Z kraju

Stanisław Michalkiewicz – biskup Pieronek zaczyna zdradzać objawy zgłupienia starczego, albo nie głupieje, tylko wykonuje jakieś zadanie

W swoim felietonie „Logiki nie ma, ale musi być” opublikowanym na łamach portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz zarzucił brak logiki biskupowi Pieronkowi, który twierdzi na łamach mediów, że w Polsce jest dyktatura. Zdaniem publicysty biskup Pieronek opowiada głupoty bo „tego rodzaju opinie ksiądz biskup wygłasza udzielając wywiadu, który jest publikowany na całą Polskę i nie obawiając się, że po ogłoszeniu tej rewelacji zostanie zamordowany strzałem w tył głowy, ani nawet – że zostanie aresztowany. A przecież dyktatura, (…) [komunistyczna] tym się właśnie charakteryzowała. Mamy zatem dwie możliwości: albo ksiądz biskup Pieronek zaczyna zdradzać objawy zgłupienia starczego, albo nie głupieje, tylko wykonuje jakieś zadanie”.

 

Stanisław Michalkiewicz przypomina, że biskup Pieronek był wymieniany jako beneficjent w sprawozdaniach finansowych Fundacji Batorego Sorosa.

 

Komentując czarne marsze Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że „Postulaty wysuwane przez protestujące kobiety pokazują bowiem, że logika jest im całkowicie obca. Z jednej bowiem strony protestują przeciwko „nacjonalizacji macic”, a jednocześnie domagają się, żeby „państwo” je zapładniało”.

 

Swój felieton Stanisław Michalkiewicz zakończył przewrotną propozycją by rząd PiS pozytywnie odpowiedział na postulaty finansowania przez państwo zapładniania kobiet, i w ramach promocji naturalnych metod, zamiast in vitro, do zapładniania wysłał Wojska Obrony Terytorialnej.

 

Komentując propozycje Stanisława Michalkiewicza muszę stwierdzić, że relacjonując protesty feministek i groteskowej opozycji, na podstawie obserwacji uczestniczącej mając wiedzę o urodzie feministek, wyzwanie jakie stawia Stanisław Michalkiewicz przed Wojskami Obrony Terytorialnej jest moim zdaniem wręcz samobójcze. Chociaż przysłowie mówi, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wina braknie, sprostanie takiemu wyzwaniu spowodowało by plagę alkoholizmu, i pasową epidemie zgonów z przepicia.

 

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

84 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra