Buty narciarskie dla każdego – najciekawsze modele marki Head

0
0
0
/

Dobór butów narciarskich czasami traktujemy po macoszemu. Tymczasem jest to część ekwipunku równie ważna co narty, a być może nawet ważniejsza. W wygodnych butach z przyjemnością spędzisz na stoku cały dzień, a odpowiednio dobrane parametry pomogą Ci jeździć bezpieczniej i po prostu lepiej. Przy zakupie nowej pary z pewnością warto zwrócić uwagę na buty narciarskie Head. Marka wykorzystuje nowoczesne technologie oraz oferuje szeroki wybór modeli, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Najważniejsze parametry butów narciarskich

Jeżeli przy doborze butów narciarskich zwracasz uwagę głównie na takie czynniki jak wygląd czy dostępność  Twojego zwyczajowego rozmiaru, jesteś w dużym błędzie. Jednym z najważniejszych parametrów obuwia tego typu jest bowiem flex określający sztywność skorupy. Warto zapamiętać prawidłowość, że zaawansowani i ciężsi narciarze potrzebują wyższego flexu, a lżejsi i początkujący mniejszego. Buty Head występują w wariantach od bardzo miękkich o zróżnicowanej sztywności (dla dzieci) poprzez juniorskie i damskie modele o twardości 70-110, aż do męskich występujących w wariantach od ok. 90 (dla początkujących) do 140 (dla zaawansowanych).

 

Buty narciarskie Head – co je wyróżnia?

Dlaczego warto wybrać buty Head? Przede wszystkim dlatego, że wykorzystują zaawansowane technologie, m.in. precyzyjnego dopasowania do stopy (Adaptive Fit i system termoformowania). Dzięki temu każdy model jest bardzo komfortowy. Ofertę marki wyróżnia też różnorodność. Wśród modeli dostępnych w sklepie Narty Warszawa (oferta tutaj https://www.nartywarszawa.pl/oferta/buty-narciarskie/head.html) znajdziemy zarówno buty Head męskie, jak i buty Head damskie, a także warianty dziecięce czy juniorskie. Dzięki zróżnicowanym parametrom są one przystosowane do różnych warunków, umiejętności i preferencji narciarza. Dlatego niezależnie od tego, czy preferujesz jazdę rekreacyjną, czy sportową, marka ma w swoim portfolio coś dla Ciebie.

 

Buty Head Vector RS – sportowe i drapieżne

Buty Head Vector RS od lat należą do najpopularniejszych modeli w ofercie marki. Umożliwiają one dynamiczną jazdę, dlatego są świetne dla osób ze sportowym zacięciem. Wykorzystują technologię precyzyjnego dopasowania, a także bardzo wszechstronną konstrukcję, dzięki czemu sprawdzą się zarówno na trasie, jak i poza nią. Model dostępny jest w wariantach dla kobiet i mężczyzn. Umożliwia dokładne przenoszenie sił na nartę, dzięki czemu jest idealny dla osób czujących się pewnie na stoku. Jednocześnie zapewnia wysoki komfort – wyjątkowo przydatny podczas całego dnia spędzonego na śniegu.

 

Buty Head Edge LYT – dla zaawansowanych narciarzy

Na uwagę z pewnością zasługują też modele oznaczone jako Head Edge LYT. Dostępne są w kilku wariantach różniących się flexem i kolorystyką. To buty Head męskie przeznaczone dla zaawansowanych i pewnych siebie narciarzy. Ich dużym atutem jest konstrukcja, która wykorzystuje niemal wszystkie najnowsze technologie producenta. Doskonałe przenoszenie sił na nartę umożliwia dynamiczną i bardzo płynną jazdę, dzięki czemu obuwie powinno zadowolić wymagających użytkowników. Wykorzystanie precyzyjnych technologii dopasowania zapewnia zaś butom wyjątkowy komfort.

 

Buty Head Raptor – dla ambitnych narciarek

Raptor to typowe buty Head damskie. Ich konstrukcję stworzono z myślą o smukłych stopach. Dostępne są w wersji z flexem 80 dla narciarek poszukujących komfortu i nieczujących się całkowicie pewni na stoku oraz z flexem 110 dla zaawansowanych zawodniczek. Dodatkowa wkładka regulująca nachylenie oraz zaawansowane technologie dopasowania umożliwiają wygodne szusowanie przez cały dzień i w każdych warunkach. Buty są bardzo precyzyjne w przenoszeniu sił, dlatego idealnie nadają się dla ambitnych narciarek.

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną