Z kraju

Witold Gadowski: Odra nie jest rzeką, która może zatrzymać salafitów

Zapraszamy do wysłuchania spotkania z red. Witoldem Gadowskim. Klub Myśli  Politycznej Arsus w Ursusie wraz z portalem Prawy.pl zapytał dziennikarza śledczego, jak to jest z islamem i dobrą zmianą, skoro na ulicach polskich miast widać coraz więcej ciemnoskórych imigrantów. Zobaczcie, co odpowiedział Witold Gadowski…

Prowadzenie: Anna Wiejak

Opracowanie dźwięku: Katarzyna Chrzan

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

55 komentarzy

55 Komentarzy

 1. gość

  3 listopada 2017 at 16:40

  W Berlinie zbudowali plac zabaw z meczetem. „Pozwala nawiązać lepsze stosunki z migrantami”

  https://youtu.be/SfE5Ic8E6y8

 2. finka

  3 listopada 2017 at 18:00

  Próbują nas zalać islamistami, ale w kraju też cały czas projekty niszczące nasząwolność, nie tylko plan inwigilacji medycznej w szkolach,przymus szczepień, ale też program seksualizacji dzieci, posłuchajcie K.Karonia, zwłaszcza ostatnich 10-15 min. podsumowania https://www.youtube.com/watch?v=3ZUDh513KvQ Konieczne jest pospolite ruszenie rodziców.

 3. tomek

  3 listopada 2017 at 21:04

  widze kacapskie kamiliony nie moga usiedziec spokojne

 4. Roman

  3 listopada 2017 at 21:10

  O tym pisalem rok temu jest plan zalania Polski islamem przez kebaby to w nich zawsze sie wszystko zaczyna tak bylo tez i na zachodzie tylko glupiec tego nie widzi

  • wiesscar

   3 listopada 2017 at 22:28

   Polacy! Nie jedzmy kebabów.

 5. Magda

  4 listopada 2017 at 00:26

  Nie kupujcie jedzenia u muzulmanow. W UK coraz wiecej spraw o bakterie kalowe i inne w jedzeniu. Oni nie myja rak, albo robia to niedokladnie,a nie uzywaja papieru toaletowego. Miesa halal tez nie jedzmy, oni poswiecaja to swojemu bozkowi. Ten bozek i tak jest nedzny, ale z samej zasady nic poganskiego nie wspierajmy.

 6. As

  4 listopada 2017 at 02:28

  Żaden arab nie przestrzega higieny to brudasy i nosiciele śmiertelnych chorób w dodatku kopulują kozy a później zarażają innych nieznanymi medycynie chorobami ,juz przejęcie koło takiego brudasa jest sporym ryzykiem ze nic nie przeskoczy na człowieka ,nigdy nie dbali o higienę z braku wody dlatego każdy gwałt z ich udziałem kończy sie śmiercią zgwałconej ,powinni byc izolowani wysokim murem podobnym do tego w Izraelu pomiędzy Palestyną

 7. Situs Judi Online

  4 listopada 2017 at 05:44

 8. Agen Poker Online

  4 listopada 2017 at 05:45

 9. Egzorcysta

  4 listopada 2017 at 08:12

  Islam i judaizm pochodza z tego samego miejsca i sa uruchomione jako ideologia pastuchow posiadajacych stado ktore ich zywi na calym swiecie przez tych samych ludzi.Na cele isalmu podbnie jak na czele judaizmu umilowanego przez psatuchow ze stepow kaspijskich zwanych chazarami, stoja zawsze wyznawcy ideologii, ze ktos na nich musi pracowac. Polak-Slownianin pragnie cos robic co wymieni z kims, za jedzenie i inne dobra bo nie chce byc pasozydem i nauczyc sie cos budowac, produkowac i to zamienic na jedzenie i odzienie i innymi.Cholota hodowcow baranow i kuz, uwaza, ze wszystkiemu co zyje nie musi niczego wytwarzac, tak jak kozom nie daja nic w zamian, W ZAMIAN i na tym polega konflikt ich z nami ludzmi prawymi ktorzy zeby cos dostac , chca cos dac. Publicznosc muzulmanska nie rozni sie niczym od zydowskiej ktora odwzorowala swoj system psatuchowania nad stadem owiec czy koz, jako wyzsza forme inteligencji dla swiata.
  Gadowski mimo swoich racji, musi byc czytany i sluchany , przez ten pryzmat bo paterze koz, od zawsze posluguja sie w realizacji swoich pogladow za oplatami szabesgojami niezwykle utalenetowanymi.

 10. Jacek Boki

  5 listopada 2017 at 06:51

  Rzecz jasna ten palant planowo, nie widzi oceanu banderowców, które już zalały Polskę, a straszy nas ten żałosny dupek islamistami

  • Czaruś

   9 listopada 2017 at 18:46

   Podobno – są na to dowody – Caritas polski w porozumieniu z rządem „polskim” JUŻ ściąga z Niemiec islamistów prywatnymi samochodami. Jack Caleib się kłania.

 11. Anonim

  5 listopada 2017 at 08:12

  Bergoglio: „Kształćcie przywódców otwartych na migrantów”. „Chciałbym zachęcić uniwersytety katolickie, by tak wychowywały swych studentów, aby byli zdolni do uważnej analizy zjawiska migracji…” Migranci: Papież apeluje do uniwersytetów: „Kształćcie przywódców otwartych na przyjmowanie migrantów”
  Migranti, il Papa alle università: „Formate leader aperti all’accoglienza”
  http://www.ilgiornale.it/news/cronache/migranti-papa-universit-formate-leader-aperti-allaccoglienza-1459595.html „Chciałbym zachęcić uniwersytety katolickie, by tak wychowywały swych studentów – z których niektórzy staną się leaderami politycznymi, przedsiębiorcami i twórcami kultury – aby byli zdolni do uważnej analizy zjawiska migracji”. Dziś rano papież Franciszek wezwał uniwersytety katolickie całego świata (których przedstawiciele zostali przyjęci na audiencji w Watykanie), aby przedstawiały fenomen migracji „we właściwej perspektywie sprawiedliwości, globalnej współodpowiedzialności i poczucia wspólnoty w ramach różnorodności kulturowej”. Podczas spotkania Bergoglio zaapelował do wszystkich wyższych szkół katolickich by „zastanowiły się nad powodami reakcji negatywnych – mających niekiedy charakter dyskryminujący i ksenofobiczny – jakie pojawiły się w krajach o bardzo długiej tradycji chrześcijańskiej, po to by móc zaproponować programy formacji sumienia”. Według papieża – należałoby waloryzować w większym stopniu – „wieloraki wkład, jaki wnoszą migranci do społeczeństw, które ich przyjmują”. Papież podkreślił: „W celu usprawiedliwienia duszpasterstwa migrantów i uchodźców, zachęcam was do pogłębienia teologicznego zagadnienia migracji, widzianej jako znak czasów”. Franciszek przypomniał, że „Kościół zawsze widział w migrantach obraz Chrystusa, który powiedział: ‚Byłem przybyszem i przyjęliście mnie'”. Według papieża, dzisiejsza fala migrantów stanowi dla Kościoła „wyzwanie w stosunku do jego wiary i miłości”. Ta świadomość powinna w sposób szczególny warunkować działalność profesorów uniwersyteckich. Franciszek ponownie wyskandował, co następuje:
  „Jak chodzi o nauczanie – pragnąłbym, by uniwersytety katolickie używały programów faworyzujących uchodźców, które będą funkcjonować na różnych poziomach – zarówno poprzez oferowanie kursów, także tych zdalnych, przeznaczonych dla osób mieszkających w obozach i ośrodkach, jak i za pomocą przyznawania stypendiów, które umożliwiłyby ich relokację”. Według Bergoglio, „wykorzystując do tego celu gęstą, międzynarodową sieć uniwerstytecką”– uniwersytety katolickie powinny – „ułatwiać uznawanie tytułów akademickich i zawodowych, jakie są w posiadaniu migrantów i uchodźców”. Na koniec padło zaproszenie, by we właściwy sposób odpowiedzieć na nowe wyzwania migracyjne: „Należy kształcić w sposób specyficzny i profesjonalny pracowników duszpasterskich, którzy zajmują się udzielaniem pomocy migrantom i uchodźcom”.

 12. Anonim

  5 listopada 2017 at 08:14

  Nową „umiarkowaną opozycję” w Syrii spotka los jej poprzedników. Kolejna „umiarkowana opozycja”, którą Stany Zjednoczone tworzą obecnie w Syrii, zakończy swoją działalność jak jej poprzednicy. USA niedawno rozbiły niedaleko Er Rukban nowy obóz, do którego zjeżdżają się członkowie formacji zbrojnych. Spośród nich tworzona jest kolejna „umiarkowana opozycja” – Syryjska Armia Narodowa, której podstawę stanowią Jaysh Aswad al-Sharqiya, Kuvat Shahid Ahmad Abdu i Liwa Shuhada al-Qaryatayn. Kolejna „umiarkowana opozycja”, którą tworzą obecnie USA w Syrii z szahidów, „wschodnich lwów” i innych bandytów, zakończy swoją działalność tak samo jak jej poprzednicy. Amerykanie nie byli w stanie przez ponad rok oddzielić umiarkowanej opozycji od terrorystów w Syrii, więc zaczęli tworzyć nową z zebranych resztek terrorystów. Terroryści wskakują w szmaty SDF za namową Amerykanów, jak ten; https://pp.userapi.com/c840621/v840621265/1e52e/AEtiMeBS0ZU.jpg
  Teraz wychodzi ma jaw dlaczego Amerykanie nie chcieli dzielić terrorystów na umiarkowanych i nieumiarkowanych. Dobrzy rodzice, jednakowo traktują swoje dzieci. Nie wyróżniają żadnego z nich.

  • Czaruś

   9 listopada 2017 at 18:48

   Podobno amcrykanie (celowo małe „a”) wywozili z Syrii cichcem zagranicznych przywódców ISIS.

 13. myślący

  5 listopada 2017 at 09:15

  Niepojęte jest, że media zrobiły rzekomego łeksperta od migracji islamskiej z człowieka, który nie ma zielonego pojęcia – i sam się przyznaje – o tym skąd się ci islamiści biorą w Warszawie, czy i kto wydaje im zezwolenia na pobyt, ile zezwoleń wydał ten organ, jakie są w tym zakresie przepisy i praktyki, że od lat obowiązuje zasada, że każdemu kto chce w RP zamieszkać i ma na to 500 zł na miesiąc oszczędności, organ ma OBOWIĄZEK dać zezwolenie co najmniej na 1 rok i PIS nie tylko nie zmienił tego prawa, to nawet o tym nie myśli, a jak raz pomyślał – to zaraz się wycofał, bo przecież taka zmiana dotykała by każdego cudzoziemca (w prawie RP/UE nie może być dyskryminacji religijnej i narodowościowej), w tym zwłaszcza ich ukochanych cudownych Ukrów, nie zna ten człowek statystyk żadnych co do ilosci wydawanych zezwoleń i wiz (RP jest najbardziej proimigracyjnym państwem w UE w tym … dla Arabów);gorzej – bredzi, że nie wierzy, że tak jest, bo…. polityka rządu jest rzekomo inna, co opiera na kłamstwach i bajkach telewizyjnych PIS, udając że nie ogarnia, że polityka to prawo, które przecież nie zmieniło się w zakresie przepisów o cudzoziemcach od czasów PIS i nigdzie tam w tych przepisach nie ma ani słowa o zakazie wjazdu islamistów.\\
  Nie mówiąc już o innych fikołkach przemycanych w wypowiedziach przez tego Pana, które jak się dłużej i wyraźnie posłucha są po prostu… prorosyjskie
  EOT,

  • kwal

   5 listopada 2017 at 13:22

   Napisz kto to jest ! Bo pozostają domysły…

 14. Czaruś

  9 listopada 2017 at 18:53

  Zwróćcie Kochani uwagę, że ani Gadowski ani Michalkiewicz słowem się nie zająkną na temat tego, że ZUS znaczne pieniądze, ciężko wypracowane przez Polaków na własne emerytury, przeznaczył na emerytury i renty Ukraińców, jeśli tylko przez jeden rok będą u nas pracować (mają im zaliczyć poprzednie lata pracy na Ukrainie, ale z Ukrainy nie dostaniemy żadnych pieniędzy!). Nie zająkną się słowem na temat obowiązkowych szczepień dzieci oraz – niedawno uchwalonych przez Sejm – obowiązkowych szczepień DOROSŁYCH POLAKÓW. Dla tych panów te tematy nie istnieją. Nie znają ich, czy boją się cokolwiek powiedzieć? Chyba się boją. Moim zdaniem są sterowani, mówią tylko to na co im pozwolili rządzący.

 15. Lelio Vieira Carneiro Junior

  10 listopada 2017 at 03:20

  Wow, fantastic blog layout! How long have you
  been blogging for? you make blogging look easy.
  The overall look of your web site is fantastic,
  as well as the content!

 16. dick

  10 listopada 2017 at 15:27

  A co z banderowskimi Ukraińcami panie Gadowski?

 17. Luiz Fernando Monteiro Bittencourt

  11 listopada 2017 at 11:49

  My brother suggested I might like this blog. He was entirely
  right. This post truly made my day. You cann’t imagine simply how
  much time I had spent for this information! Thanks!

 18. whoah this blog is fantastic i really like reading your articles.
  Stay up the good work! You understand, lots of persons are looking around for this info,
  you can aid them greatly.

 19. right timex

  11 listopada 2017 at 19:25

  Today, I went to the beachfront with my children.
  I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said „You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed.

  There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
  She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but
  I had to tell someone!

 20. Dadado Veig

  12 listopada 2017 at 02:43

  Magnificent goods from you, man. I’ve understand your
  stuff previous to and you are just extremely great.

  I actually like what you have acquired here, really like
  what you’re saying and the way in which you say it. You make
  it entertaining and you still care for to keep
  it wise. I can not wait to read much more from you. This is really a
  great site.

 21. Egli Diana Pinto

  12 listopada 2017 at 06:17

  This is a topic that is near to my heart… Many thanks!
  Exactly where are your contact details though?

 22. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  12 listopada 2017 at 07:24

  Nice blog here! Also your site loads up very fast! What host are you
  using? Can I get your affiliate link to your host? I wish
  my website loaded up as fast as yours lol

 23. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  13 listopada 2017 at 02:12

  Greetings! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and
  tell you I really enjoy reading your posts. Can you suggest
  any other blogs/websites/forums that cover the same topics?

  Many thanks!

 24. Grupo Serval presidios

  13 listopada 2017 at 05:09

  Pretty great post. I just stumbled upon your weblog
  and wished to say that I have truly enjoyed surfing around your
  blog posts. In any case I will be subscribing in your feed and
  I am hoping you write once more very soon!

 25. website admin

  13 listopada 2017 at 15:27

  I visited multiple blogs however the audio feature for audio songs current at this
  website is genuinely superb.

 26. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  13 listopada 2017 at 17:20

  Very good post. I definitely love this site. Keep writing!

 27. fake view

  14 listopada 2017 at 12:42

  KpIeFK wow, awesome post.Really looking forward to read more. Cool.

 28. Obat Kutil Kelamin

  14 listopada 2017 at 16:39

  i medycynie chorobami ,juz przejęcie koło takiego brudasa jest sporym ryzykiem ze nic nie przeskoczy na człowieka ,nigdy nie dbali o higienę z Obat Kutil Kelamin Rontok Dalam 2 Hari

 29. reverse phone number lookup

  14 listopada 2017 at 18:44

  You are so cool! I do not believe I have read anything
  like this before. So nice to find somebody with some genuine thoughts on this subject.

  Seriously.. thank you for starting this up. This web site is something that’s
  needed on the web, someone with a little originality!

 30. agence de communication strasbourg

  16 listopada 2017 at 12:56

  This excellent website certainly has all of the information I needed about this subject and didn at know who to ask.

 31. Water damage repair company

  16 listopada 2017 at 17:04

  This sort of clever work and exposure! Keep up

 32. Chana

  17 listopada 2017 at 04:20

  If some one wants expert view concerning blogging afterward
  i suggest him/her to pay a quick visit this blog, Keep
  up the pleasant job.

 33. more info

  17 listopada 2017 at 09:07

  It as not that I want to duplicate your web site, but I really like the design. Could you let me know which style are you using? Or was it custom made?

 34. maxi dresses

  17 listopada 2017 at 11:10

  Thanks again for the blog post.Really thank you! Much obliged.

 35. Luxury Real Estate in Maryland

  17 listopada 2017 at 14:17

  There is certainly a lot to learn about this subject. I love all of the points you have made.

 36. Rodolfo

  18 listopada 2017 at 09:03

  Nice blog here! Also your web site loads up very fast!
  What host are you using? Can I get your affiliate link to your host?

  I wish my web site loaded up as fast as yours
  lol

 37. Albertha

  18 listopada 2017 at 14:07

  It’s enormous that you are getting ideas from this paragraph as
  well as from our discussion made at this time.

 38. Aurelio

  19 listopada 2017 at 09:15

  Hey there just wanted to give you a quick heads
  up. The words in your post seem to be running off the screen in Internet explorer.

  I’m not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I thought I’d post to let you know.
  The design and style look great though! Hope you get the issue solved soon. Thanks

 39. miniho.dothome.co.kr

  20 listopada 2017 at 00:59

  I’m really impressed with your writing skills and also with the
  layout on your weblog. Is this a paid theme or did you
  modify it yourself? Anyway keep up the excellent
  quality writing, it’s rare to see a nice blog like this one
  today.

 40. asbestos study

  20 listopada 2017 at 08:29

  Excellent web site you have got here.. It’s difficult to find quality
  writing like yours nowadays. I honestly appreciate individuals like you!

  Take care!!

 41. helpful hints

  20 listopada 2017 at 12:57

  that will be the finish of this article. Here you

 42. Pronostic

  20 listopada 2017 at 16:15

  I value the blog article.Really thank you! Keep writing.

 43. dog perfume Australia

  21 listopada 2017 at 10:31

  I think this is a real great blog post. Great.

 44. plugin

  21 listopada 2017 at 12:01

  This article actually helped me with a report I was doing.

 45. callus

  22 listopada 2017 at 01:59

  Wow, marvelous blog layout! How long have you ever been blogging for? you made running a blog look easy. The total glance of your web site is fantastic, let alone the content!

 46. right timex

  22 listopada 2017 at 03:42

  Hi there, everything is going nicely here and ofcourse every one is sharing data, that’s actually good, keep up writing.

 47. green building in malaysia

  22 listopada 2017 at 11:03

  Thankyou for this post, I am a big big fan of this internet internet site would like to proceed updated.

 48. pipe clamp

  22 listopada 2017 at 11:11

  wow, awesome post.Really thank you! Fantastic.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra