Z kraju

Odlot prezydenta Pracodawców RP – Niedługo w kolejce po pracę będą stali pracodawcy, a nie bezrobotni

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski odleciał.  – Niedługo w kolejce po pracę będą stali pracodawcy, a nie bezrobotni – stwierdził przedstawiciel pracodawców.

 

– Mamy rynek pracownika. Całkiem niedawno na jedną ofertę było dwudziestu-czterech chętnych, a dzisiaj jest zaledwie czterech – mówi w rozmowie z Business Insider Polska Andrzej Malinowski prezydent Pracodawców RP. Malinowski podkreśla również, że wprowadzanie ograniczeń w handlu w niedzielę mija się z celem. Jego zdaniem przy obecnej podaży miejsc pracy osoby, które nie chcą pracować w weekend, mogą bez problemów znaleźć taką pracę, w której weekendy są wolne.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Adam

  22 listopada 2017 at 17:29

  Czy powyższe słowa nie są prawdziwe? Gdzie więc odlot?

  Firmy zaczynają wynajmować agencję które podjeżdżają pod bramę zakładu i przez megafon nakłaniają do zmiany pracy (za większą pensję oczywiście). Chodzę po mieście/galeriach i co chwile widzę ogłoszenie „szukam pracownika”.

  Tytuł jest nie na poziomię, apeluję o powrót do rzeczywistości i jego poprawę.

 2. Kicia

  22 listopada 2017 at 17:52

  I bardzo dobrze ! Pracodawcy zapewne by chcieli żeby pracownik zasuwał za darmo!!!

 3. zni

  22 listopada 2017 at 21:11

  Pracodawca to aktualnie wykonywany”zawód” a nie klasa społeczna, kasta czy jak jeszcze inaczej można to nazwać. Nadmieniam że sam jestem pracodawcą.

 4. darek

  22 listopada 2017 at 21:17

  co oni pieprzą, może taka sytuacja jest w kilku dużych miastach gdzie bezrobocie jest małe, reszta to dziadostwo tak jak było, wystarczy przeglądać oferty

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra