Z kraju

Protest przeciw żydonazistowskiej agresji [ZDJĘCIA]

W Warszawie odbyła się kolejna manifestacja w obronie Palestyny. Tym razem demonstrowali Palestyńczycy. Choć organizatorem manifestacji byli lewacy, to kilkudziesięciu młodych Palestyńczyków przejęło inicjatywę i zdominowało kilkunastu lewaków.

 

Młodzi Palestyńczycy wznosili nacjonalistyczne okrzyki i deklarowali swoje oddanie Bogu. Niektórzy lewacy zgorszeni klerykalizmem i nacjonalizmem Palestyńczyków opuszczali zgromadzenie. Najgorliwsi z nich wymuszali na Palestyńczykach chowanie zbyt antyżydowskich transparentów.

 

Niestety nacjonaliści polscy, którzy dziesięć dni wcześniej bronili przed ambasadą izraelską Palestyńczyków przez żydonazizmem zasugerowali się stanowiskiem lewicowych organizatorów protestu, którzy zabronili narodowcom udziału w demonstracji. Był to błąd, bo większość uczestników była Palestyńczykami o nacjonalistycznych i klerykalnych poglądach.

 

Palestyńczycy trzymali w rękach zdjęcia palestyńskich dzieci ofiar żydowskich zbrodniarzy.

 

 

 

Marsz w obronie Palestyny wyruszył sprzed Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Przed ambasadą Izraela na legalny propalestyński marsz czekała nielegalna, w myśl znowelizowanej ustawy o zgromadzeniach – kontrdemonstracja Żydów – gdyby przeciw jakieś żydowskiej demonstracji, ktoś zorganizowałby nielegalną kontrmanifestację, to zapewne zostałby szybko spacyfikowany. Niestety w III RP niektórzy stoją ponad prawem, podczas gdy innym uniemożliwia się swobodę wypowiedzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo charakterystyczny był jeden z żydowskich plakatów, na którym flaga Izraela powiewała nad flagą polski, a nie na tym samym poziomie. Inne żydowskie plakaty podkreślały koszty miotania przez Hamas rur zwanych rakietami. Żydzi zapomnieli wspomnieć ile kosztują żydowskie bomby, czołgi i karabiny, wykorzystywane do mordowania palestyńskich kobiet i dzieci.

 

 

 

 

 

 

Według portalu Dziennik.pl Żydzi w Palestynie zamordowali już ponad 1000 cywilów. Zginęło też 37 żydowskich żołnierzy którzy brali udział w akcji likwidacji palestyńskich kobiet i dzieci. Izrael pacyfikuje getto w Gazie już od 19 dni.

 

tekst i foto: Jan Bodakowski

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

 

  

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra