W ramach wspierania żydowskiego imperializmu USA chce obalić islamską dyktaturę w Iranie. Ameryce nie przeszkadza przy tym jeszcze bardziej islamska dyktatura w Arabii Saudyjskiej, która jest sojusznikiem USA w walce z Iranem czy rasistowskie zbrodnie Żydów na Palestyńczykach. Warto przypomnieć, że Stanom Zjednoczonym nie przeszkadza też to, że Izrael jest bliskim sojusznikiem Rosji.

 

Amerykanie mają już nawet ''irańską opozycję' która ma zastąpić pogrobowców Chomeiniego. Wybrańcami USA jest islamistyczno marksistowska Organizacja Bojowników Ludowych Iranu — Ludowych Mudżahedinów. To właśnie jej więc w Warszawie, który odbywał się pod flagą tej organizacji z czerwoną gwiazdą i sierpem, poparł amerykański polityk Rudy Giuliani.

 

Na demonstracji organizacji w Warszawie do zebranych przemawiał amerykański polityk Rudy Giuliani, który udzielił nam (i innym mediom) wywiadu. Amerykańskiego polityka bardzo zdenerwowały moje pytania, czy na amerykańskiej nienawiści do Iranu nie korzysta przypadkiem Rosja (eksport tańszej niż rosyjska irańskiej ropy ograniczył sprzedaż droższej ropy rosyjskiej, co było bardzo bolesne dla budżetu Rosji, USA wprowadzając embargo na irańską ropę, uniemożliwiając jej sprzedaż, uratowały rosyjski budżet, i rosyjski program zbrojeniowy, który jest zagrożeniem dla Polski).

 

Giuliani o Iranie 1:

Giuliani o Iranie 2:

Rudy Giuliani to republikański polityk. Według Wikipedii jego ojciec był związany ze środowiskami przestępczymi. Sam Rudy Giuliani był prokuratorem, pracował w Departamencie Sprawiedliwości, był burmistrzem Nowego Jorku z ramienia Partii Republikańskiej. Ma bardzo lewicowe poglądy, jest zwolennikiem aborcji i małżeństw gejów.

 

Jan Bodakowski