZENIE IMION DAMSKICH 🙂
      Danuta – całe życie wszędzie szuka bolca, a na końcu zostaje starą panną.

     • Danka

      13 października 2017 at 13:01

      PanMarek.Wyjmij ty ten swoj bolec najpierw ze swojego czerepa, bo nie jest naoliwiony skrzeczy na caly net.Oliwy w tym garnku ani na krztyne.I odlacz sie od sex-online.

     • Danka

      13 października 2017 at 13:05

      PanMarek.I Oszczedz autorow ze swoimi komplementami, bo kojarza sie ze smierci pocalunkami….

     • panMarek

      13 października 2017 at 17:06

      „Danka”, sądzę, że moje komentarze – jakie by nie były – powiewają Autorowi.

 2. Soroka

  12 października 2017 at 11:16

  Jeżeli WOT miałby się składać z kurwiarzy, to wydawanie pieniędzy na te wojska byłoby wyrzucaniem ich do błota!
  Panu Michalkiewiczowi pomyliły się chyba WOT z CA.

 3. Soroka

  12 października 2017 at 11:18

  A może pan Michalkiewicz chciałby te znienawidzone przez ruską swołocz wojska wykończyć syfilisem, albo AIDS?

 4. JARO

  12 października 2017 at 13:02

  a mówią, że żołnierz wykona każdy rozkaz; pan redaktor St. Michalkiewicz pokazał dowód wprost, że jest taki, którego jednak nikt (żadne wojsko) nie podejmie się zrealizować; i nie ma zdziwienia patrząc na ten „zwiędły kwiat, wydzielający straszny odór”;

 5. hansi

  12 października 2017 at 14:23

  😀

 6. Hania

  12 października 2017 at 15:43

  W ramach tego ogłupienia starczego
  JE bp Pieronek, bohater, który uciekł z trudnej śląskiej diecezji prosto w objęcia masońsko- batorowe, zamieszkawszy na Wawelu
  ( proszę nie krzyczeć, że ” nie uchodzi” bo były czasy kiedy na Wawelu pomieszkiwał pan Gubernator, więc Pieronkowi też się należy)

  Dał głos tzw zawył do włoskich gazet
  Z Polakami rozmawia raczej niechętnie nasz bohatyrski biskupek chłopek- roztropek.
  Polecam wycie:

  http://ram.neon24.pl/post/140571,o-tym-jak-pieronek-oplul-polske-we-wloszech

 7. wiesscar

  12 października 2017 at 15:49

  jest dyktatura bo juz sztabek zlota nie moga ‚przechowywac’,

 8. Danka

  12 października 2017 at 15:55

  Red.Michalkiewicz z „grubej rury” w biskupa.Alez to przeciez waszego PIS-owskiego Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyzszego czlonek Rady Patronackiej jego /wspolzalozyciel za kase patronow zapewne Wyzszej Szkoly Europejskiej w Krakowie.Oj,Gowin nie bedzie zadowolony.JkM aktualnie wycina czLonkow partii, oferujac im jedynki.To jakby korupcja polityczna pachnie, czy coooos?

  • Danka

   12 października 2017 at 16:10

   Wycina Gowin JKM z partii „Wolnosc”.
   Moze warto oderwac sie od wlasnych felietonow i dobrze sie rozejrzec dokola?

 9. Danka

  12 października 2017 at 20:17

  Moze lepiej niz zajmowac sie czlonkiem Rady Patronackiej ministra Gowina w jego Wyzszej Szkole Europejskiej / wieloletni rektor po ouszczeniu wydawnictwa ZNAK od dziel Grossa,poczytajmy o czym pisza, MYSLAC OJCZYZNA, zatroskani patrioci:
  http://niepoprawni.pl/blog/maria-kowalska/o-ordynacji-wyborczej-stowarzyszenie-rkw-ruch-kontroli-wyborow-ruch-kontroli

 10. JUDASZ Franciszek vel Jorge Bergoglio starcze ZGŁUPIENIE objawiał jeszcze w Argentynie!

  12 października 2017 at 22:51

  Ten 81 letni ZWAPNIALEC Franciszek vel Jorge Bergoglio(ur. 1936r) zdradzał objawy zgłupienia starczego, jeszcze przed wyborem na papieża.
  ZWAPNIALEC Franciszek vel Jorge Bergoglio zgłupiał już w Argentynie pod wpływem i naciskiem skciarzy judaistycznych i wykonywał różne zadania, aby zniszczyć dekalog katolicki, a w jej miejsce wprowadzić rasistowski żydowski „kodeks” Szulchan Aruchtak, tak aby katolicy PODDALI się OBRUBCE „prawa religijnego” cynicznym Żydom.
  tzw. „biskup” Pieronek w porozumieniu z pedałami „biskupami niemieckimi” finansowani przez Sorosa, czy Pieronek finansowany przez ąnty-polską Fundacje Batorego CELOWO niszczył etykę i moralność katolicka w Polsce wynikającą z zasad z Biblii.
  Identycznymi KRETAMI kościoła katolickiego w III RP jest CAŁY tzw. „polski episkopat” gdzie prawie wszyscy są ŻYDAMI przebierańcami w „purpurach” na czele z JUDAISTAMI Gądeckiem czy Nyczem.
  Jak widać JUDAIZACJA i DEGENERACJA kościoła katolickiego pod przywódctwem argentyńskiego żydo-masona Bergoglio posuwa się szybciej niż się to wszystkim wydaje.
  Franciszek vel Jorge Bergoglio z Argentyny z pozostałymi tzw. „kardynałami i biskupami” którzy są heteroseksualni podobno chce się ŻENIĆ i szykują jakieś nowe REWOLUCYJNE „encykliki” podobne do zasad w tym temacie ustalonych w SEKCIE PROTESTANCKIEJ.
  Franciszek vel Jorge Bergoglio z Argentyny podobno już opracował „nową encyklikę” wzorując się na ISLAMIE i planuje ZNESIENIE celibatu „księży katolickich” i zorganizowanie kobiecego haremu w Watykanie z którego „kardynałowie, biskupi” i ta cała sitwa anty-chrystów z Vatykanu będą sobie wyszukiwać żony, którym będą płodzić dzieci.

 11. Danka

  13 października 2017 at 02:33

  Dobrze.A teraz wracaj do lozka.Dzis kaftana nie bedzie.

 12. Danka

  13 października 2017 at 02:41

  Gdyby mierzyc wartosc tego tekstu miara jakosci „owocow, po ktortch ich poznacie”, to strach oceniac, panie re.Michalkiewicz.Kogo pan sciaga takim opisem biskupa KK, badz co badz.Po prostu:diabli nadali, myslac ojczyzna?

 13. Marek

  13 października 2017 at 10:22

  Pierwszy komentarz p. Bodakowskiego, który przy odrobinie dobrej woli możba by uznać za dowcipny. Niech Pan idzie dalej tą drogą, Panie Redaktorze!

 14. Gocha

  13 października 2017 at 11:29

  Biskup Pieronek odkąd pamiętam zawsze był Pier..dolnięty po piorunowym urazie w głupi łeb.

 15. Danka

  13 października 2017 at 12:01

  Sejm podjal przez aklamacje uchwale, ze rok 2018 bedzie rokiem Powsrania Wlkp.Zglosila to poslanka PO Kidawa Blonska. Rok 2018 jest rokiem Czynu Niepodleglosciowego Jozefa Pilsudskiego, ktorego, jak widac POgrobowcy Mgdalenki 88/89 i OS nadal sie obawiaja i unikaja.Nii ma to jak wzmacniac POwskiego orezydenta Jaskowiaka z Poznania, ktorego tam maja stanowczo dosyc za reorezentowanie niepolskich interesow i kpiny z dazen poznaniakow np.zakaz dla postawienia Pomnika Chrystusa Krola na Malcie.Pomnik ten zostal zbyurzony przez Niemcow w 39 ,a postawiono go jako witum wdziecznosci za odzyskana niepodleglosc.Pd falszywa flaga PO chce robic sobie lans, tak jak i ci pseudo-pilsudczycy?!
  http://m.niezalezna.pl/74326-oburzenie-zachowaniem-prezydenta-poznania-nie-uczcil-powstancow-wielkopolskich

 16. Danka

  13 października 2017 at 12:05

  Powstania Wielkopolskiego-oczywiscie.

 17. robin

  13 października 2017 at 15:27

  Nie „spowodowało by”, lecz „spowodowałoby”, mędrcze Bodakowski.

 18. Danka

  14 października 2017 at 01:18

  Wow! Really?

 19. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 01:01

  My family always say that I am killing my time here at web, however I know I am getting know-how everyday by reading such fastidious articles.|

 20. Browse through millions of mp3 tracks

  18 października 2017 at 01:55

  Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. With thanks|

 21. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 07:00

  Greetings! Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Many thanks for sharing!|

 22. José Wilame Araújo Rodrigues

  18 października 2017 at 13:20

  There’s certainly a great deal to find out about this topic. I really like all the points you have made.|

 23. lelio vieira carneiro junior

  18 października 2017 at 17:52

  Pretty! This was an extremely wonderful post. Thanks for supplying this info.|

 24. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  19 października 2017 at 10:53

  Good blog post. I definitely love this site. Keep writing!|

 25. Grupo Serval presidios

  19 października 2017 at 13:23

  Its like you read my mind! You appear to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but other than that, this is magnificent blog. A great read. I’ll definitely be back.|

 26. Egli Diana Pinto

  19 października 2017 at 15:41

  Your style is very unique compared to other folks I have read stuff from. I appreciate you for posting when you’ve got the opportunity, Guess I will just book mark this blog.|

 27. Carlos Eduardo Veiga

  19 października 2017 at 23:52

  Ahaa, its good discussion on the topic of this post at this place at this website, I have read all that, so at this time me also commenting here.|

 28. Egli Diana Pinto

  20 października 2017 at 06:52

  Howdy! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it difficult to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to start. Do you have any tips or suggestions? Appreciate it|

 29. Grupo Coral presidios

  20 października 2017 at 09:30

  An intriguing discussion is definitely worth comment. I believe that you need to write more about this issue, it might not be a taboo subject but usually people don’t speak about these topics. To the next! Cheers!!|

 30. José Wilame Araújo Rodrigues

  20 października 2017 at 20:18

  Hi there this is somewhat of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding skills so I wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!|

 31. José Wilame Araújo Rodrigues

  22 października 2017 at 07:14

  Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to find out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.|

 32. Itamar Serp

  23 października 2017 at 11:05

  I have read so many articles about the blogger lovers except this paragraph is actually a pleasant paragraph, keep it up.|

 33. Odell Schneider

  24 października 2017 at 22:22

  Great holiday at the Marina de Bolnuevo. Check out the website.

 34. Lelio Junior

  25 października 2017 at 20:26

  you’re truly a good webmaster. The web site loading pace is amazing. It sort of feels that you’re doing any unique trick. In addition, The contents are masterwork. you’ve performed a wonderful job in this topic!|

 35. Lelio Junior

  26 października 2017 at 05:05

  Wow, wonderful blog structure! How long have you ever been blogging for? you make running a blog glance easy. The entire look of your site is great, as smartly as the content!

 36. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  26 października 2017 at 07:13

  I could not resist commenting. Very well written!|

 37. Lelio Vieira Carneiro

  26 października 2017 at 07:32

  What’s up to all, the contents existing at this web page are genuinely awesome for people knowledge, well, keep up the good work fellows.|

 38. Lelio Vieira Carneiro

  26 października 2017 at 11:18

  What’s up, I read your blog like every week. Your story-telling style is awesome, keep it up!|

 39. Lelio Junior

  26 października 2017 at 13:59

  I all the time used to study article in news papers but now as I am a user of internet therefore from now I am using net for content, thanks to web.|

 40. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 15:20

  Wow, this article is good, my sister is analyzing these things, thus I am going to tell her.|

 41. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 16:35

  Hey! This post could not be written any better! Reading this post reminds me of my previous room mate! He always kept chatting about this. I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!|

 42. Lelio Junior

  26 października 2017 at 19:03

  Thanks in support of sharing such a fastidious opinion, article is pleasant, thats why i have read it fully|

 43. Lélio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 20:16

  Paragraph writing is also a excitement, if you be familiar with afterward you can write if not it is difficult to write.|

 44. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 21:27

  It’s remarkable in favor of me to have a website, which is useful for my knowledge. thanks admin|

 45. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 23:54

  Wow that was unusual. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Regardless, just wanted to say wonderful blog!|

 46. Lelio Vieira Carneiro Junior

  27 października 2017 at 01:07

  I’m gone to tell my little brother, that he should also pay a visit this blog on regular basis to take updated from most up-to-date news update.|

 47. Lélio Vieira Carneiro Junior

  27 października 2017 at 02:21

  Hello there, I found your web site by way of Google while searching for a comparable subject, your site got here up, it appears to be like great. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

 48. Dadado Veig

  27 października 2017 at 03:22

  Thanks in favor of sharing such a pleasant idea, paragraph is pleasant, thats why i have read it fully|

 49. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 06:24

  You can certainly see your skills in the article you write. The world hopes for even more passionate writers such as you who aren’t afraid to mention how they believe. Always follow your heart.|

 50. Lelio Junior

  27 października 2017 at 07:38

  Every weekend i used to visit this site, as i wish for enjoyment, as this this website conations actually nice funny information too.|

 51. Lelio Junior

  27 października 2017 at 08:50

  hello!,I love your writing so so much! share we keep up a correspondence extra about your article on AOL? I require an expert on this house to resolve my problem. May be that’s you! Taking a look ahead to look you. |

 52. imvufreecredits

  31 października 2017 at 13:49

  Intresting, will come back here later too.

 53. home improvement

  31 października 2017 at 22:06

  Thanks for the good writeup. It in fact used to be a entertainment account
  it. Look advanced to more added agreeable from
  you! However, how can we communicate?

 54. digital video

  1 listopada 2017 at 10:17

  Appreciate this post. Let me try it out.

 55. home renovation

  4 listopada 2017 at 05:05

  I delight in, lead to I discovered just what I used to be taking a
  look for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a great day.
  Bye

 56. gunship battle old version 1.3.1 download

  4 listopada 2017 at 05:52

  I am glad to be one of the visitors on this great website (:, appreciate it for posting .

 57. How to videos

  6 listopada 2017 at 20:51

  I must say, as a lot as I enjoyed reading what you had to say, I couldnt help but lose interest after a while.

 58. domain registrar

  7 listopada 2017 at 11:22

  Ahaa, its good dialogue on the topic of this article at this place at this web
  site, I have read all that, so at this time me also
  commenting here.

 59. Shelly

  9 listopada 2017 at 02:51

  Pretty! This has been a really wonderful post. Thanks for supplying this
  information.

 60. Ardis

  10 listopada 2017 at 09:19

  What’s up, its fastidious piece of writing about media print,
  we all be familiar with media is a enormous source of facts.

 61. Demetrius

  11 listopada 2017 at 07:31

  Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement
  account it. Look advanced to more added agreeable from you!
  By the way, how could we communicate?

 62. asbestos spores

  14 listopada 2017 at 08:27

  My brother suggested I would possibly like this blog.
  He was totally right. This put up truly made my day.
  You cann’t consider simply how a lot time I had spent for this information! Thanks!

 63. home security camera systems costco

  15 listopada 2017 at 09:16

  Maybe you have gliding balcony entry in the house?

 64. samsung home security cameras amazon

  15 listopada 2017 at 17:36

  Sometimes you may feel these folks are often more buy in the privacy
  of your home?

 65. home security camera systems costco

  15 listopada 2017 at 23:22

  To help keep your possessions in complete safety?

 66. kali linux krack attack

  25 listopada 2017 at 07:10

  Enjoyed examining this, very good stuff, thanks .

 67. make certain asbestos

  25 listopada 2017 at 08:27

  Excellent blog! Do you have any hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own site soon but I’m a
  little lost on everything. Would you propose starting with a free platform like WordPress
  or go for a paid option? There are so many options out there that I’m completely overwhelmed ..
  Any recommendations? Appreciate it!

 68. racelanecentral.com

  29 listopada 2017 at 04:32

  I am in fact grateful to the owner of this site who has shared this great
  post at at this place.

 69. kAheqZRVWtWG4t

  14 grudnia 2017 at 08:24

  7368 558936We are a group of volunteers and opening a new system in our community. Your internet web site given us with valuable details to function on. Youve done an impressive job and our entire community will likely be grateful to you. 511803

 70. http://www.lahlwt.com/

  15 grudnia 2017 at 06:27

  Hello there! This is my first visit to your blog!
  We are a team of volunteers and starting a new project in a community
  in the same niche. Your blog provided us useful information to work
  on. You have done a marvellous job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra