Polskość

Nie pozwólmy, by Polska była drugą Palestyną. Niszczenie domów i zabór ziemi, zbrodnicze instrumenty żydowskich represji wobec Palestyńczyków

Choć Palestyńczycy są nam odległym narodem, nas  – Polaków i Palestyńczyków jednoczą cierpienia, jakich doznaliśmy od Żydów. My, Polacy cierpieliśmy z rąk Żydów realizujących zbrodniczą politykę Rosji sowieckiej wobec Polaków. Palestyńczycy cierpią z powodu żydowskiej okupacji już od 70 lat. Doświadczenie Palestyńczyków i nieustanna antypolska kampania nienawiści środowisk żydowskich oraz Izraela wobec Polski skłania Polaków do obawy, że los Palestyńczyków może stać się i naszym udziałem. Absurd? Żydzi do Palestyny ”wrócili” po 2000 lat, czemu więc nie mają ”wrzucić” do Polski po 80 latach i swoje doświadczenia w gnębieniu Palestyńczyków wykorzystać do prześladowania Polaków.

Wielu stronników Izraela przedstawia państwo żydowskiego jako jedyny kraj demokratyczny w regionie, bastion demokracji i zachodniej cywilizacji. Realia polityki izraelskiej przedstawione przez Normana Finkelsteina w książce „Wielka Hucpa” przeczą jednak takiej opinii – o ile stronnicy Izraela za wzór zachodniej demokracji nie uznają nazistowskich Niemiec, gdzie  – co prawda –  naziści demokratycznie doszli do władzy, ale ich polityka np. wobec Polaków odbiegała od standardów demokracji.

Jednym z niezwykle bulwersujących aspektów polityki Izraela wobec Palestyńczyków, nie licząc mordowania i tortur, jest niszczenie Palestyńskich domów przez armie izraelską. Żydzi prowadzą politykę niszczenia palestyńskich domów od 1967 roku. Domy Palestyńczyków są niszczone w ramach odwetu za czyny w których w 40% nie zginą Żyd.

Żydzi sukcesywnie, z roku na rok, pozbawiają coraz więcej palestyńskich rodzin całego majątku. Izraelscy okupanci dają Palestyńczykom maksymalnie godzinę na opuszczenie domu, często jest to jednak tylko kwadrans. Po tym czasie żydowskie buldożery niszczą wszystko. Drugim na świecie krajem w którym wyburzano domy podejrzanych był Irak Saddama Husajna. Wyburzanie palestyńskich domów i konfiskata palestyńskiej ziemi następuje na podstawie decyzji administracyjnej izraelskiej armii, najczęściej wobec podejrzanych, którzy w końcu okazują się nie winni. Wysoki Trybunał Sprawiedliwości, czyli żydowski Sąd Najwyższy, określił ramy prawne wyburzeń i konfiskat. Izrael, podobnie jak Niemcy okupujący Polskę, stosuje odpowiedzialność zbiorową wobec całej rodziny podejrzanego.

Wyburzanie domów jest praktyka sprzeczna z prawem międzynarodowym. Pomimo to Żydzi w Izraelu i na całym świecie popierają takie działania wobec w okupowanej Palestynie. Żydzi do 2005 roku wyburzyli domy 32% osób aresztowanych, 21% poszukiwanych i 47% zmarłych w zamachach Palestyńczyków. Wyburzano także domy, które podejrzani tylko wynajmowali. 50% wyburzonych domów nie należało do rodziny podejrzanego lub znajdowało się obok domu podejrzanego. Celem wyburzeń jest spowodowanie cierpień rodziny podejrzanego.

Wyburzane domy Palestyńczyków są umeblowane i zamieszkałe przez rodziny wielopokoleniowe. Żydzi wyburzają domy niedawno wybudowane i w budowie. Palestyńczycy muszą Żydom płacić za wyburzenie własnych domów kwoty nawet w wysokości 25.000 USD.

Żydzi wyburzają palestyńskie domy również by realizować interesy żydowskiego przemysłu lub osadników. Wyburzenia domów mają miejsce najczęściej w środku nocy i bez ostrzeżenia, za pomocą buldożerów lub środków wybuchowych. Nocą pod palestyńskimi domami pojawiają się buldożery oraz czołgi. Żydzi niszczą całe palestyńskie osiedla pod byle  pretekstem. Izrael odmawia płacenia odszkodowań za dokonane zniszczenia. Żydzi niszczą po wielokroć domy i osiedla Palestyńczyków, których już kilkukrotnie wypędzili z domów rodzinnych. Ofiarami żydowskich wyburzeń padają często najbiedniejsi Palestyńczycy.

Żydzi niszczą tysiące domów, setki budynków publicznych i przemysłowych, obszary ziemi uprawnej, całe osiedla palestyńskich domów, obozy dla palestyńskich uchodźców. Palestyńczycy wypędzeni z domów pozbawieni są najczęściej pracy i źródeł utrzymania. Dziesiątki tysięcy Palestyńczyków żyje w strachu, że zostaną wypędzeni a ich domy zostaną zniszczone.

Zdarza się, że Żydzi niszczą domy razem z znajdującymi się w ich wnętrzu mieszkańcami – osobami nie zdolnymi do natychmiastowej ucieczki z burzonego domu – kobietami, dziećmi, starcami, chorymi i niepełnosprawnymi. Żołnierze żydowscy mordują Palestyńczyków usiłujących pomóc pogrzebanym żywcem ofiarom.

Zgodnie z decyzją Sądu Najwyższego Izraela Arabowie nie mogą kupować ziemi w Izraelu. Izrael zabronił też Arabom budowania domów na należącej do nich ziemi, która znajduje się pod władzą Żydów. Równocześnie Izrael zezwala Żydom na budowanie nielegalnych domów i nielegalnych zakładów przemysłowych na terytoriach okupowanych.

Prócz domów Żydzi niszą buldożerami też palestyńską infrastrukturę, sady i grunty rolne, w które Palestyńczycy inwestowali majątki całych rodzin. Swoje bestialstwo Żydzi motywują względami militarnymi. Zniszczenie setek tysięcy hektarów sadów drzew owocowych, pozbawiło pracy i źródeł utrzymania tysiące Palestyńczyków.

Nie pozwólmy by Polska była drugą Palestyną. Niszczenie domów i zabór ziemi, zbrodnicze instrumenty żydowskich represji wobec Palestyńczyków!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

36 komentarzy

36 Komentarzy

 1. z-k

  2 kwietnia 2018 at 19:13

  Niestety, Polacy ogłupieni przez żydo-pruskie media w swojej masie nie mają jeszcze świadomości, że los Palestyńczyków jest im szykowany w przyśpieszonym tempie. Nawet nie zauważyli gdy finansowana przez nich żydoagentura uchwaliła wprowadzenie hebrajskiego jako drugiego w Polsce urzędowego języka, nie widzą przejmowania polskiej własności i zażydzenia swojej władzy ani też masowego sprowadzania ukraińców i szkolenia ich na policjantów.

 2. Robert B.

  2 kwietnia 2018 at 19:38

  Jak żydostwo tu już zjedzie i Polacy znowu zobaczą ich w akcji, to ci którzy pierdolili o ratowaniu żydostwa, bili im hołdy, przepraszali, zostaną przez tłum rozszarpani na strzępy. A co Polakom pozostanie? Oczywiście odpłacać pięknym za nadobne, czyli też zabijać okupanta. Takie są prawa natury. Świat oczywiście będzie wtedy obojętny, bo świat uwierzył w to żydowskie pierdolenie o holokauście (już oni wiedzieli, JAKI mają cel, gdy tę propagandę holokitową rozpętywali, tu było wszystko głeboko przemyślane).

  • hhjgjhgj

   2 kwietnia 2018 at 20:40

   Ponad 5000 Żydów opuściło w 2016 roku Francję i osiedliło się w Izraelu. Większość wyjechała ze strachu przed islamistami i zamachami terrorystycznymi – informuje francuski dziennik „Le Figaro”.
   Gazeta przytacza konkretne liczby: w 2015 roku na podobny krok zdecydowało się 7900 francuskich Żydów (wówczas doszło do zamachu na sale koncertową Bataclan i żydowski supermarket w Paryżu), a rok wcześniej (w 2014 roku) nieco mniej -7231 Żydów, podczas, gdy od lat 70. do 2012 roku emigracja z Francji do Izraela utrzymywała się na stałym poziomie 1000–2000 osób rocznie.
   Falę emigracji rozpoczęły krwawe zamachy, które miały miejsce w Tuluzie, w 2012 roku, gdzie Algierczyk zastrzelił w szkole żydowskiej cztery osoby, a swój czyn motywował właśnie nienawiścią do Żydów. Rozpoczęła się ona jednak tak naprawdę już wcześniej, w 2006 roku, po zabójstwie młodego Żyda Ilana Halimi przez podparyski tzw. „Gang Barbarzyńców”.

   Od tego czasu z Francji do Izraela wyjechało aż 40 tys. Żydów. Wspólnota żydowska we Francji liczy dziś jeszcze ok. 500 tys. osób.

   Wiosna, ach to ty, spalimy kukłę Marzanny?

   • Robert B.

    2 kwietnia 2018 at 20:59

    500 tysięcy… To wystarczające, by przy takim zorganizowaniu mafijnym, jakim cechuje się żydostwo, trzymać łapsko na kraju. Dlatego był holokaust. Niemcy wiedzieli (i wiedzą nadal), czym jest żydostwo i jakie niebezpieczeństwo sprowadza siatka żydowska rozpostarta nad krajem. Oni sobie takiej siatki nie życzyli.

  • obserwator

   4 kwietnia 2018 at 18:06

   „Sprawiedliwi” to jedna brocha, najbardziej wkurzają ci politycy i historycy, którzy wciskają że ratowanie żydów to powód do dumy. To oni lansują tych „sprawiedliwych” na lewo i prawo.

 3. prawo

  2 kwietnia 2018 at 19:40

  Barierą w zapewnieniu Polsce dobrobytu i bezpieczeństwa jest ulokowana na szczytach państwa 6 000 000 spuścizna po żydokomunie. To są beneficjenci i zstępni IW, UB, KBW, SB, MO, ORMO, PZPR, LWP, wywiadu PRL i WSI. PO to szajka dzieci i wnucząt UBowców, milicjantów, LWP, sędziów, prokuratorów, czerwonych nauczycieli z ZNP, PZPRowców i tym podobnego szajsu.
  Dopóki nie wymrze ten sowiecki twór to zawsze będzie maił 15 – 20% tzw. poparcia społecznego.

 4. LSED

  2 kwietnia 2018 at 20:21

  Przecież Izrael to strategiczny sojusznik polskojęzycznych okupantów z PiSkomuny, której miliony tubylczych małpiszonów w ostatnich wyborach dały pełnię władzy…

  • Robert B.

   2 kwietnia 2018 at 20:32

   Izrael to nie jest ich sojusznik, lecz ich PAN i WŁADCA. Małpiszonem byłem też ja. Też głosowałem na PiSraelską partię. Już więcej tego aktu zdrady narodowej nie popełnię.

 5. jacek

  2 kwietnia 2018 at 20:31

  może Duda albo Gliński przeczytaliby ten artykuł? ale nie, oni wolą jarmułki se wsadzić na te puste łby!

  • Robert B.

   2 kwietnia 2018 at 20:34

   Myślisz, że oni tego nie wiedzą? Wiedzą. I dlatego w najlepszym dla nich wypadku zasługują na splunięcie charem spod samych płuc w twarz. W najlepszym…

 6. Jacenty

  2 kwietnia 2018 at 21:55

  Ciekawe jak sobie p. Bodakowski i jemu podobni wyobrażają stawianie oporu mafii żydowskiej, która stanowi jądro naszych sojuszy geopolitycznych przy jednoczesnym ujadaniu na Rosję? Jeszcze głośniejsze szczekanie nic tu nie pomoże. Coraz głośniejsze ujadanie poniża nas tylko i ośmiesza, żydowskich mafiozów nie ugłaszcze.

  • Jan Bodakowski

   2 kwietnia 2018 at 22:07

   Rosja jest w sojuszu z Żydami i Izraelem

   • Jacenty

    3 kwietnia 2018 at 10:20

    To na szczęście jeszcze nie jest prawdą. Żydzi „zaprosili” Rosję do sojuszu prawie 30 lat temu, ale na szczęście Rosjanie w porę się na tym „sojuszu” poznali i wywinęli od niego. Prawdziwa tragedia stanie się wtedy, gdy Rosja nie będzie już miała wyboru i przystanie do żydowskiej bandy.

   • TZ.

    3 kwietnia 2018 at 22:57

    Nie jest. Przyklad – wojna w Syrii.

   • Przebudzcie sie!!!

    6 kwietnia 2018 at 21:38

    Nic bardziej satysfakcjonujacego od wystawiania oszolomow sluzbom.

   • Masław

    7 kwietnia 2018 at 05:04

    Można sobie tak bredzić. Ale to Amerykanie formalnie wspierają okradzenie Polaków na 300 miliardów, a nie Moskale. Ukąszenie szurlandią PiSiacką bardzo mocne. Oczywiście, część Żydów ogląda się na Rosję, ale strategicznie to wspierają ich Amerykanie. A tacy jak redachtorek Bodakowski dostali orgazmu na myśl o tym, ze jakieś wojsko amerykańskie pojawi się w Polsce. Myslenie rpzyczynowo-skutkowe kuleje u Bodakowskiego.

  • Polak

   4 kwietnia 2018 at 13:44

   Jakoś tak w przypadku Litwy – dużo słabszej i znacznie bardziej zagrożonej od Wschodu nie ma mowy o takim opluwaniu (a mają „za uszami”) ani o takich horrendalnych haraczach. Może także dlatego, że oni nie kajają się, nie przepraszają tylko „ujadają”?

 7. Tomasz

  2 kwietnia 2018 at 22:42

  Panie Bodakowski co Pan za bzdury wypisuje U S A sojusznikiem Izraela .To Żydo-Bolszewia zniszczyła Rosję Carską i Naród Rosyjski.Federacja Rosyjska jest sojusznikiem Niemiec to są odwieczni wrogowie Polski i Polaków oraz Wlk Brytania też jest wrogiem Polski maczała palce w rozbiorach Polski oraz naszym wrogiem są Żydzi oraz Banderowska Ukraina,

  • Polak

   3 kwietnia 2018 at 01:12

   Rosja jest w sojuszu z Żydami i Izraelem durny ukraiński cwaniaku Tomaszu!
   Ani be ani me tylko słuchać jak Pan Bodakowski mówi!

   • ?

    3 kwietnia 2018 at 01:59

    Jeżeli Rosja jest z Żydami i Izraelem w sojuszu, to PiS będący w sojuszu z Żydami i Izraelem jest też w sojuszu z Rosją („sojusznik naszych sojuszników”). Kaczyński w łóżku z Putinem? Co na to Targalski z Sakiewiczem i resztą osieroconej ostatnio hołoty od Macierewicza, która rusofobię z pustką w głowie zapełnioną helowymi oparami po termobarycznej bombie wyssała z reżimowej TV, Republiki TV i gadzinówek typu Gazeta Polska czy W Sieci?

   • Tomasz

    3 kwietnia 2018 at 09:22

    Polak ty uważaj zakuty łbie jak tobie w ten zakuty durny łeb wypali Polski Patriota to zobaczysz gwiazdy .Rosja jes5 sojusznikiem Niemiec to są odwieczni wrogowie Polski ,To Żydzi z U S A I IZRAELA chcą od Polski wydębić 1 bln zł a nie Federacja Rosyjska DURNY RUSOFOBIE BANSEROFILU .Weź karabin chełm i plecak i mundur bo tak ci spieszno na wojnę z Rosją która będzie prowdziło U S A rękami Polaków !!!!!

   • ziemianka

    3 kwietnia 2018 at 12:33

    Panie Polaku, obrzucanie człowieka inwektywami za wyrażanie poglądów jest niegodne Polaka.
    Czy Rosja jest, czy nie jest w sojuszu z Żydami, nie wiem, wiem natomiast, że Rosja stoi murem za Asadem, a Żydzi go zwalczają, ale to też nie jest rozstrzygające. Rosja prowadzi politykę nie aż tak prostą żeby tak prosto ją było rozszyfrować laikowi. Pan Bodakowski natomiast nie jest wyrocznią i też może się mylić się w wielu sprawach, więc cały Pana wpis jest niestety tylko obraźliwy dla Pana Tomasza.

   • tomek

    4 kwietnia 2018 at 10:22

    he he he głupie kacapy matuszka rasija opanowana przez gudłajow na 100 miliarderow 78 to gudłaje u ukrow toz samo polska biedniejsza to sie poukrywali

 8. t-n

  3 kwietnia 2018 at 12:25

  Powyższa kłótnia gimnazjalistów to bzdura i dziecinada. Żaden poważny Kraj, który dba o interes swojego Narodu nie ma stałych wrogów ani stałych przyjaciół ma natomiast swoje stałe interesy. Nasz konflikt z Rosją a przyjaźń z banderowcami to są europejskie interesy szachrajskiej międzynarodówki. Gdy bezcennemu Izraelowi będzie potrzebny do czegoś wasz znienawidzony Putin to bez żenady odpuści mu Ukrainę a my, jak zwykle wyjdziemy na głupków, ale nas bezcenny Izrael nie odpuści bo szykuje tu swoje drugie Jeruzalem a los Palestyńczyków ….mamy jak w banku

  • ziemianka

   3 kwietnia 2018 at 12:40

   t-n: Klarowne i logiczne, oby to nie była przepowiednia Kasandry.

 9. Tomasz

  3 kwietnia 2018 at 12:43

  t-n ja ci dam gimnazjalistę kocie .To U S A chce napaść na Federację Rosyjską rękami Polaków .U S A WLK Brytania Francja to dziwki polityczne.Rosja i Niemcy to nasi wrogowie.Obecnie Rosja pierwsza nie uderzy tylko USRAEL ,Polska oberwie Rosyjskie Rakiety spadną na Warszawę Poznań Bydgoszcz Toruń itd a nie na Nowy Jork Waszyngton ,Berlin ,Frankfurt Paryż ,a z Polski zostanie rów atomowy czyli zgliszcza i popiół.

 10. Roof knocking

  3 kwietnia 2018 at 13:39

  Nie tylko buldożery. Izrael „puka” słabszą rakietą w dach, po kwadransie kolejna mocniejsza już niszczy budynek. Czasem z ludźmi w środku.

  https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/israel-gaza-conflict-israeli-knock-on-roof-missile-warning-technique-revealed-in-stunning-video-9603179.html

  Warto pamiętać że USA popierają działania Izraela – terror, zabójstwa i zagrabianie terytorium po kawałku. Przeniesienie ambasady do Jerozolimy, zachowanie USA wobec żydowskiej hucpy i act 447 – pokazują czego możemy się spodziewać ze strony „sojusznika”. Nawet silna rusofobia nie może przesłonić faktów.

 11. Dick

  4 kwietnia 2018 at 23:47

  Jak zwykle autor zadziwia. Tym razem jednak jestem zadziwiony na + 😉

  A praktyka burzenia domów była stosowana też w RPA wobec murzyńskiej ludności.
  Zresztą jest świetny film o współpracy RPA podczas apartheidu z Izraelem „Izrael – droga do apartheidu”.
  Warto obejrzeć.

 12. Dick

  4 kwietnia 2018 at 23:55

  Na YT tylko końcówka, ale też wstrząsająca.
  https://www.youtube.com/watch?v=mQWgSMoFq-w

 13. Dick

  5 kwietnia 2018 at 00:20

  J. Kaczyński: „Izrael to cud naszych czasów”. Od 5 minuty…

  https://www.youtube.com/watch?v=cWqfCiqoAU8

 14. Przebudzcie sie!!!

  6 kwietnia 2018 at 09:19

  Tak trudno bylo wywnioskowac o co w tym wszystkim chodzilo w 89 roku? Wszystko zaplanowane ze szczegolami i realizowane wedlug scenariusza. Im wieksze poddanstwo narodu tym wieksza propaganda wmawiania narodowi o jego samostanowieniu.

 15. Next

  8 kwietnia 2018 at 06:58

  Żydzi mają rację.

  Życzę sobie podobnej stanowczości w europie. Życzę sobie by islamscy nachodźcy nie mieli prawa nabywać ziemi ani budować domów w krajach UE, i by burzono domy wszystkich terrorystów i ich krewnych. jeśli terrorysta mieszkał w bloku zasiedlonym przez muzułmanów – bezwzględnie zburzyć cały blok.

  oni rozumieją tylko i wyłącznie język siły.

  • Dick

   8 kwietnia 2018 at 19:13

   Coś ci się kierunki pomyliły.
   To Żydzi najechali 70 lat temu Palestynę i Palestyńczyków, nie na odwrót…
   Wielu z Palestyńczyków jest prawdziwymi Żydami, którzy po wielu wiekach stracili swoją pierwotną tożsamość.
   A najeźdźcy to często nie-Żydzi, potomkowie Chazarów…
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

   Skąd się człowieku urwałeś?

 16. fioletow

  9 kwietnia 2018 at 09:46

  jak się to czyta to aż chciałoby się tam wysłać wojsko …. czy arabów i świata nie stać na to by im pomóc i zrobić porządek z bandyckim izraelem

 17. Sara

  9 kwietnia 2018 at 16:59

  MÓWISZ KOMPROMIS…JA MÓWIĘ ZDRADA!
  Lwow47 – 7 Kwietnia, 2018 – 08:21
  Obrazek użytkownika Lwow47
  Kraj
  polska racja stanu

  Dumy już nie ma

  Honor sprzedany

  zamiast wolności

  ciągle kajdany!

  władza nas mami

  niepodległością

  smycz przecież nie jest

  żadną wolnością

  mówisz kompromis

  ja mówią… zdrada!

  nie na kolanach

  wolność się bada

  niczym psia buda

  ten ochłap kości

  mówię najprościej

  chcemy wolności

  nie z Tel Awiwu

  Moskwy Berlina

  nie z Waszyngtonu

  bo to jest drwina

  chcemy Ojczyzny

  i chcemy Boga

  dumy Honoru

  to Polska droga

  którą pójdziemy

  nie jak poddani

  i nie w jarmułce

  j-u-d-e-o-m-a-n-i

  bo nam nie Polin

  jest Ojcowizną

  lichwa jest raną

  mamona blizną

  nas wiodą znaki

  odwiecznej chwały

  które by Dumę

  nam przywracały

  które by Honor

  nam na oraz Wiara

  z Godnością niosły

  znak na sztandarach

  niech więc nam diabeł

  ma mszę nie dzwoni

  nie będzie z Polski

  J-u-d-e-o-p-o-l-o-n-i !

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/lwow47/mowisz-kompromisja-mowie-zdrada

 18. Leon

  21 czerwca 2018 at 12:00

  Taka werbalna zakrzepica, której nie widziałem od dłuższego czasu. Byłbym szczęśliwy, gdybym spróbował domu terrorysty, który został zniszczony. Byłbym szczęśliwy, gdybym wziął przykład domu terrorystycznego, którego mieszkańcy nie mieliby możliwości odwołania (a nawet nie są obywatelami Izraela!). Arthur Finkelstein od lat żywi obrzydzenie do samego siebie i niestety zaatakował ruch BDS i od tego czasu nie zapraszał go na opłacalne wykłady. Krótko mówiąc, jest to brudny artykuł propagandowy, który nie ma związku z rzeczywistością, mógłbym atakować punkt po punkcie w artykule, ale muszę wracać do pracy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra