​​​​​​1. 5 najlepszych promocji dla nowych graczy

Podstawowym kryterium podziału w przypadku bonusów bukmacherskich jest ich przeznaczenie. Niektóre promocje są tworzone wyłącznie z myślą o nowych graczach, którzy jeszcze nie mają własnego konta. Takie oferty często uchodzą za najbardziej opłacalne. Na co warto więc zwrócić uwagę?

  1. Bonus od pierwszej wpłaty – tej promocji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to najpopularniejszy rodzaj bonusu bukmacherskiego, który zapewnia graczowi dodatkowe środki za wpłacenie pierwszego depozytu na swoje konto. Wysokość przyznawanego bonusu zależy najczęściej od wielkości samej wpłaty. W STS bonus od pierwszej wpłaty zapewnia nawet 1200 złotych!

  2. Bonus od drugiego lub trzeciego depozytu – tutaj zasady są bardzo podobne. Jedyna różnica polega na tym, że środki bonusowe zostają przyznane graczowi również po wpłaceniu drugiego oraz trzeciego depozytu.

  3. Cashback – zakład bez ryzyka to idealna promocja dla początkujących. Dzięki niej gracz może otrzymać zwrot całej postawionej stawki, jeżeli przegra swój pierwszy zagrany kupon. Aby uzyskać dostęp do tej promocji, należy podczas rejestracji wykorzystać STS kod promocyjny.

  4. Freebet – darmowy zakład stanowi jedyną w pełni darmową promocję. Co prawda, tutaj również przyda się voucher STS. Jeżeli jednak chodzi o aspekty finansowe, gracz nie musi wpłacać żadnych środków, aby móc skorzystać z bonusu!

  5. Pakiet powitalny – nie jest to jedna promocja, lecz połączenie kilku różnych bonusów na start. Nic więc dziwnego, że taka oferta stanowi dla graczy najkorzystniejsze rozwiązanie. Kod promocyjny STS pozwala na uzyskanie dodatkowych bonusów w ramach pakietu powitalnego.

 2. 5 najlepszych promocji dla stałych graczy

Promocje dla stałych graczy również są bardzo zróżnicowane. W tej kategorii znajduje się między innymi:

  1. Gra bez podatku – ta wyjątkowa promocja umożliwia graczom otrzymanie dodatkowego bonusu, który zrekompensuje koszty wynikające z obecności 12% podatku. To z kolei przekłada się na wyższe wygrane!

  2. Bonus za obstawianie wybranego sportu – tutaj sprawa jest prosta. Gracz uzyskuje dodatkowe środki w zamian za typowanie zdarzeń dotyczących konkretnej dyscypliny (np. STS bonus za e-sport).

  3. Program lojalnościowy – dzięki niemu gracze otrzymują dodatkowe punkty za obstawianie spotkań. Określoną liczbę punktów mogą później wymienić na ekstra bonusy lub nagrody rzeczowe.

  4. Bonus za wirtualne sporty – część bukmacherów, w tym także firma STS, oferuje graczom bonus za obstawianie sportów wirtualnych. Jest to ogólnodostępna promocja, a zatem STS voucher nie będzie potrzebny.

  5. Oferta dnia – czasami bukmacherzy tworzą ofertę, która obejmuje najciekawsze wydarzenie sportowe w danym dniu. Oczywiście jego kurs jest często podwyższony, co umożliwia graczom zgarnięcie dodatkowych pieniędzy!