Poseł Klaudia Jachira jeszcze przed zdobyciem mandatu w polskim Sejmie wielokrotnie zaskakiwała, a nawet oburzała opinię publiczną swoimi wypowiedziami, a także zachowaniem.

Jej słowa wielokrotnie urażały uczucia religijne innych ludzi. Zasłynęła m.in. parodią chrześcijańskiej modlitwy. To również ona dodała zdjęcie, na którym widać ją samą i dwie osoby, które trzymają tablicę z napisem „Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege.” W tle natomiast można było zobaczyć pomnik z napisem „Bóg Honor Ojczyzna.”

Poseł Klaudia Jachira kpiła także z Dekalogu.

- Nie pożądaj żony bliźniego swego. Lepiej przerzuć się na chłopców - grzmiała.

- Pamiętaj, nie będziesz czcił innego imienia niż Jarosław. Będziesz budował pomniki Lechowi, ale nie Wałęsie, tylko temu drugiemu - dodawała. Wypowiedzi te zostały zawarte w krótkim filmiku, który do dziś można obejrzeć jeszcze na Twitterze. Film spotkał się z ostrą krytyką internautów. To jednak nie powstrzymało poseł przed dalszym niezrozumiałym działaniem.

Mogłoby się wydawać, że już wszystko, co oburzające zostało przez Jachirę zrealizowane. Jednak nie! Tym razem Klaudia Jachira postanowiła zaatakować myśliwych. W swoim emocjonalnym wystąpieniu w Sejmie stwierdziła, że myśliwi to sadyści, którzy czerpią chorą satysfakcję z zabijania zwierząt.

Wypowiedź jak zwykle obiła się szerokim echem. Większość osób krytykowało Jachirę. Tym razem jednak to nie spodobało się myśliwym oraz Instytutowi Analiz Środowiskowych, którzy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, z których sfinansowany zostanie pozew przeciwko poseł Koalicji Obywatelskiej.

- Szerzenie nienawiści wobec myśliwych, absurdalne oskarżenia przedstawiające gospodarowanie zwierzyną w sposób kłamliwy i propagandowy, odbieranie dzieciom i rodzicom prawa do wspólnego spędzania czasu na łonie przyrody; to główne sposoby walki z tradycyjną i racjonalną formą dbałości o środowisko - łowiectwem - możemy przeczytać w opisie zbiórki.

- Niestety nie są one domeną wyłącznie aktywistów antyłowieckich, lecz znajdują naśladowców i pomocników wśród polityków, w tym wśród parlamentarzystów - dodano.

To już nie pierwszy raz kiedy politycy, czy organizacje rzekomo prozwierzęce atakują myśliwych, czy leśników. Pseudo ekolodzy od wielu lat próbują promować swoje ideologie, które w większości przypadków niestety szkodzą.

Nie tak dawno ekolodzy wywalczyli katastrofę w Puszczy Białowieskiej. Przez ich działania kornik drukarz zaczął niszczyć prywatne lasy, które sąsiadowały z Puszczą Białowieską.

Również znany jest wszystkim temat dzików i problemu ASF, który można by było rozwiązać odstrzałem , jednak organizacje rzekomo prozwierzęce apelują o zaprzestanie odstrzału zwierząt. Dochodzi nawet do takiego absurdu, że polskie gwiazdy nagrywają piosenki na temat ochrony dzików, walcząc bardziej o ich życie niż o życie człowieka.

Być może jednak pozew przeciwko Klaudii Jachirze powstrzyma falę absurdów serwowanych nam przez lewicę i w/w organizacje od wielu lat.

Agnieszka Malinowska