Z zagranicy

Le Pen w komisariacie w Calais: Deportujmy nielegalnych imigrantów!

Marine Le Pen, która przybyła wczoraj po południu do komisariatu w Calais, aby wysłuchać funkcjonariuszy policji oraz udzielić im wsparcia, nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że zarówno prezydent jak i rząd Francji bagatelizują drastyczny wzrost przestępczości związany z obecnością rzesz migrantów.

I chociaż „nowa dżungla” w Calais została zlikwidowana, to znów przebywa tam ponad tysiąc uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Policjantów – jak podkreśla merostwo – jest zbyt mało. Brakuje również środków finansowych.
Tymczasem przestępczość rośnie – ostatnio znowu doszło tam do gwałtu: 22-letni imigrant z Erytrei zgwałcił 36-letnią pracownicę jednego z miejscowych hoteli. Gdy kobieta wracała do domu napastnik zaciągnął ją w pobliskie krzaki, grożąc nożem.
– Przyszłam wyrazić moją solidarność z ofiarą gwałtu w Calais oraz udzielić wsparcia dla sił porządkowych – mówiła w czwartek Le Pen podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, dodając, iż bije na alarm ze względu na gwałtowny wzrost napaści na tle seksualnym popełnionych przez migrantów.
– Ta sytuacja nie może trwać dłużej. Aby chronić Francuzów, wprowadźmy prawo i zasadę ostrożności: Deportujmy nielegalnych imigrantów! – zaapelowała.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

  1. wiesscar

    3 listopada 2017 at 22:25

    Le Pen ma rację. Hasaja sobie nielegalni imigranci w UE jakby byli u siebie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra