Felieton

Tunezyjczyk mistrzem Niemiec i Europy w ubogacaniu multikulturowym

Padł nowy rekord w multikulturowym ubogacaniu Niemiec. Otóż 24-letni Tunezyjczyk Wassim A., przyjechał do Niemiec w połowie 2013 roku. Jak Pan Bóg (i mutti Angela Merkel) przykazał – złożył wniosek o azyl i w niecały rok pobytu popełnił prawie osiemdziesiąt przestępstw! Niestety rekordzista najprawdopodobniej zostanie deportowany i już nie poprawi wyniku. Choć i tak rekord musi wzbudzać szczery podziw i szacunek.

 

Przyjechał latem 2013 roku, a już we wrześniu 2013 roku został po raz pierwszy złapany na handlu narkotykami. A więc to nieprawda, że nielegalni imigranci są leniwi i w ogóle się aklimatyzują. Otóż przykład Wassima wskazuje, że aklimatyzują się doskonale. Co więcej są niezwykle konsekwentni w swoim wyborze życiowego celu. Ponieważ Wassim A. został na handlu narkotykami schwytany zaledwie 72 razy. Później mu jeszcze doszły jakieś wymuszenia i pobicia. Za to otrzymał łącznie zawrotną karę w wysokości… 2,5 roku więzienia!

 

Można? Można! W ten sposób Wassim A. stał się nieformalnym mistrzem Niemiec w ubogacaniu multikulturowym. Jednak dotychczasowy doskonały wynik w multikurwturen banditen mu nie wystarczał. Otóż w zakładzie karnym Zeithain gdzie go osadzono regularnie napadał i atakował swoich współwięźniów. Za co przeniesiono go do innego zakładu w Dreźnie. Tam postanowił wrócić do swojej ukochanej idei i zaatakował w swojej celi odsiadującego wyrok Czecha ponieważ był on „niewiernym psem do zabicia”.

 

Więc po raz kolejny zmienił pudło w którym odsiadywał wyrok. Jakoś go to nie zrewitalizowało, ani tym bardziej nie zresocjalizowało ponieważ w październiku 2016 w zakładzie karnym w Bautzen z uchwytu do żyletki skonstruował nóż-samoróbkę i pochlastał nim twarz niemieckiego strażnika zakładu karnego. Zabawne jest pomyśleć co by Wassima spotkało, gdyby dziadkowi temu strażnika, czyli jakiemuś strażnikowi z SS Totenkampfbande wyciął taki numer w obozie koncentracyjnym. Jakby go spalili żywcem to mógłby mówić o szczęściu i lekkiej śmierci. A teraz za taki numer został skazany na 15 miesięcy więzienia (jakby nie można spuścić mu takiego wpierdzielu, żeby do końca życia ssał pokarm przez gumową rurkę siedząc na wózku inwalidzkim) i deportację do rodzinnej Tunezji. Miejmy jednak nadzieję, że nie jest to jego koniec ubogacania Niemiec. Ponieważ nasi ukochani sąsiedzi za to co odwalili przez ostatnie sto lat zasługują na co najmniej milion takich Wassimów. I co ciekawe nawet ich sobie sami sprowadzają. Wskazując, że są chorą nacją zdolną uwierzyć w każdą skrajnie debilną, antymyśleniową (jak to bywa z ideami) ideologię: nazizm, komunizm, a ostatnio multikulturalizm. I potem ją zgodnie z niemieckim ordungiem wprowadzać.

 

Ceńmy rekordy. Rekordzistą w multikulturowym ubogaceniu Niemiec to jest coś. Blisko 80 przestępstw w ciągu roku. Ale spodziewam się, że już niedługo jakiś młody Arab, czy Murzyn pobije ten piękny i zdaje się niepobijalny rekord. Deutschland Deutschland under alles.

 

Michał Miłosz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

38 komentarzy

38 Komentarzy

 1. kowalski

  28 października 2017 at 20:30

  Nieprawdziwe jest twierdzenie że nie „pobije swojego rekordu”.Po prostu w Tunezji znow zmieni nazwisko ,wróci do Niemiec i zacznie od początku.

 2. „Kraść jak Polak”

  28 października 2017 at 22:00

  Dla ludzi, których oburza pospolita przestępczość polecam artykuł w Auto Bild’zie pod wszystko mówiącym tytułem: „Kraść jak Polak” (niestety napisany w języku Goetego). Zapewne dowartościuje was na równi jak ten rasistowski bełkot.

  • klioes vel pislamista

   28 października 2017 at 22:08

   Jaki rasistowski bełkot?
   Przecież podziwiamy Pański, lewacki rekord multikulturalny!
   Ba, zachwycamy się nim!!!

  • kowalski

   28 października 2017 at 22:12

   Problemem jest to że 95% Polaków jednak pracuje ,a 95% opalonych gości Merkel i jewropejskiego lewactwa nastawione jest na złodziejstwo lub pasożytnictwo.A co dziwne Niemców bardziej bulwersuje te 5% marginesu wśrod Polaków niż totalna niechęć muslimow do uczciwej pracy[3% z 1000 000 zaproszonych przez Merkel podjęło jakieś zatrudnienie].Ps. Ta wrogość wobec Polaków dotyczy nie tylko w/w Niemców.

   • spider

    29 października 2017 at 04:34

    Nie tłumacz debilowi bo nie chce zrozumieć. Nawet gdyby mu opisany bohater urzynał łeb to by wrzeszczał o rasizmie.

  • Marian

   28 października 2017 at 22:55

   Był kiedyś taki film: Arsene Lupin kradnie, ale nie zabija. 😉
   Ale to był akurat biały Francuz, zresztą postać fikcyjna

  • hansi

   29 października 2017 at 17:10

   Oho, znowu jakiś polit-poprawny, lewak ze spranym mózgiem, oderwany od realiów.. 🙂
   Soros nie musi nawet centa wydać, bo efekty osiągane są za darmo 🙂
   Fakt, trochę racji ma Przedmówca, którego krytykuję, bo sporo jest bardzo prymitywnego, anty-niemieckiego jazgotu wszędzie, bez konkretnych argumentów (których i BEZ inwektyw – jest wystarczająco dużo…), ale jednak..
   Tutaj, Pan Miłosz napisał dość trafnie, a potwierdzam w całej rozciągłości, jako siedzący wśród Niemców, w rozmaitych Landach, przez 30 lat…
   Oczywiście – NIE tak znowu do końca, bo większość, choć rzeczywiście – niesamowicie zdyscyplinowana i karna – NIE składa się jednak z SAMYCH tylko idiotów…
   „Wskazując, że są chorą nacją zdolną uwierzyć w każdą skrajnie debilną, antymyśleniową (jak to bywa z ideami) ideologię: nazizm, komunizm, a ostatnio multikulturalizm. I potem ją zgodnie z niemieckim ordungiem wprowadzać.”
   Niczego dodać, niczego ująć, podpisuję się pod tym podsumowaniem Pana Miłosza. A obserwuję również fora niemieckojęzyczne – jak odradza się totalne zakłamanie historii i powrót do ich wielkomocarstwowych rojeń i przedstawiania Polski, jako podgatunku ludzkiego (choć daleko im w tym względzie do ŻYDÓW w naszej własnej Ojczyźnie..), aż po – ostatnio – (top pewnie zadaniowane trolle..) – przypisywanie Polsce przedwojennej WYŁĄCZNEJ WINY za Drugą Wojnę, że aż mi się przypominają wystające przez okno wagonu, żołnierskie buty Mariana Kociniaka, na początku filmu „Jak rozpętałem drugą wojnę światową” 🙂 .. 😀
   Porównując (bo MAM porównanie..) „Niemców” (to RÓŻNE kraje i narody !..) do Polaków (bardziej jednolitych „kulturowo”..), stwierdzam zjawisko nabytego tresurą owczego pędu również i u nas.. Weźmy na przykład upierdliwe, nie wiadomo skąd się biorące, przekonanie Polaków, że Telewizja NIE kłamie 🙂 … Albo totalne bagatelizowanie potwornego, ksenocydoidalnego zagrożenia OSTATNIO – ze strony tzw. „szczepień”, gdzie normalny polski Pies Pawłowa NIE WIDZI tu żadnego zagrożenia 🙂 I leci z córką do „szczepienia” przeciw HPV „Gardasilem”, tylko dlatego, ze jest ZA DARMO 🙂 … Podczas, gdy NIEMIEC – raczej się przedtem ZASTANOWI.. NIEMCOWI – Władzuchna NIE ODWAŻYŁABY się KAZAĆ ustawowo tego robić, a Polakom każe 🙂 .. Ciekawość, DLACZEGO ? 🙂 ..
   Tak, że więc, Panie Miłoszu jedyny.. przysłowiowa już KARNOŚĆ przeciętnego Otto Normalburgera w Rzeszy, ma też i DOBRE strony… 🙂
   W porównaniu z zupełną anarchią w Polsce…
   A z TRZECIEJ strony – zarówno tu, jak i tam – żyd wyhodował i wytresował BYDŁO gojowskie… Tyle, że różnych ras i według różnych wzorców behavioralnych 🙂 .. I manipulują nami wszystkimi dowolnie sobie 🙂 ..
   I to za naszą kasę, zarówno Polaków, jak i Niemców…
   A NIE MA jakoś na horyzoncie nowego Adolfa, żeby banksterski Juda mu sfinansował partię i uzbrojenie, jak Hitlerowi… Włącznie z „holocaustem”. A szkoda. Chętnie bym to zobaczył.. Chociaż.. pewnie jeszcze zdążę zobaczyć..
   Tyle, że NIE ŻYDOWSKI holocaust, niestety, a zagładę (islamizację) Niemców.
   Bo zagładę Polaków – obserwuję już od paru lat.. Narastającą, z roku na rok.. Jak nam żyd organizuje coraz to nowe jasełka znieczulające, jednocześnie, nieustająco i narastająco – operując Polakom mózgi, przy jednoczesnym, masywnym truciu ciał… Niestety, Polacy (i ludziki w ogóle), mają tragicznie krótką pamięć.. Mija jeden miesiąc – i sprawy nie ma… I znowu pójdą do „wyborów” (urągających elementarnej inteligencji, GDYBY Polacy coś takiego jeszcze, po kilku-pokoleniowym truciu ich Fluorem i Roundupem, JESZCZE posiadali.. I znowu „zagłosują” na Kaczyńskiego”, albo na inną Dudę…Albo i na Millera, czy Cimoszewicza – bo czemu nie ? 🙂
   Dukaczewskiego na Płemieła !!! 🙂 …
   Albo – nie bójmy się tej myśli – od raz może „profesora” Hartmana !.. Skoro PrezydĘtem mógł być pajac pokroju Nikodema Wałęsy – to czemu nie Kononowicz, albo młody Stuhr ? 🙂 ..
   Dobra. Dosyć grafomanii na dzisio 🙂
   Shalom ! 🙂

 3. klioes vel pislamista

  28 października 2017 at 22:06

  (Dotychczasowy) rekord multikulturalny
  dedykuję red. Michałowi Miłoszowi i kowalskiemu z prawego.pl

  W ubogacaniu multikulturowym
  Możemy mówić o rekordzie nowym.
  24-letni Tunezyjczyk
  Nie jest to przecież niemiecki Aryjczyk!

  Wassim A. przybył do Europy latem,
  A wpadł (dilerka) już we wrześniu. Zatem
  Wielką nieprawdą, kłamstwem i potwarzą
  Jest twierdzić: „Tylko o socjalu marzą.“!

  Nie był leniwy… Aklimatyzacja
  Przebiegła szybko. Można? – można, racja!
  Nie można tylko go, uciekiniera
  Zamknąć. A skoro areszt się otwiera…

  Więc siedemdziesiąt dwa razy schwytany
  Zostaje Wassim i znów jest… puszczany.
  I byłby dalej spokojnie dilerzył,
  Lecz w Niemczech faszyzm jest, któż by uwierzył!

  Za parę pobić, jakieś wymuszenia
  Los imigranta fatalnie się zmienia.
  Dwa i pół roku spada łączna kara!
  Neofaszyści od Wassima wara!!!

  Nie chcieli wara być… Pudło w Zeithainie.
  Wassim napada ich więc, no i fajnie.
  Zmiana więzienia. We więzieniu w Dreźnie
  Współwięzień inny, Czech tym razem sczeźnie…

  „Psem do zabicia niewiernym” nazywa
  Go Wassim, tłukąc… Wnet z Drezna przybywa
  Do Budziszyna. Nożem-samoróbką
  Zajął się tamże klawisza „obróbką”…

  Gdy twarz faszyście szlachetnie „obrobił”,
  Całe piętnaście miesięcy „zarobił”.
  Socjalizacja czy się w końcy ziści?
  Niestety, nie chcą go już mieć faszyści!

  Wassima czeka więc deportowanie.
  No chyba, żeby… Może coś się stanie?…
  Lecz tak, czy owak multikulturalny
  Zaistniał rekord! Rekord niebanalny:

  To osiemdziesiąt przestępstw w ciągu roku!!!
  Można domyślać się, że na widoku
  Ma Wassim zmianę w Tunezji nazwiska…
  Gdy potem wróci …stary rekord pryska!

  • klioes vel pislamista

   1 listopada 2017 at 10:51

   Mumia europejska

   Kto słucha różnych wiadomości,
   Ten główny problem zna ludzkości.
   W Wyborczej oraz w TVN-ie
   „Prawa” pedałów są dziś w cenie.
   A także główne „prawo” kobiet:
   By abortować ten… no… „obiekt”…

   Inwazji nie ma, jest „ucieczka” –
   Nie imigracja!… I stąd sprzeczka,
   Czy sprawia ona „incydenty”?
   Powód polemik to zacięty!
   By racja miała większą rację,
   Czas już wprowadzić regulacje.

   Z pomocą Euro-Mumia spieszy.
   Jak jest w zwyczaju IV-ej Rzeszy,
   Jest przygotowywane „prawo”…
   I co nie będzie z tą ustawą
   Zgodne („zderzenie kultur”, „fala”
   „Napływ”), cenzura powywala!

   Kto więc aluzji nie „zrozumi”,
   Ten będzie wierzył w kłamstwa Mumii.
   Lecz kto rozumie te knowania,
   Ten w piramidzie ogłupiania,
   Jak Mumia się nie zaskorupi.
   Potomność go nie nazwie: głupi!

 4. jok

  28 października 2017 at 22:43

  Nie ma co się podniecać, „na co Niemcy zasłużyli”.
  1. W tym przypadku, rozwalenie Niemiec przez masową imigrację kolorową, to i rozwalenie Europy przez taką imigrację, dotknie i nas.
  2. To nie Niemcy wymyslili imigrację kolorową i cieszenie się z niej, multi-kulti itd, lecz – mówiąc najprościej- Żydzi (wolno jeszcze tak po prostu zauważać?

  • Marian

   28 października 2017 at 23:07

   To nie murzyni z Afryki zrobili nam zabory, a potem Auchwitz.
   Islamska Turcja nigdy nie uznała zaborów Rzeczypospolitej, dokonanych przez protestanckie Prusy, prawosławną Rosję i „katolicką” Austrię. – Warto pamiętać i pleść głupot o tzw. wartościach chrześcijańskich. Europa została zbudowana przez świętych – benedyktynów, cystersów, franciszkanów itd. Czy Krzyżacy nad Bałtykiem nieśli wartości chrześcijańskie? A może byli to zwykli bandyci i złodzieje? Czy Anglicy w Indiach nieśli wartości chrześcijańskie, czy przybyli tam po prostu, żeby kraść.
   „mówiąc najprościej – Żydzi” – można tak mówić, ale to wielkie uproszczenie. Co ma wspólnego Soros z Abrahamem, Jakubem, Mojżeszem, królem Dawidem, prorokiem Izajaszem i Jezusem?
   To tak, jakby komunistyczne mendy, które dostawały za PRL mieszkania w Warszawie „za zasługi dla partii i rządu” nazywać „Warszawiakami”. Menda jest przede wszystkim mendą, a że Rotschildowie ukradli prawdziwym Żydom ich religię… – tak im się akurat spodobało.

   • jok

    29 października 2017 at 00:21

    Chciałem podyskutować, napisać, że choć Dmowski twierdził, że nie byłoby zaborów, gdyby w Polsce nie było tylu Ż-ów, to jednak należy zauważyć, że inne (słabsze) było ich oddziaływanie w XVIII w., a inne w XX w., szczególnie po wojnie, więc nie sposób porównywać sytuacji XVIII w. do XX i XXI.

    Chciałem napisać, że Brytyjczycy (przy całym braku sympatii do nich) czuli się lepsi od podbitych (i starali się ich tresować na swoje podobieństwo), a np Niemcy lat wojny traktowali podbitych, jako gorszych od siebie, a to nie to samo.

    Chciałem podyskutować i …. zobaczyłem zdanie o Sorosu itd. Typowy – moim skromnym zdaniem – wtręt z żyowskiej propagandy. Nie ma więc o czym dyskutować

   • jok

    29 października 2017 at 00:44

    Ponadto – widać nie mogę się powstrzymać:) -uznając/przyznając zbrodniczość Niemców i ich wpływ na dzisiejszą Europę – 2 punkty z mojej pierwszej wypowiedzi, pozostają aktualne…

 5. wiesscar

  28 października 2017 at 23:36

  Ordnungiem a nie ordungiem,

 6. czarny as

  29 października 2017 at 07:48

  dobrze, że opublikowali zdjęcie Wassima u góry – gdybym spotkał na terenie Polski – od razu dostanie w dziąsła

 7. panda

  29 października 2017 at 10:45

  Niezły młody dziennikarz, inteligentny, z poczuciem humoru, to rzadkośc na niszowych portalach.

  • hansi

   29 października 2017 at 17:18

   Kto, Pan MIŁOSZ ? 😀 …
   No dobra 🙂

  • klioes vel pislamista

   29 października 2017 at 18:54

   Być może następca Michalkiewicza, oby!

   • jok

    29 października 2017 at 19:35

    Nawet w źartach lub w cukrowaniu z nieznanych dla mnie przyczyn, powinien byc umiar. „Następca Michalkiewicza” ,ktory nie tylko nie osmiela sie opisac jakichs dzialan nacji na ż, czyli żydowskiej , ale nawet czekpgplwiek zauwazyc z tego tematu……Moze nie czytalem zbyt duzo jego artykułów, ale wydaje mi sie ze stosuje pierwsza zasade politycznej poprawnosci wylozoną przez Wolniewicza:o Żydach nic albo dobrze. No chyba ze sie myle, nie wszystko czytalem

 8. Stanley

  2 listopada 2017 at 08:20

  to dobry prZykład na dziwna spolegliwość niemieckiego wymiaru sprawiedliwości.
  jakoś przy okazji nie słyszałem, aby Turkowi, czy innemu ciapatemu Jugendamt zabierał dzieci… a’propos komentarza o Polaku złodzieju, dodam jeszcze, że moje miesteczko na Luelszczyźnie najpierw zostało okradzione przez Niemców, a potem przez Sowietów. świadkowie jeszcze żyją.

 9. ARM

  4 listopada 2017 at 00:10

  Ave. Panie Miłosz ten wtręt o obozie, wózku i rurce. pożałowania godny. Proponuje zmianę nazwiska na Sadyzmosz. Jestem wiernym czytelnikiem ale się zastanawiam czy się nie pożegnać. Gdzie jest administrator strony? Jak tak dalej pójdzie to strona powinna zmienić nazwe na prawy poniżej pasa

 10. Lelio Vieira Carneiro Junior

  10 listopada 2017 at 21:33

  I was very happy to find this web site. I need to to thank you for your time for this particularly wonderful read!!
  I definitely liked every part of it and i also have you book marked
  to see new things in your site.

 11. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  11 listopada 2017 at 04:32

  Thank you a lot for sharing this with all of us you actually understand what you’re talking approximately!
  Bookmarked. Please additionally talk over with my site =).
  We will have a hyperlink alternate arrangement among us

 12. Luiz Gastão Bittencourt

  11 listopada 2017 at 23:41

  I like what you guys are up too. This type of clever work and reporting!

  Keep up the superb works guys I’ve incorporated
  you guys to our blogroll.

 13. Egli Diana Pinto

  12 listopada 2017 at 08:14

  You really make it seem so easy with your presentation but I
  find this topic to be really something that I think I would never understand.
  It seems too complex and very broad for me. I am looking forward for your
  next post, I will try to get the hang of it!

 14. home security systems reviews cnet

  12 listopada 2017 at 09:32

  Are you experiencing dropping patio door at your house?

 15. Egli Diana Pinto

  12 listopada 2017 at 10:44

  Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could get a
  captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having problems finding one?
  Thanks a lot!

 16. Itamar Serp

  12 listopada 2017 at 10:49

  Hello friends, its fantastic piece of writing on the topic of educationand entirely defined, keep it
  up all the time.

 17. Umanizzare

  12 listopada 2017 at 18:40

  If some one needs expert view regarding blogging and site-building after that i recommend him/her to pay a quick visit this webpage,
  Keep up the nice job.

 18. domain name

  12 listopada 2017 at 19:35

  I think that is among the most vital information for me.
  And i am satisfied reading your article. But want to commentary on some common issues,
  The web site taste is ideal, the articles is actually nice
  : D. Excellent job, cheers

 19. chief operating officer salary law firm

  13 listopada 2017 at 00:15

  Harley appoints major riding policeman.

 20. Lelio Vieira Carneiro Junior

  13 listopada 2017 at 16:45

  This text is priceless. When can I find out
  more?

 21. home security systems albuquerque

  14 listopada 2017 at 17:28

  Do you experience feeling who they may well be more plug in your
  residents?

 22. www.itanica.org

  16 listopada 2017 at 12:49

  This is a topic that is close to my heart… Thank you!
  Where are your contact details though?

 23. kvartira-almaty.kz

  16 listopada 2017 at 22:19

  I know this website presents quality based posts and other information, is there any other
  web page which offers these kinds of stuff in quality?

 24. Ebony

  17 listopada 2017 at 09:14

  Everything is very open with a really clear description of the challenges.
  It was definitely informative. Your site is very helpful.
  Many thanks for sharing!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra